بالاخره نوبت خداحافظی من هم شد

Tabrizli Atila

اخراجی موقت
مجبورم نکنین خشانت نشون بدما:razz:

تمومش کنین

من واون با هم دشمنیم
اولشم گفتم که اینجا نیاد
تانبود همه چیز خوب بود
من داشتم با بچه ها خداحافظی میکردم
تا اومد همه چیز خورد بهم
الان هم بره بیرون مشکلات تموم میشه
شما هم خشن نشو این آخرین روز منه
از شما و آرامش و پیرجو هم خداحافظی میکنم

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
من واون با هم دشمنیم
اولشم گفتم که اینجا نیاد
تانبود همه چیز خوب بود
من داشتم با بچه ها خداحافظی میکردم
تا اومد همه چیز خورد بهم
الان هم بره بیرون مشکلات تموم میشه
شما هم خشن نشو این آخرین روز منه
از شما و آرامش و پیرجو هم خداحافظی میکنم

اونجا هم گفتم من با کسی خدافظی نمیکنم

me-myself

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو کلا فرهنگت همینه
همین الان بزار
من هم همشو دارم هم ماله تو رو هم ماله اون بنده خدا رو
ببینیم کی بیشتر ضرر میکنه

ببین کم میاری چرا اسم اون بنده ی خدا رو وسط میکشی؟؟؟ مسائلت رو با اون بنده ی خدا خودت حل کن.
و در مورد خودمون :
باشه پیام هامون رو میذاریم اینجا ولی قانون داره. برای اینکه کسی تحریف نکنه پیام های اونیکی رو ، یه کاری میکنیم :
دونه دونه ی پیام های من رو باز میکنی از صفحه عکس میگیری عکسشو میذاری اینجا.
چون نمیخوام نامردی کنم و از تو هم بزرگ ترم میذارم اول تو این کار رو بکنی. اگه دلت خواست این کار رو بکن و بعد هم من میام همین کار رو با پیام های تو میکنم . درسته وقت زیادی میگیره شاید چند ساعتی طول بکشه ولی خودت خواستی که این کار رو بکنیم.

Tabrizli Atila

اخراجی موقت
اونجا هم گفتم من با کسی خدافظی نمیکنم

بکنید یا نکنید
من دارم میرم
برا تمام مدیران آرزوی ساعات و دقایق خوبی در تمام مراحل زندگیشون دارم
برا همتون آرزو دارم که کلامتون تاثیرگذار باشه
مدیریتتون پایدار باشه
و هر روز براتون بهتر از روز قبل باشه
پیر چو رو هم پیدا کردی بگو بیاد خداحافظی کنیم

Tabrizli Atila

اخراجی موقت
ببین کم میاری چرا اسم اون بنده ی خدا رو وسط میکشی؟؟؟ مسائلت رو با اون بنده ی خدا خودت حل کن.
و در مورد خودمون :
باشه پیام هامون رو میذاریم اینجا ولی قانون داره. برای اینکه کسی تحریف نکنه پیام های اونیکی رو ، یه کاری میکنیم :
دونه دونه ی پیام های من رو باز میکنی از صفحه عکس میگیری عکسشو میذاری اینجا.
چون نمیخوام نامردی کنم و از تو هم بزرگ ترم میذارم اول تو این کار رو بکنی. اگه دلت خواست این کار رو بکن و بعد هم من میام همین کار رو با پیام های تو میکنم . درسته وقت زیادی میگیره شاید چند ساعتی طول بکشه ولی خودت خواستی که این کار رو بکنیم.

تو که کلا از این کارا بکن
اینجا نه
یه تاپیک دیگه بزار
مدیر افسون خواسته ازم اینجا دعوا نکنم
شما هم لطف کن برو بیرون

me-myself

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا تعجب که خوبه دارم شاخ در میارم از رفتار شماها:razz:

سلام افسون جان. تقصیر خودش بود. اگه نمیخواست من جوابشو بدم اسم من رو ( تازه با غلط املایی :) ) توی پست اولش نمیذاشت . اگه اسم منو نگفته بود من هم جوابش رو نمیدادم . تازه خودت میبینی که چقدر توهین کرده توی همین چند تا پست.

