بحث و گفتگو پیرامون آزمونها( کاردانی به کارشناسی- کارشناسی ارشد و دکترا) مكانيك سيالات

HAMINY

عضو جدید
سلام بچه ها
کسی خونه نیست جواب مارو بده
من تبدیل علوم تحقیقات قبول شدم حالا به نظر شما بین تبدیل شبانه سمنان و تبدیل علوم تحقیقات کدوم ارزش رفتن داره.
ممنون می شم اگه بهم مشورت بدید.

"""در خانه اگر کس است یک حرف بس است"""

hasanpogc

عضو جدید
سلام بچه ها
من تبدیل علوم تحقیقات قبول شدم حالا به نظر شما بین تبدیل شبانه سمنان و تبدیل علوم تحقیقات کدوم ارزش رفتن داره.

بستگي به خيلي چيزها داره
مثلا ميخاي دكتراي امتحان بدي يا نه
استخدام بشي يانه
واوضاع ماليت
محل سكونتت
و..........................
اما هردوتا دانشگاهي كه قبول شدي عالي هستند

treska

عضو جدید
بچه ها من شک دارم که تاکستان ثبت نام کنم یا نه؟
از دانشگاش زیاد خوشم نمیاد
به نظرتون ارزششو داره؟

HAMINY

عضو جدید
بستگي به خيلي چيزها داره
مثلا ميخاي دكتراي امتحان بدي يا نه
استخدام بشي يانه
واوضاع ماليت
محل سكونتت
و..........................
اما هردوتا دانشگاهي كه قبول شدي عالي هستند

ممنون از راهنماییت.
من شاغلم و در تهران. احتمال داره دکترا هم شرکت کنم

amirhossein88

عضو جدید
احتمالش خیلی زیاده. چون خیلی از بچه ها که رتبه ی بالا آوردن توی دانشگاه دولتی هم قبول شدن و قطعا سمت دانشگاه آزاد نمیان پس خود به خود شما جایگزین خواهید شد:victory:

سلام بچه ها

من اگه جای شما بودم می رفتم سمنان چون هم نزدیک تهرانه هم دکترا داره

amirhossein88

عضو جدید
درس نام درس نمره خام درس درس نام درس نمره خام درس 1 زبان تخصصي انگليسي 31.1 7

2 رياضي 37.8 8

3 حرارت و سيالات 30.7 9

4 جامدات 28.9 10

5 ديناميك و ارتعاشات 22.2 11

6 محاسبات عددي 37.8 12

نام رشته مهندسي مكانيك -تبديل انرژي رتبه در انتخاب نام واحد انتخابي علوم وتحقيقات 217 نمره كل 5883 حد نصاب 4000 توضيحات نمره آخرين نفر انتخاب اول 5925 رتبه آخرين نفر انتخاب اول 198 مردود نتيجه كلي آزمون مردود واحد قبولي

آقا سهمیه ی شما چی بوده؟ من رتبم شده 149 قبول نشدم تو کارنامه ی من رتبه ی نفر آخرو زده 94 این یعنی چی آخه؟

mziarp

عضو جدید
سلام بچه ها

مباركه. اما از من قبول كن كه دانشگاه سراسري حتي شبانه در شرايط بهتري نسبت به آزاد هست، از نظر مقبوليت در هنگام پذيرش . به هر حال موفق باشي.
ميشه درصدهات رو برامون بذاري ؟

mziarp

عضو جدید
بچه ها من شک دارم که تاکستان ثبت نام کنم یا نه؟
از دانشگاش زیاد خوشم نمیاد
به نظرتون ارزششو داره؟

به شما هم تبريك ميگم/ اگه سراسري قبول شدي ثبت نام نكن در غير اين صورت يك سال از عمرت رو تباه نكن.
ضمنا درصدهات رو ميشه بگي ؟

HAMINY

عضو جدید
سلامت باشی. کارناممو تو ضمیمه صفحه 75 گذاشتم. از اونجا نگاه کن.

amirhossein88

عضو جدید
بچه ها کسی می دونه چرا رتبه ی آخرین فرد قبول شده تو کارنامه ها فرق داره ؟تبدیل انرژی علوم تحقیقات تو کارنامه ی من رتبه ی نفر آخرو زده 94 تو کارنامه ی بعضی ها زده 198 من رتبم شده 149

HAMINY

عضو جدید
آقا سهمیه ی شما چی بوده؟ من رتبم شده 149 قبول نشدم تو کارنامه ی من رتبه ی نفر آخرو زده 94 این یعنی چی آخه؟

انشالله تو تکمیل ظرفیت قبول می شی.
درضمن به آخرین فرد قبول خیلی تکیه نکن.برای منم 94 بود . من تو همین علوم تحقیقات چند تا عدد مختلف دیدم که فکر می کنم برای هر نوع سهمیه یک عدد جهت آخرین فرد قبول گذاشتن.
امید وار باش.
"""الخیر فی ماوقع"""

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میبینم که دوستان انقدر خوشحالن که شبانه رفتن ثبت نام ...

