با رتبه 2500 منطقه 2 چه رشته ای رو پیشنهاد میکنید تو چه دانشگاهی<<خواهشا نظر بدید!>>

regpda

عضو جدید
من رشتم ریاضییه ترجیحا هم میخوام تهران بخونم
اولویت خودم هم در انتخاب رشته
1) it
2)صنایع
3)متالور÷ی
4)منهدسی شیمی و نفت

آخرین ویرایش:

nazliii

مدیر مهندسی برق مخابرات - متخصص نیمه هادی
1) it
2)صنایع
3)متالور÷ی
4)منهدسی شیمی و نفت

تهران نمياري .تهران و بيخيال شو.

mary83

عضو جدید
توكلي با بيان اينكه دفترچه راهنماي انتخاب رشته پس از اعلام نتايج در اختيار داوطلبان قرار مي‌گيرد، گفت: مهلت انتخاب رشته قطعي مجازين نيز از روز چهارشنبه 14 مرداد آغاز مي‌شود و مجازين براي انتخاب رشته قطعي 3 روز مهلت دارند.
وي با اشاره به امكان انتخاب100 رشته محل توسط مجازين به انتخاب رشته، خاطر نشان كرد: داوطلبان بايد توجه داشته باشند در صورتي كه در دو يا سه گروه آزمايشي در كنكور شركت كرده و مجاز شده‌اند، تنها يك فرم انتخاب رشته با حق انتخاب100 كد رشته محل در اختيار دارند.
وي با بيان اينكه روز يكشنبه 11 مرداد ماه راهنماي انتخاب رشته مجازي سازمان سنجش فعال مي‌شود، گفت: اين نرم‌افزار حداكثر تا 250 كد رشته محل را بر اساس اولويت قبولي به داوطلبين پيشنهاد مي‌كند

ROBOTICS

کاربر فعال مهندسی رباتیک
مهندسی رباتیک روزانه صنعتی شاهرود 90%
مهندسی رباتیک روزانه صنعتی همدان 95%
مهندسی رباتیک شبانه صنعتی شاهرود 99%
مهندسی رباتیک غیر انتفاعی اقبال لاهوری مشهد 100%

آشنایی با رشته ی مهندسی رباتیک

mry68

عضو جدید
راهنمایی

راهنمایی

1) it
2)صنایع
3)متالور÷ی
4)منهدسی شیمی و نفت

مهندسی شیمی دانشکده نفت اهواز رو میاری چون رتبه منطقه 2 خودم 2700 بود و الان هم در گرایش صنایع گاز این دانشکده در حال تحصیل هستم:gol:.در ضمن من ورودی 86 هستم

regpda

عضو جدید
مهندسی شیمی دانشکده نفت اهواز رو میاری چون رتبه منطقه 2 خودم 2700 بود و الان هم در گرایش صنایع گاز این دانشکده در حال تحصیل هستم:gol:.در ضمن من ورودی 86 هستم
فکر میکنم شما رو بشناسم آقای محمدی همونی که خودش عمران خونده مشاورت نبود

tirmah

عضو جدید
salam va tabrik
ba in rotbeh faghat hamun mavad ra mituni ruzane dar tehran ghabul beshi
vali ipand ta mituni khodet ra khabghahi nakon agaram kardi shahri ra bezan ke nazdiket bashe chon avalesh shirineh vali sale 2 va 3 hoselat mireh pas nazdik ra bezan ke betuni 1mah 1bar bargardi
man midunam dar esfahan daneshgahe sanati mituni omran mavad madan nasaji keshavarzi fizik riyzi sanati biyari
be nazaram bezan omran sanati vali sanaye ta 1500 managhe 2 migireh

tirmah

عضو جدید
rasti yadam raft mohandesi shimi it bargh mekani kashanam ghabuli
agar darmoredeh daneshgah etelaat khasti dar khedmatam

nazila65

عضو جدید
کاربر ممتاز
1) it
2)صنایع
3)متالور÷ی
4)منهدسی شیمی و نفت

سلام..اول تبریک..مواد..... IT ..اینا که شانست زیاده .. اما آخه رو چه حساب میگی این رشته ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ شیمی و صنایع باز رشته های خوبین ..سعی کن مکانیک رو هم بزنی..شانست تو تبریز .گیلان ...حتما هست...رشته و دانشگاه هر دو مهمه...دقت کن..

بالا