بحث و گفتگو پیرامون آزمونها( کاردانی به کارشناسی- کارشناسی ارشد و دکترا) مكانيك سيالات

am2mk

عضو جدید
3

3

اين هم آخرين بخش خلاصه همين فصل(كه البته گفتم تستارو كه كامل خلاصه بندي كردم آپلود مي كنم)

پاييزتون رنگي دلتون تابستوني دنياتون بهاري باد موفق باشيد

پیوست ها

• 5.jpg
    5.jpg
    39.1 کیلوبایت · بازدیدها: 0

negar_1986

عضو جدید
جزوه های ایشون رو من دیدم تو تابستون اما چون دیدم میگند جزوه کپی مشکل شرعی داره نخریدم
اگه بفهمم که مشکل نداره میرم میخرم
یه سوال خانم نگار
این جزوه هاش دستنویسه؟مال کلاساشه؟به جز اینا کتابای راهیان ارشد هم میخونید؟میشه یه مقایسه بکنید با راهیان ارشد کدوماش خوبه؟!من خیلی دنبال کسی میگشتم ککه اینار رو خریده باشه!کلشو خریدید؟(60 تومان میشد)..ممنون
دقيقاً كلاس هاي حضوري پارسه هستش ...درس هاي سيالاتيش خيلي عاليه انتقال حرارت و ترموديناميكش كه آقاي كوثري تدريس مي كنن واقعا مفهومي و خوبه... جمعا هر درس شايد 20 ساعت بشه ...فكر نكنم حتي گوش دادنش زياد وقت گير باشه ...سيالاتشم خيلي خوب بود البته من سيالات يكو از اون خوندم...من راهيان رو بعد اين جزوه ها يه نگاه مي ندازم...اكثر بچه ها از كتاب هاي سيالات راهيان راضي هستن چون تمام نكته هاي تست هايي كه قراره در ادامه بزنين را در اختيارتون مي زاره بعد خيلي راحت مي تونين تست هاي اون فصل رو بالاي 80 بزنين و خوب خيلي هم راضي باشين ...ولي اكثر قسمتاشو من خوشم نيومد مخصوصاً انتقال حرارتش در مقايسه با جزوه دكتر كوثري به نظر من صفره ..البته اين مسئله كاملاً سليقه ايه ....درس هاي جامداتش به جز چند فصل اول طراحيش به درد نمي خوره ...ديناميك ماشينشم به نظرم خوبه...
درضمن من زياد مشكلي با مسائل شرعي ندارم ...اگه قرار باشه زياد سر مسائل جزئي حساس باشيد زندگي تو ايران واستون سخت مي شه ...البته من به نظر همه دوستان احترام ميزارم ...مسئله جالب اينه كه رو جزوه هايي كه من كپي هاشو خريدم نوشته "هرگونه كپي برداري از اين جزوات ار لحاظ شرعي وقانوني ممنوع است ترابي... ":biggrin:
پس حس مي كنم من سعي كردم از شرعي ترين راهش وارد شم

killer_pant

عضو جدید
دقيقاً كلاس هاي حضوري پارسه هستش ...درس هاي سيالاتيش خيلي عاليه انتقال حرارت و ترموديناميكش كه آقاي كوثري تدريس مي كنن واقعا مفهومي و خوبه... جمعا هر درس شايد 20 ساعت بشه ...فكر نكنم حتي گوش دادنش زياد وقت گير باشه ...سيالاتشم خيلي خوب بود البته من سيالات يكو از اون خوندم...من راهيان رو بعد اين جزوه ها يه نگاه مي ندازم...اكثر بچه ها از كتاب هاي سيالات راهيان راضي هستن چون تمام نكته هاي تست هايي كه قراره در ادامه بزنين را در اختيارتون مي زاره بعد خيلي راحت مي تونين تست هاي اون فصل رو بالاي 80 بزنين و خوب خيلي هم راضي باشين ...ولي اكثر قسمتاشو من خوشم نيومد مخصوصاً انتقال حرارتش در مقايسه با جزوه دكتر كوثري به نظر من صفره ..البته اين مسئله كاملاً سليقه ايه ....درس هاي جامداتش به جز چند فصل اول طراحيش به درد نمي خوره ...ديناميك ماشينشم به نظرم خوبه...
درضمن من زياد مشكلي با مسائل شرعي ندارم ...اگه قرار باشه زياد سر مسائل جزئي حساس باشيد زندگي تو ايران واستون سخت مي شه ...البته من به نظر همه دوستان احترام ميزارم ...مسئله جالب اينه كه رو جزوه هايي كه من كپي هاشو خريدم نوشته "هرگونه كپي برداري از اين جزوات ار لحاظ شرعي وقانوني ممنوع است ترابي... ":biggrin:
پس حس مي كنم من سعي كردم از شرعي ترين راهش وارد شم
درسته ! ایران خر تو خره!(ببخشیدا) همه چیش اشتباهیه!
کلا همه چی مشکل داره!
اما من شنیده بودم که توی کنکور و ... تقلبی به هر تحو انجام داده شه یا کاری غیر شرعی صورت بگیره بعدا رشته ای که در بیایی مال تو نبوده و بعد مدرکت بعدشم کارت بعد پولت روزیت !!...تا اخر!!!
البته امروز این مسیله رو جویا شدم که هر مرجع تقلید یه چیزی میگه!و مرجع من اوکی داده تقریبا
شما خانوما که براتون کار نیست!!ما برامون بعدا مشکل پیش میاد
البته با روندی که داره ایران طی میکنه برای ما هم کار نیست!گریه نکن
جمله اخرشم حرف نداشت!
ریاضیش اقای معتقدی خوب بود؟

