اعتراف میکنم که ...

"ALIREZA & M"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این اعترافم اینقدر خنده دار و تکان دهنده بود که نتونستم بازگو کنم... فقط یه عکس از تصویر خندیدن گذاشتم:D

SH.Aghighi

عضو جدید
کاربر ممتاز
اعتراف میکنم اصلا حاله روحیه خوبی ندارم....امروز و دیروز خیلی بد گذشت....:(

SH.Aghighi

عضو جدید
کاربر ممتاز
اعتراف میکنم که دیروز رفتارم زیاد خوب نبود...میخوام از هرکسی که از من ناراحته عذرخواهی کنم....ببخشید

"ALIREZA & M"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

Z.ANSARI

کاربر فعال
دیگه دروغ نگو... دیروز که تو تاپیک دهه 60 بهت خوش گذشت:D

دیروز دوبار و امروز هم دوبار حالم گرفته شد.....آدمهای اینجا چرا اینجوریند.......
من یه ماهه اومدم ولی از اینجا بدم اومد.....
دیروز هم تا قبل از یه اتفاقاتی خوب بود......ولی بعدش به غلط کردن افتادم.....مثل امروز...

"ALIREZA & M"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دیروز دوبار و امروز هم دوبار حالم گرفته شد.....آدمهای اینجا چرا اینجوریند.......
من یه ماهه اومدم ولی از اینجا بدم اومد.....
دیروز هم تا قبل از یه اتفاقاتی خوب بود......ولی بعدش به غلط کردن افتادم.....مثل امروز...

ادمهای اینجا رنگارنگ هستن... سعی کن شخصیت خودت را حفظ کنی... و باری به هر جهت سخنی را بیان نکنی... اخه بعضیا برخلاف هیکل رعناشون به بلوغ فکری نرسیدن... این مشکلو منم داشتم... پس سعی کن خوب باشی تا برای دیگران الگو باشی... حالا این اتفاقات چگونه شکل گرفته... نکنه باز لجاجت به خرج دادی...:D

Z.ANSARI

کاربر فعال

ادمهای اینجا رنگارنگ هستن... سعی کن شخصیت خودت را حفظ کنی... و باری به هر جهت سخنی را بیان نکنی... اخه بعضیا برخلاف هیکل رعناشون به بلوغ فکری نرسیدن... این مشکلو منم داشتم... پس سعی کن خوب باشی تا برای دیگران الگو باشی... حالا این اتفاقات چگونه شکل گرفته... نکنه باز لجاجت به خرج دادی...:D

میدونم......ولی نمیدونستم در این حد......سعی میکنم ولی میدونید هرکسی هر جور دلش میخواد فکر میکنه و رفتار میکنه.......به طرف مقابلش توجه نمیکنه......
خسته ام........هیچ وقت اینجوری نشده بودم.......دلم میخواد برم بیابون.......
اصلا من میدونم لجبازی چیه؟؟:D

"ALIREZA & M"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام:gol:خدا بد نده؟چی شده؟

سلام .:gol:.تو این دو روز خیلی اذیت شدم...خدا نکنه یه نفر حرفتو متوجه نشه دیگه کاملا اعصابت بهم میریزه....حالا فرقی نداره...دوست،همکار،ارباب رجوع.......:razz:

بله کاملا درک میکنم که چی میگی... امروز با چنین مشکلی مواجه شدم و نتونستم خودم را کنترل کنم... مجبور شدم عکس العمل نشان بدم.. بعضیا خیلی دورو و فریبکار هستن.. تو ظاهر میگن میخندن ولی از پشت خنجر میزنن... طرف امروز امده کلی منت سر من میذاره... اخرشم برگشته با لحنی تند و نابجا از خجالت من درامده... منم که زیر بار حرف زور به هیچ عنوان نمیرم... و کلا حرف حساب جواب داره

Z.ANSARI

کاربر فعال

SH.Aghighi

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی ببخشید ولی دور از جون خیلی سطحی نگرند.....فکر میکردم محیط اینجا با face bookفرق داره.....ولی انگار هیچی......
میدونم چی میگی....اما همه جا آدمهایی که دنبال اینجور مسائل بی پایه اساس میگردن هست....تو باید سعی کنی دوستانی برای خودت انتخاب کنی که از لحاظ فکری و
عقایدی و حتی مرز شوخی و جدیشون با خودت یکی باشه که دچار مشکل نشی و بتونی به خوبی از این باشگاه استفاده درست و مفید کنی...

Z.ANSARI

کاربر فعال
بله کاملا درک میکنم که چی میگی... امروز با چنین مشکلی مواجه شدم و نتونستم خودم را کنترل کنم... مجبور شدم عکس العمل نشان بدم.. بعضیا خیلی دورو و فریبکار هستن.. تو ظاهر میگن میخندن ولی از پشت خنجر میزنن... طرف امروز امده کلی منت سر من میذاره... اخرشم برگشته با لحنی تند و نابجا از خجالت من درامده... منم که زیر بار حرف زور به هیچ عنوان نمیرم... و کلا حرف حساب جواب داره

آخه مشکل اینه که حتی اگه حق با منم باشه اولا دوست ندارم جوابش رو بدم....دوما وقتی میدم عذاب وجدان میگیرم...

"ALIREZA & M"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میدونم......ولی نمیدونستم در این حد......سعی میکنم ولی میدونید هرکسی هر جور دلش میخواد فکر میکنه و رفتار میکنه.......به طرف مقابلش توجه نمیکنه......
خسته ام........هیچ وقت اینجوری نشده بودم.......دلم میخواد برم بیابون.......
اصلا من میدونم لجبازی چیه؟؟:D

به هر حال سعی کن با ارامشو متانت خاصی تاپیکها را دنبال کنی... چون بعضیا قدرت درکشون پایینه... و زودی برداشت اشتباه میکنن... بیابان هم جای قشنگیه:Dحداقل ستاره هاش پرنور تره:smile:بله کلمه لجبازی با ذهن شما بیگانه است :biggrin:

Z.ANSARI

کاربر فعال
میدونم چی میگی....اما همه جا آدمهایی که دنبال اینجور مسائل بی پایه اساس میگردن هست....تو باید سعی کنی دوستانی برای خودت انتخاب کنی که از لحاظ فکری و
عقایدی و حتی مرز شوخی و جدیشون با خودت یکی باشه که دچار مشکل نشی و بتونی به خوبی از این باشگاه استفاده درست و مفید کنی...

من از دخالت دیگران مینالم.......از اینکه ...
نمیدونم ....اینجوری بیشتر عذاب وجدان میگیرم......
شما چی شدید؟؟ناراحتی به شما نمیاد.......

SH.Aghighi

عضو جدید
کاربر ممتاز

متوجه میشم چی میگی...منم دقیقا با همچین مشکلی مواجه شدم....با این جور آدم ها نمیشه منطقی برخورد کرد چون اصلا متوجه رفتارشون نیستن!!!

Z.ANSARI

کاربر فعال
به هر حال سعی کن با ارامشو متانت خاصی تاپیکها را دنبال کنی... چون بعضیا قدرت درکشون پایینه... و زودی برداشت اشتباه میکنن... بیابان هم جای قشنگیه:Dحداقل ستاره هاش پرنور تره:smile:بله کلمه لجبازی با ذهن شما بیگانه است :biggrin:

دارم همین کار رو میکنم.....کم کم هم دیگه نمیام......برداشت اشتباه فدای سرم.......مشکل یه چیز دیگه است......بیابان حداقل آدمیزاد توش نیست.....
بیگانه چیه بابا........با هم در جنگیم......مگه معلوم نیست؟؟:D

SH.Aghighi

عضو جدید
کاربر ممتاز
من از دخالت دیگران مینالم.......از اینکه ...
نمیدونم ....اینجوری بیشتر عذاب وجدان میگیرم......
شما چی شدید؟؟ناراحتی به شما نمیاد.......

طبق معمول سرکارم با یه مالکی که هیچی از ساخت وساز و نقشه نمیفهمه مواجه شدم....کلی اعصابم بهم ریخت....

Z.ANSARI

کاربر فعال
پس با هم تفاهم پیدا کردیم!!!!امروز از ناراحتی مسیر از سرکار تا خونه تا قسمتی طولانی پیاده اومدم که آروم بشم همش فکرم درگیر بود...

مشکل من اینه که اگه کسی ازم ناراحت بشه من عذاب وجدان میگیرم.....به جای طرف مقابلم..

برای همین عذاب میکشم.......

"ALIREZA & M"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
متوجه میشم چی میگی...منم دقیقا با همچین مشکلی مواجه شدم....با این جور آدم ها نمیشه منطقی برخورد کرد چون اصلا متوجه رفتارشون نیستن!!!
مهندس بگذریم... خیلی ذهنت را مغشوش نکن...;)
دارم همین کار رو میکنم.....کم کم هم دیگه نمیام......برداشت اشتباه فدای سرم.......مشکل یه چیز دیگه است......بیابان حداقل آدمیزاد توش نیست.....
بیگانه چیه بابا........با هم در جنگیم......مگه معلوم نیست؟؟:D

افرین... پس بیشتر سعی کن...حالا تصمیم احساسی نگیر...مشکل نیست بحران بید... کدام جنگ را میگی؟ من که همش سازش میبینم:D

SH.Aghighi

عضو جدید
کاربر ممتاز
وای.....خیلی بده.....تازه هی فکر میکنید تقصیر شما بوده......بعضی ها واقعا نمیفهمند....

دقیقا.....یعنی امروز در آخر فقط 5مین نگاه کردم به طرف...بعد پیشه خودم گفتم حرف زدن با این آدم بی فایده هستش....کلا هیچی نمیدونه!!!