بررسی آزمون ارشد معماری آزاد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

a65

عضو جدید
این دانشمندای دانشگاه آزاد چرا اینقدر طولش میدن

صبر من یکی سر اومده
تازه تکلیف اسکیسم این وسط مشخص نیست :(

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
از كجا ميدوني دوست عزيز

شماها الان آمادگي اسكيس زدن دارين؟ من كه سرعت دستم خيلي افتاده
توهمین لینکی که کوروش گذاشته نوشته
آمادگی که چه عرض کنم بعد سراسری انگیزمم از دست دادم :(

آخرین ویرایش:

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
اعلام نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در ساعت 9 صبح فردا پنجشنبه 14 شهریور ماه و آزمون دکتری در روز شنبه 16 شهریور ماه خبر داد.
[h=4]مکان شرکت پذیرفته‌شدگان در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون ارشد[/h] رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد از اعلام تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد در اواخر شهریور ماه خبر داد و گفت: کلیه پذیرفته‌شدگان و پذیرفته‌نشدگان دوره‌های کارشناسی ارشد می‌توانند در تکمیل ظرفیت شرکت کنند، همچنین سعی می‌شود تا قبل از 15 مهر نتایج تکمیل ظرفیت اعلام شود.
وی با اشاره به پذیرش 8000 داوطلب در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد، اظهارکرد: امسال 12 درصد افزایش ظرفیت در این آزمون داشته‌ایم که به دلیل افزایش رشته محل‌ها ایجاد شده است.
خوبه والا هنوز تکلیفمون معلوم نیس تکمیل ظرفیت می خوا بزنن . اینم لینک خبریش :
http://www.arshadonline.ir/Pages/News-_نتایج_ارشد_دانشگاه_آزاد-465.aspx

s.y.s

عضو جدید
اعلام نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در ساعت 9 صبح فردا پنجشنبه 14 شهریور ماه و آزمون دکتری در روز شنبه 16 شهریور ماه خبر داد.
مکان شرکت پذیرفته‌شدگان در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون ارشد

رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد از اعلام تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد در اواخر شهریور ماه خبر داد و گفت: کلیه پذیرفته‌شدگان و پذیرفته‌نشدگان دوره‌های کارشناسی ارشد می‌توانند در تکمیل ظرفیت شرکت کنند، همچنین سعی می‌شود تا قبل از 15 مهر نتایج تکمیل ظرفیت اعلام شود.
وی با اشاره به پذیرش 8000 داوطلب در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد، اظهارکرد: امسال 12 درصد افزایش ظرفیت در این آزمون داشته‌ایم که به دلیل افزایش رشته محل‌ها ایجاد شده است.
خوبه والا هنوز تکلیفمون معلوم نیس تکمیل ظرفیت می خوا بزنن . اینم لینک خبریش :
http://www.arshadonline.ir/Pages/News-_%D9%86%D8%AA%D8%A7%DB%8C%D8%AC_%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%AF_%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87_%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF-465.aspx

وای من حتی تکمیل ظرفیت هم نمی تونم شرکت کنم

بچه ها برام دعا کنید که بتونم اسکیس امتحان بدم
لعنت به این امتحان کتبی مسخرشون

hadired2012

عضو جدید
[h=1]زمان ثبت‌نام در تکمیل ظرفیت آزمون ارشد دانشگاه آزاد/ امکان شرکت پذیرفته‌شدگان در این مرحله

رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی از اعلام نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در ساعت 9 صبح فردا پنجشنبه 14 شهریور ماه خبر داد و گفت: حدود 70 هزار نفر در این دوه از آزمون پذیرفته شدند.
به گزارش خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، ناصر اقبالی در نشستی خبری با اشاره به اعلام نتایج نهایی آزمون مقطع کارشناسی ارشد در روز پنج شنبه 14 شهریور ماه از طریق سایت مرکز آزمون به نشانی www.azmoon.com، اظهارکرد: در آزمون کارشناسی ارشد امسال 625 هزار نفر داوطلب در 112 مجموعه امتحانی و 3239 رشته محل شرکت کردند.
وی با اشاره به پذیرش حدود 70 هزار داوطلب در آزمون ارشد دانشگاه آزاد، در خصوص نسبت جنسیتی پذیرفته‌شدگان، گفت: در این دوره آزمون ارشد 44 درصد زن و 56 درصد مرد پذیرفته شدند.
وی به معرفی‌شدگان 14 رشته‌ گروه آزمایشی هنر اشاره کرد و افزود: داوطلبانی که حدنصاب نمره کتبی را در این مرحله کسب کرده‌اند، برای آزمون مرحله دوم دعوت خواهند شد که آزمون‌های این مرحله در خصوص این رشته‌ها به صورت متمرکز در تهران برگزار می‌شود.
اقبالی افزود: جزئیات بیشتر آزمون مرحله دوم رشته‌های گروه آزمایشی هنر در روز شنبه 16 شهریور از طریق سایت اطلاع رسانی مرکز آزمون به نشانی www.pubr-azmoon.com ‌اعلام می‌شود.
[/h][h=4]آغاز ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان از روز سه‌شنبه[/h][h=1]وی در خصوص زمان مراجعه این افراد به واحدهای دانشگاهی، گفت: پذیرفته شدگان می‌توانند در روزهای سه شنبه و چهارشنبه 19 و 20 شهریور ماه به واحدهای دانشگاهی مراجعه و ثبت نام قطعی در واحد را انجام دهند.
رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد از آغاز ثبت‌نام داوطلبان در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد در اواخر شهریور ماه خبر داد و با بیان اینکه کلیه پذیرفته شدگان و پذیرفته‌نشدگان دوره‌های کارشناسی ارشد می‌توانند در تکمیل ظرفیت شرکت کنند، اظهار کرد: سعی می‌شود تا قبل از 15 مهر نتایج تکمیل ظرفیت اعلام شود و 8000 نفر در این دوره پذیرفته می‌شوند.
اقبالی با بیان اینکه امسال ظرفیت خالی نداشتیم، اظهار کرد: امسال 12 درصد افزایش ظرفیت داشتیم که به دلیل افزایش رشته محل‌ها ایجاد شده است.
انتهای پیام
[/h]

elham m

عضو جدید
چرا کسی نیست همه خوابن من از استرس نمیتونم بخوابم بیاید یه خورده به هم دیگه دلگرمی بدیم بلکه این ساعتای اخر سریع بگذرن

