اعتراض به آزمون طراحي آذر91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
يعني به نظر شما اون سوالا نمرش تقسيم نشده بين باقيه؟؟!!!اگه اينطوره حتما بايد اعتراض كنيم...

من فکر میکنم تقسیم نشده.
کاری نداره.برید توی کارنامتون رو ببینید. جمع همه سوالها میشه 100.
بعضی از بچه ها میگن جزء سوالای پاسخ داده شده حسابش کردن.
نمیدونم اما من فکر نمیکنم اینجوری باشه.یکی از بچه های نقشه برداری هم این مساله رو گفته که نمره ها بر اساس پاسخنامه اولیه اعلام شده. هر کسی خودش میدونه چیکار کرده.
من فکر نمیکنم تقسیم شده باشه

آخرین ویرایش:

shadfar

عضو جدید
N,دوست عزیز این اعلامیه کجا درج شده است

N,SJ

artarr

عضو جدید
دوستم اين شماره فاكس سازمان سنجشه ...من هم نامه فردي و هم گروهي رو ١ ساعت پيش فاكس كردم و چون شماره موبايلم رو در نامه فردي بود سريع زنگ زدن و كگفتن شما مي دونين كجا نامه رو فاكس كردين اينجا سنجشه گفتم فرقي نداره ما اعتراض داريم گفتن ما نمره ها رو درست دادين و بايد در مهلت قبل از اعلام نتايج نامه مي دادين و ما كار خودمون را انجام داديم ...گفتم بارم يا كليدي بوده كه ما بهش اعتراض كنيم...گفت مي تونين به همون مقررات ملي اعتراض بفرستين وظيفه ما تمام شده...

۰۲۱۸۸۶۴۶۳۶۶ شماره مقرررات ملی

ameen joon

عضو جدید
من خودم 41 شدم. نمی دونم اعتراض فایده ای داره یا نه ولی در هر صورت هم میل زدم هم فاکس کردم هم پست کردم. امیدوارم حداقل برای دیگران مفید باشه. حالا اگه ما هم قبول شیم بهتر :D

artarr

عضو جدید
سلام بچه ها متن زیرو بخونید وبه سایت فکر نو به این آدرس http://www.fekre-no.ir/index.php?op...90-09-30-20-25-21&Itemid=14#CommentFormمراجعه کنید.
نامه اعتراض به آزمون طراحی معماری نظام مهندسی شهریور 91
سایت فکرنو در نظر دارد با توجه به اعتراضات گسترده داوطلبان شرکت کننده در آزمون نظام مهندسی (طراحی معماری) ، اعتراض افراد را طی نامه ای به گوش مسئولین مربوطه برساند. از داوطلبانی که نسبت به نتیجه و نحوه برگزاری آزمون فوق معترض هستند خواهشمندیم نام و نام خانوادگی و شماره عضویت نظام مهندسی خود را در قسمت نظرها برای ما ارسال نمایید.

لطفا در نظرسنجي مربوط به آزمون شركت كنيد. در صورت داشتن هرگونه نظر، مي توانيد در قسمت نظرات، آن را ثبت كنيد. هم چنين براي كسب نتايج بهتر، لطفا لينك نظرسنجي را براي دوستانتان نيز ارسال كنيد.
متن نامه اعتراض به شرح زیر می باشد:

بسمه تعالي

مدير كل مقررات ملي ساختمان جناب دكتر غلامرضا هوائـي
با سلام واحترام خدمت جنابعالي و كليه همكاران شما در دفتر امور مقررات ملي
به استحضار ميرساند ، ما جمعي از داوطلبان شركت كننده در آزمون نظام مهندسي (طراحی معماری) مورخ 31 شهريور ماه 91 ؛ نسبت به طرح سوال ونحوه برگزاري آزمون ياد شده بشدت معترض هستیم.

جناب دكتر همانگونه كه مستحضريد متاسفانه در آزمون ياد شده استانداردهاي طراحی رعايت نشده است . از جمله می توان به نامفهوم بودن سوال ، اشکال در ترسیم زمین موردنظر ، عدم در نظرگرفتن ضوابط پارکینگ و ... اشاره کرد و اين سوال در ذهن پیش مي آيد كه آيا طراحان سوال اطلاع كافي از نوع آزمون ياد شده داشته اند ؟ آيا با مباحث مقررات ملي آشنايي كافي داشته اند تا بتوانند بر اساس آن آزموني در حد استاندارد طراحي كنند ؟ جناب دكتر آيا كسي از طرف سازمان براي چك كردن سئوالات در نظر گرفته شده بود ؟
در پایان از شما خواهشمندیم در صورت امکان معیار تصحیح سوالات طراحی را به طریقی در اختیار شرکت کنندگان قرار داده تا ابهامات موجود برطرف گردد و همچنین در صورت صلاحدید نسبت به نتیجه آزمون و تراز قبولی تجدید نظر فرمایید.
با توجه به موارد ذکر شده از شما مدیر توانا خواهشمندیم نسبت به پیگیری اعتراض اینجانبان همکاری لازم را مبذول فرمایید.
پيشاپيش از بذل توجه جنابعالي كمال تشكر را داريم .توفيق روزافزون شما را از درگاه ايزد منان خواستاريم .

• Like
واکنش ها: agin

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بچه ها متن زیرو بخونید وبه سایت فکر نو به این آدرس http://www.fekre-no.ir/index.php?option=com_content&view=article&id=808:-91&catid=919:1390-09-30-20-25-21&Itemid=14#CommentFormمراجعه کنید.
نامه اعتراض به آزمون طراحی معماری نظام مهندسی شهریور 91
سایت فکرنو در نظر دارد با توجه به اعتراضات گسترده داوطلبان شرکت کننده در آزمون نظام مهندسی (طراحی معماری) ، اعتراض افراد را طی نامه ای به گوش مسئولین مربوطه برساند. از داوطلبانی که نسبت به نتیجه و نحوه برگزاری آزمون فوق معترض هستند خواهشمندیم نام و نام خانوادگی و شماره عضویت نظام مهندسی خود را در قسمت نظرها برای ما ارسال نمایید.

لطفا در نظرسنجي مربوط به آزمون شركت كنيد. در صورت داشتن هرگونه نظر، مي توانيد در قسمت نظرات، آن را ثبت كنيد. هم چنين براي كسب نتايج بهتر، لطفا لينك نظرسنجي را براي دوستانتان نيز ارسال كنيد.
متن نامه اعتراض به شرح زیر می باشد:

بسمه تعالي

مدير كل مقررات ملي ساختمان جناب دكتر غلامرضا هوائـي
با سلام واحترام خدمت جنابعالي و كليه همكاران شما در دفتر امور مقررات ملي
به استحضار ميرساند ، ما جمعي از داوطلبان شركت كننده در آزمون نظام مهندسي (طراحی معماری) مورخ 31 شهريور ماه 91 ؛ نسبت به طرح سوال ونحوه برگزاري آزمون ياد شده بشدت معترض هستیم.

جناب دكتر همانگونه كه مستحضريد متاسفانه در آزمون ياد شده استانداردهاي طراحی رعايت نشده است . از جمله می توان به نامفهوم بودن سوال ، اشکال در ترسیم زمین موردنظر ، عدم در نظرگرفتن ضوابط پارکینگ و ... اشاره کرد و اين سوال در ذهن پیش مي آيد كه آيا طراحان سوال اطلاع كافي از نوع آزمون ياد شده داشته اند ؟ آيا با مباحث مقررات ملي آشنايي كافي داشته اند تا بتوانند بر اساس آن آزموني در حد استاندارد طراحي كنند ؟ جناب دكتر آيا كسي از طرف سازمان براي چك كردن سئوالات در نظر گرفته شده بود ؟
در پایان از شما خواهشمندیم در صورت امکان معیار تصحیح سوالات طراحی را به طریقی در اختیار شرکت کنندگان قرار داده تا ابهامات موجود برطرف گردد و همچنین در صورت صلاحدید نسبت به نتیجه آزمون و تراز قبولی تجدید نظر فرمایید.
با توجه به موارد ذکر شده از شما مدیر توانا خواهشمندیم نسبت به پیگیری اعتراض اینجانبان همکاری لازم را مبذول فرمایید.
پيشاپيش از بذل توجه جنابعالي كمال تشكر را داريم .توفيق روزافزون شما را از درگاه ايزد منان خواستاريم .

ممنونم دوست عزیز.
مدیر سایت فکر نو ، آقای مهندس جان نثاری واقعاً فهیم هستند.
به نظرم خیلی خوبه اگر همه پشتیبانی بکنیم.

artarr

عضو جدید
ممنونم دوست عزیز.
مدیر سایت فکر نو ، آقای مهندس جان نثاری واقعاً فهیم هستند.
به نظرم خیلی خوبه اگر همه پشتیبانی بکنیم.

بله آقای جان نثاری هستن .اگه بچه ها همکاری کنن فکر می کنم نتیحه بگیریم

نلا

عضو جدید
سلام.منم 43 شدم.واقعا حوصله ندارم دوباره امتحان بدم.به دکتر هوایی میل زدم.باید با هم اعتراض کنیم تا تراز قبولی رو 40 بگیرن و کلاس جبرانی بذارن.

نلا

عضو جدید
آخه معلوم نیست امتحان بعدی رو چه جوری سوال بدن و چه قوانین جدیدی بذارن.یادمه روز امتحان یکی از بچه ها زود برگه امتحانشو داده و گفته اشتباه ترسیم کرده و فرصت از نو رسم کردن نداره.اما الان با 70 قبول شده!!!من که نفهمیدم برگه ها چه جوری صحیح شده؟

artarr

عضو جدید
آخه معلوم نیست امتحان بعدی رو چه جوری سوال بدن و چه قوانین جدیدی بذارن.یادمه روز امتحان یکی از بچه ها زود برگه امتحانشو داده و گفته اشتباه ترسیم کرده و فرصت از نو رسم کردن نداره.اما الان با 70 قبول شده!!!من که نفهمیدم برگه ها چه جوری صحیح شده؟

اعتراضاتتونو به مقررات ملی فاکس کنین .لطفا به دوستانتونم اطلاع بدین به سایت فکرنو برن ودر اعتراض گروهی شرکت کنن.

mohamad_art

عضو جدید
من هیچ دفعه اعتراض ندادم فکر میکردم تاثیر نداره این دفعه میخوام اعتراض بدم
دفعه اول که نیم نمره از حد نصاب کمتر داشتم

سلام مهندس مگه نمره ها گرد شده نیستن بعد شما چطور نیم نمره کم داشتین......
البته این ازمون همینطوری هستش وقتی 100درصد فکر میکنی قبول هستی قبول نمیشی

نلا

عضو جدید
اعتراضاتتونو به مقررات ملی فاکس کنین .لطفا به دوستانتونم اطلاع بدین به سایت فکرنو برن ودر اعتراض گروهی شرکت کنن.

عزیزم به سایت فکر نو سر زدم و اعتراض زدم. فردا هم اعتراضمو بر سازمان نظام مهندسی پست می کنم.راستش اگه این نمره های بالای 85 ،83،70 و ....نبود شاید تجدید نظر می کردن.نمیدونم نتیجه ای داره یا نه ؟ به هر حال ما تلاشمونو می کنیم.شما ظراحی چند شدی؟

artarr

عضو جدید
عزیزم به سایت فکر نو سر زدم و اعتراض زدم. فردا هم اعتراضمو بر سازمان نظام مهندسی پست می کنم.راستش اگه این نمره های بالای 85 ،83،70 و ....نبود شاید تجدید نظر می کردن.نمیدونم نتیجه ای داره یا نه ؟ به هر حال ما تلاشمونو می کنیم.شما ظراحی چند شدی؟

48 شدم . خبر داری از خانمها هم کسی نمره ش بالا شده یانه ؟

jafarsydi

عضو جدید
بچها هر کسی امتحان طراحی رو داده باشه،میدونه چقدر سخته دوباره امتحان دادن.خدا کنه قبول کنن با
کلاس جبرانی سر وتهش هم بیاد.
خدا شاهده اگه سوالات و خواستها مبهم نبود، خیلی بهتر میکشیدیم

1. دانلود نمونه فرم اعتراض نامه آزمون طراحی شهریور 91
  2. دانلود دفترچه دستورالعمل اعلام نتایج آزمون

pishy

عضو جدید
خیلی کلافه ام.اصلا حوصله ندارم دوباره سر جلسه بشینم.نمیدونم شماها چه حالی دارید؟
عزیزم من هم حال تو رو دارم... با شش سال سابقه کار دیگه روم نمیشه تو محیط کارم سرم رو بلند کنم...چون مطمئن بودم قبول می شم...حالا هم امیدوارم با این اعتراضات گسترده ما نتیجه ای داشته باشه...

آگرین

عضو جدید
سلام دوستان....نمره ازمون طراحی من واقعااااااا افتضاح شده اگر فقط سوال اول را جواب میدادم نمره ام همین میشد و لازم نبود یک روز کامل از صبح تا شب طرح بکشم ...همه چی رو رعایت کردم...اصلااااااااااااااااا باورم نمیشه این نمره را گرفتم ...اگه ازمون قبل یک دهم این موارد رو رعایت میکردم مطمنم قبول میشدم...انقدر نمره ام بده که اصلا نمیدونم براش اعتراض بدم یا ندم خودم هم دچار سردرگمی شدم ولی میدونم این نمره حق من نیست

pishy

عضو جدید
سلام دوستان....نمره ازمون طراحی من واقعااااااا افتضاح شده اگر فقط سوال اول را جواب میدادم نمره ام همین میشد و لازم نبود یک روز کامل از صبح تا شب طرح بکشم ...همه چی رو رعایت کردم...اصلااااااااااااااااا باورم نمیشه این نمره را گرفتم ...اگه ازمون قبل یک دهم این موارد رو رعایت میکردم مطمنم قبول میشدم...انقدر نمره ام بده که اصلا نمیدونم براش اعتراض بدم یا ندم خودم هم دچار سردرگمی شدم ولی میدونم این نمره حق من نیست

چند شدی ؟؟؟

آگرین

عضو جدید
12:cry:...یعنی من اصلا سرجلسه نرفتم...اون همه اندازه گذاری ...اون پلان و مبلمان...آکس بندی...پارکینگ...یعنی هیچی...خودم فکر میکردم قبول میشم

pishy

عضو جدید
12:cry:...یعنی من اصلا سرجلسه نرفتم...اون همه اندازه گذاری ...اون پلان و مبلمان...آکس بندی...پارکینگ...یعنی هیچی...خودم فکر میکردم قبول میشم
وای بر من... خدا می دونه بر چه مبنایی تصحیح کردن... اعتراض کنین حتما...منم مطمئن بودم قبول می شدم...

نلا

عضو جدید

من واقعا ناراحت شدم.آخه 12 یعنی چی!!!مگه میشه این همه اختلاف وجود داشته باشه....................یکی 85 بشه و یکی 12؟؟نتایج کنکور ارشد این قدر برام سخت و عجیب نبوده که نتایج این امتحان برام غیر عادیه!!

نلا

عضو جدید
راستی بچه ها از خدمات باشگاه رفاهی مهندسان خبر دارید؟ به نظرتون خدمات بیمه و دندانپزشکی باشگاه خوبه؟

آگرین

عضو جدید
وای بر من... خدا می دونه بر چه مبنایی تصحیح کردن... اعتراض کنین حتما...منم مطمئن بودم قبول می شدم...

من واقعا ناراحت شدم.آخه 12 یعنی چی!!!مگه میشه این همه اختلاف وجود داشته باشه....................یکی 85 بشه و یکی 12؟؟نتایج کنکور ارشد این قدر برام سخت و عجیب نبوده که نتایج این امتحان برام غیر عادیه!!

منم یه پلان کشیدم عین همین پلانهایی که بچه ها تو تاپیک گذاشتن با همون ستون گذاری ...طرحم شبیه خیلی از شماها شمالی جنوبی کشیدم ...باکس پله و اسانسورم ضللع راست وقمست و سط آن ضلع بود ...ظوابط حریق و معلولین را رعایت کردم... حتی دیوار زیر زمین را 30 سانت گرفتم... درز انقطاع...تراس آشپزخانه.... کدهای ارتفاعی و......حالا من در طرحم خطااااااا هم داشتم ، درسته ولی نه دیگه اینقدرررررررررر ....من فقط نمره سوال اولم را گرفتم...

artarr

عضو جدید
بله. دوتا از دوستام 70 و 68 شدن .به نظرت با این نمره های بالا اعتراض فایده ای داره؟

نلا جان اگه تعداد زیاد باشه مجبور میشن یه کاری کنن .اما بچه های طراحی چندان همکاری نمی کنن .به نظرت الان چند نفر به سایت فکر نو مراجعه کردن ؟شاید 3 -4 نفر .برای اعتراض حضوری هم هیچ کس اعلام امادگی نکرد .

artarr

عضو جدید
منم یه پلان کشیدم عین همین پلانهایی که بچه ها تو تاپیک گذاشتن با همون ستون گذاری ...طرحم شبیه خیلی از شماها شمالی جنوبی کشیدم ...باکس پله و اسانسورم ضللع راست وقمست و سط آن ضلع بود ...ظوابط حریق و معلولین را رعایت کردم... حتی دیوار زیر زمین را 30 سانت گرفتم... درز انقطاع...تراس آشپزخانه.... کدهای ارتفاعی و......حالا من در طرحم خطااااااا هم داشتم ، درسته ولی نه دیگه اینقدرررررررررر ....من فقط نمره سوال اولم را گرفتم...

آگرین عزیز شاید برگه شما گم شده حتما اعتراض کن وگرنه متوجه نمی شی مشکل چی بوده .

وضعیت
موضوع بسته شده است.