بابا بزارین برسین ترم 3 و شهریتون بشه 3 میلیون تومن اونم بصورت نقد اونوقت دیگه نمیخندین:whistle:

hasanpogc

عضو جدید
اولا مدرك دانشگاه سراسري از ديد مردم و مسولين بيسواد و تقريبا !!!!!باسواد بهتر از مدرك دانشگاه ازاد هست چون امور مهم ادارهها وكارخانه ها و .... در دست همين قشر ميباشند پس ميتوان نتيجه گرفت بهتره بري دانشگاه سراسري . شما دو سال درس ميخوني صد سال كه درس نميخوني بعدشم بري دانشگاه ازاد فكر ميكني بتوني اصلا كار كني ارشده كشك كه نيست بتوني هم درس بخوني و هم كار كني در عوض دو سال اين پول بي زبون تحويل اقايون دانشگاه ازاد نميدي (چه گلي كردن بسر دانشجويان ازاد تا برسه به شما)در ضمن مدرك تو ايران همه در يه رنجه چه از صنعتي شريف گرفته باشي چه در دانشگاه ازاد صنعتي نا كجا اباد گرفته باشي بهر حال كار هر كس بستكي به پارتي و.....داره و من ازاين تعجب ميكنم چطور دلت مياد مدرك نهايت يه ارم شاخدار دانشگاه ازاد روش باشه ( اگه دانشگاه چه معتبري هم باشه) ما گفتيم حال انتخاب دست شماست خود دانيد.................

اولا واقعا هيچ فرقي بين ازاد وسراسري توي استخدام نيست
اينو من ميگم كه چهار سال هست استخدام شدم
دوما تمام همكاران من هم شاغل بودن وهم مدرك گرفتن وخيلي ها هم دارن واسه دكترا ميخونن
بعدشم اگه اطلاعات كاملي ندارين من خواهش ميكنم الكي چيزي ننويسيد چون ممكنه از روي حدس وگمان شما كسي تصميم بگيره واين كار شما اصلا خوب نيست
اين هم بگم توي ايرا ن اگه بقول شما پارتي داشته باشي از هر كجا كه مدرك بگيري يكي هست وگرنه كه باز هم يكي هستند
موفق باشيد

hasanpogc

عضو جدید
سلام به همه ی دوستان.
آقا کسی می تونه بگه کل شهریه ی 4 ترم ارشد دانشگاه آزاد چقدر می شه؟
و اینکه کسی از شرایط پذیرش مستقیم و بدون کنکور دانشگاه آزاد خبر داره؟
ممنون:gol:

دوست عزيز اينو توي تاپيك ارشد ازاد 89مطرح كنيد نتيجه بهتري ميگيريد
:)

amirhossein88

عضو جدید
انشالله تو تکمیل ظرفیت قبول می شی.
درضمن به آخرین فرد قبول خیلی تکیه نکن.برای منم 94 بود . من تو همین علوم تحقیقات چند تا عدد مختلف دیدم که فکر می کنم برای هر نوع سهمیه یک عدد جهت آخرین فرد قبول گذاشتن.
امید وار باش.
"""الخیر فی ماوقع"""
ممنون مرسی من یکی از دوستام پارسال شده بود 189 انتخاب اولشو علوم تحقیقات زده بود تکمیل ظرفیت تهران جنوب قبول شد.

gha3dak3

عضو جدید
سلام به همه ی دوستان
و عرض تبریک به کسایی که قبول شدن و ماراتون کنکور 89 رو با پیروزی به پایان رسوندن

بچه ها منم تبدیل انرژی علوم تحقیقات بودم و متاسفانه رتبم در انتخابم 249 شده با تراز 5804
آیا احتمال داره تکمیل ظرفیت قبول بشم؟ کسی از رتبه ی آخرین قبولی های تکمیل تهران خبر داره؟

قبلا از همتون سپاسگزارم

behboy

عضو جدید
بچه ها کسی می دونه چرا رتبه ی آخرین فرد قبول شده تو کارنامه ها فرق داره ؟تبدیل انرژی علوم تحقیقات تو کارنامه ی من رتبه ی نفر آخرو زده 94 تو کارنامه ی بعضی ها زده 198 من رتبم شده 149

بله عزیز دل...اونا که 198 زده واسشون از سهمیه بسیجی فعال استفاده کردن و 94 سهمیه عادی هستن...حالا شما هم مثه ما حرص بخور!:surprised::cry:

mziarp

عضو جدید
منم هوافضا علوم تحقیقات قبول شدم.با تراز 6350 و رتبه 6
کسی خبر داه چجوریه؟ استاداش خوبن؟ چه گرایشی استادای بهتری داره؟
ممنون میشم راهنماییم کنید

تبريك
ميشه درصدهات رو بذاري
ممنون ميشم

behboy

عضو جدید
آقا کسی از طراحی کاربردی تهران جنوب خبر نداره؟ کسی اونجا قبول نشده؟ آمارشو کسی نداره؟ آخرین نفر قبولیش ترازش چند بوده؟ چند نفرو پذیرفته؟

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بله عزیز دل...اونا که 198 زده واسشون از سهمیه بسیجی فعال استفاده کردن و 94 سهمیه عادی هستن...حالا شما هم مثه ما حرص بخور!:surprised::cry:

ببخشیدا من نه بسیجیم و نه داوطلب کنکور ارشد ولی اگه یه بار دیگه به میزان سهمیه بسیجیا نگاه کنید میبینید که فقط 5 درصد سهمیه دارن و با یه حساب سرانگشتی میبینید که همینم بود و نبودش هیچ فرقی نمیکنه ...

تفاوت 94 با 198 با 5 درصد سهمیه جور در میاد ؟

بابا قراره ارشد بخونین اونم طراحی کاربردی !!!

hasanpogc

عضو جدید

بابا بزارین برسین ترم 3 و شهریتون بشه 3 میلیون تومن اونم بصورت نقد اونوقت دیگه نمیخندین:whistle:

فيدل جان شما ديگه داري از دست دانشگاه ازاد راحت ميشي
خدا كنه ما هم به ترم سه برسيم ودم فارغ التحصيلي اين پول هم ميديم
راستي نجف اباد دكتري نياورد
البته اينو بگم كه من طراحي كاربردي هستموبه چشم رقيب جواب نده

behboy

عضو جدید
ببخشیدا من نه بسیجیم و نه داوطلب کنکور ارشد ولی اگه یه بار دیگه به میزان سهمیه بسیجیا نگاه کنید میبینید که فقط 5 درصد سهمیه دارن و با یه حساب سرانگشتی میبینید که همینم بود و نبودش هیچ فرقی نمیکنه ...

بابا قراره ارشد بخونین اونم طراحی کاربردی !!!

دوست عزیز این 5 درصد ممکنه 4 یا 5 نفر باشن... هرجا پر بشه تموم میشه...یعنی چی؟ یعنی اینکه آخرین نفری که با سهمیه بسیجی قبول شده اگه تو سهمیه عادی بود رتبش 198 می بود و مردود بود...من نگفتم که فاصله 94 تا 198 رو بسیجیا پر کردن!

فیدل جان قبل از اینکه کسی رو متهم کنی و تیکه بپرونی یکم بپرسی از منظور طرف بد نیست!

hasanpogc

عضو جدید

بابا قراره ارشد بخونین اونم طراحی کاربردی !!![/QUOTE

این 5 درصد ممکنه 4 یا 5 نفر باشن... هرجا پر بشه تموم میشه...یعنی چی؟ یعنی اینکه آخرین نفری که با سهمیه بسیجی قبول شده اگه تو سهمیه عادی بود رتبش 198 می بود و مردود بود...من نگفتم که فاصله 94 تا 198 رو بسیجیا پر کردن!

دوست عزیز قبل از اینکه کسی رو متهم کنی و تیکه بپرونی خوب فکر کن...اگه هم باز به مشکل برخوردی بازم بپرس...

دوست عزيز ناراحت نباش راستي شما كجا قبول شدي

behboy

عضو جدید
خمینی شهر اما احتمال زیاد بخونم واسه دولتی...شایدم همینو بیام با هم هم دانشگاهی بشیم...راستی شما از قبولی های تهران جنوب خبر ندارین؟

majid_mz

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز این 5 درصد ممکنه 4 یا 5 نفر باشن... هرجا پر بشه تموم میشه...یعنی چی؟ یعنی اینکه آخرین نفری که با سهمیه بسیجی قبول شده اگه تو سهمیه عادی بود رتبش 198 می بود و مردود بود...من نگفتم که فاصله 94 تا 198 رو بسیجیا پر کردن!

سلام ... ببینم , میدونی با این وضعیت تعداد کل پذیرش شده ها چند نفر میشه؟؟؟ به عنوان مثال اگه اعلام بشه آخرین فرد قبولی در سهمیه عادی 25 و آخرین فرد سهمیه مثلا بسیج و شهدا و ...40 با این حساب تعداد پذیرش شده ها , میشه 25 یا 40 یا یه چیزی بین این دو تا؟؟؟

hasanpogc

عضو جدید
خمینی شهر اما احتمال زیاد بخونم واسه دولتی...شایدم همینو بیام با هم هم دانشگاهی بشیم...راستی شما از قبولی های تهران جنوب خبر ندارین؟

دادش من از من ميشنوي عمرت رو پشت كنكور تللف نكن
بيا ثبت نام كن
اميدوارم توي دانشگاه ببينمت
خصوصا دانشگاه ازاد خميني شهر
داره دكتري هم مياره

eng.esmail

اخراجی موقت
بچه ها یه مشکل!!!!
من هنوز فارغ نشدم.... 31 شهریور میشم...
چون پروژه رو دارم
امروز رفتم دانشگاه و یه گواهی گرفتم دال بر اینکه من تا 31 شهریور فارغ التحصیل میشم...
به نظر شما گیر نمیدن بهم؟؟؟
واحد قبولی هم علوم و تحقیقات تهرانه....
یه کم استرس دارم که این همه راه برم و بهم گیر بدن!!!!

rattling_boy

عضو جدید

سلام

مهندس جان شوخی نکن با ما. تو این اوضاع مملکت و کار، قلب درست و حسابی برامون نمونده آ:(

بالا