بایگانی بخش آموزش بیان معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

H.SHafiee

عضو جدید
کاربر ممتاز
ماکت ساختمان مسکونی(اجرائی)

ماکت ساختمان مسکونی(اجرائی)

به گفته شرکت ساختمانی از این متریالها استفاده شده .
متریال: فوم . فابریانو.مقوا ماکت

s1a2r3a4

عضو جدید
سلام.ماکتاتونم مثل اسکچاپا و ... عالی بود.تمیزو ظریف. امیدوارم بیشتر از اینا موفق باشید.همچنان کاراتونو دنبال می کنم.

s1a2r3a4

عضو جدید
راستی دوست عزیر من با اون تایپیک متریال ماکت سازیتم موافقم.اگه بتونی در رابطه با ساخت یا حداقل نکات ریزش برامون بگی لطف بزرگی می کنی.مطمئنا به درد همه می خوره.مثل همیشه ممنون.

H.SHafiee

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی دوست عزیر من با اون تایپیک متریال ماکت سازیتم موافقم.اگه بتونی در رابطه با ساخت یا حداقل نکات ریزش برامون بگی لطف بزرگی می کنی.مطمئنا به درد همه می خوره.مثل همیشه ممنون.

چشم.حتما.به شرط اینکه شما هم کمکم کنید.سرمای شدیدی خوردم خوب بشم شروع میکنم.

آخرین ویرایش:

setareharchitect

عضو جدید
متریال:مقوا ماکت آمریکایی و فابریانو 400 گرم.
برای درس طرح 2 ساخته شده.

مقوا ماکت متریال سختیه برای اینکه خط برش ظریف و خوبیی داشته باشید شما از چه وسیله ای برای برش استفاده می کنید
وچرا گفتید مقوا ماکت آمریکایی؟آیا تفاوتی بین مقوا ماکت و مقوا ماکت آمریکایی هست

آخرین ویرایش:

setareharchitect

عضو جدید
متریال پلکسی . مقوی ماکت برای کف ماکت و دیگر متریالها.
به گفته دانشجو این متریالها انتخاب شده.

حجم اصلی رو نگذاشتید؟
اگر ممکن ماکتهایی که برای ساختشون از متریال پلکسی استفاده شده رو تو تاپیک بگذارید؟
همین طور روشهای ساخت ماکت با پلکسی(روشهای برشش)

آخرین ویرایش:

tornado*

عضو جدید
کاربر ممتاز
اول از همه تشکر ازmaket
کاراتون خیلی خوب هستند و تمیز

بقیه دوستان هم اگر که میشه لطف کنید موقع نقل قول گیری عکسهارو پاک کنی
صفحه به سختی لود میشه و زمان بر و عکسا تکرار میشن
ممنون

آخرین ویرایش:

r.asa

عضو جدید
سلام دوستان
براي مقدمات 1 استاد گفته با يه مكعب 5*5*5 سه تا صفحه 3*8*0.5 سه تا ميله با قطر 0.5 و يه استوانه به ارتفاع 2 و قطر 6 يه حجم معنا دار بسازيم البته گفت ميتونيم اشكال رو تيكه تيكه كنيم

كسي اگر چيزي به ذهنش رسيد لطفا بگه

setareharchitect

عضو جدید
اون تیرهای چراغ برق که تو اولین پست این تاپیک رو چطور می شه تهیه کرد؟تا حالا جایی ارشون ندیدم

H.SHafiee

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون تیرهای چراغ برق که تو اولین پست این تاپیک رو چطور می شه تهیه کرد؟تا حالا جایی ارشون ندیدم

تیرهای چراغ برق رو من خودم میسازم روش درست کردنش رو بهتون یاد میدم.تو این قسمت به هویه احتیاج دارین تا سیم ها رو لحیم کاری کنید...........................................

یکم بهم وقت بدید شروع میکنم باور کنید تا الان 12 پنی سیلین زدم کلی آموکسی کلاو خوردم اما انگار نه انگار.

setareharchitect

عضو جدید
تیرهای چراغ برق رو من خودم میسازم روش درست کردنش رو بهتون یاد میدم.تو این قسمت به هویه احتیاج دارین تا سیم ها رو لحیم کاری کنید...........................................

یکم بهم وقت بدید شروع میکنم باور کنید تا الان 12 پنی سیلین زدم کلی آموکسی کلاو خوردم اما انگار نه انگار.
واستون آرزوی سلامتی می کنم

وضعیت
موضوع بسته شده است.