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز

mahyar21

عضو جدید
بیشتر از نتایج ،اسکیس آدمو زجر میده!:D
چه دقیق هم شدن ،دقیقا 9 میخوان اعلام کنن گویا!
نمیدونیم اصلا چجوری قراره بدن نتایجو!؟!
کلی یا جزئی!

آخرین ویرایش:

elham m

عضو جدید
بیشتر از نتایج ،اسکیس آدمو زجر میده!:D
چه دقیق هم شدن ،دقیقا 9 میخوان اعلام کنن گویا!
نمیدونیم اصلا چجوری قراره بدن نتایجو!؟!
کلی یا جزئی!
اره به خدا نه اینکه همه چیز دانشگاه ازاد رو حساب کتابه و دقیقه ، نتایج رو هم دقیقا سر ساعتی که گفته میزنه:eek:

mahyar21

عضو جدید
سابقه دانشگاه آزاد نشون داده اگه نتایجو داشته باشن 3-4 ساعت زودتر از وقت تعیین شده میدن!
انقد دقیق بودن بعیده از اینا ،احتمالا تا 12 کشش میدن!

saeed.yadollahi

عضو جدید
من"
دعوت به آزمون درس پروژه عملي طراحي(اسكيس معماري) در انتخاب اول " شدم،حالا باید چکارکنم؟اسکیس کی هست؟باید حتما برم تهران؟

sweetbrier1989

عضو جدید
بچه ها یعنی تو تکمیل ظرفیت امکانش نیست دیگه اولویت های اول تو قبول بشی؟
من زنجان مجاز شدم... :(

magiii

عضو جدید
وای من اول شیراز زده بودم بعد علوم تحقیقات شیراز که هیچ کدومو نیاوردم
هیچی دیگه نزده بودم :(((((
با نفر آخر علوم تحقیقات 18 نفر فاصله دارم
کلا برام زده مردود
هیچ کاری نمیشه کرد ؟
یعنی تکمیل ظرفیت هم نمیتونم شرکت کنم؟ تروخدا اگر راهی هست بم بگید

آخرین ویرایش:

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
وای من اول شیراز زده بودم بعد علوم تحقیقات شیراز که هیچ کدومو نیاوردم
هیچی دیگه نزده بودم :(((((
با نفر آخر علوم تحقیقات 18 نفر فاصله دارم
کلا برام زده مردود
هیچ کاری نمیشه کرد ؟
یعنی تکمیل ظرفیت هم نمیتونم شرکت کنم؟ تروخدا اگر راهی هست بم بگید
شنبه منتظر باشین تا مراحل اسکیس شرحش بیاد اما متاسفانه فکر نکم بتونید باز تا شنبه صبر کنید

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
من مردود شدم خیلی اختلاف نداشتم با اخرین نفر قبولی :cry:
من پارسال بندر عباس و تهران غرب تو تکمیل ظرفیت قبول شدم ولی فارق التحصیل نبودم الان می تونم برم انتقالی یا مهمان دائم به شیراز بگیرم ؟!

saeed.yadollahi

عضو جدید
تماس رو جواب ندادن .به صورت پرسش:
پیام روابط عمومی : 1392/06/13

جزئیات ازمون عملی ارشد روز شنبه 16 شهریور از طریق همین سایت اطلاع رسانی میشود / بله ازمون در تهران برگزار میشود / تاریخ اعلام نتایج نهایی و ثبت نام در واحد قبولی نیز از طریق همین سایت اطلاع رسانی میشود/

saeed.yadollahi

عضو جدید
پیام روابط عمومی : 1392/06/13

جزئیات ازمون عملی ارشد روز شنبه 16 شهریور از طریق همین سایت اطلاع رسانی میشود / بله ازمون در تهران برگزار میشود / تاریخ اعلام نتایج نهایی و ثبت نام در واحد قبولی نیز از طریق همین سایت اطلاع رسانی میشود/

saeed.yadollahi

عضو جدید
کسی میدونه ظرفیت قبولی چند نفر هست؟
رتبه من 80 شده،یک انتخاب هم بیشتر نکردم،چقدر احتمال قبولی دارم؟

saly1

عضو جدید
سلام دوستان
تبریک به دوستانی که قبول شدن
من به هوای اینکه اسکیس رو خوب میزنم اصلا چیزی نخوندم
و اینکه فقظ علوم تحقیقات و تهران جنوب رو انتخاب کردم
الانم مجاز نشدم
کسی خبر داره که آیا تکمیل ظرفیت به چه شکلی هست؟

kiana -m

عضو جدید
دوستان کسی میدونه کسایی که قبول نشدن میتونن اسکیس بدن ؟ اصلا تکمیل ظرفیت میتونن شرکت کنن؟

kiana -m

عضو جدید
دوستان کسی میدونه کسایی که مجاز نشدن میتونن اسکیس بدن؟ اصلا میتونن تکمیل ظرفیت شرکت کنن؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.