اگر مرد ها به جای زنها حجاب داشتند........

IT Engineer2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:w15:
یه وقت نگید بهشون نمیاد!
به به! آفرین باریکلا
حجاب خیلی چیز خوبیه برای پسر.

ehsanstr

عضو جدید
این موقع هم بعضی پسرا حجاب خوبی ندارن
حجاب که فقط برای زنان نیست
مختص چادر و ... نیست
یکم فکر کنید متوجه میشید

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی خنده دار بود
ولی حجاب زنا فقط مشکل نداره حجاب مردا هم مشکل داره چرا مردا آستین کوتاه می پوشن
البته من مشکلی ندارم این. واسه بعضی ها کفتم که مدافع حقوق مردا هستن

toraj_reza63

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آیا به نظر شما پوشش مردها از زن ها در روزگار فعلی بهتر نیست
اگه منظورتون از پوشش اون شلوار های که زیر لباس زیر بسته میشه و اون موهایی که قانون جاذبه رو نقض می کننه باید بگم اره خیلیم عالیه...رک بگم اگه یه زن ایرانی با همون پوشش بدش بیاد اینجا میشه عادی اما همون پسره وقتی بیاد میشه عجیب...اگرم منظور از پوشش ریشه که ملاعمر میشه برد پیت

b_xxxxxxeman

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مردا همين الانشم حجاب دارن..لخت نميگردن كه بي حجاب بگيم بهشون

هر چند هم تو زنها هم تو مردها...پيدا ميشن كسايي كه جلف بودنو خارج از حالته معمول بودنو يه نوعي نشونه بالا بودن طرزه فكرشون ميدونن

3D.MAX

عضو جدید
بخند...اگه ندیدی قسمتت یه عمو سبیلو بشه...:cool:

toraj_reza63

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مردا همين الانشم حجاب دارن..لخت نميگردن كه بي حجاب بگيم بهشون

هر چند هم تو زنها هم تو مردها...پيدا ميشن كسايي كه جلف بودنو خارج از حالته معمول بودنو يه نوعي نشونه بالا بودن طرزه فكرشون ميدونن
مشتی ما تو ایران بی حجاب نداریم...بد حجاب داریم...بعدم این خاصیت زن که بخواهد زیبا بگرده حالا بکنش تو چارچوب...نمیشه که یه جاش میشه نا هنجاری...

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز
جدی من خیلی وقت مرد سبیل دار نمیبینم چرررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

toraj_reza63

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جدی من خیلی وقت مرد سبیل دار نمیبینم چرررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
بحثش اقتصادیه... قضیه عرضه و تقاضاستت..این روزا بین خانوم ها سبیل زیاد خریدار نداره البته اقای ژیلتم بی تاثیر نیست:cool:

b_xxxxxxeman

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مومن باید می گفتی حجاب چیه؟؟؟مبنا رو بشناسی معلوم میشه بی حجاب چیه بد حجاب چیه...

خوب تو يه سري مبنا را توضيح بده يه سري هم اون تا واژه را...ظاهرا از ما عالمتري...بگو تا بدونيم..مرسي حاج اقا

toraj_reza63

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوب تو يه سري مبنا را توضيح بده يه سري هم اون تا واژه را...ظاهرا از ما عالمتري...بگو تا بدونيم..مرسي حاج اقا
بسم الله ...
اقا یه سوال شد باید دید در چه زمان حجاب باید تعریف بشه...نمی دونم چند سالته اما من که مال زمان دایناسورام یادمه بعد جنگ کمیته داشتیم زنهایی که مانتو می پوشیدند میشدند بد حجاب...بعد تو اواسط دهه 70 بود نمی دونم که اپل مانتو رو برداشت(یه ابرایی بود زیر مانتو برای اینکه خانم ها 4 شونه بشند) دستش درد نکنه ...مانتو ها رنگی شد و اونا شدن بد حجاب...یکم یکم رفتیم تو دهه 80 با امدن ماهواره و اینرنت در تک تک خانه ها یهو معیار حجاب عوض شد رنگ مانتو مهم نبود قدش مهم بود...بعد تنگیش مهم شد...بعد شد ...
این خیی مسخره است و درد ناکه
اما از دید علمای اهل فن بی حجاب که نداریم ما بیحجاب جاش لب دریاست...اما بد حجاب کسیه که بتونه چشم مرد رو به خودش بدوزه
حالا فکر کن طبق این تعریف علمی اگر بد حجاب دهه 70 الان تو دهه 90 بیاد هیچ چشمی رو به خودش نمی دوزه پس اون 20 سال پیش بد حجاب بوده طبق تعریف علما الان با حجابه
اگر جا نیفتاد یه تکونی بخوری جا می افته...

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
بهترین کار رو من میگم چیه.
تنها از گزارش تخلف استفاده کنید.:)
اسپم ها حذف شدند.
قوانین رو رعایت کنید.
ممنون:gol:

b_xxxxxxeman

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بسم الله ...
اقا یه سوال شد باید دید در چه زمان حجاب باید تعریف بشه...نمی دونم چند سالته اما من که مال زمان دایناسورام یادمه بعد جنگ کمیته داشتیم زنهایی که مانتو می پوشیدند میشدند بد حجاب...بعد تو اواسط دهه 70 بود نمی دونم که اپل مانتو رو برداشت(یه ابرایی بود زیر مانتو برای اینکه خانم ها 4 شونه بشند) دستش درد نکنه ...مانتو ها رنگی شد و اونا شدن بد حجاب...یکم یکم رفتیم تو دهه 80 با امدن ماهواره و اینرنت در تک تک خانه ها یهو معیار حجاب عوض شد رنگ مانتو مهم نبود قدش مهم بود...بعد تنگیش مهم شد...بعد شد ...
این خیی مسخره است و درد ناکه
اما از دید علمای اهل فن بی حجاب که نداریم ما بیحجاب جاش لب دریاست...اما بد حجاب کسیه که بتونه چشم مرد رو به خودش بدوزه
حالا فکر کن طبق این تعریف علمی اگر بد حجاب دهه 70 الان تو دهه 90 بیاد هیچ چشمی رو به خودش نمی دوزه پس اون 20 سال پیش بد حجاب بوده طبق تعریف علما الان با حجابه
اگر جا نیفتاد یه تکونی بخوری جا می افته...

آلمان عجب جاييه:D