اعتراض به آزمون طراحي آذر91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

pishy

عضو جدید
یه سایت هست به عنوان سازمان بازرسی ... بیاین اونجا از سازمان سنجش و امتحان طراحی و مقررات ملی شکایت کنیم...

نلا

عضو جدید
نلا جان اگه تعداد زیاد باشه مجبور میشن یه کاری کنن .اما بچه های طراحی چندان همکاری نمی کنن .به نظرت الان چند نفر به سایت فکر نو مراجعه کردن ؟شاید 3 -4 نفر .برای اعتراض حضوری هم هیچ کس اعلام امادگی نکرد .

عزیزم اگه تهران بودم حتما شرکت می کردم.باید به این همه بی عدالتی اعتراض کنیم . اینکه دوره های بعد امتحان برگزار میشه مهم نیست،مهم اینه که نمیدونیم دیگه باید چی رو رعایت کنیم تا قبول بشیم.اگه اعتراض نکنیم هیچ تضمینی برای قبولی دوره های بعد هم وجود نداره!کاش بچه ها به عمق فاجعه پی ببرن و سهل انگاری نکنن.

pishy

عضو جدید
منم مشکل شما رو دارم که شهرستانم...ولی پیگیرم...انگار همه قبول شدن که راحت نشستن....

نلا

عضو جدید
خداییش اینقدر عصبیم که نمیتونم به امتحان دوباره فکر کنم.آخه اونیکه از وسطهای امتحان بلندشده و برگشو داده و گفته اشتباه رسم کرده شده 70...................اما ما ها که 8 ساعت سر جلسه بودیم و با استرس و ابهام کارها رو کامل تحویل دادیم حدنصابو نیاوردیم..............برای خودم و همه اونهایی که معطل یه حق امضا موندن و با درصدهای بالای 40 مردود شدن متاسفم و برای آگرین که حتی نمره کارهاشو بهش ندادن!!!

pishy

عضو جدید
دوستم من داغون ترینم...همه ی زندگیم مختل شده...من و دوستم پشت هم نشسته بودیم... اون نرسید مبله کنه...کار منم تا حدودی سر جلسه دید...شد77 من کامل کشیدم شدم 46...دوستم میگه من نمی دونم این 31 نمره تفاوت از کجا اومده...؟؟؟؟هر چی فکر می کنیم به نتیجه نمی رسیم...

نلا

عضو جدید
میخوام اینو به همه تهرانیهایی که این پست رو میخونن بگم: مهم نیست که نمره قبولی کسب کردی یا نمره زیر 40 آوردی و به نظرت اعتراض فایده ای برات نداره ...به عنوان عضوی از سازمان برای اشتباهی که الان رخ داده و صدالبته در آینده هم رخ میده اعتراض حضوری کن تا این تراژدی هر دوره تکرار نشه.........ما که دیگه از هر دوره ترسیم کامل کردن وقبول نشدن خسته شدیم

pishy

عضو جدید
میخوام اینو به همه تهرانیهایی که این پست رو میخونن بگم: مهم نیست که نمره قبولی کسب کردی یا نمره زیر 40 آوردی و به نظرت اعتراض فایده ای برات نداره ...به عنوان عضوی از سازمان برای اشتباهی که الان رخ داده و صدالبته در آینده هم رخ میده اعتراض حضوری کن تا این تراژدی هر دوره تکرار نشه.........ما که دیگه از هر دوره ترسیم کامل کردن وقبول نشدن خسته شدیم

دوستم چند بار شرکت کردی؟؟؟منم موافقم...تو رو خدا همکاری کنین...وگرنه این داستان بارها و بارها تکرار می شه...

نلا

عضو جدید
دوستم چند بار شرکت کردی؟؟؟منم موافقم...تو رو خدا همکاری کنین...وگرنه این داستان بارها و بارها تکرار می شه...

بار سومم بود......خدا رو شکر میکنم که برای ارشد دیگه معماری رو ادمه ندادم و مدیریت اجرایی خوندم و گرنه همچنان اندر خم یک کوچه بودم!!

نلا

عضو جدید
http://shekayat.bazresi.ir/Portal/Home/Default.aspx?CategoryID=f0e6f38a-4177-4dff-aabd-7e17bae8416a

بچه ها این لینک سازمان بازرسی کل کشوره... همون متن شکایت راجع به نحوه سوال طراحی رو که ترتیب دادیم ، برای اعتراض از سازمان سنجش بفرستیم... موافقین؟؟؟

به نظرم تیری در تاریکیه.......موافقم........عزیزم شما بار چندمت بود که شرکت کردی؟

pishy

عضو جدید
به نظرم تیری در تاریکیه.......موافقم........عزیزم شما بار چندمت بود که شرکت کردی؟

بار اول...ولی بخدا از سال 85 دارم کار می کنم... حدود 100 و خوردی نقشه تایید شده نظام انجام دادم... نمره من امکانش نیست این باشه... هیچ کدوم از دوستام تو شهرمون نمره من رو باور نمی کنن...آخه چی بگم...حدود 2 هفته مرخصی گرفتم که بشینم با دست تمرین کنم بکشم...اینم از اوضاع من...

pishy

عضو جدید
خیلی خوبه. مرسی

اگر موافقین پس همون متن نامه جمعی رو خطاب به مدیر کل سازمان بازرسی کل کشور بفرستیم...ولی یک نفر تنها نه همگی بفرستیم که یه بازرس بفرستن....به نظرتون چطوره؟؟؟

نلا

عضو جدید
بار اول...ولی بخدا از سال 85 دارم کار می کنم... حدود 100 و خوردی نقشه تایید شده نظام انجام دادم... نمره من امکانش نیست این باشه... هیچ کدوم از دوستام تو شهرمون نمره من رو باور نمی کنن...آخه چی بگم...حدود 2 هفته مرخصی گرفتم که بشینم با دست تمرین کنم بکشم...اینم از اوضاع من...

درکت می کنم.......چون بار اول و سوم فرقی نمی کنه وقتی هربار این تراژدی تکرار میشه!!!

pishy

عضو جدید
تو وبلاگ فکر نو هم یه نظرخواهی کنیم اگر اونا هم موافق بودن انجامش بدیم....

artarr

عضو جدید
بچه ها این وبلاگ فکر نو جریانش چیه؟

سایت فکرنو در نظر دارد با توجه به اعتراضات گسترده داوطلبان شرکت کننده در آزمون نظام مهندسی (طراحی معماری) ، اعتراض افراد را طی نامه ای به گوش مسئولین مربوطه برساند. از داوطلبانی که نسبت به نتیجه و نحوه برگزاری آزمون فوق معترض هستند خواهشمندیم نام و نام خانوادگی و شماره عضویت نظام مهندسی خود را در قسمت نظرها برای ما ارسال نمایید.

لطفا در نظرسنجي مربوط به آزمون شركت كنيد. در صورت داشتن هرگونه نظر، مي توانيد در قسمت نظرات، آن را ثبت كنيد. هم چنين براي كسب نتايج بهتر، لطفا لينك نظرسنجي را براي دوستانتان نيز ارسال كنيد.
متن نامه اعتراض به شرح زیر می باشد:

بسمه تعالي

مدير كل مقررات ملي ساختمان جناب دكتر غلامرضا هوائـي
با سلام واحترام خدمت جنابعالي و كليه همكاران شما در دفتر امور مقررات ملي
به استحضار ميرساند ، ما جمعي از داوطلبان شركت كننده در آزمون نظام مهندسي (طراحی معماری) مورخ 31 شهريور ماه 91 ؛ نسبت به طرح سوال ونحوه برگزاري آزمون ياد شده بشدت معترض هستیم.

جناب دكتر همانگونه كه مستحضريد متاسفانه در آزمون ياد شده استانداردهاي طراحی رعايت نشده است . از جمله می توان به نامفهوم بودن سوال ، اشکال در ترسیم زمین موردنظر ، عدم در نظرگرفتن ضوابط پارکینگ و ... اشاره کرد و اين سوال در ذهن پیش مي آيد كه آيا طراحان سوال اطلاع كافي از نوع آزمون ياد شده داشته اند ؟ آيا با مباحث مقررات ملي آشنايي كافي داشته اند تا بتوانند بر اساس آن آزموني در حد استاندارد طراحي كنند ؟ جناب دكتر آيا كسي از طرف سازمان براي چك كردن سئوالات در نظر گرفته شده بود ؟
در پایان از شما خواهشمندیم در صورت امکان معیار تصحیح سوالات طراحی را به طریقی در اختیار شرکت کنندگان قرار داده تا ابهامات موجود برطرف گردد و همچنین در صورت صلاحدید نسبت به نتیجه آزمون و تراز قبولی تجدید نظر فرمایید.
با توجه به موارد ذکر شده از شما مدیر توانا خواهشمندیم نسبت به پیگیری اعتراض اینجانبان همکاری لازم را مبذول فرمایید.
پيشاپيش از بذل توجه جنابعالي كمال تشكر را داريم .توفيق روزافزون شما را از درگاه ايزد منان خواستاريم .

ادرس سایتhttp://www.fekre-no.ir/index.php?op...8:-91&catid=919:1390-09-30-20-25-21&Itemid=14

Asemouni

عضو جدید
من می خوام لینک سایت فکر نو را برای دوستام که در جریان نیستن اس ام اس کنم تا همه شرکت کنن... لطفا همه اطلاع رسانی کنن...

amin576

عضو جدید
وقتی از جلسه ازمون اومدم تو تاپیک طراحی نوشتم سوال رو آبدارچی سازمان طراحی کرده،ولی الان مطمئنم دیگه آبدارچی اونا رو صحیح نکرده چون اگه آبدارچی صحیح می کرد حتما نیگا می کرد بینم ما سوالشو چجور جواب دادیم.مطمئنم اینبار یکی دیگه رو آوردن و گفتن ده بیست سی چل کن و نمره بده،خیلی مسخرس نمره دادنشون،بخوره تو سرشون این نمره ها

pishy

عضو جدید
كاشكي بچه هاي تهران همه اعلام آمادگي مي كردن دوشنبه مي رفتين پيش دكتر هوايي مقررات ملي...

artarr

عضو جدید
كاشكي بچه هاي تهران همه اعلام آمادگي مي كردن دوشنبه مي رفتين پيش دكتر هوايي مقررات ملي...

من با چند تا از دوستام دوشنبه می ریم پیش دکتر هوایی .هر کدام از دوستان که می تونه بیاد دوشنبه ساعت 9 صبح دفتر مقررات ملی حضور پیدا کنه.

jafarsydi

عضو جدید
دوستان خواهشا بی تفاوت نباشید.دوره بعد هم آش همین آش و کاسه همین کاسه است.تا میتوانید اطلاع رسانی کنید و پیگیر باشید

1. دانلود نمونه فرم اعتراض نامه آزمون طراحی شهریور 91
  2. دانلود دفترچه دستورالعمل اعلام نتایج آزمون

آخرین ویرایش:

pishy

عضو جدید
من با چند تا از دوستام دوشنبه می ریم پیش دکتر هوایی .هر کدام از دوستان که می تونه بیاد دوشنبه ساعت 9 صبح دفتر مقررات ملی حضور پیدا کنه.

عالیه...ما هم منتظریم دوشنبه شه و شما خبرش رو بهمون بدین...بازم ممنون

pishy

عضو جدید
دوستانی که به ازمون طراحی اعتراض دارن لطفا روز دوشنبه ساعت 9 صبح به دفتر دکتر هوایی به ادرس تهران- ميدان آرژانتين- ابتداي بلوار آفريقا-
ساختمان شهيد دادمان- طبقه سوم جنوبي مراجعه کنند.(نقل قول از سایت فکر نو)

pishy

عضو جدید
بچه ها زنگ زدم دفتر دکتر هوایی.... ایشون مریضن و یه هفته ای می شه نرفتن...بهم گفتن با دکتر نور محمدی صحبت کنین...شماها رفتین مقررات ملی؟؟؟؟

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها زنگ زدم دفتر دکتر هوایی.... ایشون مریضن و یه هفته ای می شه نرفتن...بهم گفتن با دکتر نور محمدی صحبت کنین...شماها رفتین مقررات ملی؟؟؟؟

سلام
منم پریروز زنگ زدم، گفتن دکتر هوایی کسالت دارن و نیومدن
آقای نورصالحی هم تلفنشون رو جواب نمیدن چند روزه!!!
چیکار کنیم؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.