بازسازی اماکن متبرکه مهم هست یا جاده های مرگ آفرین؟!

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

آخرین آمار کشته های واژگونی اتوبوس در جاده تهران - ساوه

فرمانده پلیس راه آخرین آمار کشته های واژگونی اتوبوس مسافربری در محور تهران - ساوه را 27 نفر اعلام کرد. سردار محسن بیگی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این خبر افزود: طبق آخرین اطلاعات ارسالی از بیمارستان ساوه تعداد کشته های این حادثه به 27 نفر رسیده است. وی ادامه داد: 13 نفر دیگر از مسافران این حادثه رانندگی به علت شدت جراحات وارده تحت مراقبت هستند.
فرمانده پلیس راه کشور با اشاره به جزئیات این تصادف اظهار کرد: این اتوبوس مسافربری به علت خواب آلودگی راننده در هفت کیلومتری محور تهران - ساوه از جاده خارج شده و با گاردریل برخورد کرد و پس از شکستن 40 متری گاردریل در عمق 10 متری سقوط کرد و واژگون شد.
http://www.mehrnews.com/fa/newsdetail.aspx?NewsID=1151780

بادبادک باز

عضو جدید
واقعا سول به جای بود؟
حالا باز سازی بکنن اما نه این که انقدر طلا و نقره ازش آویزون کنن.متاسفانه مردم ایران به خصوص خانما حاضرن همه ی طلاهاشونو برای این کار بدهند اما یه 1000 به یه فقیر درمونده کمک نکنن.
ین همه طلای انبار شده تو این حرمها خمس و زکات بهشون تعلق نمیگیره؟کاخ سازی و ثروت اندوزی نیست؟

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واقعا سول به جای بود؟
حالا باز سازی بکنن اما نه این که انقدر طلا و نقره ازش آویزون کنن.متاسفانه مردم ایران به خصوص خانما حاضرن همه ی طلاهاشونو برای این کار بدهند اما یه 1000 به یه فقیر درمونده کمک نکنن.
ین همه طلای انبار شده تو این حرمها خمس و زکات بهشون تعلق نمیگیره؟کاخ سازی و ثروت اندوزی نیست؟

استغفرالله

این حرفا رو جایی نزنیا

حکمت با اونا که قران اتیش زدن یکیه

بادبادک باز

عضو جدید
خواب آلودگی راننده چه ربطی به اماکن متبرکه یا جاده داره؟؟؟؟:surprised::surprised::surprised:: surprised::surprised:
در ظاهر هیچ ربطی نداره .اما مساله اینه که سران مملکت ما واسه بازسازی حرم ائمه که حتی توی کشورای دیگه هستن کلی تبلیقات و هزینه می کنن و سریع تمام کارا رو پیش میبرن اما واسه جون ملت خودمون حداقل کارای ممکن رو هم با تاخیر و امروزو فردا کردن انجام میدن.

gagas

عضو جدید
در ظاهر هیچ ربطی نداره .اما مساله اینه که سران مملکت ما واسه بازسازی حرم ائمه که حتی توی کشورای دیگه هستن کلی تبلیقات و هزینه می کنن و سریع تمام کارا رو پیش میبرن اما واسه جون ملت خودمون حداقل کارای ممکن رو هم با تاخیر و امروزو فردا کردن انجام میدن.
دولت فقط شماره حساب اعلام میکنه و مردم دوست دارن از داراییه خودشون برای اون امامان خرج می کنند الان توی آمریکا هم هستند کسانی که از اونجا به عنوان نذر پول به صندوق حرم امام رضا واریز می کنند!!! اونا رو هم دولت آمریکا میده؟؟؟؟:eek:اصلا مگه همه ی مخارجه ساخت حرم امام رضا از جیب دولت رفته؟ همه رو مردم با رضایت قلبی تقبل کردند
خواهشا چیزایی رو که اصلا به هم ربطی ندارند رو به هم ربط ندید:surprised:

mahian90

عضو جدید
کاربر ممتاز
دولت فقط شماره حساب اعلام میکنه و مردم دوست دارن از داراییه خودشون برای اون امامان خرج می کنند الان توی آمریکا هم هستند کسانی که از اونجا به عنوان نذر پول به صندوق حرم امام رضا واریز می کنند!!! اونا رو هم دولت آمریکا میده؟؟؟؟:eek:اصلا مگه همه ی مخارجه ساخت حرم امام رضا از جیب دولت رفته؟ همه رو مردم با رضایت قلبی تقبل کردند
خواهشا چیزایی رو که اصلا به هم ربطی ندارند رو به هم ربط ندید:surprised:
:gol:

*Essi*

اخراجی موقت
این تاپیک تا شب نشده میره رو هوا !!!!

من دو سه ماه پیش یک تاپیک زدم و هزینه خرج طلا و نقره و..... را حساب کردم، تاپیکم به ملکوت اعلی پیوست. :cry:

emajid16

عضو جدید
کاربر ممتاز
اخه همین تقدس گرایی هاست که باعث ماندگاری اینهاست
وگرنه این همه هزینه نمیکردن
اگه همه مردم هم تو جاده ها بمیرن از نظرشون هیچ اشکالی نداره

• Like
واکنش ها: Sarp

gagas

عضو جدید
اخه همین تقدس گرایی هاست که باعث ماندگاری اینهاست
وگرنه این همه هزینه نمیکردن
اگه همه مردم هم تو جاده ها بمیرن از نظرشون هیچ اشکالی نداره
فقط 30 درصد آمار تصادفات جاده ای به خرابی جاده و نقص وسیله بر می گرده! پس 70 درصد بقیه چی؟؟؟؟
مردم هم اگه رو اصول رانندگی کنند نه خودشون میمیرن نه مسافرایه بی گناهشون!

maryam_th

عضو جدید
کاربر ممتاز
فقط 30 درصد آمار تصادفات جاده ای به خرابی جاده و نقص وسیله بر می گرده! پس 70 درصد بقیه چی؟؟؟؟
این آمارتو از کجا آوردی؟؟

emajid16

عضو جدید
کاربر ممتاز
30درصد اماره کمیه دیگه
اگه خدای نکرده یکی از این 30%عضو خونواده شما باشه بازم چیزی نیست

بادبادک باز

عضو جدید
ف
قط 30 درصد آمار تصادفات جاده ای به خرابی جاده و نقص وسیله بر می گرده! پس 70 درصد بقیه چی؟؟؟؟
اصولی رانندگی کردن فرهنگ سازی نیاز نداره!
این علاقه ی مردم به بازسازی حرمها نتیجه ی سالیان سال فرهنگ سازیه عزیزم.
مردم ما خیلییی چیزای واجبتر از اینا براشون فرهنگ سازی نشده.!

gagas

عضو جدید
30درصد اماره کمیه دیگه
اگه خدای نکرده یکی از این 30%عضو خونواده شما باشه بازم چیزی نیست
خدا نکنه منم از کشته شدن هم وطنای خودم ناراحتم ولی عنوان این تاپیک درست انتخاب نشده!!!!
حالا مشکل می تونه از هر جا باشه: بی دقتی ،آب و هوای نا مساعد، خواب آلودگی ، جاده.........

Sarp

مدیر بازنشسته
فک کردم اسم تاپیکت باز ساسی مانکن......:ی
اومدم ببینم باز چه دسته گلی به اب داده:ی
:w15::w15::w15:
آقای محترم ،مودب باش
رفتار و ادبیاتت با امضات اصلا هماهنگی نداره
یکییشونو درست کن ، یا ادبیاتتو یا امضاتو:razz:
:surprised:
آقای محترم ادبیاتم مگه چشه ؟
حالا این پست رو چرا کوت گرفتی ؟
عب داره یه تایپیک دیگه رو تو یکی دیگه تبلیغ کنی ؟ :w12:

آواتار جدید مبارک !

maryam_th

عضو جدید
کاربر ممتاز
http://وزارت-راه-و-ترابری.eghtesadna.com/T_100177_____%D8%AA%D9%86%D9%87%D8%A7-20-%D8%AF%D8%B1%D8%B5%D8%AF-%D8%B9%D9%84%D8%AA-%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%AF%D9%81%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D9%87-%D8%AC%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%B7-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%AF.htm
از اینجا، فقط جاده 20 درصد موثره!!!!
هیچ بقالی نمیگه ماست من ترشه

emajid16

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدا نکنه منم از کشته شدن هم وطنای خودم ناراحتم ولی عنوان این تاپیک درست انتخاب نشده!!!!
حالا مشکل می تونه از هر جا باشه: بی دقتی ،آب و هوای نا مساعد، خواب آلودگی ، جاده.........
چرا عنوان اشتباهه
یه سوال شده
شما میتونی نظرتو بدی
به نظرت جون هموطنهات مهمتره
یا ساختن یع بقعه خیلی مجلل روی یه قبر

بادبادک باز

عضو جدید
:eek::eek::eek::eek:
اینو واسه راهنمایی رانندگی بفرست خودشون جایزه اش رو برات می فرستن:D(یه فیلم که توش پر از اجساد تیکه تیکه و لهیده ی رانندگانیه که فرهنگ سازی نشده بودن)
پس به نظر شما نیاز به فرهنگ سازی نداره دیگه!
یعنی واقعا قبول نداری یا به فکر کردی که به مصلحت نظام نیست که این حرفو میزنی؟

gagas

عضو جدید
:w15::w15::w15:

:surprised:
آقای محترم ادبیاتم مگه چشه ؟
حالا این پست رو چرا کوت گرفتی ؟
عب داره یه تایپیک دیگه رو تو یکی دیگه تبلیغ کنی ؟ :w12:

آواتار جدید مبارک !
به من تا این حد با شرافت بودنو یاد دادن که با دیگران با کنایه حرف نزنم:razz:

gagas

عضو جدید
پس به نظر شما نیاز به فرهنگ سازی نداره دیگه!
یعنی واقعا قبول نداری یا به فکر کردی که به مصلحت نظام نیست که این حرفو میزنی؟
من قبول دارم ، پست دوستتون رو یه بار دیگه بخونید
ایشون معتقدند که نیاز به فرهنگ سازی نداره!!!!!!!!

بالا