انتقادها و پیشنهادهای مدیریتی

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...-گفتگوی-ازاد?p=4132725&viewfull=1#post4132725

مشکل رو به همراه جزئیات توو لینک بالا مطرح کردم

در ضمن اخطاررو جناب پیرجو دادن، چون 3 مدیر امکان انتقال تاپیک رو داشتن که مدیران افسون و ستایش خانم (ها) اون موقع سایت نبودن
جناب پیرجو اخیرا ماهی یه بار به سایت سر می‌زنن و در (1)O اخطار و اخراج رو می‌زنن؛ واقعا درک نمی‌کنم بین اون همه تاپیک که اکثرا تکراری و به درد نخور هستند چرا باید اینطوری بشه؛ اون از اخراج میرحسین این هم از این.
ضمنا بار اول نیست ولی صبر آدم هم اندازه‌ای داره

سلام، توی همون اخطاری که براتون رد شد توضیح دادم، ارسال تاپیک نامربوط به تالار، هر تاپیکی که مربوط به معرفی سایت های دیگر می باشد در تالار اینترنت و وب گردی. اگر دلیل بر دیدن اکثریت باشد که ما باید کل تاپیک ها رو در بخش آزاد درج کنیم، بقیه تالارها تعطیل؟ ما هم از حسن نیت شما با خبر هستیم که زحمت می کشید و تاپیک ارسال می کنید برای راهنمایی و اطلاع کاربران اما دلیل نمی شود که نقض قوانین رو انجام بدید و در یک تالار دیگر درج کنید و من تا اون جایی که جا داشت حد امتیاز رو کم کردم تا امتیازی کم نشود. شما هر تاپیکی رو که دیدید و مشمول اون قانون یا سایر قوانین می شد گزارش کنید حتما رسیدگی می شود.

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
پیشنهاد!

پیشنهاد!

سلام . تالار ”کتابخانه الکترونیکی” رو یه سر و سامون بدین خیلی خوب میشه ها! موضوع های مختلفی توش هست که اگر براش یه چندتا زیر تالار ایجاد کنید میشه کلی روش حساب باز کرد. خیلی آشفته است آخه :confused:

sirramin

عضو جدید
سلام قرار بود واسه بخش صنایع یه مدیر انتخاب کنید چی شد هنوز دارید بررسی میکنید؟
من فکر نمیکنم با شرایط بل بشو که اونجا داره انقدر بررسی و تفحص احتیاج باشه فعلا یه مدیر فعال انتخاب کنید تا تالار به حالت نرمال برگرده

• Like
واکنش ها: Sarp

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
تا حدودی بررسی ها انجام شده
انشالا به زودی مدیریت اون تالار هم انتخاب میشه

• Like
واکنش ها: Sarp

Tabrizli Atila

اخراجی موقت
یا به شکایت من رسیدگی کنید و نتیجش رو همینجا عمومی اعلام کنید
یا اینکه همینجا رسما اعلام کنید که به شکایت من رسیدگی نمیکنید تا همه متوجه بشن که حق با کیه

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
یا به شکایت من رسیدگی کنید و نتیجش رو همینجا عمومی اعلام کنید
یا اینکه همینجا رسما اعلام کنید که به شکایت من رسیدگی نمیکنید تا همه متوجه بشن که حق با کیه
منم دقیقا موافقم از منم باید رسیدگی بشه وگرنه منم اعلام میکنم البته از مراجع قانونی هم دارم اقدام میکنم چون به من تو پیام خصوصی ناسزا گفته شده در حالی که من حتی جواب طرفمم ندادم

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مدریریت محترم سایت میخواستم یه انتقاد کنم به نحوه چیدمان رشته ها در صفحه اصلی تالار
به نظر من تالار معماری با تعداد تایپیک بیشتر از 5000 و پست های بیشتر از 100000 در میان دیگر رشته های تالار باید مکانش حداقل از رشته هایی مثل عمران و مواد و صنایع وشیمی و پزشکی و هوا فضاو رباتیک بالاتر باشد امیدوارم به درخواستم رسیدگی کنید

یه پیشنهاد دیگه که دارم اینکه تالار ها را بر طبق آمار تایپیک هاشون بچینید که تالار های کم تایپیک پایین تر برود و شاید هم بهانه باشد برای رقابت بیشتر تالارها و فعال شدن بیشتر بار علمی باشگاه که این روز ها انتقادات زیادی از کم شدن بار علمی آن میشود

من هنوز منتظر جوابما یه چیزی بگین حداقل اسم تایپیکو گذاشتین انتقاد و پیشنهاد یه جواب دو خطی هم نمیدید به آدم متاسفم برای این مدیریت

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
منم دقیقا موافقم از منم باید رسیدگی بشه وگرنه منم اعلام میکنم البته از مراجع قانونی هم دارم اقدام میکنم چون به من تو پیام خصوصی ناسزا گفته شده در حالی که من حتی جواب طرفمم ندادم

سلام
در اینجور مواقع باید حتما پیام خصوصیتون رو گزارش کنید یا موضوع را با یکی از مدیران در میون بذارید.
مسلما مدیر مربوط حتما رسیدگی میکنه و در صورت تخلف کاربر اخطار داده میشه یا اخراج میشه.
بدون گزارش که ما نمی تونیم در جریان تخلف کاربران قرار بگیریم.

شما از چه طریق اقدام کردید؟؟

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
در اینجور مواقع باید حتما پیام خصوصیتون رو گزارش کنید یا موضوع را با یکی از مدیران در میون بذارید.
مسلما مدیر مربوط حتما رسیدگی میکنه و در صورت تخلف کاربر اخطار داده میشه یا اخراج میشه.
بدون گزارش که ما نمی تونیم در جریان تخلف کاربران قرار بگیریم.

شما از چه طریق اقدام کردید؟؟
من خیلی وقته که گزارش دادم حتی از صفحه نمایشمم که این پیامم برام اومده بود برای ادمین فرستادم ولی هیچ کی جوابگو نیست اونوقت کافیه یه تایپیک سیاسی شرکت کنی نظر بدی سریع اخطار میزنن همونطوری که زود اخطار میخوریم توقع داریم به مشکلات و انتقاد هامون زود جواب داده بشه به من فحاشی شده و هیچ کی پاسخگو نیست

Sarp

مدیر بازنشسته
من هنوز منتظر جوابما یه چیزی بگین حداقل اسم تایپیکو گذاشتین انتقاد و پیشنهاد یه جواب دو خطی هم نمیدید به آدم متاسفم برای این مدیریت
درخواست شما منظقی نمیباشد
همانطور که تالار معماری اکنون با فعالیت کاربرا به این حد فعلی رسیده ، روزی هم ممکنه تالاری مثل تالار راکد معدن از نظر کاربر فعال و مطلب و تاپیک از همه جلو بزنه
اون موقع هم باید دوباره چینش تالارها تغییر کنه ؟
مسلما نه
من خیلی وقته که گزارش دادم حتی از صفحه نمایشمم که این پیامم برام اومده بود برای ادمین فرستادم ولی هیچ کی جوابگو نیست اونوقت کافیه یه تایپیک سیاسی شرکت کنی نظر بدی سریع اخطار میزنن همونطوری که زود اخطار میخوریم توقع داریم به مشکلات و انتقاد هامون زود جواب داده بشه به من فحاشی شده و هیچ کی پاسخگو نیست
اگر گزارش تخلف کرده باشید حتما رسیدگی شده است و خواهد شد !
حالا که با ادمین درمیان گذاشته اید پس باید منتظر ادمین باشید
نه رسیدگی از طرف بقیه مدیران !!!!!!!!!!

pc_hex

عضو جدید
سلام . از مدیران یا مسولین عزیز خاهش میکنم سرعت سرور سایت رو بالاببرند.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مدیریت محترم سایت باشگاه مهندسان!درخواستی داریم توجه فرمایید!

مدیریت محترم سایت باشگاه مهندسان!درخواستی داریم توجه فرمایید!

با سلام خدمت مدیران باشگاه به خصوص اقای پیرجو..

دیشب یکی از دوستان تاپیکی زده بود با همین عنوان و اونجا کاربران خواسته ای داشتن برای رسیدگی و اصلاح بعضی چیزا که به بهونه مناسب نبودن جای تاپیک قفل شد و جواب درستی هم ندادین..

حالا ما منتظر یه جواب منطقی هستیم کاربرا میخوان ببینن چه فکری برا مشکل مطرح شده تو اون تاپیک که بارها اتفاق افتاده دارین؟؟ بالاخره چه کاری میخواین انجام بدین؟ تصمیمتون چیه؟
پیشنهادهای بچه ها هم تو اون تاپیک هست که میتونین اونا رو هم بخونید:
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/311421

ژنتیک

عضو جدید
سلام بر مدیران محترم باشگاه.
جای رشته اصلاح نباتات که یکی از مهمترین و قشنگترین گرایشهای کشاورزی هست واقعا خالی هست همچنین رشته بیو تکنولوژی.
میشه خواهش کنم به بخشهای کشاورزی اضافه کنید..:gol:

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار

رسیدگی شد.

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.... اقا ادیتور من پاک شده!! هیچ تاپیکی برای مشکلات کاربران با سایت ندیدم!! فک کردم اینجا هم مشکلم رو بگم،هم اینکه درخواست کنم که یه همچین تاپیکی راه بندازین..... الان این پست من تو 3 خط نوشته شده،ولی احتمالا فقط تو یه خط ارسال میشه!! و من هیچ کدوم از ابزار های چینش متن رو ندارم!!

afsoon6282

مدیر تالار
با سلام خدمت مدیران باشگاه به خصوص اقای پیرجو..

دیشب یکی از دوستان تاپیکی زده بود با همین عنوان و اونجا کاربران خواسته ای داشتن برای رسیدگی و اصلاح بعضی چیزا که به بهونه مناسب نبودن جای تاپیک قفل شد و جواب درستی هم ندادین..

حالا ما منتظر یه جواب منطقی هستیم کاربرا میخوان ببینن چه فکری برا مشکل مطرح شده تو اون تاپیک که بارها اتفاق افتاده دارین؟؟ بالاخره چه کاری میخواین انجام بدین؟ تصمیمتون چیه؟
پیشنهادهای بچه ها هم تو اون تاپیک هست که میتونین اونا رو هم بخونید:
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/311421

سلام دوست عزیز
مسائل این چنین باید تو دفتر مدیریت بازگو بشن به همین دلیل اون تاپیک قفل شد

در مورد موضوع تاپیک هم این چنین کاربران به خاطر مشکلات خودشون میان اینجا و میخوان جو اینجارو خراب کنن
از این موارد زیاد هست متاسفانه که زود توسط مدیران اخراج میشن
ممنونم از همه عزیزان که این مسائل براشون مهم هست

در مورد تایید کردن تاپیک هم باید مشکلاتش هم در نظر گرفته بشه هر تاپیکی تایید نشه اعتراض های خودشو به دنبال داره
دسترسی همه مدیران هم امکانش نیست باز بشه
انشالا مدیر اون تالار انتخاب بشه این گونه مشکلات هم حل میشه
البته این جواب من بود این دو مورد رو با مدیریت عنوان میکنم ببینم نظرشون چی هست
موفق باشین:gol:

afsoon6282

مدیر تالار
سلام.... اقا ادیتور من پاک شده!! هیچ تاپیکی برای مشکلات کاربران با سایت ندیدم!! فک کردم اینجا هم مشکلم رو بگم،هم اینکه درخواست کنم که یه همچین تاپیکی راه بندازین..... الان این پست من تو 3 خط نوشته شده،ولی احتمالا فقط تو یه خط ارسال میشه!! و من هیچ کدوم از ابزار های چینش متن رو ندارم!!
سلام
از گزینه تنظیمات شخصی گزینه ادیتور پیشرفته رو انتخاب کنین ببینین بازم این مشکلو دارین؟

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام
ببخشید ها!
ولی این مشکل به خاطر سرعت پایین اینترنت شماست!

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
"از گزینه تنظیمات شخصی گزینه ادیتور پیشرفته رو انتخاب کنین ببینین بازم این مشکلو دارین؟ "******************************************* این گزینه رو چند بار چک کردم،مشکل از اونجا نیست...******************** دوستی هم که فرمودن مشکل از اینترنت خودمه، با چ ی ز پی ان، دارم با سرعت 70 کیلوبایت در ثانیه دانلود میکنم!!***********البته این مشکل برا تقریبا یه هفته ای میشه که ادامه داره!!

Sarp

مدیر بازنشسته
"از گزینه تنظیمات شخصی گزینه ادیتور پیشرفته رو انتخاب کنین ببینین بازم این مشکلو دارین؟ "******************************************* این گزینه رو چند بار چک کردم،مشکل از اونجا نیست...******************** دوستی هم که فرمودن مشکل از اینترنت خودمه، با چ ی ز پی ان، دارم با سرعت 70 کیلوبایت در ثانیه دانلود میکنم!!***********البته این مشکل برا تقریبا یه هفته ای میشه که ادامه داره!!
من متوجه مشکل شما نشدم
اگه امکان داره عکس بگیرید و بذارید تو این تاپیک
[h=3]راهنمایی , سوالات و مشکلات مرتبط با باشگاه رو اینجا مطرح کنید[/h]

k_siroos

مدیر بازنشسته
سلام ... خسته نباشید

من با مشکلی مواجه ام که حدس می زنم سایر دوستان هم ممکنه باهاش مواجه باشند.

من خیلی سریع از سایت خارج می شم و باید مجددا نام کاربری و رمز رو وارد کنم . خیلی مواقع برای پاسخ به پست های تخصصی یکم زمان لازم هست که با این وضعیت یکم کار سخت میشه . مشکل از کجاست ؟؟؟

با تشکر

*زهره*

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام ... خسته نباشید

من با مشکلی مواجه ام که حدس می زنم سایر دوستان هم ممکنه باهاش مواجه باشند.

من خیلی سریع از سایت خارج می شم و باید مجددا نام کاربری و رمز رو وارد کنم . خیلی مواقع برای پاسخ به پست های تخصصی یکم زمان لازم هست که با این وضعیت یکم کار سخت میشه . مشکل از کجاست ؟؟؟

با تشکر
زیر قسمتش که اسم و رمزو وارد میکنین نوشته ذخیره
اونو بزنین دیگه هیچ وقت نیازی به وارد کردن اینا نیس:D

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
من یه چیزی میخوام بگم خیلی ناراحتم که یکی از مدیران سایت به من بی احترامی کرد درستش نیست کسی که میشه مدیر خیلی ازش انتظار میره
گزارش هم دادم ولی هیچ اتفاقی نیفتد
البته چه انتظاری هم داریم ما خوب معلوم هیچ اتفاقی نمیفته
من یه ضرب المثلی هم آخر پستم میزنم البته اگه اخطار بزنن برای همیشه از اینجا میرم خیلی دوست داشتم این تجربه 8 سال فعالیتی کامپیوتریم رو به جونتر ها انتقال بدم ولی با این طرز برخورد که با من میشه واقعا چی بگم
حداقل رعایت سنمم نمیکنن نمیگم بزرگرترین فرد باشگاهم از لحاظ سنی ولی یکی از سن بالا های باشگاه هام
میگن هر چه بگندت نمکش میزنن
وای به روزی که بگندت نمک

k_siroos

مدیر بازنشسته
زیر قسمتش که اسم و رمزو وارد میکنین نوشته ذخیره
اونو بزنین دیگه هیچ وقت نیازی به وارد کردن اینا نیس:D

عجبااااااااااا :surprised:

حرف من اینه چرا باید انقدر زود بپره از سایت بیرون که بخوای تیک بزنی
;)

*زهره*

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
عجبااااااااااا :surprised:

حرف من اینه چرا باید انقدر زود بپره از سایت بیرون که بخوای تیک بزنی
;)
فک کنم 10 دقیقه که بگذره خود به خود لاگ اوت میشی. شایدم یه ربع!!
انقد تو شیمی غرق شدی که حرفاتم مث الکل فرار شده دی:

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام
جناب آقای پیر جوی عزیز خسته نباشی.
دیروز اون تاپیک منو تو تالار گفتگوی آزاد قفل کردید. جوابی که داده بودید نشون میده که برداشت شما با هدف من فرق داشت. منظور من تاپیکهای تالار گفتگو بود نه سایر تالار ها. در ضمن اون کاربری هم که به من توهین کرده بود شما جوابی بهش ندادید.
رفتار های منفعلانه با کاربران قدیمی نتیجه اش همین شد که اکثریتشون به نواندیشان مهاجرت کردند و الان اونجا رو به یکی از بهترین سایتهای ایران تبدیل کرده اند. عدم حمایت شما از ما کاربران قدیمی نتیجه اش همین میشه که شما تو تالار گفتگوی آزاد میبینید. ما به کیفیت اهمیت میدهیم شما به کمیت.
لطفا در این مورد مرا راهنمایی کنید. تشکر

بالا