[اطلاعیه] ثبت نام ازمون سراسری کارشناسی ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی چی برا اینکه پیام نور و غیر اتفاعی ثبت نام کنم درست یک پول جدا باید بدم ولی برا معماری داخلی اش هم باز دوباره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی چی برا اینکه پیام نور و غیر اتفاعی ثبت نام کنم درست یک پول جدا باید بدم ولی برا معماری داخلی اش هم باز دوباره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
معماری داخلی ،معماری اسلامی ، مهندسی معماری ، معماری منظر ومطالعات رو تنها یک پول میدی اونم تحت عنوان مجموعه معماری حالا بعد از کنکور واعلام نتایج اولیه بهتون میگن کدوم یک از اینها رو مجاز شدی وباید براش اسکیس بدی اونجاست که برای هر کدوم از اسکیس ها 15 هزار تومان جداگانه میدیند. البته معماری اسلامی ومهندسی معماری اسکیسشون مشترکه
حالا برای مدیریت پروژه و انرزی در معماری که یک آزمون مشترک تحت عنوان هنرهای ساخت دارند هم باید تحت عنوان رشته شناور یک پول جداگانه بپردازی در همین مرحله
در مورد غیر انتفاعی وپیام نور هم چه در شناور چه در رشته اصلی یعنی مجموعه معماری باید یک کارت جداگانه ای بخری البته امسال برای بچه هایی که نخریده بودند در مرحله دوم گفتند اونایی که مجاز شدند ونخریده بودند این کارت رو میتونند االان بخرند یعنی زمانی که نتایج اولیه اعلام شده بود

Eagle Golden

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنونم

ممنونم

قطعا اگه سراسری نری محروم میشی ولی من پارسال تا جایی که وقت کردم خوندم کنکور مرحله 1 رو دادم مجاز شدم رفتم مرحله 2 هم دادم اما انتخاب رشته فقط شبانه زدم مشکلی پیش نیاد
امسال دیگه خیلی راحت ترم چون هم خوندم هم با هردو مرحلش اشناترم
پس امسالو حتماااااا بخون چه قبول بشی چه نشی

چه جالب پس شما هم شرایطتون مثل من بود حقیقتش من از تابستون میخواستم شروع کنم شروع کردم به جزوه دانلود کردن و دوستام تا منو دیدن رفتن کلاس .وو الان اونا خوندنو من بخاطر شرایطی که پیش اومد نتونستم بخونم و تازه الان میخوام شروع کنم الانم نا امید نیستم به امید خدا اگر شبانه قبول شدم که میرم اگرنه 1 سال توپ میخونم میرم سراسری از راهنمایی های همتون ممنونم و از همه مهم تر اینکه بهم انگیزه دادین:gol::)

memar_lahijani

عضو جدید
ینی اصلیه رو تونستی ثبت نام کنی برای غیرانتفاعی مشکل پیدا کردی؟![/QUOTE]

نه کلا نمی شه ثبت نام کرد . مشکل اینجاست که تو ردیف 20 وقتی کد دانشگاه محل تحصیل کارشناسیم رو وارد می کنم اسم دانشگاهم رو می شناسه و کنارش می نویسه ولی کنارش یه مثلث چشمک زن زردو قرمز میاد و صفحه به همین دلیل به گام بعدی که گرفتن کد رهگیری و تکمیل ثبت نام هست نمیره . :(

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها گرایش های ما به غیر ... چیزای دیگه هم هستن؟
معرفی گرایش های معماری:
مجموعه معماری:
‫1.‬معماری- معماری
‫2.‬معماری منظر
‫3.‬معماری داخلی
‫4.‬معماری اسلامیمطالعات معماری
‫5.‬بازسازی پس از سانحه
مجموعه مدیریت پروژه و ساخت:
‫1.‬مدیریت پروژه
‫2.‬تکنولوژی معماری
‫3.‬انرژی معماری
مجموعه شهرسازی:
‫1.‬طراحی شهری
‫2.‬برنامه ریزی شهری

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هر شخص میتونه یک اصلی شرکت کنه یک شناور
اصلیتون میشه مجموعه معماری، شناورتون میشه هنرهای ساخت
سازمان سنجش در کل یک دفترچه برای ثبت نام گذاشته که می تونید از سایت www.sanjesh.org دریافت کنید:
http://92.242.195.142/NOETDownload/DownloadHandler.ashx?id=421

طریقه و هزینه خرید هم توی سایت درج شده :
مشاهده پیوست 178111

راستشو بخوای متوجه نشدم . الان برم پست بهم دفترچه نمیده ؟ کاملا اینترنتیه ؟ چرا 2بار 17.800 پول میخواد؟ اون 5.800 چیه ؟ هرچی خوندم نفهمیدم :(
من میخوام هنرهای ساخت و معماری و غیر انتفاعی شرکت کنم

آخرین ویرایش:

Maryam.PZ

کارشناس ارشد مرمت ابنیه
کاربر ممتاز
راستشو بخوای متوجه نشدم . الان برم پست بهم دفترچه نمیده ؟ کاملا اینترنتیه ؟ چرا 2بار 17.800 پول میخواد؟ اون 5.800 چیه ؟ هرچی خوندم نفهمیدم :(
من میخوام هنرهای ساخت و معماری و غیر انتفاعی شرکت کنم

آقای کوروش اینجا توضیح دادن که :

معماری داخلی ،معماری اسلامی ، مهندسی معماری ، معماری منظر ومطالعات رو تنها یک پول میدی اونم تحت عنوان مجموعه معماری حالا بعد از کنکور واعلام نتایج اولیه بهتون میگن کدوم یک از اینها رو مجاز شدی وباید براش اسکیس بدی اونجاست که برای هر کدوم از اسکیس ها 15 هزار تومان جداگانه میدیند. البته معماری اسلامی ومهندسی معماری اسکیسشون مشترکه
حالا برای مدیریت پروژه و انرزی در معماری که یک آزمون مشترک تحت عنوان هنرهای ساخت دارند هم باید تحت عنوان رشته شناور یک پول جداگانه بپردازی در همین مرحله
در مورد غیر انتفاعی وپیام نور هم چه در شناور چه در رشته اصلی یعنی مجموعه معماری باید یک کارت جداگانه ای بخری البته امسال برای بچه هایی که نخریده بودند در مرحله دوم گفتند اونایی که مجاز شدند ونخریده بودند این کارت رو میتونند االان بخرند یعنی زمانی که نتایج اولیه اعلام شده بود

چرا احتمالا دارن اگه نه کافی نت بری برات پرینت می گیرن
اگه یک رشته اصلی بخوای شرکت کنی مثل مجموعه معماری باید 17800 بدی
اگه می خوای یک رشته شناور هم شرکت کنی مثل هنر های ساخت یا طراحی شهری باید یه 17800 دیگه بدی
اگه دوست داری امکان گزینش غیرانتفاعی بعدا توی انتخاب رشته (اردیبهشت) برات فعال باشه باید 5800 بدی
(البته سال قبل اگه الان غیر انتفاعی رو نمی خریدی می تونستی وقتی نتایج اومد بخری و بعد انتخاب رشته کنی)

memar_lahijani

عضو جدید
ینی اصلیه رو تونستی ثبت نام کنی برای غیرانتفاعی مشکل پیدا کردی؟!

نه کلا نمی شه ثبت نام کرد . مشکل اینجاست که تو ردیف 20 وقتی کد دانشگاه محل تحصیل کارشناسیم رو وارد می کنم اسم دانشگاهم رو می شناسه و کنارش می نویسه ولی کنارش یه مثلث چشمک زن زردو قرمز میاد و صفحه به همین دلیل به گام بعدی که گرفتن کد رهگیری و تکمیل ثبت نام هست نمیره . :([/QUOTE]

دوستان امروز صبح که امتحان کردم مشکل حل شد . ظاهرا ساعت های اول ثبت نام همیشه مشکل وجود داره .

bita-archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
کد رشته کارشناسیو که فارغ التحصیل بشیم گفته از سایت بگیرین؟؟کجای سایت سنجش بگیریم؟؟؟

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عجیبه! سایت سنجش باز نمیشه! :surprised:

برا منم باز نمیشه کمکککککککک

فک کنم واسه همه باز نمیشه. عیب نداره. عصر امتحان میکنیم دوباره. وقت هست فعلاً.
کل صبحم خراب شد رفتم نت ثبت نام کنم دیدم سایتش باز نمیشه..........کلی وایسادم و اومدم خونه.حالا باز باید بعداز طهرم برم.بچه ها یه سوال کارت رشته دوم مثل همون رشته اصلیه دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟عنوان خاصی که نداره مثلا بگن کارت رشته دوم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یعنی کارت رشته اصلی و رشته دوم با هم فرقی ندارن؟؟؟؟؟؟؟

samaneh.mhsn

عضو جدید
کاربر ممتاز
کل صبحم خراب شد رفتم نت ثبت نام کنم دیدم سایتش باز نمیشه..........کلی وایسادم و اومدم خونه.حالا باز باید بعداز طهرم برم.بچه ها یه سوال کارت رشته دوم مثل همون رشته اصلیه دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟عنوان خاصی که نداره مثلا بگن کارت رشته دوم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یعنی کارت رشته اصلی و رشته دوم با هم فرقی ندارن؟؟؟؟؟؟؟
نه. فرقى نداره، فقط دو بار ازت رمز كارت اعتباريا رو مى خواد. فرقى نمى كنه.

farzaneh*memary

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
بچه ها گرایش های ما به غیر ... چیزای دیگه هم هستن؟
معرفی گرایش های معماری:

* مجموعه معماری: 1352
‫1.‬معماری- معماری
‫2.‬معماری منظر
‫‫3.‬معماری اسلامی
4.مطالعات معماری
‫5.‬بازسازی پس از سانحه
6.‬معماری داخلی

* مجموعه مدیریت پروژه و ساخت: 1361
‫1.‬مدیریت پروژه
‫2.‬تکنولوژی معماری (که از امسال تبدیل شده به 2 گرایش : فناوری معماری - بیونیک ، فناوری معماری- دیجیتال)
‫3.‬انرژی معماری

* مجموعه ی برنامه ریزی شهری
: 1350
1.برنامه ریزی شهری
2.برنامه ریزی منطقه ای
3. مدیریت شهری

* مجموعه ی طراحی شهری : 1351
1. طراحی شهری

* مجموعه ی مرمت و احیای بناها و بافت های تاریخی: 1353
1. حفاظت و مرمت میراث معماری
2. حفاظت و مرمت میراث شهری

مجموعه شهرسازی:
‫1.‬طراحی شهری
‫2.‬برنامه ریزی شهری

ما "مجموعه شهرسازی نداریم"، یک مجموعه ی طراحی شهری داریم (که فقط رشته ی طراحی شهری رو داره) و یک مجموعه ی برنامه ریزی شهری و منطقه ای رو داریم که سه تا رشته داره (برنامه ریزی شهری، برنامه ریزی منطقه ای، مدیریت شهری) ... یعنی طراحی شهری و برنامه ریزی شهری آزمون هاشون جداست و ما فقط یکی شو به عنوان رشته ی شناور می تونیم انتخاب کنیم. بعد به جز اینایی که گفتین مرمت رو هم داریم که همون طور که همراهی گفتن پذیرشش خیلی کمه و یه مقدار سخته...

... رفتم تو قسمت پرسش و پاسخ که عضو بشم سوالم رو بپرسم کلی دردسر داره ، زنگ زدن هم که فکر نمی کنم جواب بده . :( ....
خدا رو شکر مشکل شما که حل شد ولی برای مشکلات احتمالی آینده می گم اینو : اگه تو قسمت پرسش و پاسخ سایت عضو باشین و سوال بپرسین معمولا 0.5 ساعته جواب می دن! من به خاطر کنکور داداشم (چون نیمه متمرکز اینا شرکت کرده بود و یه کم شرایطش پیچیده بود) چند بار از این سیستم استفاده کردم که معمولا خیلی سریع و مفید بود راهنمایی هاشون

آخرین ویرایش:

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا هول کردین بچه ها یه ثبت نامه دیگه:biggrin: این همه استرس داریند موقع کنکور میخوایند چه کنید. قضیه خیلی ساده است. در ضمن کجا قسمت پرسش پاسخ سخته مراحلش؟ مشخصاتت رو ثبت میکنی بعد خیلی راحت سوال میپرسی نهایتا تا فردا بهت جواب میدن خیلی راحت وشیرین

mitra2470

عضو جدید

کلا به شما نمیاد سوال بپرسی انگار همیشه باید کلی سوالو باهم جواب بدی و حلال سوالای بچه ها باشی:)

Behnaz.B

عضو جدید
سلام بچه ها خسته نباشید :D
من رشته شناور هم میخوام انتخاب کنم. کدوم بهتره؟ کدوم ظرفیتش بالاتره؟ و منابعش به منابع مجموعه معماری نزدیکتره؟

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها خسته نباشید :D
من رشته شناور هم میخوام انتخاب کنم. کدوم بهتره؟ کدوم ظرفیتش بالاتره؟ و منابعش به منابع مجموعه معماری نزدیکتره؟
بستگی داره به علاقه خودت اما اکثرا هنر های ساخت رو میزنند ولی مثلا خود من مرمت ابنیه رو زدم چون دوست داشتم اما کنکورش نرفتم:D

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره سجاد جان کارتشون مثل همه فقط باید یادت بمونه خودت که کدوم اصلیه کدوم شناوره هیچ فرقی نداره

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اووفففش ثبت نام کردم . چون تا حالا کنکور نداده بودم بلد نبودم و سوالات عجیب و غریب میپرسیدم :)

Behnaz.B

عضو جدید
علاقم که همون مجموعه معماریه. ولی شناور هم میخوام انتخاب کنم که شانس قبولیم بیشتر بشه. الان بین طراحی شهری/ هنرهای ساخت و معماری / و مرمت موندم :(

sepide*

عضو جدید
من اخر بهمن 93 درسم تموم میشه
یکی از دوستام میگفت میشه شرکت کنی و اگه قبول شدی یه ترم اول مرخصی بگیری و از بهمن شروع کنی
کسی میدونه امکان همچین کاری هست یا نه؟؟
یا اگه بخوام ازمون بصورت ازمایشی بدم مشکلی پیش نمیاد؟؟

Behnaz.B

عضو جدید
خطا میده همش!!!!!!!

خطا میده همش!!!!!!!

من همه مواردو مو به مو و درست پر کردم اما همش این خطا رو میده:

خطاهاي زير را برطرف کرده و دوباره بر روي دکمه تاييد کليک کنيد:
اطلاعات شما ثبت نگردید، لطفا تلاش مجدد نمایید

شما تونستید ثبت نام کنید امشب؟

:surprised:

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اخر بهمن 93 درسم تموم میشه
یکی از دوستام میگفت میشه شرکت کنی و اگه قبول شدی یه ترم اول مرخصی بگیری و از بهمن شروع کنی
کسی میدونه امکان همچین کاری هست یا نه؟؟
یا اگه بخوام ازمون بصورت ازمایشی بدم مشکلی پیش نمیاد؟؟
اگر غیر انتفاعی یا پیام نور قبول بشیند شاید قبول کنند اونم شاید وگرنه تا جایی که من میدونم نمیزارند ثبت نام کنید. اما برای آزمایشی نه هیچ مشکلی پیش نمیاد

farzaneh*memary

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
اگر غیر انتفاعی یا پیام نور قبول بشیند شاید قبول کنند اونم شاید وگرنه تا جایی که من میدونم نمیزارند ثبت نام کنید. اما برای آزمایشی نه هیچ مشکلی پیش نمیاد
البته برای آزمایشی هم موقع انتخاب رشته نباید روزانه بزنن دیگه و گرنه از کنکور سال بعد محروم می شن!:confused:

علاقم که همون مجموعه معماریه. ولی شناور هم میخوام انتخاب کنم که شانس قبولیم بیشتر بشه. الان بین طراحی شهری/ هنرهای ساخت و معماری / و مرمت موندم :(
فک نکنم هنر ساخت شانسی برای قبولی درست کنه!:D طرفدارای زیادی داره و همه شم شاخای معماری، با میانگین 60 خیلیا قبول نشدن (برین تاپیک نتایج سال قبلو ببینین) یعنی اگه قرار باشه هنر ساخت قبول شین معماری هم خود به خود قبولین، مگر اینکه کسی کلا خودشو وقف فن کرده باشه و اصلا تاریخ اینا نخونده باشه که احتمال قبولیش تو هنر ساخت بیشتر از معماری باشه! مرمتو من خبر ندارم (پذیرش کمه ولی فک نکنم مث هنر ساخت متقاضی زیاد داشته باشه)... طراحی شهری باز نسبتا بهتره (مثلا حدود 100 نفر روزانه برمی داره) به خاطر اسکیسو اینا هم که چند برابر ظرفیت مجاز می کنن که اونم تو مرحله ی 1 شانس قبولی رو بالا می بره (من خودم همینو شرکت می کنم) ...

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
بستگی داره به علاقه خودت اما اکثرا هنر های ساخت رو میزنند ولی مثلا خود من مرمت ابنیه رو زدم چون دوست داشتم اما کنکورش نرفتم:D

خب داداش خسته نباشی فقط پولت اسراف کردی:biggrin:
من یکی میترسم جلسه اصلی را نرم خواب بمونم

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
من همه مواردو مو به مو و درست پر کردم اما همش این خطا رو میده:

خطاهاي زير را برطرف کرده و دوباره بر روي دکمه تاييد کليک کنيد:
اطلاعات شما ثبت نگردید، لطفا تلاش مجدد نمایید

شما تونستید ثبت نام کنید امشب؟

:surprised:

اره من دیشب ثبت نام کردم هم شناور و هم پیام نور همه را زدم مشکلی هم نبود خدا را شکر

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها کسی نمی دونه ای دو تا رشته تازه رو تبریز هم داره یا نه؟
فناوری معماری - بیونیک ، فناوری معماری- دیجیتال
اگه فقط تهرانه بیخیال ثبت نامش بشیم،(17800 تومن!!!!) آخه در کل 20 نفر یعنی چی؟پاره می شن یه 20 تا واسه این یه 20 تا واسه اون با 10 تا شبانه بزارن؟!

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز
من دیدم خیلها در مورد رشته شناور پرسیدند که چی شرکت کنند گفتم یه توضیح کلی بدم
هنرهای ساخت
گرایش مدیریت با ظرفیت حدود 80 نفر
تکنولوژی با ظرفیت حدود 50
انرژی باظرفیت حدود 40

مرمت با ظرفیت حدود 80

طراحی شهری با ظرفیت حدود 300

کلا تو رشته شناور شرکت کردن در دو صورت درست
1- این که درسهای اون رشته را خونده باشی یا زبانت در حد 60 .70 قوی باشه که بتونی کمبودت در بقیه درسها را جبران کنی
2- هدفت آشنایی با کنکور باشه

بچه ها بهتون توصیه می کنم اگه رشته شناور شرکت می کنید ولی نخوندید و زبانتون هم قوی نیست اصلا امیدی به قبولی تو اون رشته نداشته باشید

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من دیدم خیلها در مورد رشته شناور پرسیدند که چی شرکت کنند گفتم یه توضیح کلی بدم
هنرهای ساخت
گرایش مدیریت با ظرفیت حدود 80 نفر
تکنولوژی با ظرفیت حدود 50
انرژی باظرفیت حدود 40

مرمت با ظرفیت حدود 80

طراحی شهری با ظرفیت حدود 300

کلا تو رشته شناور شرکت کردن در دو صورت درست
1- این که درسهای اون رشته را خونده باشی یا زبانت در حد 60 .70 قوی باشه که بتونی کمبودت در بقیه درسها را جبران کنی
2- هدفت آشنایی با کنکور باشه

بچه ها بهتون توصیه می کنم اگه رشته شناور شرکت می کنید ولی نخوندید و زبانتون هم قوی نیست اصلا امیدی به قبولی تو اون رشته نداشته باشید

خیلی اعتماد به نفسمون بالاست شما هم هی بیاد ظرفیتها رو بگید . بابا چکار ظرفیت هادارید شما . همیشه باید فکر کنید من رتبه 1 میشم همین کافیه

asal23

عضو جدید
لطفا راهنمایی کنید

لطفا راهنمایی کنید

سلام دوستای خوبم-:gol:یه سوال دارم کسی که ارشدمعماری -معماری خونده باشه-میتونه بازم کنکور معماری بده و یکی از گرایش های دیگه ی معماری مثل مطالعات معماری ،منظر و...رابخونه؟؟؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.