اعضا معمار نظام مهندسی استان گیلان

dar be dar

عضو جدید
ببین مهندس یه زمانی هست که یه کاری تایید نظام میشه شمام میری مهر میکنی و میای حتی پولشو 70 درصد میگیری اما خبری نیست
2 حالت داره/یا کار بیخبر شروع شده که احتمالش کمه
یا کار اصلا پروانه نگرفته و تو مرحله شهرداری متوقف هست که اگه بری تو کارتابلت و ببینی مینویسه کار پروانه صادر شده یا نه..که معمولا قراردادا 45 روز بعد امضا به هماهنگ کننده تحویل میشه اما وقتی هماهنگ کننده سابقه داره و میدونه هنوز کار پروانه نگرفته معمولا تا لحظه پروانه گرفتن معطل میکنه و قراردادارو تحویل نمیده
من کاریو امضا کردم که 7 ماه میشه و پولشم گرفتم اما نه شروع شده نه قراردادی و تماسی از هماهنگ کنندش داشتم..اینجوریه دیگه

hane65

عضو جدید
باسلام به همه دوستان
دوستان کسی میدونه فرم اطلاع از صدور پروانه وشروع نظارت چیه واین فرم وکیا تعهد میکنن ؟ همه ناظرا؟

آخرین ویرایش:

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
باسلام به همه دوستان
دوستان کسی میدونه فرم اطلاع از صدور پروانه وشروع نظارت چیه واین فرم وکیا تعهد میکنن ؟ همه ناظرا؟

فرم "اطلاع از صدور پروانه" رو نشنیدم و ندیدم!!
شروع نظارت اگر منظورتون شروع کار هست که معمار و سازه امضا میکنن.
ی تعهد نظارت هم هست که تو خود نظام میگرن و 2 هزارتون هم بابت ش میگیرن

panoram

عضو جدید
سلام. دوستان کسی اطلاع داره، زمان ثبت نام آزمون نظام کی هست؟

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
باسلام به همه دوستان

اصلاح میکنم.
این فرم رو مجری داد بهم. که قبل من ناظر سازه امضا کرده بود.
کارفرما - سازه - معماری امضا میکنن. و هماهنگ کننده میبره شهرداری.
حالا قرار فردا من ببرم شهرداری. توش نوشته که کپی پروانه و نقشه ها و ... رویت و تحویل ما شده. و متعهد میشیم طبق ضوابط عمل کنیم

eedeh

کاربر بیش فعال
اصلاح میکنم.
این فرم رو مجری داد بهم. که قبل من ناظر سازه امضا کرده بود.
کارفرما - سازه - معماری امضا میکنن. و هماهنگ کننده میبره شهرداری.
حالا قرار فردا من ببرم شهرداری. توش نوشته که کپی پروانه و نقشه ها و ... رویت و تحویل ما شده. و متعهد میشیم طبق ضوابط عمل کنیم

من امسال چند تا نقشه امضا کردم اما هنوز همچین کاری نکردم

dar be dar

عضو جدید
هنوز اعلام نشده. به احتمال زیاد تو اسفند ماه

سلام دوست عزیز/ببینید معمولا وا میستن نتیجه ازمو طراحی معماری اعلام میکنن/بعدش حدودا یک هفته بگذره سایت برای ثبت نام جدید فعال میشه/این چند سال اخیر اینجوری بوده

gima

عضو جدید
salam doostan
man azare 92 nezarat roo ghabool shodam
shahrivar parvanam sader shodeh vali ta hala behem kar nakhorde
chi kar konam?
akhe en che sistemiye?

mpb

مدیر تالار مهندسی معماری
مدیر تالار

پیوست ها

• viber image.jpg
    viber image.jpg
    31.6 کیلوبایت · بازدیدها: 0

gima

عضو جدید
salam
bale por kardam az hamoon aval ham toolist erja boodam vali shahrai ke zade boodam (rasht- lahijan_astaneh _shaft _ fooman-anzali)

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
به خیلی از دوستان معمار تو این سیستم کار خورده. اما با فاصله هست کارها.
تو رشت تعداد کار بیشتر هست و شهر اول تون هم بوده!!
از چه متراژی رو زدید؟ مثلا من زدم از 400 متر به بالا.
من و دوستام که کار به همون خورده آذر92 قبول شدیم و از خرداد 93 تو لیست هستیم.

