***بحث در مورد کنکور ارشد کامپیوتر 2 ***

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sahragol

عضو جدید
بنده هم از آشنایی با شما خوشوقتم .
تبریز قبول شدم.

معماری؟!:eek::w23:
گرایش کارشناسی تون چی بود؟ آیا اطلاع دارید که علوم تحقیقات تبریز برای سال تحصیلی جدید نرم افزار کامپیوتر میاره یا نه؟!
اهل کجایید asl plz?:gol:

A.S.Roma

عضو جدید
کاربر ممتاز
گرایش کارشناسی تون چی بود؟ آیا اطلاع دارید که علوم تحقیقات تبریز برای سال تحصیلی جدید نرم افزار کامپیوتر میاره یا نه؟!
بله گرایش معماری کامپیوتر
گرایش کارشناسیم هم سخت افزار بود.
من خود دانشگاه تبریز قبول شدم . علوم تحقیقات یه شعبه دیگه است و جدیده . ( اطلاعاتی ندارم )
اهل تهرانم .
سنمم 23 .
کوچیک شما احسان هستم.:gol:

sahragol

عضو جدید
بله گرایش معماری کامپیوتر
گرایش کارشناسیم هم سخت افزار بود.
من خود دانشگاه تبریز قبول شدم . علوم تحقیقات یه شعبه دیگه است و جدیده . ( اطلاعاتی ندارم )
اهل تهرانم .
سنمم 23 .
کوچیک شما احسان هستم.:gol:

از آشنایی تون خوشحالم... و از اینکه قراره بیایید تبریز.. شهر ما شهر بدی نیست درسته به پای تهران نمی رسه ولی خوب از کلانشهرها هست...
امیدوارم خوش بگذره و موفق باشید... راستی می شه بپرسم معدلتون چند بود؟
من ترسیدم معماری یا هوش بزنم امتیازم نرسه برا همین نرم زدم... و قبول شدم... معدلم هم 91/17 بود ... موفق باشید

ياسي جون

عضو جدید

سلام صحراگل . اين علوم تحقيقات تبريز ديگه كجاس ؟
من الان دارم ميشنوم
راستي شما اهل تبريزي؟

A.S.Roma

عضو جدید
کاربر ممتاز
از آشنایی تون خوشحالم... و از اینکه قراره بیایید تبریز.. شهر ما شهر بدی نیست درسته به پای تهران نمی رسه ولی خوب از کلانشهرها هست...
امیدوارم خوش بگذره و موفق باشید... راستی می شه بپرسم معدلتون چند بود؟
من ترسیدم معماری یا هوش بزنم امتیازم نرسه برا همین نرم زدم... و قبول شدم... معدلم هم 91/17 بود ... موفق باشید

معدلم 17.16 بود ... .
امسال آزاد نرم افزار شرکت کردم واحد اراک ! چون به تهران نزدیک تر بود . اگه قبول نشدم مهمون شما میشم ;)

سلام . ببخشيد شما ازاد تبريز قبول شدين؟
ميتونم بپرسم درصد هاتون چند بود؟
من بدون آزمون اونجا قبول شدم

mohsen.aznaveh

عضو جدید
سلام خدمت دوستان گرامی؛
من سال قبل توی کنکور شرکت کردم و الان دانشجوی ارشد هستم. گرایشم هم معماریه.
یه سری از منابع که ذکر شده جالبه ولی یه سری مثل کتاب زبان چیز خیلی کلیه! زبان کنکور گاهی خیلی سخته حتی سخت تر از آزمون هایی مثل GRE
نکته ای که من بهش رسیدم این بود که تلاش خود شما از همه چی مهمتره
افرادی که برای سال آینده میخوان بخونن وقت زیادی دارن؛ به نظر من بهتره اول درسهای کنکور رو خوب یاد بگیرن و بعد از تابستون هم برای بررسی تست ها وقت هست
کتاب های مقسومی{ سیستم عامل مدار منطقی و معماری }رو توصیه میکنم.

engineer saba

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهندسی معکوس

مهندسی معکوس

بچه هااااااااااا.....
یعنی همه بچه ها بخصوص اونایی که رتبه های خوبی آوردین....
نظرتون راجع به مهندسی معکوس چیه؟
خیلی دلم میخواد یکی از این مجموعه های مهندسی معکوس که تو اینترنت تبلیغ هاش زیاده تهیه کنم...ولی نمی دونم جواب میده یا نه فقط تبلیغ الکیه؟
انقدر تبلیغ هاش هیجان انگیزه آدم وسوسه میشه حداقل تو یه کنکور تجربه اش کنه...
:book:
و اصلا کلا در کنار درس خوندن استفاده از این روش برای تست زدن میتونه کمک بیشتری بکنه؟
کی میدونه هاااان.....؟
:w20:

sadra89

عضو جدید
صدرا 89

صدرا 89

:)
سلام من یه عضو جدیدم 4 ماهه که درسم تموم شده مهندسی کامپیوتر سخت افزار آزاد گرمسارمعدلمم 14.5 تا به حال یه بار هم ارشد شرکت نکردم اما ارادم خیلی قویه خیلی به ادامه تحصیل علاقه دارم هیچ اطلاعی در مورد ظرفیت ها و رشته ها ندارم نمی دونم تو رشته ی خودم شرکت کنم یا مثلا برم مدیریت بخونم یا یه چیز دیگه !!!خیلی گیج کلافه ام هیچ جا کارم پیدا نکردم خواستم ببینم شما کمکم می کنید؟:cry:
tohid.sadra@yahoo.com

deansam

عضو جدید
بچه هااااااااااا.....
یعنی همه بچه ها بخصوص اونایی که رتبه های خوبی آوردین....
نظرتون راجع به مهندسی معکوس چیه؟
خیلی دلم میخواد یکی از این مجموعه های مهندسی معکوس که تو اینترنت تبلیغ هاش زیاده تهیه کنم...ولی نمی دونم جواب میده یا نه فقط تبلیغ الکیه؟
انقدر تبلیغ هاش هیجان انگیزه آدم وسوسه میشه حداقل تو یه کنکور تجربه اش کنه...:book:
و اصلا کلا در کنار درس خوندن استفاده از این روش برای تست زدن میتونه کمک بیشتری بکنه؟
کی میدونه هاااان.....؟:w20:
یکی از دوستام 3 سال قبل، از مهندسی معکوس استفاد کرده بود و مهندسی کامپیوتر،واحد تهران جنوب قبول شده بود
می گفت فقط 1 ماه و نیم کلاس های مهندسی معکوس رو رفته بود و اصلا هیچ کتاب درسیو نخونده بود
بر طبق حرفاش
مهندسی معکوس برای کنکورهای آزاده
از وقتی آزاد متوجه ی این کلاس ها شده روششو تغییر داده و الان دیگه مثل سابق نیست تا بشه از روی مهندسی معکوس به جواب سوال ها پی برد
تو اون یک ماه و نیمی که درس مهندسی معکوس کار کرد فقط بهشون شیوه ی شناخت اینکه چه جوری تست رو بزنه،فکر طراح سوال رو بخونه و ... یاد گرفت و برای خیلی سوال ها فرمول ریاضی بود تا بتونی جواب رو تشخیص بدی
حالا فکر نکنم مهندسی معکوس به قدرت سابق باشه اما می تونی شیوه ی تست زنی رو یاد بگیری
البته بگم از وضعیت کنونی این کلاس ها خبر ندارم!

en.mahak

عضو جدید
شروع تازه

شروع تازه

سلام به همه و عرض خسته نیاشید .من میخوام شروع کنم به خوندن برای ارشد نرم افزار.خودم مهندسی نرم افزار خوندم و معدلم 14.62و نمیدونم از کجاشروع کنم. وچه کتابهایی از چه نویسنده و انتشاراتی رو بخونم خیلی پرس وجو کردم اما به یک جواب دقیق و کامل و درست نرسیدم.لطفا راهنمایم کنید:redface:

ftaghinezhad

عضو جدید
سلام دوستان

منم تو ارشد مجاز شدم ولی رتبه هام خیلی بد بودند ( کمترین رتبه ام 600 توی هوش بود ) و از طرفی هم چون نتونسته بودم پارسال درس بخونم واسه همین انتخاب رشته نکردم و تصمیم دارم امسال حسابی بخونم تا بتونم یه رتبه ی زیر 10 بیارم ... شما پیشنهادی واسه بهتر شدن رتبه ام ندارین ؟

masssiii

عضو جدید
برای سیستم عامل و معماری چه کتابی حوبه؟؟؟؟؟
به نظرم واسه معماری کامپیوتر:
الف)کتاب ارشد معماری کامپیوتر - تالیف مهندس یوسفی - انتشارات پوران پژوهش

