بایگانی بخش آموزش بیان معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

گل هميشه بهار

عضو جدید
سلام من واسه بيان 1 بايد يه شيت بندي از كافي شاپي كه طراحي كردم تحويل بدم به نظرتون با 2 رنگ ماژيك كار كنم زيباتره يا كلا رنگي؟؟؟؟؟؟؟؟؟

c_me

عضو جدید
سلام به همه دوستان!
من میخوام یه ماکت بسازم که همش فرمای منحنی است. تقریبا یکسری اشکال دایره مانندن که رو هم قرار گرفتن ولی دقیقا دایره نیستن. به نظرتون بهترین متریالی که می تونم باهاش بسازم چیه؟ در مورد نحوه ساختشم اگه میتونین راهنماییم کنین لطفا؟

c_me

عضو جدید
salam doste aziz moghava maket mishe am
a tol mikehe
fom narm chob panbe
fomam mishe .
monteha bayad toshono hashor bezani ata dar biad
alabte be joz fome narm
peleksi ba mile kam haraar bedi kham mishe ama monaseb nist chon siah mishe
omaidvram komaketon karde basham
مرسی دوست عزیز!
من تا حالا خیلی رو ماکتام وقت نمی ذاشتمو تقریبا مبتدیم برا همین می خواستم یه متریالی باشه که بتونم خوب در بیارمش! بازم به خاطر راهنماییات ممنون!!

pesarekhob

عضو جدید

پروژه پایان ترمم واسه درس بیان 2

nima arc

عضو جدید
آشنایی با راندو

آشنایی با راندو

سلام دوست عزیز ،از مطالبی که عنوان کردی موافقم ،اما برای تعریف ساده و خلاصه راندو باید کیفیت فضای بصری را ارتقا بخشد ،شاید مهمترین وظیفه آن باشد.

nima arc

عضو جدید
اسکیس و کروکی

اسکیس و کروکی

سلام دوست عزیز ،از راهنمایی و کمکتان برای ارتقای سطح کیفیت اسکیس بچه های معماری ممنون.
البته برش و سایت نیز از اولویت های مهم در اسکیس نیز می باشد.
به امید یادگیری تمام بچه های معماری .
کد:
HTML:
PHP:

pesarekhob

عضو جدید
این ها نمونه های درخت هستند:

مشاهده پیوست 55731

با سلام خدمت شما مرسی از اینکه در مورد درختا بهم کمک کردین شرمنده که الان جواب میدم آخه درگیر امتحاناتم بودم میخواستم پروژه پایان ترممو بذارم واسش نظر بدین اینم بگما من ترم هستم حتما اشکالاتی تو طرحم هست میخواستم نظرتونو بگین ممنون میشم من بی

sunshid

عضو جدید
با سلام خدمت شما مرسی از اینکه در مورد درختا بهم کمک کردین شرمنده که الان جواب میدم آخه درگیر امتحاناتم بودم میخواستم پروژه پایان ترممو بذارم واسش نظر بدین اینم بگما من ترم هستم حتما اشکالاتی تو طرحم هست میخواستم نظرتونو بگین ممنون میشم من بی
سلام دوست عزیز خواهش میکنم قابلی نداشت.بنظرم دستت واسه خط کشیدن نسبتا قویه.از فرم راندو کردن و ترکیب رنگهات خیلی خوشم اومد.خیلی عالیه امیدوارم روز به روز بیشتر پیشرفت کنی

pesarekhob

عضو جدید
:Dممنون از لطفتون من خیلی تمرین میکنم درسته تازه کارم ولی پشتکار زیاد دارم اینم بر میگرده به اینکه تو کلاسمون یه رقابتی راه افتاده بین دو سه نفر واسه همون :D:D و البته عشقو علاقه خودم
مرسی که نظرتو گفتی:gol::gol::gol:

sunshid

عضو جدید
خواهش میکنم.رقابت واقعا محرک خوبیه ولی استعدادتون هم خیلی خوبه.بهتون تبریک میگم

pesarekhob

عضو جدید
ممون از تعریفتون این واسم خیلی روحیه خوبیه که تلاشمو بیشتر کنم مرسی

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
به نظرم كار خوبه ولي سايه نداره اگه هم داره خيلي نامحسوسه
بعداينكه خوبه كه اسمون ودرختا در يه جهت كار شدن يعني افقين هردو اما اسمون جا داشت كه يكم جدي تر باشه
شخصا نحوه راندو درخت رو خوشم نيومد اما چون هماهنگ با كف هست كاررو بهتر كرده
اونم خطوط روي زمين هم بهتر هدف دار باشن يعني اگه كارلاژكفه(كه گويا نيست) به نظرم بهتر ميبود كه به برسبكتيو برن اگرچه الانم قشنگه وباعث شده كار رو زمين بشينه:)

pesarekhob

عضو جدید
سلام
به نظرم كار خوبه ولي سايه نداره اگه هم داره خيلي نامحسوسه
بعداينكه خوبه كه اسمون ودرختا در يه جهت كار شدن يعني افقين هردو اما اسمون جا داشت كه يكم جدي تر باشه
شخصا نحوه راندو درخت رو خوشم نيومد اما چون هماهنگ با كف هست كاررو بهتر كرده
اونم خطوط روي زمين هم بهتر هدف دار باشن يعني اگه كارلاژكفه(كه گويا نيست) به نظرم بهتر ميبود كه به برسبكتيو برن اگرچه الانم قشنگه وباعث شده كار رو زمين بشينه:)
مرسی سحر جان بخاطر نقد مهندسانت من چون خواستم یه کار متفاوتی از آنچه استادمون گفته بود و بچه ها هم مثل گفته استاد کار کرده بودن ولی من کتاب آرتور امید آذر رو ورق میزدم به فکرم رسید درختارو به سبک اون بکشم و این اولین بارم بود همچین درختی رو کار میکردم من بیشتر واسه پرسپکتیوش وقت گذاشتم نمیدونم به نظر من پرسپکتیو طرح رو گویاتر میکنه البته هماهنگی هم لازمه بازم میگم من ترم دو هستم فقط چون همیشه نه فقط تو این درسم بلکه همه درسای دیگه هم میخوام متفاوت کار کنم واسه همون اینو انتخاب کردم مرسی

همراهی

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
مرسی زیاد از همفکری همتون:gol::gol::gol:
متوجه شدم...

آخرین ویرایش:

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
مرسی سحر جان بخاطر نقد مهندسانت من چون خواستم یه کار متفاوتی از آنچه استادمون گفته بود و بچه ها هم مثل گفته استاد کار کرده بودن ولی من کتاب آرتور امید آذر رو ورق میزدم به فکرم رسید درختارو به سبک اون بکشم و این اولین بارم بود همچین درختی رو کار میکردم من بیشتر واسه پرسپکتیوش وقت گذاشتم نمیدونم به نظر من پرسپکتیو طرح رو گویاتر میکنه البته هماهنگی هم لازمه بازم میگم من ترم دو هستم فقط چون همیشه نه فقط تو این درسم بلکه همه درسای دیگه هم میخوام متفاوت کار کنم واسه همون اینو انتخاب کردم مرسی

اون بخشي كه با سياه دورش خط كشيدم اتصالش خيلي بد تو چشمه يعني يه جورايي به نظرم ايراد داره ...نميدونم...

اون بخش صورتي هم به نظرم مياد انگار داره ميفته:w19:

pesarekhob

عضو جدید

اون بخشي كه با سياه دورش خط كشيدم اتصالش خيلي بد تو چشمه يعني يه جورايي به نظرم ايراد داره ...نميدونم...

اون بخش صورتي هم به نظرم مياد انگار داره ميفته:w19:
بخش اول که گفتی حق با شماست اونجاش ایراد داره اونم بخار قسمت الحاقیشه که کشیدم باید خطشو میخوابوندم روش باور کن بعد اینکه راندوم تموم شد متوجه شدم ولی بخش دومش که میگی به خاطر پرسپکتیو دو نقطه ای بودنشه به نظر من نا متعادلی تو اون قسمت نمیشه گفت اصلا وجود نداره ولی جوری نیست که به چشم بزنه

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز خواهش میکنم قابلی نداشت.بنظرم دستت واسه خط کشیدن نسبتا قویه.از فرم راندو کردن و ترکیب رنگهات خیلی خوشم اومد.خیلی عالیه امیدوارم روز به روز بیشتر پیشرفت کنی

به نظرم كارت كمرنگه
ترست رو بزار كنار
اگه خراب شد بازم كاغذ هست

G1-Asal_lrrtm1

عضو جدید

سلام.طرحی که زدین مربوط به چه فضاییه؟؟

pesarekhob

عضو جدید
سلام.طرحی که زدین مربوط به چه فضاییه؟؟
با سلام. من فضای خاصی رو واسش در نظر نگرفتم میتونه خیلی چیزا باشه مثل یه فروشگاه زنجیره ای یا یک مرکز تجاری، فضای خاصی رو واسش تعریف نکردم چون استادمون ازمون نخواسته بود
درسته کارم کارم کمرنگه ولی اینم میتونه یه سبکی باشه دیگه نه؟

داوود نبوي

عضو جدید
درخواست اسکیس

درخواست اسکیس

سلام دوستان

لطفا اگر کسی اسکیس های جدید داره برام ارسال کنه

kamli

عضو جدید
طرح روجلدی

طرح روجلدی

سلام به همه دوستان گلم.​

این تاپیک رو باز کردم تا دوستانی که واسه صفحه اول پروژه هاشون طراحی کردن تصویرش رو اینجا قرار بدن.

دستی یا کامپیوتری بودنشم مهم نیس.

ممنون از همه
سلام من تازه واردم برا پروزه ام طرح رو جلدی میخوام خواهش میکنم جواب بدید

وضعیت
موضوع بسته شده است.