اعتراض به آزمون طراحي آذر91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
طبق اطلاع یک منبع موثق ؛ دیروز ( 20 آذر )هم در اصفهان تعداد زیادی از داوطلبین آزمون ، مقابل سازمان مسکن و شهرسازی اصفهان تجمع کردند
اونها هم بیانیه ای صادر کردند که خواهان بازنگری و تصحیح مجدد برگه های امتحانی خود شدند و خواستند که به این وضعیت آزمون گیری پایان داده بشه و روشها اصلاح بشن.
اینطور که شنیدم نامه در مسکن و شهرسازی هست و قراره فردا به تهران فرستاده بشه و مسکن و شهرسازی هم تایید کننده نامه و همراه معترضین هست.

jafarsydi

عضو جدید
باز هم بچهای اصفهان.واقعا بقیه بچها خیلی بیخیال و بی عرضه اند.واقعا برای خودم متاسف ام

pishy

عضو جدید
باز هم بچهای اصفهان.واقعا بقیه بچها خیلی بیخیال و بی عرضه اند.واقعا برای خودم متاسف ام
منم خیلی ناراحتم ... همه ی راهها رو امتحان کردیم... ولی هیچ نتیجه ای نگرفتیم... مسئولان هم که هیچ کدوم زیر بار نمیرن و مثل توپ ما رو پاس می دن به همدیگه...واقعا ناراحت و افسرده شدم...

• Like
واکنش ها: agin

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم خیلی ناراحتم ... همه ی راهها رو امتحان کردیم... ولی هیچ نتیجه ای نگرفتیم... مسئولان هم که هیچ کدوم زیر بار نمیرن و مثل توپ ما رو پاس می دن به همدیگه...واقعا ناراحت و افسرده شدم...

سلام دوست عزیز

مطمئن باشین هنوز همه راهها رو نرفتیم
دلسرد نشین ، که دشمن پیروزیه

به راهتون ادامه بدین....خداوند بهترین راه رو میذاره پیش پاتون
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/418686-%D8%A7%D8%B9
%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D8%B6-%D8%A8%D9%87-%DA%86%D9%86%D8%AF-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B2-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%86%D8%B8%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D9%85%D8%B9%D9%85%D8%A7%D8%B1%DB%8C-91-%D8%A8%D9%87-%D9%87%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D8%AF%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D8%B1%D8%AF-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA/page2?p=5794632&highlight=#post5794632

یه سری به این آدرس بزنین ، کمک بچه ها خیلی مهمه
ممنونم

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
بچه ها در سایت فکر نو ، یه زمانی رو برای اعتراض حضوری قرار دادند:

سلام دوستان دوشنبه 91/9/27 قراره یه تجمع اعتراضی جلوی دفتر مقررات ملی برگزار شه از دوستانی که به آزمون طراحی اعتراض دارن خواهش می کنم هر جور
شده خودشون رو برسونن چون رشته های دیگه با استناد به سوالات و پاسخنامه می تونن اعتراض کنن ولی ما باید حتما حضور داشته باشیم تا مشکلات
آزمونمون رو بگیم . لطفا اطلاع رسانی کنید

http://www.fekre-no.ir/index.php?op...8:-91&catid=919:1390-09-30-20-25-21&Itemid=14

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
انگار اینجا همه بچه ها مشکلشون حل شده خدا رو شکر....
خب ما اصفهانیها که مشکلمون حل نشده هنوز، طومار نوشتیم طومار امضا جمع کردیم با مسکن شهرسازی شهرمون هم حرف زدیم اونا هم ساپورتمون میکنن و نامه رو فرستادن تهران و حسابی پیگیرن.

واقعاً چرا اینجا انقدر سوت و کوره؟
بچه ها ناامید شدین؟؟؟؟؟؟

یاد تون باشه بزرگترین چیزی که ملتها رو از پا در میاره نا امیدی ست.......

bita.n

عضو جدید
به نقل از سایت ایران عمران

جواب سازمان سنجش به اعتراضات برای دفتر مقررات ملی ساختمان ارسال شده است و نتیجه ای نداشته .
سنجش هیچ ایرادی رو به ازمون وارد ندانسته .به نظر من تنها راه ایمیل به 20.30 هست چون نور محمدی گفته دیگه به ما مربوط نیست از سنجش پیگیری کنید.

amin576

عضو جدید
لعنت به این امتحان مزخرف،من شدم 47 !آخه 47 یعنی چی ، میدادی 12 تا کلا بیخیال شیم ،چه تضمینی هست که بار بعدی سوال اشتباه نداشته باشه و خوب صحیح کنن؟ یکی نیس جواب مارو بده؟

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها من امروز زنگ زدم راه و شهرسازی شهرمون ، به آشنایی که دارم
ایشون گفتن قرار شده همه آزمونها بازبینی مجدد بشه .بهشون گفتم که انگار سنجش گفته جایی برای اعتراض نیست .ایشون گفتن غیر ممکنه . سنجش پیمانکار ما در برگزاری امتحانه و نمیتونه پیگیری نکنه . گفتن صبر کنین فعلاً،
اینطور که معلومه اصلاً سنجش یه همچین حرفی نزده چون ایشون اصلا اطلاعی نداشتن و ردش کردن

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نقل از سایت ایران عمران

جواب سازمان سنجش به اعتراضات برای دفتر مقررات ملی ساختمان ارسال شده است و نتیجه ای نداشته .
سنجش هیچ ایرادی رو به ازمون وارد ندانسته .به نظر من تنها راه ایمیل به 20.30 هست چون نور محمدی گفته دیگه به ما مربوط نیست از سنجش پیگیری کنید.

سلام .
من چیزی توی سایت ایران عمران با این مضمون پیدا نکردم!!!!!

jafarsydi

عضو جدید
Agin جان به نظرت ممکنه برای امتحان طراحی هم مجددا برسی بشه؟چون بالاخره تو نظارت، یه جورایی آوانس دادند.تاکی باید صبر کنیم؟

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
Agin جان به نظرت ممکنه برای امتحان طراحی هم مجددا برسی بشه؟چون بالاخره تو نظارت، یه جورایی آوانس دادند.تاکی باید صبر کنیم؟

راستش راه و شهرسازی اصفهان اصلاً اعتراضش روی امتحان طراحی و نمرات اونه ، واسه همینم پشت بچه های معترض ایستاد و نامشون رو فرستاد تهران .
من خودم شخصاً با مسئول آزمون سازمان صحبت کردم در مورد طراحی .
گفتن قرار شده تجدید نظر بشه و سنجش موظفه پاسخگو باشه .
ولی نمیدونم چه جوری ، ایشون تاکید کردن صبر کنین .من حضوری هم رفتم پیششون و برگه رو امضا کردم هفته پیش !

artarr

عضو جدید
سلام. بچه های شهرستان لصفا برید نظام مهندسی استان خودتون و ازشون بخواین درخواست پایین اوردن تراز را به تهران بفرستن.تا الان شهرهای مشهد اصفهان قزوین یزد این کارو کردن که باعث شده مسئولین به فکر بیفتن .اگه اکثر استان ها این کارو بکنن مطمئنا نتیجه می ده.

jafarsydi

عضو جدید
artarr جان.فکر نکنم نظام مهندسی این کار رو بکنه!برای جایی مثل اصفهان هم، مسکن و شهر سازی نامه فرستادند تهران.
متاسفانه توی شهرمن(کرمانشاه)هیچ کدوم از بچها اهمیت نمیده!ولی من هرکسی رو که میشناختم،فرم نامه اعتراض رو بهش دادم که بفرسته.و فکر میکنم که بچها از تمام شهر ها، نامه فرستاده باشند سازمان سنجش.
فعلا باید منتظر باشیم و نمیشه کار دیگه ای کرد.ولی فکر میکنم اگر برای آزمون اسفند ثبت نام رو شروع کنند،دیگه باید بیخیال نتیجه شیم!
به نظم الان، کار مثبت اینه که بچهای تهرانی قرار بزارن حضوری برن تجمع کنن.به خدا اگه من نزدیک بودم ، هر روز میرفتم.این یک ماهه عصابم حسابی خورده!
[h=3]نامه اعتراض به آزمون طراحی معماری نظام مهندسی شهریور 91[/h]

artarr

عضو جدید
artarr جان.فکر نکنم نظام مهندسی این کار رو بکنه!برای جایی مثل اصفهان هم، مسکن و شهر سازی نامه فرستادند تهران.
متاسفانه توی شهرمن(کرمانشاه)هیچ کدوم از بچها اهمیت نمیده!ولی من هرکسی رو که میشناختم،فرم نامه اعتراض رو بهش دادم که بفرسته.و فکر میکنم که بچها از تمام شهر ها، نامه فرستاده باشند سازمان سنجش.
فعلا باید منتظر باشیم و نمیشه کار دیگه ای کرد.ولی فکر میکنم اگر برای آزمون اسفند ثبت نام رو شروع کنند،دیگه باید بیخیال نتیجه شیم!
به نظم الان، کار مثبت اینه که بچهای تهرانی قرار بزارن حضوری برن تجمع کنن.به خدا اگه من نزدیک بودم ، هر روز میرفتم.این یک ماهه عصابم حسابی خورده!
نامه اعتراض به آزمون طراحی معماری نظام مهندسی شهریور 91

این نامه ای که نظام مهندسی قزوین فرستاده .جبران کسری نمره وپایین اوردن تراز به سنجش ربطی نداره وزارت راه باید تصمیم بگیره .وزارت راه هم به این نامه ها اهمیت می ده.راستی من شنیدم اسفند ازمون برگزار نمیشه .دوستان توی سایت های دیگه هم گفته بودن شما چیزی نشنیدین؟

jafarsydi

عضو جدید
از 60 تا سوال نظارت که 5تاش کاملا غلط بوده،نمره اش رو به همه داده اند.یعنی تقریبا 9% کمک شده اند
حالا منی که امتحان طراحی رو دادم با 5% رد شدم.
سوالات نظارت جایی برای اعتراض داشت چون سوال و جوابش کاملا مشخصه.ولی امتحان طراحی یه جورایی سلیقه ای است.
لعنت به این آدم ها که اینجوری با زندگی و اعصاب همه مون اینجوری بازی میکنن.

jafarsydi

عضو جدید
این نامه ای که نظام مهندسی قزوین فرستاده .جبران کسری نمره وپایین اوردن تراز به سنجش ربطی نداره وزارت راه باید تصمیم بگیره .وزارت راه هم به این نامه ها اهمیت می ده.راستی من شنیدم اسفند ازمون برگزار نمیشه .دوستان توی سایت های دیگه هم گفته بودن شما چیزی نشنیدین؟

کدوم سایت نوشته؟!منبع این حرفشون کی بوده؟

jafarsydi

عضو جدید
به نظرم اگه امتحان نگیرند،خیلی هم بد نمیشه.چون موکول میشه برای شهریور یا خرداد سال دیگه. واحتمال اینکه روی آزمون شهریور 91 تجدید نظر کنن،بیشتر میشه.
اگر هم اسفند امسال امتحان بگیرند،باز هم خوب میشه،چون اگه قبول بشیم تا اول خرداد پروانه هامون صادر میشه!و فکر میکنم با این همه متقاضی که رد شده اند،امتحان ساده تر یا حداقل دقیق تری بگیرند:biggrin:
در ضمن نظام مهندس گیلان کسی نیست که خبر از کار وبار اینها داشته باشه.این چیزها رو رئیس روئسای سازمان و اون هم با توجه به شرایط روز تعیین میکنن.
من پ نظارت دارم. و گیر طراحی ام .امید وارم هر کسی که واقعا لیاقتش رو داره.زودتر از این پل صرات بگذره.

yaghoobb

عضو جدید
به نظرم اگه امتحان نگیرند،خیلی هم بد نمیشه.چون موکول میشه برای شهریور یا خرداد سال دیگه. واحتمال اینکه روی آزمون شهریور 91 تجدید نظر کنن،بیشتر میشه.
اگر هم اسفند امسال امتحان بگیرند،باز هم خوب میشه،چون اگه قبول بشیم تا اول خرداد پروانه هامون صادر میشه!و فکر میکنم با این همه متقاضی که رد شده اند،امتحان ساده تر یا حداقل دقیق تری بگیرند:biggrin:
در ضمن نظام مهندس گیلان کسی نیست که خبر از کار وبار اینها داشته باشه.این چیزها رو رئیس روئسای سازمان و اون هم با توجه به شرایط روز تعیین میکنن.
من پ نظارت دارم. و گیر طراحی ام .امید وارم هر کسی که واقعا لیاقتش رو داره.زودتر از این پل صرات بگذره.

سلام کاش از یه جا میتونستیم بفهمیم که اسفند امتحان هست یا نه من که نمیدونم چه کار کنم.اگه کمک کنید ممنون میشم.

yaghoobb

عضو جدید
سلام اگه کسی از اینکه اسفند امتحان میگیرن یا نه خبری داره یا بدست آورد لطفا خبر بده.مرسی

jafarsydi

عضو جدید
yaghoobb جان.همیشه حداقل 2 ماه قبل از امتحان ثبت نام میکنن و یک هفته ای هم برای ثبت نام، مهلت میدن.
و امتحان رو حدقل 2 هفته قبل از عید میگیرن.
با این حساب اگه امتحانی توی سال 91بخوان بگیرند،ثبت نامش میتونه فردا یا حداکثر 2هفته دیگه باشه.
حال کردین؟Like و Share فراموش نشه!هه هه ها:biggrin:

yaghoobb

عضو جدید
yaghoobb جان.همیشه حداقل 2 ماه قبل از امتحان ثبت نام میکنن و یک هفته ای هم برای ثبت نام، مهلت میدن.
با این حساب اگه امتحانی توی سال 91بخوان بگیرند،ثبت نامش میتونه فردا یا حداکثر 2هفته دیگه باشه.

