امتحانات پایان ترم؟

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
نظرتون راجع به امتحانات پایان ترم چیه؟ به نظرم این ترم برخلاف ترم پیش سخت تر و نفس گیر تر!

مهدیbmw

عضو جدید
نمیشه نظر داد...........

نمیشه نظر داد...........

سلام.چه نظری!!!...آخه هر ترم یه جوری امتحان میگیرند!!!!!!!!!!!!
به قول شما یه ترم سختو نفس گیر,یه ترم آسون,بعضی ترمها هم اصلا معلوم نیست چی امتحان میدیم...:redface: :que: :cry: :mad: :warn: :)ام در کل نظری نمیشه داد.
امیدوارم در هر صورت آینده ی همه خوب باشه. با تشکر

ed323

عضو جدید
نظرتون راجع به امتحانات پایان ترم چیه؟ به نظرم این ترم برخلاف ترم پیش سخت تر و نفس گیر تر!

سلام مهندس:)
این ترم سنگین ترین ترمی بود که داشتم ............
همه ی درسام پروژه داشت و همه ی اساتید محترم ...؟
خلاصه پوستم کنده شد باز خدا را شکر که تموم شد :gol:

ghazal_IT_eng

عضو جدید
اوووووووووووووووووووووووووووووه
این ترمو دیگه نگو
خیلی سخت بودن سوالا
کی موافقه با من؟

hamidelahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام مخلص هر چی pnu ایه.من هیچ ترم به اندازه این ترم سختی نکشیدم همش بی خوابیو درس درس درس خدارو شکر تموم شد حالا خوب یا بد هر چی فقط تموم شد بسه.

lady bayat

عضو جدید
امروز امتحان ریاضی داشتیم با کلی امید وارد سالن شدم رفتم صندلی پیدا کردم از روی بدبختی مثه همیشه تو کلاس بودم همین جور داشتم دعا دعا می کردم که چی مراقبمون ادم باحالی باشه اوه اوه بگو کی اومد رئیس دانشگاه :surprised:اصلا سابقه نداشت هیچی دیگه سوالا رو دادن اولین سوالو خوندم گذاشتمش کنار دومی همین طور و سومی نیز همین طور و الی اخر دیگه بعد پا شدم دادم برگمو ولی شما بیاین دعا کنین من پاس شم تو این درس اخه ضایعس من همه امتحانام حدااقل میشم 19 اونوقت خدای نکرده تو این بیافتم می دونین من از اولشم از ریاضی خوشم نمی اومد بگین چرا اول ابتدایی بودم امتحان اولم بود منم نمی دونم امتحان چیه که از این سوالا داده بودن که گل سمت چپ را رنگ کنید بعد من راستی رو رنگ کرده بودم دیدم بغل دستیم این یکیه رو رنگ کرده منم پاک کردم اونو رنگ کردم بعد نگو معلم دیده یه چک خوابوند رو صورتم از اون موقع نه می تونم تقلب کنم نه از ریاضی خوشم میاد:cry:دعا کنین واسم

Hamid-11

عضو جدید
خاطره خیلی قشنگی بود ، منم دو دفعه ای تقلب عمدی و یکدفعه غیر عمدی داشتم قبل اینکه دانشگاه بیایم ولی از اون موقع به بعد بیشتر وظیفه ساقی رو ایفا می کنم و هم رشته ای هایی که شب قبل درس رو خوب نخوانده اند دعا می کنند در جوار من صندلی گیرشون بیاید !
اما در مورد امتحانات این ترم :
بجز یکی که تستی هایش اعصابم رو خورد کرد و 3 از 6.5 بیشتر نگرفتم ، بقیه شون هم تستی ها آسون بود و هم تشریحی ها به خصوص ... البته توی رشته ما دو تا امتحان ترم پایینی ها گویا وحشتناک بوده که یکی شیمی تجزیه 1 و دومی شیمی فیزیک 1 که توی این دومی یکی از دوستان ساکن شاهین شهر برایم تعریف کرد که یکی از دختر خانم ها با دیدن تست ها و سوالهای تشریحی ابتدایی غش کرد و کار به آب قند درست کردن و اینا کشید !

monir arch

عضو جدید
من چون ترم اولی ام نمیدونم قبلیا چجوری بودن ولی از شانسم این ترم 2تا امتحان بیان معماری و ادبیات هر دو شون یه روز افتادن:wallbash: منم که اولین بارمه امتحان دانشگا میدم(آخه گفتم که من جوجو بودم هنوززززز) بعدددددددش هیییییییییچی ادبیات خوندم بیان نخوندم رفتم دیدم:surprised: :eek:بیان و همش و 2رس نوشتم ولی ادبیات و ....
هیچی خلاصه دهنم باز موووووووووند, خوووووووووب دهنم باز موند تا حالا که خدمت شمااااااااام(<=اینارو با دور کند بخونین لطففففففففففن) دارم میرم نمره هامو ببینم 2ام کنین ادبیات نیفتم :cry:اخه خیلی ضایس تر اول تو ادبیات چی شی؟؟؟؟؟؟؟ بیفتیییییییییییی:whistle: اونوخ میگن:evil::w13:بعد منم میشم:crying2::hypocrite:

hamidelahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه خاطره بگم:یه امتحان تمام تستی داشتیم مراقبه زیاد میومد میرفت نمیشد تقل زد بعد اخرای امتحان بود مراقبه اومد نزدیک من منم بش گفتم میشه روتونو اون طرف کنید یا برید جلوتر بعد گفت واسه چی گفتم میخوام تقل کنیم بهم گفت چون راستشو گفتی چند ثانیه بیشتر بهت تایم نمیدم زود باش تا برنگشتم.

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام مخلص هر چی pnu ایه.من هیچ ترم به اندازه این ترم سختی نکشیدم همش بی خوابیو درس درس درس خدارو شکر تموم شد حالا خوب یا بد هر چی فقط تموم شد بسه.

اره واقعا این ترم سنگین بود.به هر حال ارزوی موفقیت میکنم واسه همه

meytim

متخصص محاسبات عددی و MATLAB
کاربر ممتاز

pnu چي هست؟ همون "پهلوان نان يامفت" هستش؟

meytim

متخصص محاسبات عددی و MATLAB
کاربر ممتاز
به نظر من هيچ وقت سؤالها سخت نيستند، اما جوابها براي اونهايي كه بلد نيستند سخته.

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
به نظر من هيچ وقت سؤالها سخت نيستند، اما جوابها براي اونهايي كه بلد نيستند سخته.

بله مهندس ولی کاش به سر در تاپیک هم یه نگاه می نداختید!

مسئله اینه که یه زمان شما پایان ترم دارید یه زمان المپیاد یه زمان کنکور سوال های این امتحان ها خاص خودشونن.شما سر امتحان پایان ترم توقع ندارید با 35 تا تست خفن مواجه بشید! (11 برگه فقط سوال ها بود!)

mohsenjoon

عضو جدید
نظر من

نظر من

سلام به دوستای pnu عزیز
بنده نیز موافقم این ترم خیلی سخت بود فکر می کنم دولت چون کفگیرش خورده تح دیگ این امتهانات را سختر گرفته تا بلکم دانشجویان دروس را پاس نکنند و دوباره ان را تکرار کنند تا به نفع دولت هم باشد چون بیش از 1000000 دانشجو کم نیستند و منبع خوبی برای دولت به حساب می ایند :surprised::cry:
موفق باشید;)

hamidelahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به دوستای pnu عزیز
بنده نیز موافقم این ترم خیلی سخت بود فکر می کنم دولت چون کفگیرش خورده تح دیگ این امتهانات را سختر گرفته تا بلکم دانشجویان دروس را پاس نکنند و دوباره ان را تکرار کنند تا به نفع دولت هم باشد چون بیش از 1000000 دانشجو کم نیستند و منبع خوبی برای دولت به حساب می ایند :surprised::cry:
موفق باشید;)
محسن جان شما هم که همشهری هستی داداش.دمت گرم ایول اره همینطور که شهریه هاشونو زیاد کردن اینی که شما هم میگی اره میشه.
100af ببین همشهریامو حسودیت شه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
محسن جان شما هم که همشهری هستی داداش.دمت گرم ایول اره همینطور که شهریه هاشونو زیاد کردن اینی که شما هم میگی اره میشه.
100af ببین همشهریامو حسودیت شه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:
اره واقعا هم دانشگاهی های من که.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
آقا نمیشه من بیام واحد مشهد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hamidelahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:
اره واقعا هم دانشگاهی های من که.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
آقا نمیشه من بیام واحد مشهد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
میتونی یه کار کنی اونم اینکه شهر محل تحصیل و زندگیتو ادیت کنی بزنی مشهد.

hamidelahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون ازمهمون نوازیت!
من اینجا امیدی جز شما ندارم

خواهش میکنم.این حرفا چیه کلی دوسته خوب پیام نوری تو این باشگاه هست فقط یه خورده به این تالار کم سر میزنند که ان شا... بیشتر میان.یه تاپیگه گفتگوی دانشجویان پیام نوری میزنیم همه بیان اونجا
نظره دوستان چیه؟

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
خواهش میکنم.این حرفا چیه کلی دوسته خوب پیام نوری تو این باشگاه هست فقط یه خورده به این تالار کم سر میزنند که ان شا... بیشتر میان.یه تاپیگه گفتگوی دانشجویان پیام نوری میزنیم همه بیان اونجا
نظره دوستان چیه؟

khobe

*mobina*

عضو جدید

آره دقیقا.سطح کلی سوالاتو خیلی بالا برده بودن.واقعا نفس گیر بود.
سر هر امتحانی تو شوک بودیم.:(
آخرش هم فکر کنم به نسبت زحمتی که کشیدیم نتیجه ی دلخواه رو نگیریم.

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
آره دقیقا.سطح کلی سوالاتو خیلی بالا برده بودن.واقعا نفس گیر بود.
سر هر امتحانی تو شوک بودیم.:(
آخرش هم فکر کنم به نسبت زحمتی که کشیدیم نتیجه ی دلخواه رو نگیریم.

nemidonam eterazi be sathe soala mishe ya na .masalan az hazfiyat ham soal omade bod

بالا