ب) معماری سیستم های کامپیوتری - تالیف مانو

واسه سیستم عامل:
کتاب ارشد سیستم عامل - تالیف دکتر ابراهیم مقدم - انتشارات پوران پژوهش
البته اگه برای ارشد دولتی می خوای;)
ایشالاموفق باشین

aabedeni

عضو جدید
سلام من فارغ التحصیل مهندسی کامپیوتر (نرم افزار) هستم والان شاغل هستم .
راسنش را بخواهید من هنوز نتونستم تصمیم بگیرم ارشد خوندن خوب است یا نه ؟ چرا ؟

تکلیفم برای خودم روشن نیست ؟ لطفا راهنمایی ام کنید /

sahragol

عضو جدید
سلام من فارغ التحصیل مهندسی کامپیوتر (نرم افزار) هستم والان شاغل هستم .
راسنش را بخواهید من هنوز نتونستم تصمیم بگیرم ارشد خوندن خوب است یا نه ؟ چرا ؟

تکلیفم برای خودم روشن نیست ؟ لطفا راهنمایی ام کنید /

به نظر من اگه كار و در آمد داري ارشد رو ولش كن...
اگه نه و بيكاري پس به ادامه تحصيل فكر كن...
من كه خيلي دنبال كار گشتم نبود مجبور شدم ارشد بخونم تا يه كاري گير بيارم...

.:Shila:.

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من اگه كار و در آمد داري ارشد رو ولش كن...
اگه نه و بيكاري پس به ادامه تحصيل فكر كن...
من كه خيلي دنبال كار گشتم نبود مجبور شدم ارشد بخونم تا يه كاري گير بيارم...

با احترامي كه به نظر شما قائلم باهاتون مخالفم
به نظر من هميشه انسان بايد به پيشرفت فكر كنه و تا ميتونه در هر زمينه اي خودشو بالا بكشه
ادامه تحصيل هم يكي از اونهاست
همين الانشم اگه نگاه كنين ديگه ليسانس ارزش گذشته رو نداره:w09:
چندسال ديگه فوق هم همينطور ميشه ولي باز بهتر از ليسانسه:w05:
به نظر من اگه علاقه به ادامه تحصيل در ما باشه بهتره در فكر عملي كردنش باشيم
البته نبايد به كارمون هم صدمه بزنه و به نظر من اگه هر دو رو با هم پوشش بديم خيلي بهتره:w16:

sadas

عضو جدید
با سلام
منابع کارشناسی ارشد
به نظر من این درسها با این منابع جور در می آید
البته بگم که من از یک دانشجوی دکترا سوال کردم البته تو نت
اصل مطلب:
ساختمان داده:مقسمی-پوران
منطقی:پوران6800
معماری:پوران مقسمی
پایگاه داده:مقسمی
سیستم عامل:مقسمی-پوران(کتاب استالینگز را نخونی بی معنیه)
نظریه زبان:پوران2800
آمار:پارسه
ساختمان گسسته:پوران6300
ریاضی مهندسی:مدرسان شریف(البته این یکی را فقط شنیدم)
هوش مصنوعی:اول کتاب جی راسل(بدون این کتاب معنی نداره)
بعد تستهای آخر فصلهای پوران بد نیست
ساختمان داده:مقسمی(تنها کافی نیست)
هرکی نظرش با این موردها فرق میکنه خواهشا اصلاحشون کنه
اگه کسی جزوه های پارسه همراه با آزمونهای سال قبلش را داره
من خریدارم(بر عکس همه جا)
من خودم از اول مرداد میخوام بکوب بخونم
نظرتون در مورد 4کتاب راهیان ارشد که همه ی
درسها را شامل میشه چیه؟کسی خوندتشون
خوشحال میشم بقیه هم بیان کمک کنن
و تجربیاتشون را به اشتراک بزارن
و البته سوالهایی هم که پیش میاد مطرح کنیم و
همه با هم حلشون کنیم.
عبادت به جز خدمت خلق نیست

z.19.P

عضو جدید
سلام به همگی.
کسی هست که بتونه منبع خوب واسه زبان عمومی و تخصصی معرفی کنه؟
ممنون می شم

rezatafreshi

عضو جدید
تشکیل گروه برای آمادگی کارشناسی ارشد

تشکیل گروه برای آمادگی کارشناسی ارشد

: سلام دوستان
من می خواهم گروهی تشکیل دهم که با کمک همدیگر برای ارشد آمادگی پیدا کنیم
از دوستان هر کسی مایل هست به من ایمیل بزند

با تشکر

تفرشی

آخرین ویرایش توسط مدیر:

adriyana

عضو جدید
سلام باران جان من تازه عضو سایت شدم .یه سوال داشتم اینکه منبع زبان تخصصی رو معرفی نکرده بودی؟
درضمن چرا بچه های کامپیوتر انقدر در مورد ارشد ضعیف کار می کنن من امسال می خوام برای اولین بار واسه ارشد بخونم خوشحال میشم افرادی که رتبه اوردن راهنماییم کننمرسی:);)

amin_am

عضو جدید
اگه می شه لطفا راهنمایی کنید

اگه می شه لطفا راهنمایی کنید

سلام من با نظر شما موافقم که هیچ وقت برای ادامه تحصیل دیر نیست
لیسانس کامپیوتر نرم افزار دارم و کارمند هستم می خوام پیام نور بخونم ولی نمی دونم چی بخونم اگه می شه لطفاراهنمایی کنید کدوم گرایش راحت تره که بخونم. و کاربردی تره مرسی

masssiii

عضو جدید
لیسانس کامپیوتر نرم افزار دارم و کارمند هستم می خوام پیام نور بخونم ولی نمی دونم چی بخونم اگه می شه لطفاراهنمایی کنید کدوم گرایش راحت تره که بخونم. و کاربردی تره مرسی
سلام نرم افزار رشته خوبیه اگه بتونین همین نرم افزار رو ادامه بدین فکر کنم هم برای خودتون بهتر باشه هم برای کارتون.:victory::victory:

sahragol

عضو جدید

پيام نور فراگير فقط نرم افزار داره اونم 15 نفر او كل ايران پذيرش داره.. يعني تقريباغير ممكن:w09:

negin17h

مدیر تالارهای مهندسی کامپیوتر و رباتیکمتخصص #C
مدیر تالار
میتونید تحصیلات مجازی رو امتحان کنی. دانشگاه های خوبی مثل تهران، خواجه نصير و پلی تکنيک، شیراز و ... مجازی دارند و تنها فرقش تو نوع تحصیلشه. همه چیز یکسانه با روزانه :gol:

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
میتونید تحصیلات مجازی رو امتحان کنی. دانشگاه های خوبی مثل تهران، خواجه نصير و پلی تکنيک، شیراز و ... مجازی دارند و تنها فرقش تو نوع تحصیلشه. همه چیز یکسانه با روزانه :gol:

sلام
ببخشید ولی با اینکه من با مجازی شدن همه چیز اعتقاد دارم ولی در مورد تدریس هنوز برام جا نیفتاده که مجازی چه برتری داره
خوب شاید بگید هر وقت خواستید درس می خونید این همه از خونه دور نمیشید ولی هیچ کدوم از اینها به کلاس ساکتی که همه دارن رو یک چیز فکر می کنند نمی ارزه چه برسد به این که در اون کلاس یکی در مورد چیزی حرف بزنه
البته این نظر شخصیه منه ....

mike2

عضو جدید
راستی من شنیدم که این دوره های مجازی بعدا فارغ التحصیلاش برایه دکترا به مشکل می خورن و برایه هیات علمی شدن هم شانسی ندارن.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا