بایگانی بخش آموزش بیان معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Ekram

عضو جدید
کاربر ممتاز
خيلي عالي بود.......و اينكه اگر در كنارش قواعد هم ذكر بشه كه نور علي نور ميشه.

zeynoo

عضو جدید
راندو

راندو

من نیاز سریع دارم به عکس هایی از نوع خطوط اولیه در راندوی ماژیک.تشکر:warn:

mks69

عضو جدید
سلام دوستان من تازه بهتون ملحق شدم.اول خودمو معرفی کنم .من مهدی دانشجوی ترم آخری هستم.که خیلی دوست داشتم زودتر از اینا بیام و از نظراتتون استفاده کنم.راستش ما داریم ماکت دانشگاهمونو میسازیم.کار خیلی بزرگیه واینکه خیلیم از نظر زمانی وقت کمی داریم.خلاصه خوشحال میشم بهم کمک کنین.
اول اینکه حدود 12 تا ساختمان تو دانشگاه هستش که باید مثل خودش ساخته بشه ،تو این فکرم که با چه متریالی اینارو بسازم.آیا به نظرتون همشو با پلکسی بسازم چون که خودتون میدونین چنین کار سنگینی وقت زیادی میبره،یا اینکه بیام متفاوت کار کنم یعنی بضیاشونو با پلکسی بضی با فوم یا بالسا بسازیم.;)
دوم اینکه از چه بیسی استفاده کنم که کارم مقاومت کافیو داشته باشه.فکر کنم کارمونو تو مقیاس 1/400 بسازیم.با این حال نمی خوام با توجه به حجم کاریمون سنگین بشه.:redface:
لطفا اگه ممکنه کمکم کنین خوشحال میشم از نظراتتون استفاده کنم همون طور که استفاده کردم.:heart:

Bgham

عضو جدید
درخواست اسكيس

درخواست اسكيس

سلام بچه ها خسته نباشيد
لطفا چند نمونه اسكيس در زمينه هاي چايخانه سنتي و بازارهاي محلي ( مثل يكشنبه بازارها و سه شنبه بازارها و ... كه اغلب در مناطق شمالي و بعضا جنوبي مشاده مي كنيم ) براي ايده گرفتن لازم داشتم .
ممنون ميشم هركدام از عزيزان كه مي توانند كمك كنند.
با سپاس فراوان - بيغم:gol:

kashane

عضو جدید
درخواست نمونه شیت فوتوشاپ

درخواست نمونه شیت فوتوشاپ

من چند نمونه شیت فتوشاپی می خوام.اگه کسی داره کمکم کنه لطفا.:cry::cry::cry:

fantastic.fati

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان.
من ترم اولی هستم.برای درس کارگاه مصالح وساخت باید 3 حجم رو ترکیب کنم.نمیدونم از چه متریالی استفاده کنم.اگه میشه راهنمایی کنید.ممنون:smile:
حجمهایی که باید ترکیب کنم:کره یا استونه.مکعب.مخروط یا هرم

Bgham

عضو جدید
سلام مجدد
بچه ها من همچنان منتظر كمك شما هستم
لطفا اگه فرصت هم نداريد يكي دوتا سايت در زمينه اسكيس بهم معرفي كنيد كه بشه ازش ايده گرفت.
با سپاس فراوان- بيغم

niloo_nam

عضو جدید
salam tashakkor mikonam az in hame komaki ke kardin
mikhastam begam age zahmat bekeshin chand ta akse makete vila ham bezarin behtar mishe mamnun misham
akhe ostademun vase tahvil porogeye nehayi vila gofte manam tarhi tu zehnam nadaram
mamnun misham komakam konin:(

وضعیت
موضوع بسته شده است.