باز هم يه خبر تلخ

quester

عضو جدید
کاربر ممتاز
[FONT=&quot]ميگن محرم الحرام ........
[/FONT]
[FONT=&quot]حالا داشته باش........
[/FONT]
[FONT=&quot]مدتي پيش مطلع شدم كه 3 نفر ، آقا و خانمي را كه انگار براي ماه عسل در حال عبور از شهرستان [/FONT]x[FONT=&quot] بودن رو ربودن و در جلوي چشمان مرد مذكور به همسرش تجاوز كردن ... قبل از اين اتفاق اين زوج به غذاخوري بين راهي مراجعه ميكنن و بعد از صرف غذا مطلع ميشن كه در اطراف منطقه اي كه حضور دارن جاهاي ديدني و فضاي سبز خوبي وجود دارد از اين رو به آن محل مراجعه ميكنن ... ولي از بخت بد آنها ......... سه نفري كه آن غذاخوري بين راهي متعلق به پدر يكي از آنهاست آن زوج را بعد از تعقيب ، ميرباين ...[/FONT]
[FONT=&quot]دونفر از جمله پسر صاحب غذاخوري سرباز نيروي انتظامي هستن و نفر سوم درجه دار اين نيروي به اصطلاح انتظامي است . كه هر سه آنها با لباس فرم دست به اين عمل زشت زده اند .[/FONT]
[FONT=&quot]خلاصه ماجرا اينه كه ؛ بعد از انجام كار وحشيانه خود آن زوج رو به حال خود رها ميكنن و از محل متواري ميشن .[/FONT]
[FONT=&quot]زني كه مورد تجاوز قرار گرفته بود يكي از آن سه نفر را ميشناسد زيرا زماني كه در غذاخوري بودن وي را ديده بود ... از اين رو بعد از مراجعه اين زوج به نيروي انتظامي ، آن سه نفر دستگير شدن......... [/FONT]
[FONT=&quot]خودتون قضاوت كنيد (البته قضاوت كار قضات محترم جمهوري اسلاميه ...) كه چه سرنوشتي در انتظار اين سه نفر بايد باشه ....[/FONT]
[FONT=&quot]ديروز با خبر شدم كه اعلام كردن كه امروز هر سه نفر آنها در سه نقطه همان شهرستان [/FONT]x[FONT=&quot] اعدام ميشوند ولي امروز آنها اعدام نشدن و فقط چندتايي شلاق خوردن كه به قول اونايي كه ديدن اسمش شلاق زدن بوده ولي داشتن با شلاق هاي قلابيشون كمر نجس آون آشغالها رو رو نوازش ميكردن ........ اين مسئله باعث اعتراض شديد مردمي كه در حال تماشا بودن قرار ميگيره ......... و درآخر نيروي انتظامي هوووووووووووووو ميشه........ به همين سادگي !!!:warn:[/FONT]

[FONT=&quot]اينم از امنيتي كه مدام ازش دم ميزنن.......:mad:[/FONT]

atousa_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا می دونین جای نفرت انگیزش کجاست؟؟؟؟؟؟؟

اینکه الان یه مشت متعصب سیب زمینی میان و ازشون طرفداری میکنن

تف به این زندگی
تف به این حکومت

بچه ها اگه اخراج شدم بدونین دلیلش این پست بود

samane joon

عضو جدید
متاسفم براي خودم و همه كسايي كه دارند تو كشوري زندگي ميكنن كه زمامدارنش و حافظان جان و مالش اينهان ..
چرا اينو نميگي حاج آقا نوري همداني در سن 86 سالگي يه دختر 18 ساله رو عقد كرده ..
تا دلت بخواد اين خبر ها تو كشور ما پيدا ميشه

waffen

اخراجی موقت
واقعا عزر میخوام که اینو میگم ولی بنده ... تو نیروی انتظامی و بسیج و سپاه این مملکت که اینطوریه.
خاک بر سر اونی بکنن که از این کثافت های بی ... دفاع میکنه.
میگن میشه بدون خون ریزی هم تغییر ایجاد کرد ولی وقتی آدم اینها رو میبینه واقعا پی میبره که هیتلر یه چیزی میدونست که دست به پاکسازی زد.
نوبت ما هم میرسه.

jentleman_arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا می دونین جای نفرت انگیزش کجاست؟؟؟؟؟؟؟

اینکه الان یه مشت متعصب سیب زمینی میان و ازشون طرفداری میکنن

تف به این زندگی
تف به این حکومت

بچه ها اگه اخراج شدم بدونین دلیلش این پست بود

بابا اينا برا خودشون كثافت كاري و تجاوز و دزدي حلاله اما تا يكي دست تو بينيش مي كنه ميگن بايد اعدام بشي و و و . . . . ;)

mrp69

عضو جدید
باید اعتراف کنم بعضی اوقات با تموم اعتقادم میگم یعنی خدا این چیزا رو نمیبینه؟!!

این همه ظلم و دروغ و تجاوز به مردم و ...

خدایا تو صبرت زیاده واسه محکوم کردن این آدما.ولی کاسه ی صبر ما کوچیکه ...

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینا طی 5 روز حکم اعدام و محاربه واسه زندانی سیاسی صادر می کنن
اینا قبل اینکه یه محکوم به اعدام رو اعدام کنن می برنش اول تو ثبت احوال مهرباطل به شناسنامه اش میزنن
اما تا دلتون بخواد پشت اراذل و اوباش و فاسد و دزدن :mad:

samira3242

عضو جدید
کاربر ممتاز
[FONT=&quot]ميگن محرم الحرام ........ [/FONT]

[FONT=&quot]حالا داشته باش........[/FONT]

[FONT=&quot]مدتي پيش مطلع شدم كه 3 نفر ، آقا و خانمي را كه انگار براي ماه عسل در حال عبور از شهرستان [/FONT]x[FONT=&quot] بودن رو ربودن و در جلوي چشمان مرد مذكور به همسرش تجاوز كردن ... قبل از اين اتفاق اين زوج به غذاخوري بين راهي مراجعه ميكنن و بعد از صرف غذا مطلع ميشن كه در اطراف منطقه اي كه حضور دارن جاهاي ديدني و فضاي سبز خوبي وجود دارد از اين رو به آن محل مراجعه ميكنن ... ولي از بخت بد آنها ......... سه نفري كه آن غذاخوري بين راهي متعلق به پدر يكي از آنهاست آن زوج را بعد از تعقيب ، ميرباين ...[/FONT]
[FONT=&quot]دونفر از جمله پسر صاحب غذاخوري سرباز نيروي انتظامي هستن و نفر سوم درجه دار اين نيروي به اصطلاح انتظامي است . كه هر سه آنها با لباس فرم دست به اين عمل زشت زده اند .[/FONT]
[FONT=&quot]خلاصه ماجرا اينه كه ؛ بعد از انجام كار وحشيانه خود آن زوج رو به حال خود رها ميكنن و از محل متواري ميشن .[/FONT]
[FONT=&quot]زني كه مورد تجاوز قرار گرفته بود يكي از آن سه نفر را ميشناسد زيرا زماني كه در غذاخوري بودن وي را ديده بود ... از اين رو بعد از مراجعه اين زوج به نيروي انتظامي ، آن سه نفر دستگير شدن......... [/FONT]
[FONT=&quot]خودتون قضاوت كنيد (البته قضاوت كار قضات محترم جمهوري اسلاميه ...) كه چه سرنوشتي در انتظار اين سه نفر بايد باشه ....[/FONT]
[FONT=&quot]ديروز با خبر شدم كه اعلام كردن كه امروز هر سه نفر آنها در سه نقطه همان شهرستان [/FONT]x[FONT=&quot] اعدام ميشوند ولي امروز آنها اعدام نشدن و فقط چندتايي شلاق خوردن كه به قول اونايي كه ديدن اسمش شلاق زدن بوده ولي داشتن با شلاق هاي قلابيشون كمر نجس آون آشغالها رو رو نوازش ميكردن ........ اين مسئله باعث اعتراض شديد مردمي كه در حال تماشا بودن قرار ميگيره ......... و درآخر نيروي انتظامي هوووووووووووووو ميشه........ به همين سادگي !!!:warn:[/FONT]

[FONT=&quot]اينم از امنيتي كه مدام ازش دم ميزنن.......:mad:[/FONT]

:w04: از نيروي انتظامي من خيلي چيزا شنيدم
خدا لعنتشون كنه :mad:

monrose

عضو جدید
کاربر ممتاز
چی بگم... این خبرا رو نشنویم تعجب داره والا... :w20: