با ثروتمندترین مرد ایران بعد از .. آشنا شوید

kaveh_sharififar

عضو جدید
ای خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

هدفت از افرینش این آقا و من چی بوده ؟؟؟
که من رو .............

*mahdi_joker*

عضو جدید
یعنی میگی بی عزته؟شما مطمئنی که ماها خودمون عزت و شرفمون به حد غایت و نهایته؟شک دارم.ادعای بزرگیه.هرچی رو تا هرجا.حتی اخرش هم بری بازم مونده تا برسی به اخرش.این اخر که ما میبینیم واسه ایه که دیدمون کوتاهه.من پیشنهاد میکنم حرفتونو تصحیح کنید.
من خودم شک دارم اونقدر که باید ادم شریفی باشم بوده باشم.باز به اون که حداقل پول رو بدست اورد.حالا دنباله شرف و عزت میگرده.خیلی ها هستن که اولی رو ندارن و تو توهم داشتن دومی حس میکنن خیلی کارشون درسته
خدا ببخشتمون که ....

sky_girl_arch

عضو جدید
هر ادمی یه طرز فکری داره ولی به نظر من نباید به کسی توهین کرد ما ها که نمیشناسیمش. اینطوری شخصیت خودتون رو زیر سوال میبرین...........

آخرین ویرایش:

sky_girl_arch

عضو جدید
راستی این اقا واسه پروانه هاش موزه ای طراحی کرده؟ اخه موضوع طرح 3 ما موزه ست میخوام واسه پروانه ها طراحی کنم........
میشه کمکم کنید؟
اگه در مورد موزه یا پروانه ها یا نگهداریش یا......
هرچیزی که کمکم کنه ............
ممنون میشم اگه در اختیارم بزارین
من چرا شکلک ندارم؟

ar ebrahimzadeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
باسلام
چندتا نکته به نظرم مرسه که می خوام در زیر بهشون اشاره کنم:

1- مطمئناً تمام ثروت این آقا حلال نیست همونطوری که ثروت کم ماها هم (میشود گفت صد در صد ماها)کاملاً حلال نیست.ما هم در موقعیتهای خودمان بعضی وقتها کارهائی انجام میدهیم که اگر خودمان را گول نزنیم اسمش همان خوردن حق الناس است. برای ایشون کلمه اطمینان را بکار بردم برای اینکه پول حلال خیلی بیشتر از اینها دوای درد مردم می شود.اینکه صاحب همه هتلهای کیش باشی خودش نشانه ای از تکبر و خودپرستی است که می تواند نمادی از ثروت مخلوط به حرام باشد.این آقا اگر میل خدمت واقعی داشت هتل دار بودن مطمئناً یکی از آخرین انتخابهایش میتوانست باشد چون نسبت اشتغال به سرمایه اش جزو پائینترینهاست.

2- پرستش پول این آقا و حسرت داشتن موقعیت او نیز درست نیست چون مطمئناً کمکی به ما برای پیشرفت نمی کند(اگر اینگونه نگوئیم که حسرت برای ما تنبلی پیش می آورد)

3- نظر شخصی من این است که در بدترین حالت پولدار بودن خیلی بهتر از پولدار نبودن است(منظورم آرزوی پولدار بودن خودمان نیست بلکه وجود پولدارها در جامعه است). چون اگر قرار باشد کاری در جامعه صورت گیرد،پول،اگر نگوئیم تنها عامل محرک،حداقل مهمترین عامل انجام آن خواهد بود.ما اگر میل به انجام کار خیر را اشته باشیم هم در بیشتر موارد یک کار خیلی جزئی و کوتاه مدت می توانیم انجام دهیم ولی آنها نه.

• Like
واکنش ها: cora

b_xxxxxxeman

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوبه ...که ....اززز ..... زندگیش.....بذارین.....ببینیم....از ...کجا .......اورده.....خورده...نخورده...خورده؟:mad:

mahan 2

عضو جدید
سخنی از مولا علی (ع):
(ببخشید عین کلماتش یادم نیست فکر کنم تو کتاب دوم یا سوم دبستان بودش)
"هر جا دیدی خشتی رو خشت رفته و کاخی بنا شده بدان در ان جا حق مظلومی پایمال گشته "

• Like
واکنش ها: cora

شيميست جوان

عضو جدید
hi

hi

salam are manam ba u movafegham in puldara faghat b fekre khodeshon hastan
هتل داریوش وقتی من سال 3 دبیرستان بودم شبی 300 تومن بود پارک دلفینها ورودیش 30 تومن
واسه رفاه حال مردم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هه
واقعا خنده داره
کاش یه کوچولو فقط یه کوچولو به اون بچه ای فکر می کرد که روزا میره کارگری تا شبا بتونه یه تیکه نون سق بزنه
دوستش ندارم
هرچند واسه اون که همه واسه پولش دورشن این چیزا مهم نیست
واسش دعا می کنم
دعا می کنم یه روز شعورشم مثل پولاش زیاد شه
بی پولی یا پول زیاد فرقی نداره جفتش شرف انسان رو از بین می بره

mr.abooli

عضو جدید
کاربر ممتاز
دختر دم بخت نداره برا این جونهای باشگاه سرو سامون بگیرن

piscol4g

عضو جدید
الان نوه دم بخت دیگه باید داشته باشه

یه سال ازین تاپیک چه زود گذشت

یادش بخیر
یه تاپیکم داشتم که به همه جایزه داده بودم پاکش کردند
:((((

خواستم بیام ادامه بدمش ای بابا

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته ایشون تنها چهره هستند و شخصیت اصلی پشت ایشون پنهان شده
اکبرشاه 2/3 زمینهای کیش رو در تملک داره و غیر از ثابت یک شخص دیگه که الان اسمش یادم نمیاد کارهای تجاری اسشون رو کنترل میکنن

hani0

کاربر بیش فعال
ماکه بخیل نیستیم...
خدا زیادش کنه.....
خدا کنه واسه خیریه هم یه کارایی کرده باشه....
خدا کنه.............

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
در عنوان این تاپیک منظور از اون ..... چیه ؟؟!! :smile: http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/wink.gif

arash_441

متخصص انرژی های نو
فکر کنم طبق قوانین باشگاه بالا کشیدن تاپیک ها قدیمی اخطار داشته باشه!

الان پیرچو پیداش میشه میگه تاپیک قفل شد!!