***بحث در مورد کنکور ارشد کامپیوتر 2 ***

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Omid.Delfarib

عضو جدید
من امسال ساله سوم بودم که امتحان ارشد دادم ... یه جورایی خودآزمایی بود .... اصلنم سخت نبود با اینکه امادگی نداشتم بازم مجاز شدم .. درسته رتبه م خوب نبود اما من مثلن هوش رو در همون حد جزوه دانشگام میدونستم که حدود 36 زدم ... هر چی رو بخونی فقط یادش بگیری کفایت میکنه .... یادگیری مهمه نه کتابش .. هر کتابی که برات قابل فهم تر باشه بهتره ....

abc_ramak

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون از راهنمایی دوستان :gol:

من امسال ساله سوم بودم که امتحان ارشد دادم ... یه جورایی خودآزمایی بود .... اصلنم سخت نبود با اینکه امادگی نداشتم بازم مجاز شدم .. درسته رتبه م خوب نبود اما من مثلن هوش رو در همون حد جزوه دانشگام میدونستم که حدود 36 زدم ... هر چی رو بخونی فقط یادش بگیری کفایت میکنه .... یادگیری مهمه نه کتابش .. هر کتابی که برات قابل فهم تر باشه بهتره ....
میشه بپرسم تا چه رتبه ای مجاز هست؟
اصلاً ظرفیت چقدره؟
فرصت نکردم دفترچه امسال رو ببینم :(

mina_1367

عضو جدید
من ترم 1 ناپیوسته بودم که شرکت کردم و تازه دیروز همت کردم نتیجه رو ببینم فقط زبان 8درصد و نظریه /ساختمان 0 درصد :) بقیه اش یه کم منفی زده بودم با همون جزوه های دانشگاه البته بیشتر با اعتماد به نفس چون بیشتر از یک روز براش وقت نزاشتم (واسه کل درس ا فقط یه روز) فکر کنم اینجوری پیش برم ایشالله این دفعه قبولم :D

Omid.Delfarib

عضو جدید
من ترم 1 ناپیوسته بودم که شرکت کردم و تازه دیروز همت کردم نتیجه رو ببینم فقط زبان 8درصد و نظریه /ساختمان 0 درصد :) بقیه اش یه کم منفی زده بودم با همون جزوه های دانشگاه البته بیشتر با اعتماد به نفس چون بیشتر از یک روز براش وقت نزاشتم (واسه کل درس ا فقط یه روز) فکر کنم اینجوری پیش برم ایشالله این دفعه قبولم :D

خوب .. اره انشائ الله قبولی ... من فکر میکنم هیچ چیز سختی نداشته باشه .... به یاری ایزد یکتا قبولی و برات ارزوی موفقیت دارم ....
ممنون از راهنمایی دوستان :gol:

میشه بپرسم تا چه رتبه ای مجاز هست؟
اصلاً ظرفیت چقدره؟
فرصت نکردم دفترچه امسال رو ببینم :(

ببین گفتن امسال 4 برابر ظرفیت اعلام کردن .... بعضی گرایشا تا حدود 1800 الی 2000 مجاز بودن ... بخون قبولی .... برات تو دوست خوبم هم ارزوی موفقیت دارم امیدوارم درجه دکتراتم بگیری

mina_1367

عضو جدید
ممنونم خودم هم معتقدم که قبولم (با همین اعتماد به نفس هم رفتم سر جلسه)
ولی جالبه که امسالم که شرکت کنم بعد از کنکور بازم یک ترم از درسم باقی می مونه!

jodi_111

عضو جدید
یه سوال :
کی میدونه دانشگاه فردوسی چند نفر روزانه ارشد نرم افزارو هوش می گیره!!!

nasrGod

عضو جدید
موسسه هاي ارشد

موسسه هاي ارشد

سلام دوستان من امسال ميخوام ارشد امتحان بدم خونمون هم شهرستانه ميخواستم بدونم شما از بين موسسات پارسه و سنجش و ماهان و... كدوم رو توصيه مي كنيد البته مهم برام كامل و ساده بودن جزوات هست چون تو اينجا كلاس هاي حضوريشون برگزار نميشه خوهشن كمك كنيد در ضمن كتابهاي پوران پژوهش چطوره
در آخر سنجش تكميلي تبليغ كرده كه موسسه سنجش تكميلي امير كبيركه منظورش چيه خواهشن زود وخوب راهنماييم كنيد چون ميخوام شروع كنم
بانهايت تشكر

sahragol

عضو جدید
من تو کاردانی به کارشناسی با رتبه 1 قبول شدم کتابهای مدرسان شریف رو خوندم اونم 1 دور با 1 بار مرور الان برا ارشد چند هفته هست کتابهای پوران پژوهش و مقسمی را دورم چیدم ولی تا می بینمشون خوابم میاد دلم می گیره نمی خوام حوصله درس خوندن واسه کنکور رو ندارم. معدلم 17.91 دانشگاه آزاد هستم جایی رو سراغ ندارید بدون کنکور قبول کنه واسه ارشد؟ دولتی ها که قبول نمی کنن مدرک ازاد رو ، از بقیه چی ..؟؟؟

saleeng2.pcomtel

عضو جدید
سلام
بچه ها من امروز یعنی 12 آبان شروع کردم برای کنکور ارشد خوندن البته برای کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد وتنها هم یه هدف دارم قبولی تو دانشگاه قزوین
هدفم هم از زدن این تاپیک اینه که باهم و به کمک هم خوندن دروس رو ادامه بدیم واشکالای پیش اومده برا همدیگر رو حل وبرطرف کنیم اگه هستین یا علی .......
;)
راستشو بگم منم يه چند وقتيه كه دلم مي خواد شروع كنم!!دقيقاًً‌ واسه قزوين!!به قول بچه هاي امروزي منم پايه ام!!اما استارت كار يه مقدار همت مي خواد!!
يه مشكليم دارم!!منابع مناسب ندارم!!اگه مي تونيد يه راهنمايي كنيد منو!!ممنون مي شم!!

russell

مدیر بازنشسته
ظرفیتهای پذیرش ارشد مهندسی کامپیوتر

ظرفیتهای پذیرش ارشد مهندسی کامپیوتر

ظرفیت ها ، شهرها و دانشگاه های گرایش های مختلف مهندسی کامپیوتر و مهندسی IT رو به صورت PDF اماده کردم . امیدوارم براتون مفید باشه .

به ترتیب ظرفیت های پذیرش دانشگاه های سراسری و آزاد برای مهندسی کامپیوتر :

پیوست ها

• ARSHAD.pdf
    172.6 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • ARSHADAZAD.pdf
    63.4 کیلوبایت · بازدیدها: 0

russell

مدیر بازنشسته
ظرفیت های پذیرش ارشد مهندسی IT

ظرفیت های پذیرش ارشد مهندسی IT

ظرفیت های پذیرش دانشگاه های سراسری و آزاد برای مهندسی فناوری اطلاعات-IT :

پیوست ها

• ARSHAD IT.pdf
    103.3 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

seagirl

عضو جدید
راهنمایی

راهنمایی

راستشو بگم منم يه چند وقتيه كه دلم مي خواد شروع كنم!!دقيقاًً‌ واسه قزوين!!به قول بچه هاي امروزي منم پايه ام!!اما استارت كار يه مقدار همت مي خواد!!
يه مشكليم دارم!!منابع مناسب ندارم!!اگه مي تونيد يه راهنمايي كنيد منو!!ممنون مي شم!!

سلام
من خودم هم دنبال منابع بودم و البته توی سایتهای زیادی اونها رو پیدا کردم.فقط کافیه توی گوگل یا هر جستجوگر دیگه عبارت "منابع آزمون ارشد"رو تایپ کنی.یکی از سایتهایی که خیلی به من کمک کرد سایت شبانه بود که بازهم با جستجوی نام سایت می تونی به راحتی اطلاعات زیادی در رابطه با ارشد رشته های مختلف در آن به دست بیاری.
امیدوارم موفق باشی;)

yusefmomeni

عضو جدید
درخواست راهنمایی برای تغییر رشته در ارشد کامپیوتر

درخواست راهنمایی برای تغییر رشته در ارشد کامپیوتر

سلام دوستان . من رشته ام الکترونیک هستش ولی قصد دارم ارشد کامپیوتر شرکت کنم .نمی دونم شاید اشتباه باشه ولی آخه توی این چند ساله هیچ درسی از رشته ی برق نتونست منا سر ذوق بیاره غیر از چندتا واحد که همش کامپیوتری بود مثل مدار منطقی، معماری کامپیوتر، برنامه نویسی و میکرو .ولی خوب برا تغییر رشته من دو تا مشکل دارم ،اول اینکه از اون بابا برقی نابغه ها نیستم که توی دانشگاههای تهران درس میخونن. من با 5000 الکترونیک روزانه قبول شدم حالا خودتون حساب کنید عجب دانشگاهمون سطحش بالاست .پس چون مثل اونا نیستم نابغه هم نیستم و تغییر رشته دادن برام خیلی راحت نیست. ولی خوب راهیه که باید رفت .دوم اینکه این واحدهایی که ما خوندیم خیلی سطحی تر از شما کامپیوتریا بوده و شاید نشه گفت رشته کامپیوترم همینطوری باشه یعنی دیدم نسبت به رشته ی کامپیوتر اشتباه باشه. حالا چندتا خواهش از شماها داشتم ،یکی اینکه به نظر شماها چه گرایشی از کامپیوتر به این درس هایی که من گفتم نزدیکتر هستش و اگه امکان داره لطفا کمی گرایش های این رشته را توضیح بدید. و دیگه اینکه به نظر شما ها باید از کجا شروع کنم ، چه منابعی ، چه کتاب هایی ،چه کتاب تست هایی ، چه جزوه هایی بخونم .آیا اصلا شدنی هست منی که فقط 3 واحد الکی cپاس کردم بتونم خودما به شماهایی که چند ساله دارین باهاش کار میکنید برسونم .کلا می خواستم اگه لطف کنید راهنماییم کنید .آخ داشت یادم میرفت باید حتما روزانه قبول بشم ممنون میشم اگه بگید با چه رتبه هایی و چه درصد هایی میشه روزانه قبول شد که . از این که وقت گذاشتید ممنون

heidari32

عضو جدید
سلام دوستان من دانشجوی ترم 2 کارشناسی ناپیوسته نرم افزار هستم استادمون ازم خواسته تا نمونه سوالت زبان تخصصی کارشناسی ارشد را براش پیدا کنم اگه دارین لطف کنید برام بذارید با تشکر

russell

مدیر بازنشسته
سلام دوستان من دانشجوی ترم 2 کارشناسی ناپیوسته نرم افزار هستم استادمون ازم خواسته تا نمونه سوالت زبان تخصصی کارشناسی ارشد را براش پیدا کنم اگه دارین لطف کنید برام بذارید با تشکر
تو این تاپیک سوالات ارشد 88 هست .
سؤالات ارشد 88

به عنوان یه مرجع دیگه هم فکر کنم کتاب راهیان ارشد زبان تخصصی هست که داره سوالاشو .

saba1365

عضو جدید
ارشد کامپیوتر

ارشد کامپیوتر

سلام به همگی
کسی هست که ارشد 89 شرکت کرده باشه؟برای تبادل اطلاعات،رفع اشکال و تبادل منابع حاضرم.کسی هست که بتونه همکاری کنه؟

saba1365

عضو جدید
سلام خانوم گل.منم مثل تو شروع کردم به خوندم.ولی انقدر منو ترسوندم که می ترسم جدی بگیرمش.شدیدا نیاز به یه کسی دارم که باهاش اشکالاتمو رفع کنم.من همیشه با رقیب درس خوندم ولی الان دوستام همه یا از من عقبترن یا هنوز مایل نیستن واسه ارشد بخونن . چه خوب می شد که به هم کمک می کردیم.این ای دی منه اگه مایل بودی نظرتو بگو.
Tara_comput@yahoo.com

سلام منم دارم برای ارشد میخونم.دوست دارم با کسی بخونم.یعنی با هم رقابت کنیم._رقابت سالم)کجایی؟

mohandes m

عضو جدید
سلام دوستان
كسي مي تونه به من بگه كه دانشگاه آزاد كجاها و چه گرايشهايي از كامپيوتر رو تو هر شهر داره اگه ظرفيت پذيرش هم بگيد به من كه ممنون مي شم.
مرسي:smile:

maktitil

عضو جدید
سلام دوستان
كسي مي تونه به من بگه كه دانشگاه آزاد كجاها و چه گرايشهايي از كامپيوتر رو تو هر شهر داره اگه ظرفيت پذيرش هم بگيد به من كه ممنون مي شم.
مرسي:smile:
سلام
تاجایی که من اطلاع دارم:

نرم افزار:
اراک-امارات متحده عربی-انگلستان-تهران جنوب-تهران شمال-زنجان-شبستر-علوم تحقیقات تهران-علوم تحقیقات خوزستان(تحت پوشش واحد علوم تحقیقات تهران)-قزوین-مشهد-نجف آباد

معماری:
اراک-انگلستان-تبریز-دزفول-علوم تحقیقات تهران-قزوین

هوش:
انگلستان-علوم تحقیقات تهران-قزوین-مشهد

این اطلاعات از دفترچه سال 88 بود و برای سال 89 خبری ندارم.تعداد هم مشخص نیست هر سال با سال بعد فرق داره.مثلا اگه میخوای قزوین رو بدونی داخل سایتش نوشته.

elmira@

عضو جدید
کمک

کمک

سلام بچه ها خسته نباشید حالا که کنکور رو هم پشت سر گذاشتید
من دانشجوی ترم 7مهندسی کامپیوترم(نرم افزار). می خوام از الان شروع کنم واسه ارشد خوندن(البته شروع کردم) اما بین رشته IT و نرم افزار شک دارم . از طرفی به IT علاقه بیشتری دارم از طرف دیگه آی تی ظرفیت پذیرشش کمتره و اینکه دکتراش تو ایران نیست
واقعا نمی دونم چیکار کنم؟؟؟
به نظر شما دوستان کدومو بهتره ادامه بدم ضمنا من بعد از اتمام تحصیل قصد دارم کارم تدریس توی دانشگاه باشه
ممنون میشم اگه راهنماییم کنید:gol::gol::gol:

ghanbarian_43

عضو جدید
سلام بچه ها خسته نباشید حالا که کنکور رو هم پشت سر گذاشتید
من دانشجوی ترم 7مهندسی کامپیوترم(نرم افزار). می خوام از الان شروع کنم واسه ارشد خوندن(البته شروع کردم) اما بین رشته IT و نرم افزار شک دارم . از طرفی به IT علاقه بیشتری دارم از طرف دیگه آی تی ظرفیت پذیرشش کمتره و اینکه دکتراش تو ایران نیست
واقعا نمی دونم چیکار کنم؟؟؟
به نظر شما دوستان کدومو بهتره ادامه بدم ضمنا من بعد از اتمام تحصیل قصد دارم کارم تدریس توی دانشگاه باشه
ممنون میشم اگه راهنماییم کنید:gol::gol::gol:

شرمنده که زیاد نمی تونم کمک کنم چون از IT و نرم افزار زیاد خبر ندارم من هوش شرکت کردم
اما تا حدودی میدونم قبول شدن توی IT سخته و تلاش خیلی زیادی میطلبه و قطعا احتمال قبولی کمتره اما اگه علاقه داری شرکت کن .

sahragol

عضو جدید
آهای ارشدیا تو رو خدا کمکم کنید...:(

عزیزم تو کشور ما هیچ چی بر وفق میل و علاقه نیست نه کار نه تحصیل و نه رشته تحصیلی
پس شما باید شانستون رو امتحان کنید و ببینید شانستون چقدر گل میشه
یعنی باید هم آی تی شرکت کنی و هم مهندسی کامپیوتر هر کدوم هم قبول شدی کلاتو بندازی هوا و بدو بدو بری دنبالش !
همشون شبیه همند آی تی ظرفیتش کمتره کلا هم تو ایران زیر 100 نفر بر میداره فک کنم حدود 30 یا 40 نفر ظرفیت داشته باشه و یه رشته شناوره یعنی میتونی اونو با هر رشته دیگه یی انتخاب کنی!
اگه می خوای شانس قبولیت 2 برابر بشه هر دو رو امتحان بده اگه نه یکیشو انتخاب کن برای شانس قبولی بیشتر مهندسی کامپیوتر (با هر گرایشی ) برای شانس قبولی کمتر آی تی !

اگه ارشد می خوای باید روی آمار و احتمالاتت کار کنی (2 تا رو هم انتخاب کنی)نه روی سلیقه و استعداد و ذوق درونی !

elmira@

عضو جدید
عزیزم تو کشور ما هیچ چی بر وفق میل و علاقه نیست نه کار نه تحصیل و نه رشته تحصیلی
پس شما باید شانستون رو امتحان کنید و ببینید شانستون چقدر گل میشه
یعنی باید هم آی تی شرکت کنی و هم مهندسی کامپیوتر هر کدوم هم قبول شدی کلاتو بندازی هوا و بدو بدو بری دنبالش !
همشون شبیه همند آی تی ظرفیتش کمتره کلا هم تو ایران زیر 100 نفر بر میداره فک کنم حدود 30 یا 40 نفر ظرفیت داشته باشه و یه رشته شناوره یعنی میتونی اونو با هر رشته دیگه یی انتخاب کنی!
اگه می خوای شانس قبولیت 2 برابر بشه هر دو رو امتحان بده اگه نه یکیشو انتخاب کن برای شانس قبولی بیشتر مهندسی کامپیوتر (با هر گرایشی ) برای شانس قبولی کمتر آی تی !

اگه ارشد می خوای باید روی آمار و احتمالاتت کار کنی (2 تا رو هم انتخاب کنی)نه روی سلیقه و استعداد و ذوق درونی !

ممنونم از راهنماییت دوست خوبم
حالا به نظرت من آزمون هم هر دوتا رشته رو شرکت کنم بهتره؟؟؟
:gol:

elmira@

عضو جدید
بله دروس که مشترک هستند پس در هر دو شانست را امتحان کن مثل من:D

تمام درسا که مشترک نیستن مثلا ای تی ریاضی مهندسی و آمار و محاسبات عددی و مدارمنطقی نداره و نرم افزار شبکه نداره

ممنونم گلم از راهنماییهاتون:gol::gol:

mehrdad_nd

عضو جدید
سوال در مورد کنکور ارشد آزاد

سوال در مورد کنکور ارشد آزاد

:gol:با سلام خدمت دوستان عزیز
1-کسی pdf کنکور های آزادو داره؟
2- من آزاد هوش مصنوعی مشهد شرکت کردم . الان با این وقت کم موندم چی بخونم .
دوستان با تجربه ممنون می شم راهنمایی کنن . فقط 50 روز وقت مفید دارم .
3- کسی می دونه من اگه بخوام هوش مشهد قبول شم تقریبا چه در صد هایی را باید بزنم ؟
4- آیا فرمت سوالات کنکور آزاد با سراسری فرق می کنه یا نه هر دو یک تیپ سوال دارند ؟
5- اگر بتونم جند تا از درصد بچها یی که دانشگاه آزاد مشهد هوش می خونن بدونم دیگه عالی می شه .

با تشکر از دوستان هم کلاسی :heart:

A.S.Roma

عضو جدید
کاربر ممتاز
:gol:با سلام خدمت دوستان عزیز
1-کسی pdf کنکور های آزادو داره؟
2- من آزاد هوش مصنوعی مشهد شرکت کردم . الان با این وقت کم موندم چی بخونم .
دوستان با تجربه ممنون می شم راهنمایی کنن . فقط 50 روز وقت مفید دارم .
3- کسی می دونه من اگه بخوام هوش مشهد قبول شم تقریبا چه در صد هایی را باید بزنم ؟
4- آیا فرمت سوالات کنکور آزاد با سراسری فرق می کنه یا نه هر دو یک تیپ سوال دارند ؟
5- اگر بتونم جند تا از درصد بچها یی که دانشگاه آزاد مشهد هوش می خونن بدونم دیگه عالی می شه .

با تشکر از دوستان هم کلاسی :heart:
با سلام

منم مشکل مشابه شما دارم ... . من سخت افزار خوندم آزاد و نرم زدم ! دروس تخصصیش برام جدید :

• پایگاه داده
  • شبکه
  • الگوریتم
پایگاه و الگوریتم ظاهرا" سالهای دیگه هم بوده اما شبکه جدیدا" اضافه شده ... .

هنوز واسه اینا کتاب نخریدم . دوستان با تجربه راهنمایی کنن چه کتابهایی بخرم . پوران پژوهش خوبه !؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا