اعضا معمار نظام مهندسی استان گیلان

vertex

اخراجی موقت
سلام
کسی از دوستان در جلسه ی کمسیون مشورتی بانوان که دیروز چهارشنبه 16 مهر برگزار شد حضور داشت ؟در جلسات مشابه این جلسه در دوره های قبل چطور ؟
من اولین بارم بود که تو نظام گیلان در جلسه ای شرکت کرده بودم و بیشتر از هر چیز با این هدف رفته بودم تا با اعضای اصلی این کمسیون و همچنین هیئت مدیره که تو جلسه ی پرسش و پاسخ حضور داشتند از نزدیک آشنا بشم
راستش یکم از دیدن بعضی چیزها نا امید شدم ، اگرچه چیزهای هم بود که باعث بشه به اینده امیدوار بود.
در کل جلسه ی پر باری بود برای من تازه وارد .
اصلا شرکت در جلسات خودش یه قدم رو به جلو هست . مطمئن باشید دیگران هم از شرکت در این جلسات احساس نا امیدی بهشون دست میده ولی از بی خیالی خیلی بهتره . اهدافتون هم خیلی خوب بود . اعضا باید هیئت مدیره و تصمیم گیرندگان حوزه حرفه ای خودشون رو بشناسند . بگذریم که ما در اینطور جلسات خیلی چیزها رو مصوب کردیم و انگار نه انگار ولی متاسفانه این بیخیالی رو نسل قبل ما داشتند که وضعیت الان اینطوریه . همه باید احساس وظیفه و مسئولیت کنیم . مگر معماری جزء رشته های تاپ نبود و نیست ؟ حقش نیست که وضعیت صنفی معمارها اینطور باشه . کاری که جنابعالی و امثال شما میکنید رو بنده اسمش رو میزارم وظیفه شناسی . اسمش رو میزارم نگرانی و دغدغه ... شرکت در جلسات حداقل کاری هست که ما میتونیم انجام بدیم ... امیدوارم بچه ها ناامید نشند و همه پیگیر باشیم . موفق باشید .

Samaneh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اصلا شرکت در جلسات خودش یه قدم رو به جلو هست . مطمئن باشید دیگران هم از شرکت در این جلسات احساس نا امیدی بهشون دست میده ولی از بی خیالی خیلی بهتره . اهدافتون هم خیلی خوب بود . اعضا باید هیئت مدیره و تصمیم گیرندگان حوزه حرفه ای خودشون رو بشناسند . بگذریم که ما در اینطور جلسات خیلی چیزها رو مصوب کردیم و انگار نه انگار ولی متاسفانه این بیخیالی رو نسل قبل ما داشتند که وضعیت الان اینطوریه . همه باید احساس وظیفه و مسئولیت کنیم . مگر معماری جزء رشته های تاپ نبود و نیست ؟ حقش نیست که وضعیت صنفی معمارها اینطور باشه . کاری که جنابعالی و امثال شما میکنید رو بنده اسمش رو میزارم وظیفه شناسی . اسمش رو میزارم نگرانی و دغدغه ... شرکت در جلسات حداقل کاری هست که ما میتونیم انجام بدیم ... امیدوارم بچه ها ناامید نشند و همه پیگیر باشیم . موفق باشید .
ممنون
اون احساس نا امیدیم بابت عملکرد ضعیف شخص مسئولی بود که اونجا اولین بار دیدمش.
اتفاقا وقتی داشتم مشخصات پر می کردم نگاهی به اسامی اشخاص حاضر و رشته ها انداختم تا لحظه ی ورودم فقط دو نفر معماری بودیم ، سه چهار نفر برق و باقی عمران.
کل افراد حاضر هم با وجود دوهزار و خورده ای بانو از رشته های هفتگانه خیلی کم بود که این هم برای من عجیب بود .
و از بین سوالهای که مطرح می شد هم مشخص بود که معماری کاملا مهجور هست .

vertex

اخراجی موقت
ممنون
اون احساس نا امیدیم بابت عملکرد ضعیف شخص مسئولی بود که اونجا اولین بار دیدمش.
اتفاقا وقتی داشتم مشخصات پر می کردم نگاهی به اسامی اشخاص حاضر و رشته ها انداختم تا لحظه ی ورودم فقط دو نفر معماری بودیم ، سه چهار نفر برق و باقی عمران.
کل افراد حاضر هم با وجود دوهزار و خورده ای بانو از رشته های هفتگانه خیلی کم بود که این هم برای من عجیب بود .
و از بین سوالهای که مطرح می شد هم مشخص بود که معماری کاملا مهجور هست .

اگر همه مثل شما احساس مسوولیت کنند و شرکت در جلسات رو وظیفه خودشون بدونند نه یه چیز فرمالیته و برای سرگرمی شما هیچوقت صندلی خالی نخواهید دید . یه تعداد هم که نا امیدند . یه تعداد هم مثل دوست گالیور میگن من میدونم هیچ تغییری اتفاق نمیفته . یه ذره هم معمار ها منزوی هستند . یه خورده هم بعضی هاشون پز روشنفکری میگیرند اینجور مواقع ... عمرانی ها معمولا اینطوری نیستند . اگر میخوایم تغییری ایجاد کنیم این تغییر باید اول از خودمون شروع بشه . به امید دیدن روزهای بهتر برای معماری استان .

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام دوستان.
از دوستان گیلانی کسی سابقه تدریس مکس و وی ری دارند؟

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
امروز به مهندس مکانیک کار زنگ زدم که بگم قرارداد و سی دی کار دست من هست. زمانی که خواستید از پروژه بازدید کنید دست تون می رسونم.
این آقا متوجه شدن که من میگم شما کی بیاید بازدید.
گفت : شما لزوم حضور منو مشخص میکنید؟
اونم با لحن بسیار بد.
مجدد توشیح دادم که هنوز پروانه گرفته نشده و کار شروع نشده. تماس من صرفا به دلیل این بود که آگاهی بدم که قرارداد و سی دی دست من هست. کار شروع شد اطلاع میدم که در جریان باشید کی به حضور شما به صلاحدید خودتون نیاز هست.

واقعا جالب بود این رفتار!!!!
من تو ذهنم بود ایشون پایه یک هستند. و خیلی خیلی با تجربه تر از من .و شاید سن شون بالاتر که حرف رو بد متوجه شدن و سریع جبهه گرفتن.. الان تو برگه نگاه کردم پایه 3 بودن.
من نمی دونم چرا تمام این مهندسین محترم هماهنگ گننده رو با مجری اشتیاه میگیرن. سازه ی کار هم خودش بهم زنگ زد و با عصبانیت که من امضا نمی کنم و.... براش که توضیح دادم الان واقعا برخورد شون بهتر شده و درک کردن که من با مجری فرق دارم.

آقا من دچار ناراحتی شدم !!! چرا این همکاران اینقدر عصبانی هستند.چرا؟ من بیچاره چه کاره ام که کلی هم باید پول تلفن بدم و این همکاران هم اول جبهه بگیرن و من و تهدید کنن که امضا نمی کنیم و ....
آخه بزارید به مرحله امضا برسه. امضا نکند . اصلا منم امضا نمی کنم. :))

Samaneh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
امروز به مهندس مکانیک کار زنگ زدم که بگم قرارداد و سی دی کار دست من هست. زمانی که خواستید از پروژه بازدید کنید دست تون می رسونم.
اونم با لحن بسیار بد.
مجدد توشیح دادم که هنوز پروانه گرفته نشده و کار شروع نشده. تماس من صرفا به دلیل این بود که آگاهی بدم که قرارداد و سی دی دست من هست. کار شروع شد اطلاع میدم که در جریان باشید کی به حضور شما به صلاحدید خودتون نیاز هست.

من تو ذهنم بود ایشون پایه یک هستند. و خیلی خیلی با تجربه تر از من .و شاید سن شون بالاتر که حرف رو بد متوجه شدن و سریع جبهه گرفتن.. الان تو برگه نگاه کردم پایه 3 بودن.
من نمی دونم چرا تمام این مهندسین محترم هماهنگ گننده رو با مجری اشتیاه میگیرن. سازه ی کار هم خودش بهم زنگ زد و با عصبانیت که من امضا نمی کنم و.... براش که توضیح دادم الان واقعا برخورد شون بهتر شده و درک کردن که من با مجری فرق دارم.

آقا من دچار ناراحتی شدم !!! چرا این همکاران اینقدر عصبانی هستند.چرا؟ من بیچاره چه کاره ام که کلی هم باید پول تلفن بدم و این همکاران هم اول جبهه بگیرن و من و تهدید کنن که امضا نمی کنیم و ....
:D
سلام سارا
نمی دونم چرا به پستت اینقدر خندیدم
عزیزم که تو با تجربه تری
این کلاس کاریشون هست دیگه!
مگه خیلی از مهندسین به وظایف خودشون به عنوان ، عنواینی که دارند اشنا هستند تا به تفاوت مجری و هماهنگ کنده آشنا باشند ؟

vertex

اخراجی موقت
اونم با لحن بسیار بد.

شما خودتون رو ناراحت نکنید . این به خاطر عدم اطلاع ایشون بوده . معمولا هم گارد میگیرند که شما اصلا چیکاره اید ؟ نگران نباشید شما کار خودتون رو بکنید . حالا قبلا اوضاع بدتر هم بود . الان خدا رو شکر کم کم همه دارند توجیح میشن . شما ناراحت نباشید چون دلیلی برای ناراحتی نیست ولی یک دلیل برای خوشحالی هست و اونم اینه که شما به وظیفه خودتون واقف بودین در حالی که همکارتون نبوده . پس خوشحال باشید :)

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام سارا
نمی دونم چرا به پستت اینقدر خندیدم
عزیزم که تو با تجربه تری
این کلاس کاریشون هست دیگه!
مگه خیلی از مهندسین به وظایف خودشون به عنوان ، عنواینی که دارند اشنا هستند تا به تفاوت مجری و هماهنگ کنده آشنا باشند ؟

آره سمانه جان خیلی خنده دار هست.:D

من همیشه میگم یکی از معضلات جامعه مهندسی این هست که هوای هم رو ندارن و در پی مچ گیری و نقطه ضعف از هم هستند.احتمالا خواستن کم دانشی م رو از پشت تلفن به رخ بکشن:biggrin:

منم به نشانه کلاس گذاری میخوام امضا نکنم. نمی دونم چرا همشون اینو هی تکرار میکنن. :D منم چون تازه کارم و سریع آموزش می بینم فعلا اینو یادگرفتم " گفته باشم من امضا نمی کنم"
من امروز به یکی از هم دانشگاهی هام خیلی افتخار کردم. من ختی نام فامیل این خانم رو هیچ وقت نمی دونستم. ترم پایینی بود تو ارشد هم ورودی بودیم.الان تو یکی از واحدهای دانشگاه آزاد درس دارن. یکی گفته برا یکی از کارهاش پیش من اومده این خانم کلی از من تعریف کرده!!
صرف تعریف خوشحال نشدم از این خوشحال شدم که به عنوان هم کار دنبال ضعف نبود.
به من گفتن اصلا یادم نمیومد عکس ش رو نشون دادن یادم اومد.
این برخورد که خیلی از ماها خودمون و کارمون و سابقه مون رو خیلی خاص میدونیم و از دیگران ایراد میگیریم تو خیلی از ماها هست.از خط کشیدن تا طرح و نرم افزار و.....
خودم هم شاید خیلی جاها این جوری باشم و چقدر بد هست این

آخرین ویرایش:

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
شما خودتون رو ناراحت نکنید . این به خاطر عدم اطلاع ایشون بوده . معمولا هم گارد میگیرند که شما اصلا چیکاره اید ؟ نگران نباشید شما کار خودتون رو بکنید . حالا قبلا اوضاع بدتر هم بود . الان خدا رو شکر کم کم همه دارند توجیح میشن . شما ناراحت نباشید چون دلیلی برای ناراحتی نیست ولی یک دلیل برای خوشحالی هست و اونم اینه که شما به وظیفه خودتون واقف بودین در حالی که همکارتون نبوده . پس خوشحال باشید :)

سرچ کردم. کار دوم ش بود تو ارجاع اون یکی اسفند بود. نمیدونم شاید اون زمان هماهنگ کننده هنوز اختراع نشده بود.
همکارم میگه ولش کن. چرا پیگیری. میگم من پولش رو گرفتم دنبالش نرم اون پول اشکال پیدا میکنه. برا کار انجام نداده باشه :))

Samaneh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آره سمانه جان خیلی خنده دار هست.:D
من همیشه میگم یکی از معضلات جامعه مهندسی این هست که هوای هم رو ندارن و در پی مچ گیری و نقطه ضعف از هم هستند.احتمالا خواستن کم دانشی م رو از پشت تلفن به رخ بکشن:biggrin:
منم به نشانه کلاس گذاری میخوام امضا نکنم. نمی دونم چرا همشون اینو هی تکرار میکنن. :D منم چون تازه کارم و سریع آموزش می بینم فعلا اینو یادگرفتم " گفته باشم من امضا نمی کنم"
من امروز به یکی از هم دانشگاهی هام خیلی افتخار کردم. من ختی نام فامیل این خانم رو هیچ وقت نمی دونستم. ترم پایینی بود تو ارشد هم ورودی بودیم.الان تو یکی از واحدهای دانشگاه آزاد درس دارن. یکی گفته برا یکی از کارهاش پیش من اومده این خانم کلی از من تعریف کرده!!
صرف تعریف خوشحال نشدم از این خوشحال شدم که به عنوان هم کار دنبال ضعف نبود.
به من گفتن اصلا یادم نمیومد عکس ش رو نشون دادن یادم اومد.
این برخورد که خیلی از ماها خودمون و کارمون و سابقه مون رو خیلی خاص میدونیم و از دیگران ایراد میگیریم تو خیلی از ماها هست.از خط کشیدن تا طرح و نرم افزار و.....
خودم هم شاید خیلی جاها این جوری باشم و چقدر بد هست این
منم چون تازه کارم و دارم از تجربه شما ها استفاده می کنم الان آویزه گوشم شد که یک سال دیگه اگر پروانه گرفتم ، اگر کار بهم خورد ، سریع بگم" گفته باشم من امضا نمی کنم ها":D
من تجربه کمتری تو حیطه ی کار حرفه ای مهندسی دارم
اما معضلات مارک شده صحبتهات رو شنیدم تو این چند وقته
تازه نمی دونی من خودم چه خبره ای شدم تو ایراد گرفتن از کار دیگران :D اما نقطه ضعف ها نه ! چون بیشتر یاد نقطه ضعفهای خودم میفتم :)
با جمله ی آخرت موافقم ، این بدی گاهی در نظرات من هم هست اما اینم بگم
یک گام مهم چه در کار چه در زندگی ، این هست که خودت ضعفهای خودت رو بدونی و اعتراف کنی و به قول دوستمون vertex باید بگم خوشحال باش فقط بیا به فکر برطرف کردن این معضل هم باشیم .

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
مجمع عمومی امروز رو کسی رفت؟
من که درگیر پایان نامه هستم .(یعنی میشه تمام شه )
سمانه جان از برنامه ماسوله خبری نشد دیگه ؟

Samaneh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مجمع عمومی امروز رو کسی رفت؟
من که درگیر پایان نامه هستم .(یعنی میشه تمام شه )
سمانه جان از برنامه ماسوله خبری نشد دیگه ؟
سلام سارا
ان شا الله به زودی تموم می کنی (پایان نامه رو می گم :):D)هر شروعی یه پایانی داره این نیز بگذرد .
ماسوله منتفی شد تاجای که من می دونم البته من از خود همایش خبر ندارم چون تماسی نگرفتن
اما بچه های مقیم ماسوله رو خبر دارم گفتن تشکیل نشد
مجمع رو رفتم :)
من دیروز فهمیدم که جلسه هفته قبل چون به حد قابل قبول نرسید تشکیل نشده ، ولی بسی شاد گشتیم از اینکه کنسل شد
آخه ساعت جلسه هفته پیش با ساعت جشن خرمن تو خشکبیجار همزمان بود و من که نمی دونستم کدومو برم چون جفتشو تاحالا شرکت نکرده بودم ترجیح دادم تو جشن خرمن باشم تا تو مجمع
اما مجمع امروز رو رفتم اولین بارم بود
جلسه که شروع شد اینطوری بودم :surprised::confused:اصلا این نحوه رای گیرشون برام قابل درک نبود .
بعد اینطوری شدم :smile:
بعد اینطوری :mad::surprised:
اینطور :razz:
اینطور :warn:
و در نهایت هم اگرچه بسیار مشتاق بودم بدونم نتیجه مباحث چی می شه اما نتونستم تا آخر جلسه بمونم
برای من جالب و پر از تجربه بود
خصوصا که می دیدم چه کسانی براشون اینگونه جلسات مهم و حضور در اون با ارزش هست
اعتراضات هم در نوع خودش قابل تامل بود برای یک قشر تحصیل کرده
در نهایت اینکه کنارم یک خانوم خیلی باتجربه که تو جلسه پرسش و پاسخ بانوان سه هفته پیش هم حضور داشت و خیلی سوال پرسیده بود و من دوست داشتم باهاش بشتر آشنا بشم نشسته بود و خیلی چیزها رو که
برای من گنگ بود و گاهی به جلسه هم ربط نداشت توضیح داد برام .
روی هم رفته پشیمون نشدم از اینکه رفتم
خوب بود .

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
معمولا جلسات رو میرم.
اما فرصت نشد برا این یکی.
یکی از مشکلات این جلسات هم این هست که اصلا به زمان بندی توجه نمی کنند.و به اینکه از کل استان مهندسان میان و برگشت شاید سخت باشه .

جشن خرمن رو اخبار شکبه باران نشون داد. انجا دیدم :)) پیشگام هستید سمانه جان :)

Samaneh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
معمولا جلسات رو میرم.
اما فرصت نشد برا این یکی.
یکی از مشکلات این جلسات هم این هست که اصلا به زمان بندی توجه نمی کنند.و به اینکه از کل استان مهندسان میان و برگشت شاید سخت باشه .

جشن خرمن رو اخبار شکبه باران نشون داد. انجا دیدم :)) پیشگام هستید سمانه جان :)
یکی از بحثهای جذاب همین دفتر نمایندگی های شهرستانها بود :cool:
من خودم واسه همین مجبور شدم زودتر از جلسه بیام بیرون
سارا شنیدن از خبر کی بود مانند دیدن حضوری؟؟:D
می خواستم اولین بار ببینم چطور هست ، بیشتر هم چون فهمیدم در ولایت خودمان است دیگه گفتم صد در صد نمی رم مجمع چون اونطور که فهمیدم این جشن هر سال تو یکی از بخشهای و شهرستانها برگزار می شه .ممکن بود تا چند سال دیگه در خشکبیجار برگزار نشه .

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من اولین بار بود درباره این جشن می شنیدم. البته بعدش فهمیدیم.
والا می اومدن خانواده . کلا خانواده ام به مراسم سنتی به شدت علاقه دارن.
الان هم کلی منتظر روز دفاع من هستند چون دارم توش "بوم " داره. :))

Samaneh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من اولین بار بود درباره این جشن می شنیدم. البته بعدش فهمیدیم.
والا می اومدن خانواده . کلا خانواده ام به مراسم سنتی به شدت علاقه دارن.
الان هم کلی منتظر روز دفاع من هستند چون دارم توش "بوم " داره. :))
اگر تو سایت میراث چک کنی گیلان در سال میزبان تعداد بیشماری از این جشنهای آیینی و بومی هست .
از این به بعد هماهنگ می کنم باهات .

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
در گرامیداشت علم و هنر و تعهد معماران این مرز و بوم ، گروه تخصصی معماری از جنابعالی دعوت می نماید جهت دریافت دعوتنامه شرکت در مراسم روز معمار، حداکثر تا تاریخ 3/8/93 به واحد اطلاعات سازمان مراجعه فرمایند.
روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان گیلان

این پیامک تازه رسیده :))
حصوری باسد بریم دعوتنامه رو بگیریم؟؟

Samaneh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
در گرامیداشت علم و هنر و تعهد معماران این مرز و بوم ، گروه تخصصی معماری از جنابعالی دعوت می نماید جهت دریافت دعوتنامه شرکت در مراسم روز معمار، حداکثر تا تاریخ 3/8/93 به واحد اطلاعات سازمان مراجعه فرمایند.
روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان گیلان

این پیامک تازه رسیده :))
حصوری باسد بریم دعوتنامه رو بگیریم؟؟
گرامی داشت روز معماری ؟
الان ؟؟
سه اردیبهشت نبود ؟؟
چرا سه ابان ؟
باید برم کارتمو که تو مجمع ازمون گرفتن رو پس بگیرم
سوال می کنم بهت اطلاع می دم .

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
برا من هم عجیبه.
چون روز جهانی معمار هم که تو مهرماه بود و گذشت.
البته برا روز جهانی معمولا برنامه داشتند که امسال نداشتند . شاید با تاخیر گذاشتند :)
ممنون دوستم بپرس به ما هم خبر بده

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
خوب!!!! خیلی جالب . من ساعت 13:40 رسیدم نظام و فهمیدم مراسم امروز ساعت 16:30 هست.
من اومدم خونه

Samaneh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوب!!!! خیلی جالب . من ساعت 13:40 رسیدم نظام و فهمیدم مراسم امروز ساعت 16:30 هست.
من اومدم خونه
اوه من کلا فراموش کرده بودم امروز 3 آبان هست
قبل از رفتن تماس نگرفتی؟

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
اوه من کلا فراموش کرده بودم امروز 3 آبان هست
قبل از رفتن تماس نگرفتی؟

تا 12:30 سرکاربودم. کارت نظام رو هم جا گذاشته و بودم و هیچ مدرک شناسایی نداشتم فرصت نبود برگردم خونه . مستقیم رفت. وقتی گفت امروز!! گفتم نمی شد زمانش رو تو پیام بنویسید.
خیلی بی نمک بود. خیلی
بهت پیام دادم نرسید

Samaneh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تا 12:30 سرکاربودم. کارت نظام رو هم جا گذاشته و بودم و هیچ مدرک شناسایی نداشتم فرصت نبود برگردم خونه . مستقیم رفت. وقتی گفت امروز!! گفتم نمی شد زمانش رو تو پیام بنویسید.
خیلی بی نمک بود. خیلی
بهت پیام دادم نرسید
:Dجالب بود
یعنی واقعا جشن برگزار شد ؟
سه آبان ؟
جشن روز معماری؟کسی اینجا نیست که رفته باشه ؟ کنجکاوم بدونم مناسبتش چی بوده :que:

گوشیم خاموشه توضیح می دم خصوصی برات

Seti.Star

عضو جدید
کاربر ممتاز
:Dجالب بود
یعنی واقعا جشن برگزار شد ؟
سه آبان ؟
جشن روز معماری؟کسی اینجا نیست که رفته باشه ؟ کنجکاوم بدونم مناسبتش چی بوده :que:

گوشیم خاموشه توضیح می دم خصوصی برات

سمانه جون اینا خودشون خوشحالن...هوینجوری جشن میگرن اخه میدونی کلن همیشه در فعالیتن خسته میشن بنده خداها لازمه تنوع!!!!!!!!!

Samaneh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سمانه جون اینا خودشون خوشحالن...هوینجوری جشن میگرن اخه میدونی کلن همیشه در فعالیتن خسته میشن بنده خداها لازمه تنوع!!!!!!!!!
آآآآ
ستاره
غیبت ؟؟
امروز رفتما نظام
اما یادم رفت بپرسم ماجراش چی بود
آخه جالبه هیچکسو هم نمی شناسم رفته باشه
امروز رفته بودم درباره فرمت نشریه فن و هنر سوال کنم، آخه هرچقدر سایت رو زیر و رو کردم ف نه ایمیل داشت نه شماره تماس
یه نشریه دادن دستم گفتن طبق فرمتهای مقالات تو این باشه!:cool:
این یعنی شیوه نامه مکتوب ندارند
با وجود 77 شماره و سال هفتم بودن (طبق سال شمار مکتوب شده روی جلدش)هنوز وارد کار حرفه ای نشریه نشدن:razz:

Seti.Star

عضو جدید
کاربر ممتاز
آآآآ
ستاره
غیبت ؟؟
امروز رفتما نظام
اما یادم رفت بپرسم ماجراش چی بود
آخه جالبه هیچکسو هم نمی شناسم رفته باشه
امروز رفته بودم درباره فرمت نشریه فن و هنر سوال کنم، آخه هرچقدر سایت رو زیر و رو کردم ف نه ایمیل داشت نه شماره تماس
یه نشریه دادن دستم گفتن طبق فرمتهای مقالات تو این باشه!:cool:
این یعنی شیوه نامه مکتوب ندارند
با وجود 77 شماره و سال هفتم بودن (طبق سال شمار مکتوب شده روی جلدش)هنوز وارد کار حرفه ای نشریه نشدن:razz:

خخخخخخخخخخخخخخ...سمانه جونم از خودم میپرسیدی!!!!فرمتشون کجا بود اخه!!!
یکی از بزرگان!!!گفتن چندین مقاله دادن واسه چاپ تو نظام و چاپم شده و بعد از چاپ خودشون وقتی مقاله اشون خوندن پی بردن که اصلا هیچ نظارتی بر این کار نمیشه!!(حالا چه ترفندی به کار برده بودن که پی بردن خود دانند و خدای خود)
غیبت پشت سر اونا حلاله..:)

Samaneh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خخخخخخخخخخخخخخ...سمانه جونم از خودم میپرسیدی!!!!فرمتشون کجا بود اخه!!!
یکی از بزرگان!!!گفتن چندین مقاله دادن واسه چاپ تو نظام و چاپم شده و بعد از چاپ خودشون وقتی مقاله اشون خوندن پی بردن که اصلا هیچ نظارتی بر این کار نمیشه!!(حالا چه ترفندی به کار برده بودن که پی بردن خود دانند و خدای خود)
غیبت پشت سر اونا حلاله..:)
بعله از سوت و کور بودن فضاش معلوم بود
مقالم منطقه ای هست و لازمه تو این مجله چاپ بشه :)

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
یعنی کافیه یک بار من نرم این جلسات رو اونوقت حسابی پر بار هم میشه.
تو سایت که دیدم کترمفیدی وساعدسمیعی جز سخنران ها بودن.!!!
حالا هر چی رو که من فرصت میشه برم ........ بماند :D

Samaneh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یعنی کافیه یک بار من نرم این جلسات رو اونوقت حسابی پر بار هم میشه.
تو سایت که دیدم کترمفیدی وساعدسمیعی جز سخنران ها بودن.!!!
حالا هر چی رو که من فرصت میشه برم ........ بماند :D
سخران جشن بودند ؟