بررسی آزمون ارشد معماری آزاد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

باران طلایی

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس اگه مایلی بریم تو پیج سراسری من اونجا از سجاد خواستم کمکم کنه تا برسم بهشون.
کنکور سراسری سوالاش واقعا استاندارده.
باور میکنی من سراسری رو بهتر از آزاد دادم؟!!:D

بریم مهیاررررررررر

خداحافظ بچه های دانشگاه آزاد . خداحافظ دانشگاه آزاد . سلام دانشگاه ملی :biggrin:

باران طلایی

عضو جدید
کاربر ممتاز
هرچی هم باشه بهتر از این آزاد درپیتیه![/QUOTE

باید واسه سراسری مثه تراکتور درس بخونیم آخرش هم اساتید دانشگاه تهران از جزوه های خودشون سوال میدن

خوب میخونیم چه ایراد داره . من که واسه آزاد مثل بولدوزر خوندم واسه سراسری هم مثل تراکتور میخونم
:biggrin:

mahyar21

عضو جدید
[/QUOTE]خوب میخونیم چه ایراد داره . من که واسه آزاد مثل بولدوزر خوندم واسه سراسری هم مثل تراکتور میخونم:biggrin:[/QUOTE]

:w15:

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هرچی هم باشه بهتر از این آزاد درپیتیه![/QUOTE

باید واسه سراسری مثه تراکتور درس بخونیم آخرش هم اساتید دانشگاه تهران از جزوه های خودشون سوال میدن
خب جزوه هاشونو بخونین.آخه این چه حرفیه به نظر من هرکی تلاش کنه مطمئنا موفق میشه.........شما با این روحیتون معلومه هیچ وقت قبول نمیشین......باید اول انگیزه پیدا کنی...... و به این باور برسی که میتونی..رتبه یک امسال از دانشگاه پیام نور بود

باران طلایی

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب جزوه هاشونو بخونین.آخه این چه حرفیه به نظر من هرکی تلاش کنه مطمئنا موفق میشه.........شما با این روحیتون معلومه هیچ وقت قبول نمیشین......باید اول انگیزه پیدا کنی...... و به این باور برسی که میتونی..رتبه یک امسال از دانشگاه پیام نور بود

واقعا همینطوره که شما میگید . بچه ها اینجا فکر میکنن هرکسی نمیتونه بره سراسری . ولی به نظر من هیچ ناممکنی وجود نداره فقط کافی بخوای

pedram131

عضو جدید
سوال 22
ملات گچ و آهک
ملات گچ برای مناطق خشک مناسب است و آن را نمی‌توان در نقاطی که رطوبت نسبی هوا از 60% تجاوز می‌کند، مصرف کرد. برای این نواحی ملات گچ و آهک مناسب‌تر است. افزودن 3 پیمانه خمیر آهک به یک پیمانه گچ یا دو قسمت وزنی گرد آهک شکفته به یک قسمت گچ، آن را کندگیر کرده و برای قشر رویی مناسب می‌سازد. برای مناطق مرطوب، ملات گچ و آهک مذکور مناسب‌تر است، زیرا پس از مدتی که از مصرف آن گذشت، آهک با گرفتن گاز کربن از هوا به سنگ آهک تبدیل می‌شود که جسمی سخت و در برابر آب و بخار پایدار است.
جواب در نقاطی که رطوبت نسبی هوا از 60% تجاوز می‌کند

آخرین ویرایش:

sahel_00743

عضو جدید
اینایی که میگم رو ازشون مطمئن شدم و با منابع چک کردم...
22) گزینه ی 1 درسته که دوستمون بالاتر توضیحش رو دادن
25) 12/2 میلیمتر...بردارم که تو کار اجرایی و اینو میدونست...تو مقررات ها هست گویا
26) دوبرابر ضخامت دیوار
32) حذف لجن...چون این کار باعث میشه برای فاضلاب های جدید باکتری برای تصفیه موجود باشه
44) سرپوشیده نبودن و محدود بودن
52) میرزا مهدی خان شقاقی
53) نادرخلیلی
57) گزینه ی 2....آمورف معنیش میشه بی شکل
59) پیتر آیزمن...اشاره به شعار اکنونیت داره
64) نقاله...تو منابع ترسیم فنی هنرستان نگاه کردم...از وسایل نقشه کشی فقط نقاله نبود
65) 60 درجه میشه که اونم تو کتب هنرستانی ها هست
66)گزینه ی 2....1/20 تو سال های گذشته هم بوده
67)احتمالا گزینه ی 3...چون سرچ کردم و تو منابع گفته 30 درصد بنا...و یه جا هم گفته به ازای هر 50 متر مربع یک پارکینگ لازم است که نزدکیترین گزینه میشه 750

حالا اگه بقیه رو هم مطمئن شدم میزارم.