Tabrizli Atila

اخراجی موقت
سلام افسون جان. تقصیر خودش بود. اگه نمیخواست من جوابشو بدم اسم من رو ( تازه با غلط املایی :) ) توی پست اولش نمیذاشت . اگه اسم منو نگفته بود من هم جوابش رو نمیدادم . تازه خودت میبینی که چقدر توهین کرده توی همین چند تا پست.

من ازت عذر خواهی نکردم و نمیکنم
من نمیخوام جواب بدم
میخوام با بچه ها خداحافظی کنم
پارازیت نفرست

Sarp

مدیر بازنشسته
آتیلا

قرار بود بهم یه اسم بدی

بفرست پیام خصوصیم

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان عزیز تاریخ این تالار نشون داده مباحث جدی هیچوقت به ثمر نمیرسه

پس دوستان بهتره صبر و حوصله پیشه کنید و چشم امید بر اینده ی روشن داشته باشید ...

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
تاپیک پیرجو:biggrin::biggrin: ای ول پیرجو

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/images/icons/icon_gol.gif

خداحافظی از باشگاه مهندسان ایران به روایت تصویر
خب بالاخره پیش میاد دیگه؟ چیه ؟ چشاتون داره برق شادی میزنه!! بخندید بخندید...
بعضی وقتا که صفحه اول سایت بالا می آمد تاپیک هایی در تالارهای متفاوت فنی مهندسی و بیشتر در تالارهای اول باشگاه جهت جلب توجه و خلاصه گفتگوی آزاد زده می شد که عنوان کاملا واضحی داشت خداحافظی از باشگاه ...وقتی وارد تاپیک می شدم نوشته های جالبی به چشم می خورد...

اولش شرحی ( ناگفته نماند که بعضی ها خوش سلیقه بازی در میارن و شعری از خودشون تراوش می کنن یا از یه بدبختی میزارن) با نحوه آشنایی با سایت گفته می شد که در همشون برای کسب علم وارد باشگاه توسط موتورهای جستجوگر شده اند. دقیقا اسم مقاله ای که دانلود کردن و چه بوده و چه ساعتی و چه روزی و چه سالی...
بعدش شرحی درباره اینکه چه تاپیک هایی داشتم که باعث کدورت شده، و اینجاشه که خیلی مهمه....
یک طوری صحبت می کنن که همه اه و ناله و اشک از گوشه چشم خوانندگان جاری می شود.

حالا میان درباره حلالیت طلبیدن...توی این مدت بماند که دهن مدیریت و کاربر و ربات و هر چی که بوده سرویس شده....با یه جمله ..دیگه اگه خوبی یا بدی دیدید حلال کنید..حالا این جمله رو وقتی یه نفر واسه دو سه روز میره مهمانی خونه عزیزش میگه نه اینکه 2 سال دهن سرویس کنه و بعدش هم...خب بگذریم..حلال..تو برو مال از شیر مادر هم حلال ترش می کنیم...

در آخرش هم اسم کلیه کاربرای باشگاه رو میذاره که دوستم بودن و یادشون هستم...معمولا این آدرس رو میذارن..اینه...خود خودشه

هنوز تمام نشده ها..تازه اولشه....

بعدش طبع شاعریشون گل می کنه و علی یارت دیگه بنویس ...شعر رمانتیک..شعر سر مزار...شعر عارفانه...خلاصه هر شعر جان سوزی که باشه میذارن...

آخر آخر تاپیک هم اسم یه سایت رو میذارن که من اونجا هستم 24 ساعت...خدا به داد مدیرای اون سایت برسه که قرار دهنشون مثل دهن ما بشه.

این جاش خیلی مهمه آواتار که مدت ها عکس سیاسی بود، عکس مورد دار بوده که با کلی خواهش و التماس مدیریت که آخرش هم عوضش نکرده...بر میداره و این عکس ها رو میذارن...

و غیره که خودتون متخصصش هستید....
.......اما....
ملت رو کلا خر فرض کردن....
.......................
اکانت دوم رو از یک ماه قبل ساختن...علی یارت...بیا تو...
=====================================
چی شد؟ فکر کردید من می خوام برم؟ حالا بخند...

حرفهاش خیلی اشنا بود

Tabrizli Atila

اخراجی موقت
تاپیک پیرجو:biggrin::biggrin: ای ول پیرجو

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/images/icons/icon_gol.gif

خداحافظی از باشگاه مهندسان ایران به روایت تصویر
خب بالاخره پیش میاد دیگه؟ چیه ؟ چشاتون داره برق شادی میزنه!! بخندید بخندید...
بعضی وقتا که صفحه اول سایت بالا می آمد تاپیک هایی در تالارهای متفاوت فنی مهندسی و بیشتر در تالارهای اول باشگاه جهت جلب توجه و خلاصه گفتگوی آزاد زده می شد که عنوان کاملا واضحی داشت خداحافظی از باشگاه ...وقتی وارد تاپیک می شدم نوشته های جالبی به چشم می خورد...

اولش شرحی ( ناگفته نماند که بعضی ها خوش سلیقه بازی در میارن و شعری از خودشون تراوش می کنن یا از یه بدبختی میزارن) با نحوه آشنایی با سایت گفته می شد که در همشون برای کسب علم وارد باشگاه توسط موتورهای جستجوگر شده اند. دقیقا اسم مقاله ای که دانلود کردن و چه بوده و چه ساعتی و چه روزی و چه سالی...
بعدش شرحی درباره اینکه چه تاپیک هایی داشتم که باعث کدورت شده، و اینجاشه که خیلی مهمه....
یک طوری صحبت می کنن که همه اه و ناله و اشک از گوشه چشم خوانندگان جاری می شود.

حالا میان درباره حلالیت طلبیدن...توی این مدت بماند که دهن مدیریت و کاربر و ربات و هر چی که بوده سرویس شده....با یه جمله ..دیگه اگه خوبی یا بدی دیدید حلال کنید..حالا این جمله رو وقتی یه نفر واسه دو سه روز میره مهمانی خونه عزیزش میگه نه اینکه 2 سال دهن سرویس کنه و بعدش هم...خب بگذریم..حلال..تو برو مال از شیر مادر هم حلال ترش می کنیم...

در آخرش هم اسم کلیه کاربرای باشگاه رو میذاره که دوستم بودن و یادشون هستم...معمولا این آدرس رو میذارن..اینه...خود خودشه

هنوز تمام نشده ها..تازه اولشه....

بعدش طبع شاعریشون گل می کنه و علی یارت دیگه بنویس ...شعر رمانتیک..شعر سر مزار...شعر عارفانه...خلاصه هر شعر جان سوزی که باشه میذارن...

آخر آخر تاپیک هم اسم یه سایت رو میذارن که من اونجا هستم 24 ساعت...خدا به داد مدیرای اون سایت برسه که قرار دهنشون مثل دهن ما بشه.

این جاش خیلی مهمه آواتار که مدت ها عکس سیاسی بود، عکس مورد دار بوده که با کلی خواهش و التماس مدیریت که آخرش هم عوضش نکرده...بر میداره و این عکس ها رو میذارن...

و غیره که خودتون متخصصش هستید....
.......اما....
ملت رو کلا خر فرض کردن....
.......................
اکانت دوم رو از یک ماه قبل ساختن...علی یارت...بیا تو...
=====================================
چی شد؟ فکر کردید من می خوام برم؟ حالا بخند...

حرفهاش خیلی اشنا بود
کافر همه را به کیش خود پندارد
جناب سیلور

Tabrizli Atila

اخراجی موقت
پست آخر

پست آخر

خداحفظ همه چه اوناییکه هستن چه اوناییکه نیستن
چه اوناییکه دوستن چه اوناییکه دشمنن
چه کاربرا چه مدیرا
همین
خداحافظ

#AREZOO#

عضو جدید
کاربر ممتاز
موفق باشی:gol::gol:
ولی پیرجو کار درستی نکرد بعد تاپیک تو اون تاپیک تمسخرشو زد...

بالا