اعترافات هولناك دختران باشگاه مهندسان....

ilhan_budak

عضو جدید
من یه تولد کننده دیاگم اگه کسی میخاد ایران خودرو و سایپا با لپ تاپ 1600 با آموزش در محل 09191008751

donya...

عضو جدید
واقعا جدی میگید شما ؟!!! :eek:

یعنی اینقدر احساس نا امنی میکنید ؟ :confused:

پس چی فکر کردی عزیزم وقتی کلاست طول میکشه یا هر دلیل دیگه که مجبوری شب بیشتر بیرون باشی و تنها نمیدونی چه اضطرابی مباد سراغت ساعت که از 8:30 گذشت و مجبوری با سواری بری یه مسافتی رو ترس هم برت میداره و تاکسی نیس شخصی رد میشه بوق میزنی و تو میخ میشی به راننه تا از قیافش یه چیزایی دستگیرت بشه که واقعا میخاد مسافر کشی کنه یا منظوری داره ..دیرت شده هی میگی سوار شم سوار نشم اگه یه خانم دیگه هم سوار باشه یه خورده دلت آروم میشه و............. من یه پنجه بوکس کوشول مشولو که یه چاقوی کوشولویی داره میذارم تو کیفم ....

mehdix622

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس چی فکر کردی عزیزم وقتی کلاست طول میکشه یا هر دلیل دیگه که مجبوری شب بیشتر بیرون باشی و تنها نمیدونی چه اضطرابی مباد سراغت ساعت که از 8:30 گذشت و مجبوری با سواری بری یه مسافتی رو ترس هم برت میداره و تاکسی نیس شخصی رد میشه بوق میزنی و تو میخ میشی به راننه تا از قیافش یه چیزایی دستگیرت بشه که واقعا میخاد مسافر کشی کنه یا منظوری داره ..دیرت شده هی میگی سوار شم سوار نشم اگه یه خانم دیگه هم سوار باشه یه خورده دلت آروم میشه و............. من یه پنجه بوکس کوشول مشولو که یه چاقوی کوشولویی داره میذارم تو کیفم ....
خوب ميكني
يه كاتر بذاري كاري تره

امیر افشار

عضو جدید
کاربر ممتاز

کاملا باهات موافقم ما که پسریم می ترسیم چه برسه به شما
اما پنجه بکس و چاقو جواب نمیده
یا با خودت شوکر حمل کن که عالیه و یا اسپری فلفل یا همین اسپری معمولی فقط به شرط اینکه بزنی به چشم طرف
اصلا طرف کاتر نرو که تا به خودت بیای میبینی رودهای طرف ریخته زمین
مگه آدم برای دفاع از خود کاتر حمل میکنه ؟

ha.sa

عضو جدید
منم یه مدتی که دور از خونم بودم همیشه یه وسیله ی دفاعی(چاقوی ارتش سوئیس)توی کیفم داشتم ولی بیشتر برای ترسوندن طرف مقابل،فکر نکنم توی اون وضعیت بشه از این جور وسایل استفاده کرد

IT Engineer2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همون فنون رزمی واسه این مزاحم فنچا کفایت میکنه اگه نه یه اسپری فلفل یا شوکر داشته باشین کارتون راه میفته . :w16:

سیّد

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلاح سرد خانما جیغ کشیدنه .............. دیگه سلاح بهتر از این

mosafere danesh

عضو جدید
من دست بزن دارم

چند وقت پیش توی خیابون یه پسری که مزاحم منو دخترخالم شده بودو حسابی زدم مردم اومدن از زیر دستم کشیدنش بیرون:cool:

kamyR

عضو جدید
ایول به این میگن شیرزن
زده یارو نا کار کرده دیگه
آره دوست من؟

gandom.

عضو جدید
سلاح سرد من خیلی پیشرفته ست!!!

یه بطری شیشه ای دلستر کوچیک دارم...در مواقع ضروری عالیه!!!

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تاحالا ازش استفاده کردی؟:surprised:

نه.
ولی یه بار تو آژانس بودم ، هوا تاریک بود ، راننده هی از کوچه پس کوچه میرفت منم دقیق نشستم پشت صندلیه راننده آماده گرفتمش تو دستم تا وقتی که به مقصد رسیدم.
خدایی دلگرمی بود توووووووووووپ.

.SHaDi

عضو جدید
اره
اینو خوب اومدی پوست شکلات اینام میریزیم....
اشغال خاصی دیگه من ک نمیریزم..

mahsa jo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم همیشه تو کیفم گاز اشک آور میذارم
لازم میشه اما خداروشکر تا حالا افاقی نیوفتاده که ازش بخوام استفاده کنم.
یه بار یه اتفاق وحشتناک افتاد اما اون زمان گاز اشک آور نداشتم
البته ناگفته نماند که واقعا خدا بهم رحم کرد وگرنه معلوم نبود چه بلایی سرم میومد بعد اون ماجرا دیگه همیشه مجهز میرم بیرون

mosafere danesh

عضو جدید

نه.
ولی یه بار تو آژانس بودم ، هوا تاریک بود ، راننده هی از کوچه پس کوچه میرفت منم دقیق نشستم پشت صندلیه راننده آماده گرفتمش تو دستم تا وقتی که به مقصد رسیدم.
خدایی دلگرمی بود توووووووووووپ.

خوبه
ولی فک نکنم آدم اون لحظه بتونه به موقع از صلاحها استفاده کنه

من دختر عمم میرفت دفاع شخصی میومد بهم یاد میداد خیلی از فن هاشو یاد گرفتم و تا الان اگه کسی مزاحمم شده استفاده کردم خیلی هم جواب میده;)

mosafere danesh

عضو جدید
منم همیشه تو کیفم گاز اشک آور میذارم
لازم میشه اما خداروشکر تا حالا افاقی نیوفتاده که ازش بخوام استفاده کنم.
یه بار یه اتفاق وحشتناک افتاد اما اون زمان گاز اشک آور نداشتم
البته ناگفته نماند که واقعا خدا بهم رحم کرد وگرنه معلوم نبود چه بلایی سرم میومد بعد اون ماجرا دیگه همیشه مجهز میرم بیرون

چرا مگه چی شد؟؟:eek:

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوبه
ولی فک نکنم آدم اون لحظه بتونه به موقع از صلاحها استفاده کنه

من دختر عمم میرفت دفاع شخصی میومد بهم یاد میداد خیلی از فن هاشو یاد گرفتم و تا الان اگه کسی مزاحمم شده استفاده کردم خیلی هم جواب میده;)
آره خب.
منم دست بزنم خوبه ولی پیش نیومده بخوام کتک کاری کنم با کسی. به جز بچه های فامیل!!!
ولی من هیچ فنی بلد نیستم! فقط میزنم.:smile:
چرا دیگه لحظه ای که احساس خطر کنی از وسیله ای که داری استفاده میکنی دیگه. البته باید دم دست باشه نه ته کیف توی زیپ مخفی و ...