آخرین ویرایش:

Paradiso100

عضو جدید
اینایی که میگم رو ازشون مطمئن شدم و با منابع چک کردم...
سوال 49 میشه مدرسه ی باهاوس...چون پایان جدایی معمارو مهندس رو ویتریوس مدیر مدرسه باهاوس انجام داد...
21) شعله آتش...چون عایق رطوبتی در برابر همه ی اینا تا حدی محافظه ولی تنها شعله ی آتش که نمیتونه برابرش مقاوت کنه و عایق باید محافظت بشه.
22) گزینه ی 1 درسته که دوستمون بالاتر توضیحش رو دادن
25) 12/2 میلیمتر...بردارم که تو کار اجرایی و اینو میدونست...تو مقررات ها هست گویا
26) دوبرابر ضخامت دیوار
32) حذف لجن...چون این کار باعث میشه برای فاضلاب های جدید باکتری برای تصفیه موجود باشه
44) سرپوشیده نبودن و محدود بودن
52) میرزا مهدی خان شقاقی
53) نادرخلیلی
57) گزینه ی 2....آمورف معنیش میشه بی شکل
59) پیتر آیزمن...اشاره به شعار اکنونیت داره
64) نقاله...تو منابع ترسیم فنی هنرستان نگاه کردم...از وسایل نقشه کشی فقط نقاله نبود
65) 60 درجه میشه که اونم تو کتب هنرستانی ها هست
66)گزینه ی 2....1/20 تو سال های گذشته هم بوده
67)احتمالا گزینه ی 3...چون سرچ کردم و تو منابع گفته 30 درصد بنا...و یه جا هم گفته به ازای هر 50 متر مربع یک پارکینگ لازم است که نزدکیترین گزینه میشه 750

حالا اگه بقیه رو هم مطمئن شدم میزارم.

سلام دوست عزیز ... منم با منبع چک کردم اما 3 تا از جوابای شما اشتباس ... میشه منبعتون رو دقیق با صفحه بگین؟ من منابعم با شماره صفحه هست..
در مورد سوال 42 .... گفتین باهاوس ... در صورتی که تاریخ تشکیل باهاوس اوایل قرن بیشتم هست نه قرن نوزدهم ... جواب مکتب شیکاگو ِ که توی قرن نوزدهم بود.
منبع : صفحه 7 کتاب باهاوس ترجمه مژگان محمدیان
در مورد سوال 21 : گفتین شعله آتش !! جواب هوازدگی هست ... صفحه 83 کتاب سام فروتنی !
در مورد سوال 64 : این سوال سال پیش هم تکرار شده بود ... سوال 73 ! جواب اشل هست. چون بقیه گزینه ها این بوده : گونیا 30 درجه . گونیای 45 درجه ، خط کش t که همه کاربرد دارن واسه خط کشیدن

saye.1990

عضو جدید
:cry::cry:بچه ها شماهام شنیدین که میگن امتحان اسکیسم میگیرن بعد یهو جوابا میاد یعنی الان نیست مجاز بشی تا اسکیس شرکت کنی همه میتونن شرکت کنن

sahel_00743

عضو جدید
سلام دوست عزیز ... منم با منبع چک کردم اما 3 تا از جوابای شما اشتباس ... میشه منبعتون رو دقیق با صفحه بگین؟ من منابعم با شماره صفحه هست..
در مورد سوال 42 .... گفتین باهاوس ... در صورتی که تاریخ تشکیل باهاوس اوایل قرن بیشتم هست نه قرن نوزدهم ... جواب مکتب شیکاگو ِ که توی قرن نوزدهم بود.
منبع : صفحه 7 کتاب باهاوس ترجمه مژگان محمدیان
در مورد سوال 21 : گفتین شعله آتش !! جواب هوازدگی هست ... صفحه 83 کتاب سام فروتنی !
در مورد سوال 64 : این سوال سال پیش هم تکرار شده بود ... سوال 73 ! جواب اشل هست. چون بقیه گزینه ها این بوده : گونیا 30 درجه . گونیای 45 درجه ، خط کش t که همه کاربرد دارن واسه خط کشیدن