خیلی ممنونم ازت .

MARY TANHA

عضو جدید
دوست عزيز حدس شما درست بود ......امروز در باره آغاز ثبت نام و موارد ديگه آزمون اسفند اطلاعيه دادن.
شما ي حدس ديگه هم بزنين بايد چيكار كرد آزمون طراحي قبول شد؟حساب و منطقشون چيه؟

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واقعا که..... جای تاسف داره
با این امتحان شهریورماه ، روشون میشه هنوز اون یکی حل نشده یکی دیگه بگیرن؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فقط شدن یه مخزن جمع آوری اعانه از مهندسان برای مخارجشون...... وگرنه این طریق امتحان گرفتنشون نبود اونم واسه مهندسای بدبخت این مملکت....
همه چیز توی این مملکت باید به طرز فجیعی افتضاح زده بشه

jafarsydi

عضو جدید
این هم یک شگرد هست برای آروم کردن بچها.
از اونجایی که موقع ثبت نام باید شرایط شرکت کنندگان رو هم مشخص کنند.و هنوز برای شرایط و چگونگی امتحان تصمیم نگرفته اند.
پیشاپیش اعلام میکنند که اسفند امتحانی در راه است.
یعنی خلاصه گذشته ها گذشته و به فکر 2ماه آینده باشید..........

1-زمان قدیم سالی یک بار امتحان میگرفتند ولی اگه امتحان شهریور بود، میگفتن کسانی که سنواتشون تا آخر سال تکمیل میشه..........( یعنی 6 ماه جلوتر رو هم برات حساب میکردن)الان مثلا2بار میگیرند

2-قدیم یک امتحان تمیز و مرتب میگرفتند.الان خنده دار....
3-قدیم امتحان نظارت 3 بخش بود.الان شده یکی و خیلی ها مفت با 25% قبول شدند.نمونه اش دوست خودم
4-قدیم ها 4تا مهندس که سرشون توی نقشه و نظام بود پروانه میگرفتند.الان هر کسی درسش تموم میشه و کار گیرش نمیاد میگه من هم پروانه میخوام.
آیا یاری کننده ای هست که مرا یاری کند؟
و این قصه همچنان ادامه دارد................................
:confused:

khatoon 1

عضو جدید
ا
3-قدیم امتحان نظارت 3 بخش بود.الان شده یکی و خیلی ها مفت با 25% قبول شدند.نمونه اش دوست خودم
و

دوست گرامي با بقيه حرفاتون كاملا موافقم.....قبلا ي بار در سال آزمون بود و بعد كسري نمره و گذراندن دوره براي جبران كسري نمره بود و قبولي راحت تر بود تا الان كه بچه ها با 49 درصد مردود ميشن
ولي با اون 25 درصد مخالفم....كساني كه در آزمون نظارت 3 بخشي شركت كرده بودن و در دو بخش قبول شده بودن امسال بايد 25 درصد كسب ميكردن تا پروانه نظارت بگيرن و باز سه تا آزمون دادن.....من خودم ي نمونه اش بودم.سال قبل هم با 45 درصد مردود شدم و امسال از كل آزمون بايد 25 درصد ميوردم......
لطفا شما به فكر گرفتن حق خودتون و برگزاري ي آزمون سالم باشيد تا اينكه كار بقيه و دوستتون را بي ارزش كنيد
اصلا چرا شما شرايطتون مثل دوستتون نبود تا 25 درصد قبول بشين؟
براي ي لحظه خودتون را جاي من و دوستتون بذاريد.......شايد حق بديد

jafarsydi

عضو جدید
khatoon 1 قبول دارم.دختر خاله خود من هم امسال با 49 نظارت رد شد.و عمرا امسال قبولش کنن.
ولی به خدا هرکسی که 10 سال بود دیتیل رد میشد،امسال با همون 25 درصد از 100 قبول شد
اون امتحان نظارتی که شما پارسال رد شدی،من هر سه تاش رو قبول شدم تا نظارت بگیرم.
نتیجه این آزمون این بود که خیلی ها بیخودی قبول یا رد شدند.و فکر میکنم که این واقعا بی عدالتی است.......به هرحال شرایط خوب یا بد ،همینینیه که هست.سوالات نظارت آذر 90 که خوب بود، چرا بیشتر تلاش نکردی؟؟؟؟؟
یا حق

pishy

عضو جدید
بچه ها من یه سه هفته ای نبودم ولی چرا هیچ خبری از اعتراضا نشد؟؟؟.این همه به در و دیوار زدیم آخرش هیچ....
هیچ کدومتون هیچ خبری ندارین؟؟؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.