اعلام نتایج اولیه کنکور ارشد برق 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Army Of One

کاربر بیش فعال
واسه رتبه های زیر 10 ، به دلایل پذیرش آینده دانشگاه و یه سری مشکلات دیگه ، یه دستکاری مختصر ( در حد +/- 1.00 ) از طرف سنجش تو نمرات خام ایجاد میشه که اختلاف با نفر قبلی و بعدی منطقی بشه .
امسال زبان رو خیلی سنگین داده بودند که وقت میبرد. از طرفی 2 تا سوال تو متن بود که نفهمیدم چی بود. واسه تخصصی هم خوب پیش میرفتم
دو تا سوال زبان نزدی میشه 93.33 % بعد به دلایل پذیرش آینده دانشگاه و یه سری مشکلات دیگه ، یه دستکاری مختصر ( در حد +/- 1.00 ) از طرف سنجش تو نمرات خام ایجاد شد و درصدت شد 97 :|
سنجش میگه امسال بعلت سختی سوالات مخصوصا تو زبان و کنترل ، تراز پائین بوده .
درصد بالا توی درس سخت تراز رو بشدت میبره بالا نه پایین !

juvefans

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
دو تا سوال زبان نزدی میشه 93.33 % بعد به دلایل پذیرش آینده دانشگاه و یه سری مشکلات دیگه ، یه دستکاری مختصر ( در حد +/- 1.00 ) از طرف سنجش تو نمرات خام ایجاد شد و درصدت شد 97 :|

درصد بالا توی درس سخت تراز رو بشدت میبره بالا نه پایین !

دوستان خواهش میکنم نسبت به موارد محیرالعقول بی تفاوت باشید .;)

محمد2324

عضو جدید
سلام دوستان خواهشا یکی جواب بده آیا بارتبه4999کنترل و5125قدرت و6638مخابرات میشه غیرانتفاعی قبول شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hoomif

عضو جدید
بچه ها من قدرت 215 شدم.تهران سیستم روزانه کجا میارم؟کسی خبری نداره علم و صنعت یا مدرس امیدی هس؟استرسو شدم

خواجه نصیر . شهید بهشتی . عباسپور . به سیستم علم و صنعت و مدرس امیدی نیست متاسفانه

melodi88

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خواجه نصیر . شهید بهشتی . عباسپور . به سیستم علم و صنعت و مدرس امیدی نیست متاسفانه
بهم گفتن حتی سیستم خواجه نصیر هم نمیارم.بنظرتون بهتره سیستم صنعتی اصفهان بخونم یا الک قدرت یا ماشین خواجه نصیر؟

علی121

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان خواهشا یکی جواب بده آیا بارتبه4999کنترل و5125قدرت و6638مخابرات میشه غیرانتفاعی قبول شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من که قدرتی هستم بعید میدونم تو قدرت حتی غیر انتفایی شانس داشته باشی..اما با این حال انتخاب رشته کن

علی121

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها اگه میشه نظرتون رو در مورد انتخاب رشته برای رتبه 318 قدرت بگین بهم..به ترتیب اولویت..چه شبانه و چه روزانه...گرایشهای مورد علاقم به ترتیب:سیستم..ماشین..الک قدرت

*breath*

عضو جدید
کاربر ممتاز
به سلامتی رفیقم که بهش زنگ میزنم میگم رتبت چند شده میگه گند زدم میگم حالا چند شدی میگه 34 ...میخواستم بگم پس اون سال گند منو ندیدی میگهی کند زدم

بنده خدا اصلن زبان نزده میگه منفی دادن براش

dr.iman

عضو جدید
بهم گفتن حتی سیستم خواجه نصیر هم نمیارم.بنظرتون بهتره سیستم صنعتی اصفهان بخونم یا الک قدرت یا ماشین خواجه نصیر؟
ببینید با این رتبه شما سال قبل این قبولی ها بوده
212 روزانه سیستم خواجه نصیر
232 شبانه ماشین امیر کبیر
228 روزانه ماشین علم و صنعت
230 روزانه قدرت شهید بهشتی
226 شبانه سیستم امیر کبیر

اگر ساکن تهران هستید بنده پیشنهاد میکنم ماشین و الکترونیک قدرت خواجه نصیر رو نسبت به صنعتی اصفهان در انتخاب های بالاتر بزنید در صورتیکه به نظر بنده احتمال زیادی هست که حتی روزانه سیستم خواجه نصیر هم قبول شید.

hoomif

عضو جدید

نه قبول میشی انشاا...
فقط به علاقت نگاه کن...به نظر من اگه مسافت واست مهم نیست سیستم فردوسی از این 2 تا دانشگاه خیلی قوی تره. ولی اگه واست گرایش مهم نیست و به دکترا در خارج فکر میکنی الک قدرت خواجه نصیر یا شبانه امیر کبیر برو

melodi88

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببینید با این رتبه شما سال قبل این قبولی ها بوده
212 روزانه سیستم خواجه نصیر
232 شبانه ماشین امیر کبیر
228 روزانه ماشین علم و صنعت
230 روزانه قدرت شهید بهشتی
226 شبانه سیستم امیر کبیر

اگر ساکن تهران هستید بنده پیشنهاد میکنم ماشین و الکترونیک قدرت خواجه نصیر رو نسبت به صنعتی اصفهان در انتخاب های بالاتر بزنید در صورتیکه به نظر بنده احتمال زیادی هست که حتی روزانه سیستم خواجه نصیر هم قبول شید.

من ساکن شهرکردم.حدود100کیلومتری اصفهان.من خدم به سیستم علاقه دارم.دوستم الان ترم 4 ماشین خواجه نصیر میخونه.رتبه اش 197 بوده.گفت که سیستم اونجا رو نیورده.خب مسلمه منم نمیارم.میگم یعنی میرزه بخاطر علاقه ای که به سیستم دارم نسبت به ماشین از تهران بگذرم.بیام اصفهان
نظر شما صنعتی اصفهان بهتر از بهشتی تهران نیست؟

hoomif

عضو جدید
بچه ها اگه میشه نظرتون رو در مورد انتخاب رشته برای رتبه 318 قدرت بگین بهم..به ترتیب اولویت..چه شبانه و چه روزانه...گرایشهای مورد علاقم به ترتیب:سیستم..ماشین..الک قدرت

علم و صنعت شبانه
خواجه نصیر روزانه
فردوسی روزانه
صنعتی اصفهان روزانه
خواجه نصیر شبانه
شهید بهشتی روزانه

گرایش هم به ترتیب علاقه بزن

hoomif

عضو جدید
من ساکن شهرکردم.حدود100کیلومتری اصفهان.من خدم به سیستم علاقه دارم.دوستم الان ترم 4 ماشین خواجه نصیر میخونه.رتبه اش 197 بوده.گفت که سیستم اونجا رو نیورده.خب مسلمه منم نمیارم.میگم یعنی میرزه بخاطر علاقه ای که به سیستم دارم نسبت به ماشین از تهران بگذرم.بیام اصفهان

دوست عزیز صنعتی اصفهان از خواجه خیلی قوی تره

melodi88

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوست عزیز صنعتی اصفهان از خواجه خیلی قوی تره
آخه همه میگن دانشگاههای تهران هرچی باشه بهتره از اصفهان.از طرفی من بعضی اساتید صنعتی رو میشناسم واقعا سخت گیرن.پوست آدمو میکنن.نمونه اش پروفسور سلطانی(که کتاب ماشین بیم بهارا رو ترجمه کرده)من باهاش ماشین مخصوص داشتم خیلی سختگیر و عصبی هستن!!!!

علی121

عضو جدید
کاربر ممتاز

علم و صنعت شبانه
خواجه نصیر روزانه
فردوسی روزانه
صنعتی اصفهان روزانه
خواجه نصیر شبانه
شهید بهشتی روزانه

گرایش هم به ترتیب علاقه بزن
به نظرتون من که ساکن تهرانم بین شهید بهشتی و صنعتی اصفهان کدومو بزنم؟شبانه علم و صنعت از صنعتی اصف بهتره؟

hoomif

عضو جدید
آخه همه میگن دانشگاههای تهران هرچی باشه بهتره از اصفهان.از طرفی من بعضی اساتید صنعتی رو میشناسم واقعا سخت گیرن.پوست آدمو میکنن.نمونه اش پروفسور سلطانی(که کتاب ماشین بیم بهارا رو ترجمه کرده)من باهاش ماشین مخصوص داشتم خیلی سختگیر و عصبی هستن!!!!

انتخاب با خود شماست. ولی چیزی که مسلمه اینه که دانشگاههای تهران فقط به خاطر موقعیتش پر میشه...به نظر من فقط 5 تا از دانشگاههای تهران ارزش رفتنو داره. از طرفی علاقتو هیچ وقت فدای دانشگاه نکن

hoomif

عضو جدید
به نظرتون من که ساکن تهرانم بین شهید بهشتی و صنعتی اصفهان کدومو بزنم؟شبانه علم و صنعت از صنعتی اصف بهتره؟

ساکن تهرانی بهشتی بهتره چون شهر خودته میتونی کار کنی و ...
آره علم و صنعت یه چیز دیگس

dr.iman

عضو جدید
نظر شما صنعتی اصفهان بهتر از بهشتی تهران نیست؟
با توجه به علاقتون و شهری که هستید بنده سیستم صنعتی اصفهان رو پیشنهاد میکنم از خواجه نصیر مخصوصا تو قدرت خیلی بالاتره (میتونید به وبسایت خواجه نصیر و صنعتی اصفهان مراجعه کنید و تعداد اساتید گرایش قدرت این دو دانشگاه را مقایسه کنید هم از لحاظ درجه و هم از لحاظ تعداد مقالات)
اگر ساکن تهران بودید ارزش رافتن اصفهان رو نداشت ولی در این صورت صنعتی اصفهان اولویت شما باید باشه

y-azarakhsh

عضو جدید
دوست عزیز پارسال دوست خودم با 1834 قدرت روزانه بیرجند قبول شده.امسال ظرفیت زیادتر هم که شده.انتخاب رشته میکنم توکل بر خدا

hoomif

عضو جدید
دوست عزیز پارسال دوست خودم با 1834 قدرت روزانه بیرجند قبول شده.امسال ظرفیت زیادتر هم که شده.انتخاب رشته میکنم توکل بر خدا

انشاا... من خودم کارشناسی اونجا بودم بهترین انتخاب واسه رتبه شماست

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا