بررسی آزمون ارشد معماری آزاد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Rahim M

عضو جدید
دوستان در مورد سوال 64 چون نوشته خط کش اشل پس برای کشیدن خط ازش استفاده می شه اگه مثل پارسال فقط نوشته بود اشل جواب همین بود اما نوشته خط کش اشل و خب اینجا یکم قضیه بودار به نظر می رسه احتمال زیاد از نظر طراح جواب صحیح نقاله میشه هرچند من خودم هم زدم اشل :biggrin:

معمارباشی

عضو جدید
دوستان در مورد سوال 64 چون نوشته خط کش اشل پس برای کشیدن خط ازش استفاده می شه اگه مثل پارسال فقط نوشته بود اشل جواب همین بود اما نوشته خط کش اشل و خب اینجا یکم قضیه بودار به نظر می رسه احتمال زیاد از نظر طراح جواب صحیح نقاله میشه هرچند من خودم هم زدم اشل :biggrin:
می دونی چرا می گن از اشل به عنوان خط کش استفاده نکنید و فقط برای مقیاس استفاده بشه ؟ برا این که اندازه گیری و مقیاس دقت بالایی می خواهد و وقتی شما دائما با مداد لبه های اشل رو سایش می دید در حقیقا باعث می شید لبه ها خراب بشن و وقت خوندن اعداد خطای دید افزایش پیدا کنه

a65

عضو جدید
کسی هست که بدونه اعلام نتایج کی هستش؟ امتخان اسکیس چی؟ کلید سوالارو کی میذارن
بعد نوشته بود که از کسایی که نمره حد نصاب میارن اسکیس گرفته میشه یعنی نمره حد نصاب چند هستش؟
یعنی دانشگاه آزاد با این سیستم اطلاع رسانیش شرمندمون کرده امسال

TUliP

عضو جدید
یه بررسی کردم سوالات زبان رو، با احتمال 95% جوابای زیر جوابای صحیح هستن:

1- trial an error
2- walls and doors (سوال غلطه از نظر گرامری)
3- گزینه ها بی معنی هستن، احتمالا human enemies
4- ؟
5- orientattion
6- piazza
7- structure اینم غلطه سوالش، گزینه های دیگه هم میتونن باشن ولی استراکچر کلی تره.
8- buffer
9- sketch
10- ?
11- hypothesis
12- module
13- animate
14- geometry
15- gentrification
16- ken
17- plan
18- Synthesis
19- transition
20- compact

جوابای منم تقریبا اینا بودن به جز
4-programming
7-skeleton
19-transformation

;)

Saretus

کاربر فعال
کسی هست که بدونه اعلام نتایج کی هستش؟ امتخان اسکیس چی؟ کلید سوالارو کی میذارن
بعد نوشته بود که از کسایی که نمره حد نصاب میارن اسکیس گرفته میشه یعنی نمره حد نصاب چند هستش؟
یعنی دانشگاه آزاد با این سیستم اطلاع رسانیش شرمندمون کرده امسال

من به یکی از این موسسه ها زنگ زدم گفتن اسکیس آزاد شهریوره... هرچند به نظر خودم منطقی نیست؛ کی میخواد پس نتایج اسکیس اعلام شه!؟! وسط مهر؟ مگر اینکه مثل این رشته های نیمه متمرکز کارشناسی از ترم بهمن بگن معماری باید بیاد سر کلاس!!!:eek:

• Like
واکنش ها: a65

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
لطف کردید سوالات رو که همون شب امتحان گذاشتیم اگه میشه جوابها رو بزارید

والا جواباش نیومده هنوز منم که دانای کل نیستم همه جواباش رو بدونم بذارم براتون دیگه وقتی کارنامش اومد میفیهمید چه کردید

اعظم01

عضو جدید
همایش ارجاع کار نظارت چهارشنبه 22/3/92 در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شه . از همه دوستان کارشناسی ناپیوسته معماری خواهش می کنم در همایش شرکت کنن تا بتونیم یه تعداد زیادی بشیم و به عدم تعلق گرفتن طراحی به بچه های ناپیوسته اعتراض کنیم . این همایش یه جورایی تبلیغات کاندیداهای شورای شهر نظام مهندسی هم هست شاید بتونیم اونجا نتیجه ای بگیریم

glamorous

عضو جدید
سلاااااام دوستان این سایت azmoon.net که چیری اعلام نمیکنه....کسی حدسی، گمانی ، چیزی در مورد اینکه اسکیس آزاد کیه نداره!!؟؟

باران طلایی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلاااااام دوستان این سایت azmoon.net که چیری اعلام نمیکنه....کسی حدسی، گمانی ، چیزی در مورد اینکه اسکیس آزاد کیه نداره!!؟؟

سلام دوست عزیز طبق صحبتهایی که بچه ها با مرکز آزمون انجام دادن نتایج توی شهریور ماه اعلام میشه و 1 هفته بعد هم آزمون اسکیس برگزار میشه:cry:

عده ای هم میگن اصلا اسکیس از کنکور آزاد برداشته شده :eek::w33:

وضعیت
موضوع بسته شده است.