آخرین ویرایش:

gima

عضو جدید
سلام
من اول زده بودم از 500 متر به با لا تا این اواخر که دیدم کار بهم نمی خوره یه درخواست کتبی دادم تا کاربرگی رو که پر کرده بودم باز کنم و اونها هم دیدن که به من اصلا کار نخورده اجازه دادن
من هم اون گزینه که زده بود با هر متراژی رو زدممممممممممممممم
دیگه نمی دونم چه کار کنم:(

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام
من اول زده بودم از 500 متر به با لا تا این اواخر که دیدم کار بهم نمی خوره یه درخواست کتبی دادم تا کاربرگی رو که پر کرده بودم باز کنم و اونها هم دیدن که به من اصلا کار نخورده اجازه دادن
من هم اون گزینه که زده بود با هر متراژی رو زدممممممممممممممم
دیگه نمی دونم چه کار کنم:(

یه سوال دیگه شما که آذر قبول شدید چرا اینقدر دیر پروانه گرفتید؟ پروانه آذر92 تو گیلان تو خرداد آماده شد!
تو جلسات هم که مهندس ها می گفتن چرا کار نمی خوره و .... فقط میگفتن دست ما نیست و امتیاز و سیستم و....
این دوماه آخر رو که من شنیدم کار کم شده.
تو قسمت آنلاین سایت هم می تونید چک کنید چه کارهایی در هفته و کدوم شهرها و به چه کسایی خورده.
تو این سیستم فقط باید نشست دعا کرد.

اگر ار خیلی براتون مهمه دفاتر کارهای معاضدتی رو میزنن. البته زیر تعرفه است. (مثل قبل ارجاع که قیمت تو دفاتر متفاوت بود) کارهای بنیادمسکنی هم هست. زیاد خبر ندارم چه جوری هست. متراژها کم هست. من یکی زدم اما هنوز پول ش رو دفتر نداده و کار هم شروع نشده.
دفاتر هم که دیگه میدونید دلال هستن

gima

عضو جدید
سلام
اوایل یه خورده تو دادن مدرک کم کاری کردم دیگه اینجوری تو هچل افتادم

davod.t

عضو جدید
همکاران گیلانی سلام کسی هست که کارشناسی ناپیوسته باشه آزمون طراحی قبول شده باشه

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
همکاران گیلانی سلام کسی هست که کارشناسی ناپیوسته باشه آزمون طراحی قبول شده باشه

سلام. بله من هستم.
البته من ارشدم رو تازه گرفتم. به نظام زنگ زدم برای اینکه کی بیایم ، گفتم ارشدم گفت مدارک ارشدت رو هم تو اردیبهشت فروردین که اعلام کردیم بیار

davod.t

عضو جدید
سلام. بله من هستم.
البته من ارشدم رو تازه گرفتم. به نظام زنگ زدم برای اینکه کی بیایم ، گفتم ارشدم گفت مدارک ارشدت رو هم تو اردیبهشت فروردین که اعلام کردیم بیار[/QUOT

سلام طبق اون کمسیون هم ارزی که تو سایت نظام هست از متنش بر میاد به بچه های که تکنولوژی بودن و تا پایه 2 بیشتر ارتقا پایه نداشتن حتی با گرفتن ارشد هم کد پروانشون تغیر نمیکنه آیا شما از نظام در این باره سوال پرسیدن و خبری دارین ممنون میشم از خبرتون . وبعد اینکه ریز نمرات شما برا کمسیون فرستادین برا تایید؟

آخرین ویرایش:

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
ر[/QUOT

سلام طبق اون کمسیون هم ارزی که تو سایت نظام هست از متنش بر میاد به بچه های که تکنولوژی بودن و تا پایه 2 بیشتر ارتقا پایه نداشتن حتی با گرفتن ارشد هم کد پروانشون تغیر نمیکنه آیا شما از نظام در این باره سوال پرسیدن و خبری دارین ممنون میشم از خبرتون . وبعد اینکه ریز نمرات شما برا کمسیون فرستادین برا تایید؟

طبق آخرین بخشنامه ای که اومده کد از مرتبط به اصلی تغییر میکنه.(بخشنامه 7/12/93 بند 4) به هر حال نظام هم زیر مجموعه راه و شهرسازی هست وموظف به انجام بخشنامه هاست.
من که تماس گرفتم گفتن تا کارنامه نیاد اقدامی انجام نمیدن

gima

عضو جدید
سلام دوستان
یه بحثی که این روزا توی سازمان پیش اومده نظر سنجی در مورد ارجاع کار نظارت هست
میخواستم شما عزیزان هم نظرهاو تحلیلهای خودتون رو در مورد هر یک از این گزینه ها بیان کنین
با تشکر از همتون

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
درباره این نظرسنجی.
همان طور که دیدید هفت هزار نفر پروانه دار تو رشته های مختلف هستن که می تونن رای بدن،که حدود دوهزارنفر شرکت کردن.
دوهزارو خورده ای پروانه سازه داریم تو استان و هفتصد تا معمار، بافی هم باقی رشته ها میشن.

درباره ارجاع، قبل از ارجاعدرو یادتون هست، ی جور مهرفروشی بود که رو قیمت چونه زده میشد،هر دفتری ارزون تر کار بیشتر، این وسط فقط مهندس ضرر می کرد همیشه زیر تعرفه،و کارفرما و دفتر سود میکرد،
پایان کار همون اول باید به دفتر را یا کارفرما داده میشد و الا میرفتن ی جای دیگه
درسته می شد کار زد اما به چه قیمتی؟مهندس ارزش ش پایین بود و کارفرما همه چیز رو مشخص میکرد.
خوبی ارجاع اینکه نفوذ کارفرما کم شده
البته کارهای معاضدتی به کنار که کم هم نبودن

davod.t

عضو جدید
درباره این نظرسنجی.
همان طور که دیدید هفت هزار نفر پروانه دار تو رشته های مختلف هستن که می تونن رای بدن،که حدود دوهزارنفر شرکت کردن.
دوهزارو خورده ای پروانه سازه داریم تو استان و هفتصد تا معمار، بافی هم باقی رشته ها میشن.

درباره ارجاع، قبل از ارجاعدرو یادتون هست، ی جور مهرفروشی بود که رو قیمت چونه زده میشد،هر دفتری ارزون تر کار بیشتر، این وسط فقط مهندس ضرر می کرد همیشه زیر تعرفه،و کارفرما و دفتر سود میکرد،
پایان کار همون اول باید به دفتر را یا کارفرما داده میشد و الا میرفتن ی جای دیگه
درسته می شد کار زد اما به چه قیمتی؟مهندس ارزش ش پایین بود و کارفرما همه چیز رو مشخص میکرد.
خوبی ارجاع اینکه نفوذ کارفرما کم شده
البته کارهای معاضدتی به کنار که کم هم نبودن
سلام با توجه به اینکه ساختمان 2 سقف هم شامل کنترل شده به احتمال زیاد این نوع از ساختمانها هم کم کم ارجاع میشه

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
این جوری خیلی هم بهتر میشه بنظرم ، خیلی ها مثل همین دوستمون که تاحالا بهشون کر نخورده شانس بیشتری دارن