اگر شهر دار بودین چکار میکردین؟ اگر مسئول اشتغال جوانان و زنان بودین چطور اشتغال ایجاد میکردین؟

safir sabz

عضو جدید
اگر شهر دار بودین چکار میکردین؟ اگر مسئول اشتغال جوانان و زنان بودین چطور اشتغال ایجاد میکردین؟ لطفا خودتون را یک مسئول بدونید وفکر کنید اگر شما مئول بودین چطور مشکل بقیه رو حل میکردین

reza.mech2012

عضو جدید
در جامعه ای مثل ایران که باندهای قدرت برگرفته از مذهب همه کاره هستند هیچ کار خاصی نمیتونستم بکنم.
اما در یک جامعه سکولار، خیلی طرح ها میشه ریخت و مهم ترینش ایجاد ngo ها و مراکز خصوصی مردمی هست.
باید خودباوری رو به مردم برگردوند.

pari-1369

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخه مسئول بودن کارش به این راحتیا نیست با چند لحظه فکر کردن بگیم چکار میکردیم .الان واقعا چیزی تو ذهنم نیست.راجعبش فکر کنم حتما جواب میدم;)

some1

عضو جدید
کاربر ممتاز
من مدیریت بلد نیستم خودمو میکشم کنار اونایی که بلدن این کارو انجام بدن

nedashiva

کاربر بیش فعال
من نمیتونم بگم چیکار میکردم..........

تو شهر ما یه شهردار اومد واقعا گل بود هر کی هر مشکلی داشت میرفت پیشش اینقده به شهر رسیده بود که سر چند ماه شهر کلی تغییر کرده بود جوونا اگه مشکل کار داشتن میرفتن پیشش اونم تا میتونس کمکشون میکرد ولی سر یکسال مجبورش کردن استعفا بده....... چرا؟؟؟؟؟؟ چون خیلی از دزدیا واختلاس ها رو رو کرده بود چون نمیذاشت هیچ بودجه ایی توجیب هیچ کس بره وفقط خرج شهر میشد نمیدونم از این ببعد وضع شهرمون چی میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

رضا فضلی

عضو جدید
اگه من مسئول یه موسسه آموزشی بودم اولین کاری که میکردم رو املای فارسی بیشتر تاکید میکردم الآن همه مدرک دارن ولی سواد دار کمه. اگه آدما سواد داشته باشن خود بخود همه چی درست میشه. اشتغال هم درست میشه

نامریی

عضو جدید
من اگه شهردار بودمالزامی می کردم قبل از آسفالت خیابان ها مطمئن بشن از انجاقرار نیست لوله ای رد بشه بعد اسفالت کنن که مجبور نشن دوباره بکنن و دوباره اسفالت کنن

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
اشاعه فرهنگ شهرنشینی و به طور کلی فرهنگ سازی مهمترین کارم بود.بعدش زیبا سازی و از این حرفا;)

hadi1525

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خب نمیدونم، نمیتونم سریع بگم چیکار می تونستم بکنم
شهردار بودن مسئولیت سختیه، باید خیلی چیزها رو در نظر بگیری
ما گاهی اوقات پیش خودمون میگیم اگر فلان مسئولیت رو داشتیم همچین کاری رو می کردیم
باید همه چیز رو در نظر گرفت
ولی باز در موردش فکر می کنم و جواب میدم

dey68

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیدونم ....فقط اشتغال زایی میکردم..... مسئولین محترم جوونا رو دریابید.....................

safir sabz

عضو جدید
اگه یک فضای کو.چکتر مثل روستا رو میخواستید اداره کنید چه کارایی میشد انجام بدین؟ چطور فضا رو بهتر میکردین چه به لحاظ فزهنگی چه به لحاظ اشتغالزایی؟

honey2009

کاربر بیش فعال
اگه یک فضای کو.چکتر مثل روستا رو میخواستید اداره کنید چه کارایی میشد انجام بدین؟ چطور فضا رو بهتر میکردین چه به لحاظ فزهنگی چه به لحاظ اشتغالزایی؟
اگه مسئول یه روستا بودم اول از همه یه کتابخونه بزرگ تو اون روستا راه مینداختم...
بعدشم برنامه هایی مثل کوه گشت و اینا برای شادی مردم ترتیب میدادم...
دوره های آموزشی ای مثل کاشت یا مثلا روشهایی برای آفت زدایی و... میگذاشتم...
با مهندسان کشاورزی هم مشورت میگرفتم برای اشتغالزایی...

تکنو کرات

اخراجی موقت
آقـای ِ شهـردار ... بـگوییـد ایـن قـدرعـوض نکـننـد ...
رنـگ و روی ِ ایـن شــــهرِ لـعنتـی را ...
ایـن پیــــاده رو هـا ...
میـدان هـا ...
رنـگ و روی ِ دیـوار هـا ...
*خـاطراتـم* دارنـد از بیـن می رونـد

هدیه.

مدیر تالار مهندسی شهرسازی
مدیر تالار
آقـای ِ شهـردار ... بـگوییـد ایـن قـدرعـوض نکـننـد ...
رنـگ و روی ِ ایـن شــــهرِ لـعنتـی را ...
ایـن پیــــاده رو هـا ...
میـدان هـا ...
رنـگ و روی ِ دیـوار هـا ...
*خـاطراتـم* دارنـد از بیـن می رونـد

اتفاقا شهرسازا میدونن که گاهی وقتا با لکه ها و رنگهایی که رو نقشه ها میذارن خیلی از این خاطرات رو بدون فکر و منطق به باد میدن.

shahab.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیلی سوال کلیه.بستگی داره شهردار کجا باشم فکر کنم بهتره اول از همه
یه شهرداره خوب ببینه مردم اون شهر چه مشکلات و احتیاجاتی دارن تا
بتونه یه کار مفید برای شهروندان بکنه و یه مشکلی رو حل کنه.

آرامش چیست ؟
نگاه به گذشته و شکر خدا
نگاه به اینده و اعتماد به خدا
نگاه به اطراف و جستجوی خدا
نگاه به درون و دیدن خدا
لحظه هایت سر شار از بوی خدا . . .

sinoohe123

عضو جدید
در جامعه ای مثل ایران که باندهای قدرت برگرفته از مذهب همه کاره هستند هیچ کار خاصی نمیتونستم بکنم.
اما در یک جامعه سکولار، خیلی طرح ها میشه ریخت و مهم ترینش ایجاد ngo ها و مراکز خصوصی مردمی هست.
باید خودباوری رو به مردم برگردوند.

آفرین
من حتی امیدی به دادن نظر ندارم !!!

safir sabz

عضو جدید
بازم میشه نظر داد دوستان نظرات خوبی دادن.حالا تصور کنید میخوایم اشتغالزایی کنیم یا معابر رو آسفالت کنیم از کجا بوجه بیاریم؟میشه راه کسب درآمد واسه دهیار یا شهردار البته درآمدی که میخوایم واسه همون مکان استفاده شه رو بگین؟هر فکر میشه فکر خوبی باشه. ممنون

bespar

عضو جدید
هرچند که جواب برای منی که تجربه این کار رو ندارم کمی سخته، ولی اگه مسئولی با علم و درایت و بر اساس لیاقت مسئول شده باشه، خیلی کار ها در توانش هست که من نوعی از فکر به اون هم عاجز هستم.

ولی به طور کلی، من اگه شهردار بودم، از نیروی های جوان و با تحصیلات مختلف، برای آبادانی هر شهری و یا با ایجاد شهر جدید در منطقه ای بکر، هم اشتغال ایجاد می کردم و هم لذت سهیم بودن در آبادانی کشور را به جوانان خود می دادم

من که مدیریت شهر ی ندارم ولی چندتا کارآفرین با تجربه رو همراه خودم به اشتغال کار می پیوستیم