بایگانی بخش آموزش بیان معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

MEHRNOOSH.D

عضو جدید
کاربر ممتاز
کاخ گلستانه..با دوستان رفته بودیم بکشیم...ولی نشد...نیمه کاره ولش کردیم رفتیم خرید...ههههههههههههههههههه? ?هه

کاخ گلستانه..با دوستان رفته بودیم بکشیم...ولی نشد...نیمه کاره ولش کردیم رفتیم خرید...ههههههههههههههههههه? ?هه

MEHRNOOSH.D

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست هم دوره ای...بچه سنندجه...خعلی دخدر ماهیه....رفتم از خوابگا کشیدمش بیرون کشیدمش......ههههههه

دوست هم دوره ای...بچه سنندجه...خعلی دخدر ماهیه....رفتم از خوابگا کشیدمش بیرون کشیدمش......ههههههه

MEHRNOOSH.D

عضو جدید
کاربر ممتاز
سمت چپیه خودمم از رو عکس کشیدم....اونیکیم از رو عکسه...هیچکی نمیومد بکشمش...خخخخخخخخخخ

سمت چپیه خودمم از رو عکس کشیدم....اونیکیم از رو عکسه...هیچکی نمیومد بکشمش...خخخخخخخخخخ

MEHRNOOSH.D

عضو جدید
کاربر ممتاز
سمت راستیه انریکه س...چپیا جاستین و داداشش...فیک نکونید از رو عکسه هاااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااا

سمت راستیه انریکه س...چپیا جاستین و داداشش...فیک نکونید از رو عکسه هاااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااا

MEHRNOOSH.D

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوم هنرستانه...دوستم با یونیفرم مدرسه...کلی فوشم داد تا واساد کشیدمش...یادش بخیر

سوم هنرستانه...دوستم با یونیفرم مدرسه...کلی فوشم داد تا واساد کشیدمش...یادش بخیر

MEHRNOOSH.D

عضو جدید
کاربر ممتاز
فیگور تموم شد..حالا درخت....ماراااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااال

فیگور تموم شد..حالا درخت....ماراااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااال

hadi1525

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هادی نظر بده...عیب کارامو بگی خوشال میشم

ببخشید آجی دارم ماکت میسازم...
نتونستم کاراتو کامل ببینم
فردا شب میام همش رو میبینم
فقط کمی کنتراست به خطات بده، آخرش که میرسی بهش پایانی نده بذار بره...
استعدادت خیلی خوبه ... فکر کنم دیگه وقتشه ذهنی کار بزنی...
متد اساتید بزرگ رو دنبال کن و ریز جزئیات و ترفند هارو یاد بگیر
شما با این استعداد و خلاقیت میتونی برای خودت سبکی داشته باشی...

MEHRNOOSH.D

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشید آجی دارم ماکت میسازم...
نتونستم کاراتو کامل ببینم
فردا شب میام همش رو میبینم
فقط کمی کنتراست به خطات بده، آخرش که میرسی بهش پایانی نده بذار بره...
استعدادت خیلی خوبه ... فکر کنم دیگه وقتشه ذهنی کار بزنی...
متد اساتید بزرگ رو دنبال کن و ریز جزئیات و ترفند هارو یاد بگیر
شما با این استعداد و خلاقیت میتونی برای خودت سبکی داشته باشی...

ممنون...اما استادمون استاد فرزان... همیشه میگه نقطه ی انتهای خطاتونو مشخص کنید چون شما نقاش نیستید معمارید....

hadi1525

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنون...اما استادمون استاد فرزان... همیشه میگه نقطه ی انتهای خطاتونو مشخص کنید چون شما نقاش نیستید معمارید....

منظورم تو کل کارت نیست
تو بعضی از قسمت هاست...
مثلا خط محوطه رو باید ادامه بدی تا نشون بدی امتدادی داره...
و خطات کنتراستی نداره...

sanijoon

کاربر فعال تالار مقالات ,
کاربر ممتاز
معذرت میخام مارال جان که توی تاپیکت اسپم میکنم:gol:

تشکرام تموم شده وقتی این پست رو دیدم حیفم اومد از تلاش و خلاقیت خانوم مهرنوش تشکر نکنم. بسیار زیباست مهرنوش خانوم:gol:

*fatemeh67*

عضو جدید
سلام
یه سوال داشتم می خواستم ببینم اینا کارایی که خودت راندو کردی چون میخواستم کمی برای راندو راهنمایی کنید چون زیاد بلد نیستم این کارا خیلی خوب بود;)

*fatemeh67*

عضو جدید
اینارومن گذاشتم؟؟نه من راندوشون نکردم ایناروولی سوال داشتین درخدمتم

سلام راستش من زیاد راندو بلد نیستم می خواستم ببینم از کجا شروع کنم برای یادگیری حتی کتاب راندو دکتر صدیق گرفتم به نظر شما با تمرین یاد می گیرم یا باید برم کلاس تا یاد بگیرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/:que:

moatamed

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک ,
کاربر ممتاز
خسته نباشی...خیلی خوب بود

ذوق و ذکاوت توکارات دیده میشه ، پشتکارم که داری حتما انشالله موفق میشی...:)

من معمار نیستم ولی معماری رو هم دوس دارم...

توجه : نگفتم معمارا رو گفتم معماری رو:smile:

Samaneh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
راستیییییییییی
امضاتو قبلا خوندم
خیلی تامل برانگیز و عمیقه
خیلی راجبش فک کردم
و باید بیشتر فک کنم تا کاملا درکش کنم:razz:
برای اینکه بیشتر راجع به امضام مطلب بخونی و راحت تر درکش کنی مراجعه کن به کتاب "معماری راز جاودانگی"اثر "کریستوفر الکساندر" ترجمه"مهرداد قیومی بیدهندی"انتشارات روزنه

AMMARIYA

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام راستش من زیاد راندو بلد نیستم می خواستم ببینم از کجا شروع کنم برای یادگیری حتی کتاب راندو دکتر صدیق گرفتم به نظر شما با تمرین یاد می گیرم یا باید برم کلاس تا یاد بگیرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/:que:

از رو کتاب دکتر صدیق تمرین کنی تا حدودی دستت راه میافته البته با تمرین زیاد...ولی اگه میخوای راندورو در حده حرفه ای یاد بگیری و بدونی فرم راندو کردن تو اسکیس ها به چه صورته کلاس خیلی کمکت میکنه..:)

وضعیت
موضوع بسته شده است.