mahdi_aryayi

عضو جدید
دوستان عزیزم
بعد از مدتها دوباره سلام
ظاهرا همه دوستان به شدت مشغول مطالعه هستند
از احوالات ما اگر خواسته باشید ملالی نیست جز کثرت پروژه!!! تا آنجا که بعضی وقتها فکر می کنم باید خودم رو هم مش بزنم با المان محدود تحلیل کنم! شماها خوب درس بخونید که به سرنوشت من دچار نشید!
امروز که دارم با شما حرف می زنم مطمئنا همه شما در مورد منابع مطالعه به جمع بندی نهایی رسیدید پس در اون مورد حرفی نمی زنم... فقط یه حرف می مونه و اون اینکه:
من کنت مولاه یضرب تستا کثیرا! (هر کس من مولای اویم تست زیاد بزنه!)
دروازه موفقیت در کنکور فقط یه راه داره و اونم تست زدنه... می دونم این موجودات 4 جوابی خیلی خوشایند نیستند ولی چی کار میشه کرد... آش کشک خاله ان دیگه...

با آرزوی شادکامی
مردی از کنج خوابگاه علم و صنعت!

achamenian2500

عضو جدید
سر فصل ها برای کنکور ارشد مکانیک آزاد

سر فصل ها برای کنکور ارشد مکانیک آزاد

اگر ممکنه یکی از دوستان که تجربه داره به من کمک کنه که واسه ی کنکور ارشد مکانیک دانشگاه آزاد از هر درسی کدوم سرفصل ها را بخونم که مهمتر هستن ، چون همونطوری که همه میدونن وقت واسه خوندن همه چیز نیست.

killer_pant

عضو جدید
ازاد مثل اینکه محاسبات عددی هم میاد
ازاد و سراسری فرق داره مگه ؟همین کتابا رو که معرفی کردند بخون دیگه

ریحانه1389

عضو جدید
سلام
در رشته مکانیک پارسه بهتره.اما توصیه می کنم منابع خوب برای خوندن پیدا کنید بسیار کمک میکنه زیرا کلاسهای کنکور تلاششون رو روی فرمولهاومطالب کنکورهای گذشته متمرکز کردندولی3سالی هست که کنکور بسیار مفهومی شده و مثل پارسال حتی نیاز به حفظ فرمول هم تو اکثر درسها نبود.
پولتون رو خرید کتابهای مفهوم ومنابع خوب خرج کنید.

killer_pant

عضو جدید
سلام
در رشته مکانیک پارسه بهتره.اما توصیه می کنم منابع خوب برای خوندن پیدا کنید بسیار کمک میکنه زیرا کلاسهای کنکور تلاششون رو روی فرمولهاومطالب کنکورهای گذشته متمرکز کردندولی3سالی هست که کنکور بسیار مفهومی شده و مثل پارسال حتی نیاز به حفظ فرمول هم تو اکثر درسها نبود.
پولتون رو خرید کتابهای مفهوم ومنابع خوب خرج کنید.
شما کنکور دادید پارسال؟رتبتون چند شده؟
میشه این منابعی رو. که میفرمایید معرفی کنید

hasanpogc

عضو جدید
با سلام خدمت همه دوستان
توي بخش جامدات من يسري تست توي درساي مختلف اماده كردم
از دوستاني كه علاقه مند هستند خواهش ميكنم بيان تا با هم تستا رو بررسي كنيم

mahta52

عضو جدید
پاسخ تشریحی ریاضیات رشته مکانیک (کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد 87)

پاسخ تشریحی ریاضیات رشته مکانیک (کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد 87)

سلام
پاسخ تشریحی ریاضیات رشته مکانیک (کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد 87) را از سایت زیر می توانید دانلود کنید:
www.iranmath.ir
موفق باشین

hasanpogc

عضو جدید
گه دوستان موافق باشن حل تست توي بقيه دروس مثل رياضي ها رو هم شروع بكنيم
البته سعي ميكنيم تستاي نكته دار مطرح بشه
اگه كس ديگه اي هم سوالي يا نكته خاصي به نظرش ميرسه بگه

hasanpogc

عضو جدید
بچه ها يه تست ديناميك
شتاب كريوليس در اثر كداميك از عوامل زير است
1)تغيير راستاي حركت جسم
2)تغيير اندازه سرعت جسم
3)تغيير در سرعت دوراني جسم
4)دوران صفحه حركت جسم

killer_pant

عضو جدید
بچه ها يه تست ديناميك
شتاب كريوليس در اثر كداميك از عوامل زير است
1)تغيير راستاي حركت جسم
2)تغيير اندازه سرعت جسم
3)تغيير در سرعت دوراني جسم
4)دوران صفحه حركت جسم
این دینامیکه؟من نخوندم!!!
ولی شانسی میزنم 4 احساس میکنم جوابه اگه نباشه 2 صد در صد

Ali_your leader

عضو جدید
كنكور كارشناسي ارشد 89

كنكور كارشناسي ارشد 89

من توي كنور 88 رتبم شد 3500 ، كنور 88 انصافا از كنكورهاي ديگه سختر بود .
معلوم نيست كنكور 89 امسال چطوري سورپريز بشه !
:cry:

13880715

عضو جدید
برای رتبه زیر 1000 چه میانگین درصدی لازمه؟برای این درصد از هر فیلدی چه درساییو باس خوند؟

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
کنکور 88 خیلی راحت بود

ببین عزیزم من هم همین نظرو در مورد کنکور سال 87 داشتم. ولی اینو بدون وقتی که الان درسارو بصورت موضوعی میخونی دیدت نسبت به کنکور اشتباه میشه.چون مثلا روی یک درست بصورت کامل وقت میزاری و کل مطالبو بصورت عمقی میخونی و بعدش تستاشو میزنی و بعدشم میای تستای 88 رو نگاه میندازی میبینی چقدر آسونه.در حالی که این دید اشتباهه.البته این منظور منو احتمالا تو امتحانای جامع که میگیرن میفهمید .

sara_68

عضو جدید
سلام بچه ها کسی پارسه شرکت نکرده؟ این سری امتحانش خیلی سخت بود! مگه نه!:cry:
من آزمون اول هیچی نخوندم بهتر نتیجه گرفتم.:surprised:اما این بد بود.ناامید بشم؟؟:cry::cry::cry:

hasanpogc

عضو جدید
ببین عزیزم من هم همین نظرو در مورد کنکور سال 87 داشتم. ولی اینو بدون وقتی که الان درسارو بصورت موضوعی میخونی دیدت نسبت به کنکور اشتباه میشه.چون مثلا روی یک درست بصورت کامل وقت میزاری و کل مطالبو بصورت عمقی میخونی و بعدش تستاشو میزنی و بعدشم میای تستای 88 رو نگاه میندازی میبینی چقدر آسونه.در حالی که این دید اشتباهه.البته این منظور منو احتمالا تو امتحانای جامع که میگیرن میفهمید .

جناب رينولدز سلام
شما مگه توي تكميل ظرفيت قبول نشديد
راستي ثبت نام كرديد يا نه

hasanpogc

عضو جدید
من تو تکمیل ظرفیت قبول نشدم.امسال ظرفیت تهران جنوب کمتر از سالای پیش بود!!!

خيلي متاسفم كه اينو ميشنوم
به هر حال اميدوارم كه امسال نتيجه خوبي بگيريد
وحتما قبول شويد
راستي امسال تهران جنوب توي تكميل چند تا برداشت

بالا