اولین دوره مسابقات شطرنج باشگاه مهندسان ایران

وضعیت
موضوع بسته شده است.

MILA.S

عضو جدید
قهرمانی خودم رو به خودم تبریک میگم :)) .
بازی دور چهارم
سفید =akshay kumar
سیاه =wooer
برنده akshay kumar

اینم لینک بازی
lichess.org/xjUduH5G
مسابقات در سطح بالایی برگزار شد . اما ما اینیم دیگه :) به تمام دوستانی که بدشانسی آوردن توقرعه کشی به من خوردن تسلیت میگم :)))
جناب قانع از زحمات شما هم واقعا متشکرمممم . امیدوارم در دوره بعدی با حضور خودتون مسابقات گرمتری داشته باشیم
تبریک میگم....:)

M.Ghane

متخصص شطرنج باشگاه ورزشی
کاربر ممتاز
خوشم میاد شطرنجیا با هوشن . بله درست فرمودید . من با شما هم چند بار بازی کردم :) . جناب قانع تمایل دارم با شما یک دست همین الان بازی کنم و بازیو بزاریم در سایت دوستان دیگر هم لدت ببرند :) امیدوارم دست رد بر سینه ما نزنید :)

خواهش میکنم :) برام افتخاره با قهرمان اینجا بازی کنم :)) . وای خدا چه افتخار بزرگی :)
تا چند دقیقه دیگه تو chess.com بهتون درخواست بازی میدم

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
کاش تو لیچس بازی میکردید که منم میدیدم
آقای آکشی کومار مبارک باشه

Akshay Kumar

عضو جدید
کاش تو لیچس بازی میکردید که منم میدیدم
آقای آکشی کومار مبارک باشه

دوستانی که تبریک گفتن همگی ممنون . تا یکی 2 دقه دیگه بازی تو chess.comبرگزار میشه . اگه اونجا باشید میتونید به صورت لایو بازیو ببینید . اما بازی که تموم شد لینکشو اینجا میزارم .

آخرین ویرایش:

M.Ghane

متخصص شطرنج باشگاه ورزشی
کاربر ممتاز
جناب قانع مثل همیشه از بازی شما لذت بردمممممم . واقعا ممنون . بازی فوق العاده ای کردین . هیچ رقم نتونستم حریفتون بشم . اینم لینک بازی واسه دوستانی که خواسته بودن
http://www.chess.com/livechess/game?id=752788899

خواهش میکنم دوست عزیز . شما هم عالی بودی . ممنون بابت این بازی قشنگت

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
جناب قانع مثل همیشه از بازی شما لذت بردمممممم . واقعا ممنون . بازی فوق العاده ای کردین . هیچ رقم نتونستم حریفتون بشم . اینم لینک بازی واسه دوستانی که خواسته بودن
http://www.chess.com/livechess/game?id=752788899

عالی بودین هر دو

داداش چرا حرکت 21 اونو رفتی ؟؟
بنظرم اون همین یه حرکت باعث شکستت شد ..
bf2 بازی میکردی حرکت 21 رو اینطور نمیشد

باز هم تبریک :gol:

Akshay Kumar

عضو جدید
عالی بودین هر دو

داداش چرا حرکت 21 اونو رفتی ؟؟
بنظرم اون همین یه حرکت باعث شکستت شد ..
bf2 بازی میکردی حرکت 21 رو اینطور نمیشد

باز هم تبریک :gol:

اونوقت رخ خونه ی b1 رو با وزیر میزد . تو شطرنج 1 سرباز عقب بوفتی بازنده ای چه برسه به رخ . در کل بازنده بودم

dzzv_13

مدیر تالار
اونوقت رخ خونه ی b1 رو با وزیر میزد . تو شطرنج 1 سرباز عقب بوفتی بازنده ای چه برسه به رخ . در کل بازنده بودم

دوتا رخ هات که پشتوانه هم بودن .. یکیش رو با وزیر میگرفت که وزیر خودش میرفت
فکر کنم من اشتباه دارم برداشت میکنم :D

mer30fery

دستیار مدیر مهندسی مکانیک, متخصص سالید ورک
کاربر ممتاز
قهرمانی خودم رو به خودم تبریک میگم :)) .
بازی دور چهارم
سفید =akshay kumar
سیاه =wooer
برنده akshay kumar

اینم لینک بازی
lichess.org/xjUduH5G
مسابقات در سطح بالایی برگزار شد . اما ما اینیم دیگه :) به تمام دوستانی که بدشانسی آوردن توقرعه کشی به من خوردن تسلیت میگم :)))
جناب قانع از زحمات شما هم واقعا متشکرمممم . امیدوارم در دوره بعدی با حضور خودتون مسابقات گرمتری داشته باشیم

الان میبینم که دور اول به شما باختم الکی نبوده بالاخره به قهرمان باختن هم افتخاره.
بهتون تبریک میگم قهرمانی تونو.;)
ایشالا سال جدید با تعداد شرکت کننده بیشتر و دور بازی بیشتر دومین دوره مسابقات برگزار بشه.

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا دور چهارم تا امشب وقت داریم دیگه ؟؟ از بقیه بازیها چه خبر؟؟ من که به حریفم پیام دادم فعلا از moris عزیز خبری نیست
لطفا تا امشب همه بازیهاشونو انجام بدن که قرعه کشی انجام شه

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من و mina jigili عزیز هم بازی کردیم و من با خوش شانسی برنده شدم:)....البته مینا خانوم عین خودم سریع بازی میکنن بازی چسبید:D
http://www.chess.com/livechess/game?id=753123824

بازیت خوب بود خوش شانسی چیه پسر جان. آره سریع خوبه حوصله فکر کردن ندارم :D (تیکه را داشتی یعنی اگه حوصله داشتم میبردم هه هه)

M.Ghane

متخصص شطرنج باشگاه ورزشی
کاربر ممتاز
آقا دور چهارم تا امشب وقت داریم دیگه ؟؟ از بقیه بازیها چه خبر؟؟ من که به حریفم پیام دادم فعلا از moris عزیز خبری نیست
لطفا تا امشب همه بازیهاشونو انجام بدن که قرعه کشی انجام شه

اگه امروز تموم بشه که خیلی خوبه . اما تا فردا شب میشه 48 ساعت . تا فردا شب وقت هست

mer30fery

کاربر ممتاز
بازی بین من (mer30fery) و dzzv_13 امشب حتما انجام میشه اگه بقیه دوستان هم بازی کنن دور آخر هم قرعه کشی بشه خوبه

mer30fery

کاربر ممتاز
نتیجه بازی بین mer30fery , dzzv_13
برنده سیاه: dzzv_13
بازنده سفید: mer30fery

آقای dzzv_13 یه جوری برد منو که جای هیچ شکی باقی نذاشت.
بهتون تبریک میگم واقعا از این باخت لذت بردم.
هرچند وسطای بازی میتونستی با یه حرکت رخ ماتم کنی ولی باز هم زورم بهت نرسید و بالاخره ماتم کردی.
خودتون ببینید:

http://www.chess.com/livechess/game?id=753398060

dzzv_13

مدیر تالار

هرچند وسطای بازی میتونستی با یه حرکت رخ ماتم کنی ولی باز هم زورم بهت نرسید و بالاخره ماتم کردی.
خودتون ببینید:

خواهش میکنم فرهاد جان :gol:
بازی شما هم خیلی خوب بود

MILA.S

عضو جدید
اقای غنی کی قرعه کشی میشه؟ اگه میشه حریف من مشخص شه همین امروز بازی کنیم...من تا فردا عصر میتونم بیام:):(

M.Ghane

متخصص شطرنج باشگاه ورزشی
کاربر ممتاز
اقای غنی کی قرعه کشی میشه؟ اگه میشه حریف من مشخص شه همین امروز بازی کنیم...من تا فردا عصر میتونم بیام:):(

حریفت آکشی کوماره . تو هم سیاهی . فکر کنم انلاین باشه پیام بده بازی کنید

Akshay Kumar

عضو جدید
اینم بازی دور اخر من با داش میلاد . ممنون که اطلاع دادین زودتر از قرعه کشی بازی کردیم . بعد از 5 برد پیاپی جا داره یه خسته نباشید به خودم بگم :)) . پیشاپیش عید نوروز رو هم به همه عزیزان تبریک میگم . جناب قانع من کتاب نفر اولو حتما میگیرمممممم :) امتیازمم حتما میخوام :)))
از داش میلاد و
چهار حریف قبلیم هم بابت بازی قشنگشون متشکرم . همگی موفق باشید
http://www.chess.com/livechess/game?id=753475049

MILA.S

عضو جدید
حالا که بازیهامو انجام دادم جا داره از تمام دوستانی که شرکت داشتن به خصوص اقای قانع تشکر کنم.....چیزی که زیاد واسم مهم بود دوستان خوبی بود که پیدا کردم.....عیدم پیشاپیش به همه تبریک میگم.....بعدا میام ببینم چندم شدم...:)

آخرین ویرایش:

M.Ghane

متخصص شطرنج باشگاه ورزشی
کاربر ممتاز
حالا که بازیهامو انجام دادم جا داره از تمام دوستانی که شرکت داشتن به خصوص اقای غنی تشکر کنم.....چیزی که زیاد واسم مهم بود دوستان خوبی بود که پیدا کردم.....عیدم پیشاپیش به همه تبریک میگم.....بعدا میام ببینم چندم شدم...:)

عزیزم من فامیلیم قانع هستش نه غنی :) . به هر حال بنده هم از شوق و ذوق شما و دیگر دوستان متشکرم . و برام جالب بود که مسابقات شطرنج اینجارو مدیریت کردم . خاطره خوبی بود . پیشاگیش سال نو شما هم مبارک

M.Ghane

متخصص شطرنج باشگاه ورزشی
کاربر ممتاز
اینم بازی دور اخر من با داش میلاد . ممنون که اطلاع دادین زودتر از قرعه کشی بازی کردیم . بعد از 5 برد پیاپی جا داره یه خسته نباشید به خودم بگم :)) . پیشاپیش عید نوروز رو هم به همه عزیزان تبریک میگم . جناب قانع من کتاب نفر اولو حتما میگیرمممممم :) امتیازمم حتما میخوام :)))
از داش میلاد و
چهار حریف قبلیم هم بابت بازی قشنگشون متشکرم . همگی موفق باشید
http://www.chess.com/livechess/game?id=753475049

بابت این بازیهای قشنگتون جا داره یه خسته نباشید بهتون بگم . معلومه که از قبل آشناییتی با هم داشتیم . اما از اینکه بیشتر با شما آشنا شدم خوشحالم . موفق باشید پیشاپیش سال نو شما هم مبارک .

M.Ghane

متخصص شطرنج باشگاه ورزشی
کاربر ممتاز

خودتون ببینید:

هر دو عزیز خسته نباشید . بازی خوبی بود

M.Ghane

متخصص شطرنج باشگاه ورزشی
کاربر ممتاز
آنچه که مشخصه مهندس های کامپیوتر در شطرنج از همه قوی ترن <3 :D :)) پیشنهاد جالبی برای سری دوم مسابقات دارم . برای روابط دوستانه صمیمی تر . تمایل دارم سری دوم مسابقات رو به صورت تیمی برگزار کنیم . هر تیم شامل 3 بازیکن . طوری که بازیکنان هر تیم به ترتیب از 1 تا 3 شماره گذاری میشوند . و در مقابل تیم های دیگر .با شماره مشابه خود در تیم حریف مسابقه میدهند . و در مجموع امتیاز هر 3 بازیکن جمع شده و نتیجه نهایی تیم مشخص می شود . تنها در این صورت خودم هم تو میز یک بچه های کامپیوتر بازی می کنم :)
در این گونه بازیها روابط صمیمانه بالایی وجود دارد و بی مسوولیتی ها کمتر می شود . البته در حد یه جرفه شاید اصلا عملی نشد :)

وضعیت
موضوع بسته شده است.