اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد برق ۹۳

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Kaka_s

عضو جدید
شما نگرفتین منظور من چیه همچین قانونی هست من میگم منتهی الان فقط برای اینه که ازونایی که اصل مدرکو میخوان یه پولی بگیرن وگرنه الان همه دربدر دنبال کارن و از خداشونه که وزارت علوم براشون یه جا کار پیدا کنه راه ازاد کردن مدرکم بدون پرداخت هزینه از طریق دفاتر کاریابی هست بازم میگم اپلای کردن نیازی به اصل مدرک نداره اشنایان و دوستای من خیلیها بودن بدون اصل مدرک رفتن الان بعد از هفت هشت سال اصلا دنبال مدرک اصلیم نیومدن در حالی که بعد از گذشت چند سال خود بخود و بدون پرداخت هزینه مدرکتون ازاده و میتونید بگیریدش

جناب mori برای اپلای باید مرکتونو ترجمه کنید و به دانشگاه مقصد بفرستید و تنها مدرکی که ارزش ترجمه داره مدرک اصلیه! تعجب میکنم چجوری میگید نیاز به اصل مدرک نیس. یکی از دوستان لینک سایت applyabroad.org رو هم داد اونجارو هم ببینید همینو گفته

kakooey_m

عضو جدید
سلام. دوستان خواهش کسی اطلاه داره بگه؟
میشه از گرایش نیمه هادی به انالوگ یا دیجیتال تغییر داد تو رو خدا کمکم کنید اگه چیزی می دونید یا موردی دیدید بگید

سلام
باید گفت که تقریبا غیرممکنه
اگه شما رو با این گرایش گرفتند حتما سهمیه یکی از اساتید نیمه هادی هستید که باید باهاش کار کنید...

amir3620

عضو جدید
سلام به همه ي دوستاني كه قبول شدن تبريك ميگم و از دوستاني كه در اين مدت با راهنمايي هاي خوبشون به ما كمك كردند تشكر مي كنم.

به نظر من موسسات غير انتفاعي ارزش رفتن رو ندارن من خودم كارشناسيم رو از يك موسسه غير انتفاعي كه دانشجوي ارشدم داره گرفتم واقعا سطح معلومات اساتيد و بخصوص امكاناتش مثل ازمايشگاهها - سلف و... افتضاح بود بهتره كساني كه در اين گونه دانشگاهها قبول شدن تحقيق كاملي در باره شرايط - امكانات - سطح اساتيدو.... بكنند وسپس تصميم بگيرند كه بروند يا يك سال ديگر بخونند و يك دانشگاه خوب قبول بشوند

mori1365

عضو جدید
جناب mori برای اپلای باید مرکتونو ترجمه کنید و به دانشگاه مقصد بفرستید و تنها مدرکی که ارزش ترجمه داره مدرک اصلیه! تعجب میکنم چجوری میگید نیاز به اصل مدرک نیس. یکی از دوستان لینک سایت applyabroad.org رو هم داد اونجارو هم ببینید همینو گفته
با گواهی موقت و ریز نمره هم میشه حلا شما هی حرف خودتو بزن این همه ملت دارن اپلای میکنن روزانه هستن شما ازینو اون اگر شنیدی من فک و فامیل و دوست خودمو میبینم که چطور رفته

pijoo

عضو جدید
دوست عزیز شما اگه تو فک و فامیل دیدی خب ماهم دیدیم.شما خودت داری میگی گواهی موقت!!!!اینیکه به ذهن شما میرسه به اونی کسایی هم که شریف خوندن و الان فقط گیر ازاد کردن مدرک هستن میرسه!

livewaves

کاربر فعال
دوستانی که مشهد قبول شدند و قصد دارند خونه بگیرند به من پیام بدن

nevada traveler

عضو جدید
سلام به همه.
تبریکم به همه (تقریبا البته.اوناییم که نشدن بیخیال.اگه که واسه سال دیگه خوندین ایشالا همه موفق . . .)
dadash masoud عزیز میخواستم ببینم چه گرایشی قبول شدین؟
nevada traveler عزیز شما چه گرایشی میخونی؟
(بازم تبریک)

:)
من دانشجوی سال دوم الکترونیک آنالوگ هستم.

Armin-Z

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
ثبت نام دانشگاه تهران دوشنبه هفته دیگه ست دیگه درسته؟

تاریخ ثبت نام دانشگاه تهران:

مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته :

1. ثبت نام الکترونیکی : روزهای ؛ دوشنبه ، سه شنبه و چهارشنبه مورخ : 10/06/1393 ، 11/06/1393 و 12/06/1393 ، در سامانه دانشگاه تهران به نشانی : http://ems.ut.ac.ir
  2. ثبت نام حضوری : روزهای ؛ شنبه ، یکشنبه و دوشنبه مورخ : 15/06/1393 ، 16/06/1393 و 17/06/1393 از ساعت 8.30 تا 11.30 صبح و 13 تا 14.30 بعد از ظهر در محل پردیس ها و دانشکده های مربوط .
لازم به یاد آوری است هنگام مراجعه پذیرفته شدگان به پردیس ها و دانشکده ها برای ثبت نام حضوری ، به همراه داشتن مدارک خواسته شده ( برابر دستورالعمل ثبت نام در سامانه دانشگاه تهران ) الزامی است .

Milad_Rashed

عضو جدید
با گواهی موقت و ریز نمره هم میشه حلا شما هی حرف خودتو بزن این همه ملت دارن اپلای میکنن روزانه هستن شما ازینو اون اگر شنیدی من فک و فامیل و دوست خودمو میبینم که چطور رفته

اپلای میشه کرد با ریز نمرات غیر رسمی همه این کارو می کنن وقتی فارق التحصیل نیستی کاره دیگه نمی شه کرد. ولی وقتی پذیرش شدی باید ریز نمرات واصل مدرک ترجمه شده رسمی رو بفرستی.اینم یه مدت تا بعداز فراغت از تحصیل طول میکشه. برای گرفتنش هم باید مدرکتو بخری. چیزهایی مثل عدم کاریابی بدرد کسایی که می خوان برن خارج نمی خوره.کی می تونه یه سال صبر کنه؟

وقتی شهریخه شبانه پرداخت می کنی دیگه گیر کاغذ بازی آخرش نمی شی.

من الان مدرک موقت روزانه لیسانسم از دانشگاه تهران دارم جلوم که روش نوشته هیچ ارزش ترجمه نداره فقط برای استفاده از مزایاش در کشوره.

آخرین ویرایش:

peymanmatrix

عضو جدید
این اطلاعیه دانشگاه امیر کبیر چرا اینطوریه نام کاربری و کلمه عبور پورتال دانشجویی رو از کجا بیارم آخه عجب آدمای ... هستند

طلا.

عضو جدید
چرا غیرانتفاعی رو قبول ندارین؟؟؟ بالاخره جز سراسری دیگهههههه !!! غیرانتفاعی استانه اشرفیه رو کسی میشناسهههههههههههه؟؟؟:razz:

kakooey_m

عضو جدید
این اطلاعیه دانشگاه امیر کبیر چرا اینطوریه نام کاربری و کلمه عبور پورتال دانشجویی رو از کجا بیارم آخه عجب آدمای ... هستند
بهتون میگن
احتمالا ترکیبی از شماره داوطلبی، شماره پرونده و کدملی هست دیگه....

imannasa2000

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشید کسی میدونه چرا تو اطلاعیه ثبت نام دانشگاه علم و صنعت هیچ حرفی از ثبت نام اینترنتی نزده؟
آخه همه دانشگاه پیش ثبت نام اینترنتی دارن

mori1365

عضو جدید
اپلای میشه کرد با ریز نمرات غیر رسمی همه این کارو می کنن وقتی فارق التحصیل نیستی کاره دیگه نمی شه کرد. ولی وقتی پذیرش شدی باید ریز نمرات واصل مدرک ترجمه شده رسمی رو بفرستی.اینم یه مدت تا بعداز فراغت از تحصیل طول میکشه. برای گرفتنش هم باید مدرکتو بخری. چیزهایی مثل عدم کاریابی بدرد کسایی که می خوان برن خارج نمی خوره.کی می تونه یه سال صبر کنه؟

وقتی شهریخه شبانه پرداخت می کنی دیگه گیر کاغذ بازی آخرش نمی شی.

من الان مدرک موقت روزانه لیسانسم از دانشگاه تهران دارم جلوم که روش نوشته هیچ ارزش ترجمه نداره فقط برای استفاده از مزایاش در کشوره.
من که از خودم حرف نمیزنم دانشگاه های اون ور از شرایط ایران مطلع هستن و میدونن خیلیها گیر مدرک روزانه هستن چند تا از دوستان من توی دانشگاه تربیت مدرس که برای اپلای گیر اصل مدرک بودن از دانشگاه نامه ای به دانشگاه مقصدشون گرفتن که این افراد با معدل فلان و فلان واحد گذرانده فارغ التحصیل شدن ولی اصل مدرک رو بنا به دلایل فلان و فلان تا موقع فلان یا پرداخت این مبلغ نمیتونن بگیرن دانشگاهی که قراره اپلای کنید هم قرار نیست مدرک شما رو قاب کنه بزنه به دیوارش که فقط میخواد مطلع شه فارغ التحصیل شدید اصل کار ریز نمرات شماست که اونو به هزار روش میشه بدست اورد و حتی بعضی دانشگاه ها خودشون ریز نمرات به زبان انگلیسی هم میدن حالا بازم بیادی حرف خودتونو بزنید نمیدونم حالا چرا این قدر اینایی که شبانه قبول شدن حالا اصرار دارن که نه نمیشه باشه بابا شماها کارتون درسته از سال بعد همه رتبه های تک رقمی میان شبان ه میزنن یه موقع گیر نباشن اصلا شاید تو ایران هم استخدامشون نکنن!!!!! اخه اون اصل مدرک یه تیکه مقوا یا کاغذی که میدن چه ارزشی داره برای دانشگاه اون ور بعضیا مخیال میکنن دانشگاه های غربی مثل دانشگاه علی اباد سفلی هست !!!!!اون فقط میخواد بدونه شما درستون تموم شده یا نه که با هزار راهو استعلام میتونه بفهمه!!!!!خیلی هم طرف گیر اصل مدرکش باشه دانشگاه پذیرش دهنده یه فرجه ای میده بهش برای ازاد کردن مدرکش دانشجوهایی که فاند میگیرن و میرن که خوب هیچی همون کمک هزینه اولی که میگیرن میدن و مدرک و ازاد میکنن اونایی هم که شهریه پردازن مطمینا این قدر پول دارن که بخوان مدرکو ازادش کنن شما نگران اون جاهاش نباشین!!!!!!!!!قصد توهین به کسیو ندارم ولی ما هم ترم اول ازین بحثها تو ارشد زیاد داشتیم با شبانه ها های دانشگاه الان که تموم شد نودو نه درصدشون حتی پاشنو از شهر خودشونم بیرون نذاشتن چه برسه به خارج از کشور و اپلای کردن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! اوناییم که هنوز کار مناسب گیر نیاوردن میگن ای کاش حداقل خرج شبانه و کرایه خونه و ... نکرده بودیم یه کاسبی باش راه انداخته بودیم جا اینکه تا خرخره تو قرض و وام بریم!!!!

آخرین ویرایش:

Milad_Rashed

عضو جدید
من که از خودم حرف نمیزنم دانشگاه های اون ور از شرایط ایران مطلع هستن و میدونن خیلیها گیر مدرک روزانه هستن چند تا از دوستان من توی دانشگاه تربیت مدرس که برای اپلای گیر اصل مدرک بودن از دانشگاه نامه ای به دانشگاه مقصدشون گرفتن که این افراد با معدل فلان و فلان واحد گذرانده فارغ التحصیل شدن ولی اصل مدرک رو بنا به دلایل فلان و فلان تا موقع فلان یا پرداخت این مبلغ نمیتونن بگیرن دانشگاهی که قراره اپلای کنید هم قرار نیست مدرک شما رو قاب کنه بزنه به دیوارش که فقط میخواد مطلع شه فارغ التحصیل شدید اصل کار ریز نمرات شماست که اونو به هزار روش میشه بدست اورد و حتی بعضی دانشگاه ها خودشون ریز نمرات به زبان انگلیسی هم میدن حالا بازم بیادی حرف خودتونو بزنید نمیدونم حالا چرا این قدر اینایی که شبانه قبول شدن حالا اصرار دارن که نه نمیشه باشه بابا شماها کارتون درسته از سال بعد همه رتبه های تک رقمی میان شبان ه میزنن یه موقع گیر نباشن اصلا شاید تو ایران هم استخدامشون نکنن!!!!! اخه اون اصل مدرک یه تیکه مقوا یا کاغذی که میدن چه ارزشی داره برای دانشگاه اون ور بعضیا مخیال میکنن دانشگاه های غربی مثل دانشگاه علی اباد سفلی هست !!!!!اون فقط میخواد بدونه شما درستون تموم شده یا نه که با هزار راهو استعلام میتونه بفهمه!!!!!خیلی هم طرف گیر اصل مدرکش باشه دانشگاه پذیرش دهنده یه فرجه ای میده بهش برای ازاد کردن مدرکش دانشجوهایی که فاند میگیرن و میرن که خوب هیچی همون کمک هزینه اولی که میگیرن میدن و مدرک و ازاد میکنن اونایی هم که شهریه پردازن مطمینا این قدر پول دارن که بخوان مدرکو ازادش کنن شما نگران اون جاهاش نباشین!!!!!!!!!

دوست عزیز دانشگاه مقصد ریز نمرات کامل رسمی شمارو خواهد خواست.ممکنه حتی یه سال بعد از شروع ترمم بشه ولی بلاخره باید بدی. من این کارارو برای برادرم کردم.

Armin-Z

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
من که از خودم حرف نمیزنم دانشگاه های اون ور از شرایط ایران مطلع هستن و میدونن خیلیها گیر مدرک روزانه هستن چند تا از دوستان من توی دانشگاه تربیت مدرس که برای اپلای گیر اصل مدرک بودن از دانشگاه نامه ای به دانشگاه مقصدشون گرفتن که این افراد با معدل فلان و فلان واحد گذرانده فارغ التحصیل شدن ولی اصل مدرک رو بنا به دلایل فلان و فلان تا موقع فلان یا پرداخت این مبلغ نمیتونن بگیرن دانشگاهی که قراره اپلای کنید هم قرار نیست مدرک شما رو قاب کنه بزنه به دیوارش که فقط میخواد مطلع شه فارغ التحصیل شدید اصل کار ریز نمرات شماست که اونو به هزار روش میشه بدست اورد و حتی بعضی دانشگاه ها خودشون ریز نمرات به زبان انگلیسی هم میدن حالا بازم بیادی حرف خودتونو بزنید نمیدونم حالا چرا این قدر اینایی که شبانه قبول شدن حالا اصرار دارن که نه نمیشه باشه بابا شماها کارتون درسته از سال بعد همه رتبه های تک رقمی میان شبان ه میزنن یه موقع گیر نباشن اصلا شاید تو ایران هم استخدامشون نکنن!!!!! اخه اون اصل مدرک یه تیکه مقوا یا کاغذی که میدن چه ارزشی داره برای دانشگاه اون ور بعضیا مخیال میکنن دانشگاه های غربی مثل دانشگاه علی اباد سفلی هست !!!!!اون فقط میخواد بدونه شما درستون تموم شده یا نه که با هزار راهو استعلام میتونه بفهمه!!!!!خیلی هم طرف گیر اصل مدرکش باشه دانشگاه پذیرش دهنده یه فرجه ای میده بهش برای ازاد کردن مدرکش دانشجوهایی که فاند میگیرن و میرن که خوب هیچی همون کمک هزینه اولی که میگیرن میدن و مدرک و ازاد میکنن اونایی هم که شهریه پردازن مطمینا این قدر پول دارن که بخوان مدرکو ازادش کنن شما نگران اون جاهاش نباشین!!!!!!!!!قصد توهین به کسیو ندارم ولی ما هم ترم اول ازین بحثها تو ارشد زیاد داشتیم با شبانه ها های دانشگاه الان که تموم شد نودو نه درصدشون حتی پاشنو از شهر خودشونم بیرون نذاشتن چه برسه به خارج از کشور و اپلای کردن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

بعید میدونم کسی باشه که قبل از شبانه یه دانشگاه روزانه اون دانشگاه رو نزده باشه! پس همه میدونن که روزانه بهتر از شبانه اس! این موضوع هم که توی کشورمون همه قوانین رو به نوعی میشه دور زد رو همه خیلی خوب میدونن! بحثی که شده فقط سر کلیت موضوع هست که شبانه بعد از دوره مدرکش آزاد شده هست، روزانه باید یه مقدار پول پرداخت کنه... حالا اینکه در عمل چه اتفاقی داره میافته بحثش جداست...
دیگه فکر میکنم همه به یه سنی رسیدیم که نخوایم مثه بچه ها بگیم من روزانه رفتم روزانه بهتره، شبانه اخ و پیفه یا برعکس!
پ.ن: فکر نمی کنی هزینه 16 سال درس خوندن تا اینجا خیلی بیشتر از خرج دانشگاه شبانه توی 2 سال باشه؟! خوب اگه میخواستی آخرش به خاطر هزینه دوره شبانه درس رو بذاری کنار و بری سراغ کار و کاسبی بهتر نبود 16 سال عمرت رو صرف درس خوندن نمیکردی و از اول میرفتی سراغ کسب و کار؟!
موفق باشی...

آخرین ویرایش:

M a t i n

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که از خودم حرف نمیزنم دانشگاه های اون ور از شرایط ایران مطلع هستن و میدونن خیلیها گیر مدرک روزانه هستن چند تا از دوستان من توی دانشگاه تربیت مدرس که برای اپلای گیر اصل مدرک بودن از دانشگاه نامه ای به دانشگاه مقصدشون گرفتن که این افراد با معدل فلان و فلان واحد گذرانده فارغ التحصیل شدن ولی اصل مدرک رو بنا به دلایل فلان و فلان تا موقع فلان یا پرداخت این مبلغ نمیتونن بگیرن دانشگاهی که قراره اپلای کنید هم قرار نیست مدرک شما رو قاب کنه بزنه به دیوارش که فقط میخواد مطلع شه فارغ التحصیل شدید اصل کار ریز نمرات شماست که اونو به هزار روش میشه بدست اورد و حتی بعضی دانشگاه ها خودشون ریز نمرات به زبان انگلیسی هم میدن حالا بازم بیادی حرف خودتونو بزنید نمیدونم حالا چرا این قدر اینایی که شبانه قبول شدن حالا اصرار دارن که نه نمیشه باشه بابا شماها کارتون درسته از سال بعد همه رتبه های تک رقمی میان شبان ه میزنن یه موقع گیر نباشن اصلا شاید تو ایران هم استخدامشون نکنن!!!!! اخه اون اصل مدرک یه تیکه مقوا یا کاغذی که میدن چه ارزشی داره برای دانشگاه اون ور بعضیا مخیال میکنن دانشگاه های غربی مثل دانشگاه علی اباد سفلی هست !!!!!اون فقط میخواد بدونه شما درستون تموم شده یا نه که با هزار راهو استعلام میتونه بفهمه!!!!!خیلی هم طرف گیر اصل مدرکش باشه دانشگاه پذیرش دهنده یه فرجه ای میده بهش برای ازاد کردن مدرکش دانشجوهایی که فاند میگیرن و میرن که خوب هیچی همون کمک هزینه اولی که میگیرن میدن و مدرک و ازاد میکنن اونایی هم که شهریه پردازن مطمینا این قدر پول دارن که بخوان مدرکو ازادش کنن شما نگران اون جاهاش نباشین!!!!!!!!!قصد توهین به کسیو ندارم ولی ما هم ترم اول ازین بحثها تو ارشد زیاد داشتیم با شبانه ها های دانشگاه الان که تموم شد نودو نه درصدشون حتی پاشنو از شهر خودشونم بیرون نذاشتن چه برسه به خارج از کشور و اپلای کردن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! اوناییم که هنوز کار مناسب گیر نیاوردن میگن ای کاش حداقل خرج شبانه و کرایه خونه و ... نکرده بودیم یه کاسبی باش راه انداخته بودیم جا اینکه تا خرخره تو قرض و وام بریم!!!!

این که شما میگی هم بعضی جاها درسته، یعنی ممکنه یه دانشگاه همون گواهی موقت فارق التحصیلی رو قبول کنه و دیگه چیزی نخواد ولی من اکثر کسایی که دیدم با اون مدرک موقت و ریزنمرات پذیرش گرفتن رفتن و دانشگاه اونجا بهشون یه مهلت چند ماهه داده تا اصل دانشنامشون رو هم براشون بیاره.
یه سیستم دیگه هم بعضی جاها هست که با ایمیل اصل بودن مدارک رو استعلام میگیرن که تو اونم تا اونجا که من میدونم دانشگاهای اینجا فقط وقتی مدرکت رو آزاد کرده باشی جواب استعلام رو میدن.

violet_bargh86

عضو جدید

منم 1 ساعته دارم به این فک میکنم که چه جوری شماره دانشجویی گیر بیارم...گفتم شاید باید تاس بریزم؟؟؟؟....انقد پشت سر دانشگاه گیلان غر زدم والا فک نمیکردم امیر کبیر اینجوری باشه!!! باز گیلان انقد ... نبود

MehranVB

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
ظاهراً اطلاعاتی اندک نادرست به شما داده شده، البته اینجا تاپیک اپلای نیست، اما خیلی خلاصه این پروسه رو توضیح بدم خدمت دوستانی که علاقه دارن بدونن:
* مرحله اول: راضی کردن استاد راهنما که در این مرحله شما رزومه رو میفرستید، نمرات رو اگه ازتون درخواست کرد به صورت غیررسمی میفرستید (برای مثال نمره تافل یا معدل و ...) که نیازی نیست مدرک رو بفرستید.
* مرحله دوم: وقتی استاد راهنما شما رو تایید کرد، مرحله بعد راضی کردن دانشگاه هست که سخت‌ترین مرحله هست و ممکنه مشمول اسکالرشیپ هم نشید.
* مرحله سوم: فرستادن تمام مدارکی که دانشگاه از شما درخواست میکنه از جمله اصل مدرک تحصیلی از دیپلم به بعد به همراه ریزنمرات و تافل و ...

حالا دو نکته هست که باید توجه کنید:
یکی اینکه شما تا قبل از شروع هر Semester که به شما اولتیماتوم داده شده مهلت دارید ثبت نام کنید که در امریکا معمولاً اگوست و سپتامبر هست. اگر نشد دوباره همه باید از اول استاد و دانشگاه رو برای دوره بعدی راضی کنید. دیگه اونجا اینطور نیست که بگن حالا یه سال منتظر میمونیم تا ثبت نام کنید! گفتید فرجه میدن، اگه واقعاً همچین جایی سراغ دارید که معرفی کنید من از الان اقدام کنم واسه اپلای.:)
دوم اینکه مدرک و ریزنمرات باید ترجمه شده و دارای مهر وزارت باشه، مدرک موقتی مثل یک کاغذ باطله هست و به جز در داخل کشور هیچ اعتبار دیگه ای نداره! مدرک اصلی رو هم تا زمانی که تسویه حساب نکرده باشید بهتون نمیدن و راههای دور زدنی که میفرمایید همه مربوط به داخل کشور میشه و در جایی مثل امریکا سندیت نداره و اگه بشه هم غیرقانونی تلقی میشه.

اینهایی که گفتم قانون رسمی تمام دانشگاهای معتبر دنیا مثل کشورای اتحادیه اروپا، امریکا، کانادا، استرالیا و ... هست، زیمبابوه رو نمیدونم ولی شاید اونا با مدرک جعلی هم قبول کنن!:D (البته اگه بازم دانشگاه معتبری میشناسید که اصل مدرک رو نخواد اون رو هم لطفاً معرفی کنید)

monajo

عضو جدید
تبریک به همه دوستای عزیزم
من روزانه شهید بهشتی قدرت گرایش تجدید ساختار قبول شدم
من نمیـــــــــــخوام:(:(
یعنی شهید بهشتی همونی بود که میخواستم ولی ماشین یا الکترونیک قدرت رو ترجیح میدادم
نمیشه تغییر گرایش داد؟نه؟ :(:(:(
کسی هم دانشگاهیه من نشده؟:):)

adibmj

عضو جدید
یعنی شهید بهشتی همونی بود که میخواستم ولی ماشین یا الکترونیک قدرت رو ترجیح میدادم

هم دانشگاهی چرا ولی هم رشته نه (تبریک)
راستی شما که فک کنم باید عباسپور باشین.نه ؟؟؟

علی121

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام رفیق..
چرا من هم دانشگاهیت شدم ولی گرایشم سیستمه

Kaka_s

عضو جدید

من نشنیدم یه چیزی. خودم دیدم که فقط مدرک اصلی قابلیت ترجمه رو داره

pop405

عضو جدید
سلام . ترم اول معمولا بهتره چند واحد بگیریم که ترم بهار مدت کمی داره اذیت نشیم و برای یه الکترونیکی که می خاد بره مخابرات پیشنیاز غیر از مخابرات 2 چیه و درس های معمولی که باید ترم اول برداشت چیه ؟

Milad_Rashed

عضو جدید
سلام . ترم اول معمولا بهتره چند واحد بگیریم که ترم بهار مدت کمی داره اذیت نشیم و برای یه الکترونیکی که می خاد بره مخابرات پیشنیاز غیر از مخابرات 2 چیه و درس های معمولی که باید ترم اول برداشت چیه ؟

میدان و امواج. ترم اول فکر می کنم خودشون براتون انتخاب می کنن

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا