اعتراف میکنم که ......

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
اسپم نکنین لطفااینجادیگه آخرخطه اعترافتونوبکنین وبرین:cool::D

hanane1

عضو جدید
کاربر ممتاز
اعتــــــــــــــــــــــراف میکنم که الان از دست این زنبوره که تو اتاقمه دلم میخواد سرمو بکوبم به دیوار:wallbash:

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اعتراف مي كنم پسرها خييييييييييييليييييييييييييييي اعتماد به سقف هستن با اين شوخياشون:w15:

چه ربطی به اعتماد بنفس پسرا داشت؟ ازت فقط یه سوال پرسیدم:surprised:

بخند بعدا که ترشیدی نوبت خندین ما هم میرسه :biggrin:

SH.Aghighi

عضو جدید
کاربر ممتاز
اعتراف میکنم تاپیک خوبی زدم حداقل بعضی وقتها که دلت تنگه میتونی خودتو اینجا خالی کنی....:redface:

hanane1

عضو جدید
کاربر ممتاز
اعتــــــــــــــــــــــــراف میکنم که دیگه دارم کم میارم:cry:

SH.Aghighi

عضو جدید
کاربر ممتاز
اعتراف میکنم بعضی وقتها یه کسایی رو تو اینجا میبینم که..............بگذریم...

"ALIREZA & M"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اعتراف می کنم:
زمان بچگی وقتی برق می رفت روی زنگ همه همسایه ها چسب نواری می چسبوندیم
حالا شما زمان اومدن برق رو تصور کنین!:D

SH.Aghighi

عضو جدید
کاربر ممتاز
اعتراف میکنم دوست دارم هرچه زودتر تابستون تموم بشه....

"ALIREZA & M"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اعتراف میکنم راهنمایی که بودم به شدت جو گیر بودم، همسایگیمون یه خانومه بود که تازه از شوهرش طلاق گرفته بود، شوهره هم هر روز میومد و جلو در خونش سر و صدا راه مینداخت، خیلی دلم واسه خانومه میسوخت. یه روز که طرف اومده بود عربده کشی، تصمیم گرفتم که برم و جلوش در بیام. رفتم تو کوچه و گفتم آهای چیکارش داری؟ یارو یه نگاه بهم انداخت و یه پوزخندی زد و به کارش ادمه داد، منم سه پیچش شدم، وقتی دید من بیخیالش نمیشم گفت اصلا تو چیکارشی؟ منم جوگیر، گفتم لعنتی زنمه!!:D:redface:

"ALIREZA & M"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اعتراف میکنم…
.
.
.
ولش کن بابا ظرفیت رازداریو ندارین میرین همه جا جار میزنین ابروم میره

m.khos

عضو جدید
اعتراف می کنم از اون بچه درس خوانی ضد حال بودم ،که بچه ها می گفتن تو رو خدا به معلم نگی امتحان داریم ولی من تا معلم میومد سر کلاس می گفتم اقا برای امتحان چک نویس لازمه یا خودتون برگه می دین. 3 سوت به معلم یاداوری می کردم:biggrin:

dejbanan

اخراجی موقت
اعتراف می کنم از اون بچه درس خوانی ضد حال بودم ،که بچه ها می گفتن تو رو خدا به معلم نگی امتحان داریم ولی من تا معلم میومد سر کلاس می گفتم اقا برای امتحان چک نویس لازمه یا خودتون برگه می دین. 3 سوت به معلم یاداوری می کردم

به پست ما میخوردی شلنگ دستشویی رو میکردیم تو حلقت !! یادش بخیر:biggrin:

kimiaye_hasti

عضو جدید
اعتراف میکنم از این زندگیم داره حااااااااااااااااااااالم بهم میخوره... :hate::hate::hate: کی میشه زندگی من لعنتی تموم بشه راحت بشم :w47::w47::w47:

m.khos

عضو جدید
اعتراف میکنم از این زندگیم داره حااااااااااااااااااااالم بهم میخوره... :hate::hate::hate: کی میشه زندگی من لعنتی تموم بشه راحت بشم :w47::w47::w47:
نمی دونم چه مشکلی داری که انقدر ناراحتی ولی امیداورم به زودی زود مشکلت حل بشه و اعتراف کنی که اعترافت اشتباه بوده