اصلا به جووني ما ميشه گفت جووني؟

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اما تا یه حدودوی جوونی میکنم...
به خدا 30بار تو جاده شمال با نامزدم گرفتنمون...حالا تا بابام اینا عقد نامه بیارن باید بغل یه مشت خلافکار بشینیم!!!
تازه یه بار کپی عقدناممونو گذاشتیم تو داشبورت.. تو جاده که نشونشون دادیم..علاوه بر روابط نا مشروع!!!! جعل سند هم زدن تا اصلش اوومد!!!!!
خدا آخر عاقبتمونو به خیر کنه با اینا...!!!
تو که دیگه ایول داری اگه عقد کردید چرا شناسنامه هاتونو برنمیدارید که نگیرن؟؟؟

sade_messi

عضو جدید
ديگه جووني كردن از ما گذشت فقط دعا ميكنم ايشالا همين روزا تك تك كسايي كه باعث شدن جووناي ايروني(نسل خودمون)اينقد دلشكسته بشن مثل صدام با نهايت حقارت برن جهنم.
ديگه نسل بعدي از شرشون راحت مي شن.

sinatra6

عضو جدید
راست میگین منم دارم حروم میشم...............ای جوونی که هیچی نفهمیدیمو نوفهمیم............

felor

عضو جدید
تو که دیگه ایول داری اگه عقد کردید چرا شناسنامه هاتونو برنمیدارید که نگیرن؟؟؟
شناسنامه میخوااییم چه کار ..هتل که نمیخوااییم بریم..خیر سرمون خودمونیم ویلا داریم که به کسی جواب ندیم... اما به خدا دیگه گندشو درووردن...

آخرین ویرایش:

Sahar Gh

عضو جدید
کاربر ممتاز
من واقعا هیچ تعریفی در آینده ندارم از دوران جوونیم..
فقط سرکوب....یه وقت به خودت میای که دیگه نای اون شورو هیجانی که باید دوران جوونی میداشتی و نداشتی و نداری.
حتی واسه ..ای بابا/ گفتن دوستان..ولی دخترا خیلی محدودن..اگه هم بخوای با این جامعه پیش بری هم حرف مردم پشتت نباشه..حتی از بلند خندیدنت هم حرف درمیاد..جوونی کردن رو بی خیال..
ما عاقلیم! فهمیده ایم! از اول اینجوری بودیم..چه معنی داره این کارا !!! اااا..
کلا فک کنم فقط یه اسمه جوونو یدک میکشم.همین:redface:

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
من واقعا هیچ تعریفی در آینده ندارم از دوران جوونیم..
فقط سرکوب....یه وقت به خودت میای که دیگه نای اون شورو هیجانی که باید دوران جوونی میداشتی و نداشتی و نداری.
حتی واسه ..ای بابا/ گفتن دوستان..ولی دخترا خیلی محدودن..اگه هم بخوای با این جامعه پیش بری هم حرف مردم پشتت نباشه..حتی از بلند خندیدنت هم حرف درمیاد..جوونی کردن رو بی خیال..
ما عاقلیم! فهمیده ایم! از اول اینجوری بودیم..چه معنی داره این کارا !!! اااا..
کلا فک کنم فقط یه اسمه جوونو یدک میکشم.همین:redface:
افسوس واقعا... مامان بزرگ من 80 سالشه.. به جون شما از من و همسن و سالهام برای گردش و تفریح و برو و بیا مشتاقتره... همه مون افسرده شدیم، رفت...

alborz_3000

اخراجی موقت
يه دختر چجوري ميتونه جووني كنه تو اين مملكت؟؟
وقتي جلب توجه حرومه..جيغ و داد كشيدن از هيجان گناهه..
چرا نميشه هم جوون باشيم ..هم عاشق شيم حتي به اشتباه..شيطوني كنيم حتي از نوع خونوادگيش!!
من جوونم جدا از همه ي نيازها و احساسايي كه خفه ميشه تو دلم..نگران خودمم
آخه چرا كمترين احساسم كه رسيدن به خودمو زيبا بودنمه اين همه حرف و حديث داره؟؟
آخه منه 20 ساله با 30 سال ديگم چه فرقي دارم؟؟ بايد جوونيمو چجوري تعريف كنم واسه بچه ام؟؟ بگم صب تا شب..شب تا صب تو باشگاه گذروندمو خيليم خوش گذشت جات خالي؟!! من نگران خودمونم بچه ها!!
يكي يا راضيم كنه كه بدبخت نيسيم يا بگه چه خاكي تو سرمون كنيم..
بدبخت نیستی. چه جور شیطونی دوست داری شما؟؟؟؟؟؟ جانی یه پسر تعریف شده و جوانی یه دخترم تعریف شده. یه پسر خودش را باید از لحاظ روحی و جسمی، اماده نگهداره تا هر لحظه لازم شد، دشمن پاره کنه و یه دخترم باید خودش را اماده کنه که برای شوهرش همسری خوب و برای فرزندش مادری مناسب باشه. همین و بس

nj_electronic88

عضو جدید
بدبخت نیستی. چه جور شیطونی دوست داری شما؟؟؟؟؟؟ جانی یه پسر تعریف شده و جوانی یه دخترم تعریف شده. یه پسر خودش را باید از لحاظ روحی و جسمی، اماده نگهداره تا هر لحظه لازم شد، دشمن پاره کنه و یه دخترم باید خودش را اماده کنه که برای شوهرش همسری خوب و برای فرزندش مادری مناسب باشه. همین و بس
چشم..

tanhatarin_asb-3

عضو جدید
به قول مامانه ما:
تو تفريحت كتابته
دوستت كتابه
گردشت كتابته
..........كتابته
فقط كتابته بعد كه ميگم آخه من پس كي تفريح كنم كي خوش بگذرونم ميگه فعلا برو درست و بخون بعدا بهت ميگم

tanhatarin_asb-3

عضو جدید
کسی هنوز جواب نداده که تعریفش از جوونی کردن چیه؟
من بگم.....
من بگم.....
جووني يعني اينكه يه چند ساعتي واسه خودت وقت بزاري ،خودت باشي،كسي بهت نگه اينكارو بكن اينكارو نكن هي بهت امر و نهي نكنن بايد بزارن خودمون واسه خودمون يه چاچوب مشخص كنيم كه از اون حد فراتر نريم تصميم گيريا به عهده خودمون باشه
شاعر ميگه :
زندگانيم تباه شد بنام جوانيم
شرمنده جوانيمم ازين زندگانيم
(اگه شعر و درست گفته باشم)

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جوونی یعینی اگه پیر شدی نگی کاش اینکارو میکردم کاش اون کارو میکردم.............!!!قدر لحظه لحظه ی جوونیمونو بدونیم!!!!!!!!!