راجب سوال 42 حق با شماست...من اینو اشتباه به ذهنم سپرده بودم...
اما سوال 21 رو من این کتاب رو ندارم و من با جزوات پارسه چک کردم...
سوال 64 هم اون سال با این سوال فرق داره چون گزینه هاش فرق میکنه...در هر صورت ممکنه بازم جواب اینی باشه که شما میگی...

Paradiso100

عضو جدید
راجب سوال 42 حق با شماست...من اینو اشتباه به ذهنم سپرده بودم...
اما سوال 21 رو من این کتاب رو ندارم و من با جزوات پارسه چک کردم...
سوال 64 هم اون سال با این سوال فرق داره چون گزینه هاش فرق میکنه...در هر صورت ممکنه بازم جواب اینی باشه که شما میگی...

در مورد سوال 21 :
اصن غیر این کتابی که من میگم همه کتابا همینو میگن ! تو کجا سراغ داری که مکتب باهاوس توی قرن 19 باشه ؟؟؟ D:

در مورد سوال 64 : گزینه هاش فرق میکنه؟ چه ربطی داره D: گزینه درست مهمه اصن بقیه گزینه ها رو بنداز دور ! گزینه درست تو کتابای مجموعه سوالات کنکور هر موسسه که بری زده اشل ... پس امسالم اشله

Saretus

کاربر فعال
اصلا زاویه محاطی نصف کمان روبروشه چون اونیکی 75 هست پس کمان روبروش 150 ست؛ بعد اون تیکه دایره که روبروی اون زاویه است میشه 360 منهای 150 که می شه 210؛ جون زاویه محاطیه 210 تقسیم بر2 که میشه 105

orkideh

عضو جدید
به من این جواب رو داد
آزمون عملی طراحی مجموعه های معماری، طراحی شهری، برنامه ریزی شهری و منطقه ای، طراحی پارچه و لباس، طراحی فضاهای آموزشی و هنرهای تصویری و طراحی، همچنین آزمون عملی کارگردانی مجموعه هنرهای نمایشی ازبین داوطلبانی می باشد که حدنصاب نمره لازم در آزمون تستی را کسب نموده اند، زمان آن متعاقبا اطلاع رسانی میشود /

a65

عضو جدید
سلام به همه

من جواب سوالات زبان رو از روی عکسی که باران گذاشته اینجا میذارم نظراتون رو بگید لطفا
1.trail and error
2.beams and roofs
3.human enemies
4.programming
5.absorbation
6.baroqe forum
7.skeleton
8.beffer
9.sketchs
10. نزدم
11.theory
12.module
13.animate
14.-
15.-
16.ken
17.plan
18.analysis
19.-
20.compact cvity

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه بررسی کردم سوالات زبان رو، با احتمال 95% جوابای زیر جوابای صحیح هستن:

1- trial an error
2- walls and doors (سوال غلطه از نظر گرامری)
3- گزینه ها بی معنی هستن، احتمالا human enemies
4- ؟
5- orientattion
6- piazza
7- structure اینم غلطه سوالش، گزینه های دیگه هم میتونن باشن ولی استراکچر کلی تره.
8- buffer
9- sketch
10- ?
11- hypothesis
12- module
13- animate
14- geometry
15- gentrification
16- ken
17- plan
18- Synthesis
19- transition
20- compact

a65

عضو جدید
مرسی دوست عزیز..
به نظر منم چندتا از سوالا بودن که همه گزینه ها میتونست جواب باشه و هیچکدوم درست نبود!
حالا باید ببینیم کدوم جواب به نظر طراح خیلی محترم درست بوده
خدا عاقبت کار مارو که گیر یک عده بیسواد افتاده بخیر کنه

وضعیت
موضوع بسته شده است.