اعلام نتایج

NINA_H

عضو جدید
من هم امسال طراحی شرکت میکنم معماری فقط در جا زدنِ !!

sana gole

عضو جدید
سلام من غیر انتفاعی لایجان قبول شدم :cry: به نظرتون ارزش داره برم.نتایج آزاد کی میاد؟

razi azad

عضو جدید
دوستان منم مردود شدم!!!2 سال واسه معماري وقتمو تلف كردم 1 سالم واسه طراحي شهري....ديكه بيخيال ارشد شدم:cry:
با ارزوي موفقيت براي همه شما دوستان
خدانكهدار

bahare23

عضو جدید
سلام تبریک میگم به همه اونهایی که نتیجه گرفتن.و اونهایی که نتیجه نگرفتن مثل من باز ناامید نباشن ودوباره بخونن حتما قبول میشن

mahfa90

عضو جدید
بچه ها من دزفول قبول شدم:( کسی میدونه اونجا چطوریاس؟ اساتیدش؟
تبریک میگم...من تو دانشگاهمون چنتا سال بالایی داشتم که کاردانی رو دزفول خونده بودن از همه نظر هم سواد معماری هم دست قوی بودن عالی بودن...اگه روزانه باشه نری محروم میشی خب...

mahfa90

عضو جدید
مهفا جون من به شخصه می فکرم که سوال اول خیلی براشون مهم بوده و تو پرسپکتیو دید ناظری رو ک خاسته پرنده کشیدی
نیاز به این همه نوشته هم نبود
من فقط پرسپکتیو کشیدم بدون نوشتهه و سایت پلان کشیدم با راهنماش همین
شوال دومم فقط محلشو مشخص کردم ک کجا می خام بزارم کارو بعدشم شناخت دادم با کروکیاش و راهبرد هامو به صورت کروکی مثلا گفتم الگووی سازمان دهی رو چون شیب داره سازماندهی نا منظم انجام میدیدم مث کتاب پاکزاد جلد قرمزه
من برای هیچ کدوم از سوالا ها کم کاری نکردم...پرسپکتیوم پرنده نیست

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام مهفا - شادی - آزاده جوووون و بقیه دوستای گلمممم
من مریضم سرگیجه دارم نمیتونم پاشم شماره داوطلبی پیدا کنم برم درصدمو ببینم - هیشکی هم خونمون نیست:(
دانشگاه هنر اصفهان شبانه قبول شدم.....اما اصلا غصه نخورید پول ندارم نمیرم :D
با هم میخونیم تمرین میکنیم سال دیگه بهشتی قبول میشیم...

بچه ها میشه بگین آخرین قبولی شبانه یزد چند بووووده؟؟؟
بابام گفته اگه تکمیل ظرفیت یزد قبول شی شهریه رو میدم :surprised:

mahfa90

عضو جدید
من مریضم سرگیجه دارم نمیتونم پاشم شماره داوطلبی پیدا کنم برم درصدمو ببینم - هیشکی هم خونمون نیست:(

سلام عزیزم...انشالا که زودتر خوب بشی.....تبریک میگم که حداقل اونجا رو قبول شدی...حداقل سرتو بالا میگیری میگی قبول شدم ولی نرفتم...اخرین رتبه قبولی شبانه یزد 68 بوده..

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه چیز جالب.....دوستم که رتبه 10 شده با اسکیس 5 درصد تربیت مدرس قبول شده
یکی دیگه هم با رتبه 3 اسکیسش 4 درصد شبانه دانشگاه تهران!!!!
واقعا زور داره.......ته بی عدالتیه....مهفا و شادی ناراحت نباشین مطمئنم کار شماها خوب بوده مصحح ها دیوونن

آخرین ویرایش:

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهفا و شادی اگه شماها همه جارو زدین میشه از اون قسمت آخرین قبولی ها یه عکس بگیرین واسم بذارین؟؟؟ خودم فقط تا روزانه یزد زدم - میخوام ببینم امیدی هست پیام نور تهران قبول شم.....بابام میگه فقط یزد و تهران هیچ جای دیگه پول نمیده :cry: خودمم هرچقدر کار کنم نمیتونم ترمی 2،3 تومن شهریه شبانه و پول کتاب و خوابگاه و کوفت و زهرمار بدم :confused:

mahfa90

عضو جدید
مهفا و شادی اگه شماها همه جارو زدین میشه از اون قسمت آخرین قبولی ها یه عکس بگیرین واسم بذارین؟؟؟ خودم فقط تا روزانه یزد زدم - میخوام ببینم امیدی هست پیام نور تهران قبول شم.....بابام میگه فقط یزد و تهران هیچ جای دیگه پول نمیده :cry: خودمم هرچقدر کار کنم نمیتونم ترمی 2،3 تومن شهریه شبانه و پول کتاب و خوابگاه و کوفت و زهرمار بدم :confused:
من اخرین انتخابم پیام نور تهرانه که اخرین رتبه قبولی 41 بوده واسه اون یکی یعنی اموزش محور 45 هستش.

جاست شادی:-)

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
واقعا زور داره.......ته بی عدالتیه....مهفا و شادی ناراحت نباشین مطمئنم کار شماها خوب بوده مصحح ها دیوونن

یعنی این دوستت با رتبه 3 رسیده به رتبه بالای 15؟؟!!!!!اول روزانه تهرانو زده بعد شبانشو؟

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصفهون ک خیلی خوبه!!!
آره خوبه اما من نمیتونم هم کار کنم هم درس بخونم پدرم در میاد....بابامم از روز اول گفت فقط یزد و تهران پول میدم (چون مادربزرگم یزده)

من اخرین انتخابم پیام نور تهرانه که اخرین رتبه قبولی 41 بوده واسه اون یکی یعنی اموزش محور 45 هستش.
توووووو روحشون!!!! پس پیام نورم قبول نمیشم چون دوستم میگفت آخرین قبولی شبانه اصفهان 75 بوده!!!! (درسته مهفا؟؟) احتمالا من 74 بودم !!! :surprised:

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی این دوستت با رتبه 3 رسیده به رتبه بالای 15؟؟!!!!!اول روزانه تهرانو زده بعد شبانشو؟
آره دیگه......
طبق آماری که من دارم خفن ترین فرد با رتبه 271 و اسکیس 75 بهشتی قبول شده!!! مطئنن از بچه های خود بهشتی یا دانشگاه تهران بوده....مصصح ها اصلا چشم ندارن ببینن کسی از یه دانشگاه معمولی تهران و بهشتی قبول شه

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
آره دیگه......
طبق آماری که من دارم خفن ترین فرد با رتبه 271 و اسکیس 75 بهشتی قبول شده!!! مطئنن از بچه های خود بهشتی یا دانشگاه تهران بوده....مصصح ها اصلا چشم ندارن ببینن کسی از یه دانشگاه معمولی تهران و بهشتی قبول شه

از بچه های یونی فردوسی بوده
اتفاقا میشناسمش از همون ترمای اول :) از همون اول کلاس اسکیس می رفتو کارشم خوب بود :D قبل اسکیسم یه کپ و کفتگویی داشتیم با هم بس درس خونده آرتروز گردن گرفته :Dآمارش تو مشتمه

شبانه یزد آخرین رتبه 68

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
از بچه های یونی فردوسی بوده
اتفاقا میشناسمش از همون ترمای اول :) از همون اول کلاس اسکیس می رفتو کارشم خوب بود :D قبل اسکیسم یه کپ و کفتگویی داشتیم با هم بس درس خونده آرتروز گردن گرفته :Dآمارش تو مشتمه

شبانه یزد آخرین رتبه 68
واقعا؟؟؟ چه جالب....پس حقشه ایشالا موفق باشه....شادی! یعنی یزد زودتر از اصفهان پر میشه؟!!!! دوستم گفت آخرین قبولی شبانه اصفهان 75!!!!

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
سوفیا تو کلاس کجا رفتی؟! استادت کی بود؟!

راستی اگه اطلاعاتتو نداری برو اول تو لینگ اعلام نتایج نهایی و با اسم فامیل وارد شو اونجا شماره پروندت هست

Arch-Azadeh

همکار مدیر مهندسی شهرسازی متخصص طراحی شهری
سلام
امسال با این درصدا و تصحیح کردنا گند زدن رفته!!!! :wallbash::wallbash:

بچه ها کی باورش میشه اسکیس به من 3 درصد داده باشن...من باید چکارکنم!!!!
من که اصلا باور نمیکنم .. :surprised: میخوای اعتراض کن ببین چی میگن؟؟

مبارکه صوفیا جان..حیف که اونی که میخواستی نشد :cry:

با این جمله مصحح ها دیوونه ان کاملا موافقم قبلنا یه نظم و ترتیبی داشت نمره داد..الان رو هوا نمره میدن!!! نمیدونم دارن چی کار میکنن؟!!!

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
مرسی آزاده جان
شادی من درصدم 45 بووووده - رتبه تئوریم 315 - کلاس اسکیس پیش ارمغان احمدی میرفتم

دستت قوی بود یا نه؟؟؟
من بدون هیچی کار کردن و کلاس نرفتن شدم 15 درصد :D
راستش من دارم از الان می تحقیقم برا استاد خوب برا سال دیگه همه میگن برو فسایی
تو مشهدم یه انزوایی هست یه فسایی امسال بوده و یه راحله دادرس ک تو کیمیا فکره ولی همه می گن کیمیا فکر امسال خوب نبوده
یه چن نفرم ارمغان احمدی رو پیشنهاد دادن ک تو مشهد نیست

آخرین ویرایش:

mahfa90

عضو جدید
سلام دوستان...میشه درصد اسکیس(مهم نیست چند درصد)و توضیح یا عکسی از اسکیستون رو اینجا بگین و دربارشون صحبت کنیم تا مشخص بشه ملاک داوری بر چه اساسی بوده...حداقل تجربه ای میشه برای آیندگان...مرسی...

bahare23

عضو جدید
سلام شادی جان چرا کلاس های اسکیس مهندس مهدیزاده رو شرکت نمیکنین؟هرسال مشهد کلاس میزارن

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
سلام شادی جان چرا کلاس های اسکیس مهندس مهدیزاده رو شرکت نمیکنین؟هرسال مشهد کلاس میزارن

مرسی
راستش اصلا نمی شناسمشو نمی دونم کیه
البته من دیگه امسال کنکور نمی خونم و میخام برم سر کار از ارشد دادن خسته شدم
فک کنم یه مقدار کار کنم بد نباشه :)

ولی اگه در این مورد اطلاعاتی داری بگو تا بقیه استفاده کنن
مرسی

بالا