بانوان ورزشکار ایرانی،ورزش یا زجر؟

بانوان ورزشکار ایرانی،ورزش یا زجر؟

• مجموع رای دهندگان
    45
  • نظرسنجی بسته .

дажджавая кропля

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله مثه شماها...
خدا نکنه ما مثل شما باشیم..........

parandi2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه سوال علمی:
چرا اونقدر که تلاش می شه خانما به ورزشگاه بیان، تلاش نمی شه آقایون به استخر خ ا ن م ا برند؟

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وزغی؟؟؟:surprised: نظر سنجی هم بلدی تو کچل؟:D فضولو بردن جهنم گف هیزمش تره... افتاد؟:w07: اتبریک میگم به خودم ایدی های بیشتری ازت کشفیدم... اورین به خودم:cool:خخخخخخخخخ

okanava

عضو جدید
کاربر ممتاز
علاقه و اجبار !

مجبوریم !مجبور ! جبر خود نخواسته !

"The moon"

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر بنده ، وقتی این حجاب و ... درسته که جامعه از هر لحاظ سالم باشه و اینقدر تقوی در همه ی عرصه ها باشه که به این حجاب در ورزش هم بپردازیم ، وقتی که خیابون ها و کوچه های ما ، از مجلس عروسی آنطرفتره ، وقتیکه لباس های بعضی خانوم ها ، از تن لخت بدتره ، دیگه نیازی به این همه حساسیت من نمی بینم.

ما اگه داریم به اسلام و قوانین اسلامی عمل میکنیم ، باید به همه چی ، به تمام قانون ها عمل کنیم ، نه اینکه فقط اونایی رو بپذیریم که به نفع خودمونه.

بعدشم ، انسان ها باید با درک و شعور خودشون ، انتخاب گر باشن ، تقوی چیز بیرونی نیست ، تقوی یه چیز درونیه ، اصلا در دین اکراه و اجباری نیست ، خود خدا هم زورکی کسی رو هدایت نمیکنه ، شما برید قرآن رو ورق بزنید ، اکثر جاهاش نوشته : فقط تذکر و پندی است....

تذکر و پند کجا ، هدایت زورکی که گاهی شاهدش هستیم کجا؟ امروزه نمیشه با سانسور کردن بازی والیبال ، اون خانوم های پشت صحنه رو مخفی کرد ، چون یه کلیک و سرچ در گوگل کافیه ، تا اون صحنه های سانسور شده و صدتا بدترشم پیدا کنی ، و همین اتفاق جالبه که شدیدا رخ میده ، چون حرص و طمع ایجاد میکند ، انسان به انچه که منع شده حریص است.....

شما ببینید فرق بین حجاب و عفاف چیه؟ حجاب ظاهر هست ، عفاف درونی هست ، همون چیزی که بهش اشاره کردم ، اگر یکی حجاب داشته باشه ولی عفاف نداشته باشه و دلش یه جور دیگه باشه ، این زیاد امیدوار کننده نیست...

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا من اینجا هر چی ادم درس حسابی دیدم اخراج شده!!!:razz:
بعدش میخام بدونم اینی که گزینه 3 رو انتخاب کرده کیه؟!!!!
:biggrin:

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
سیاست های رشد جمعیتی هم عملی میشه:biggrin:
اره..الان من هر کیو میبینم حاملس!!!!خخخ:D
یعنی هی ادم درس حسابی میشی باز نمیشی باز میشی باز نمیشی الانم نیسی فعلا دیگه!!!
خخخخخ ..هر کی 3 بار اخراج شده باشه درس حسابیه...:D
منم اخراج شدم
چه تفاهمی ولی قصد ازدباج ندارم:biggrin:

نه بیا من دااارم!خخخ:D

بالا