اس ام اس هاي روزانه Joke-Off-SMS

وضعیت
موضوع بسته شده است.

نازیلا

عضو جدید
کاربر ممتاز
از یکی میپرسن میدونی سزارین یعنی چی؟؟؟؟
میگه یعنی بچه به شرط چاقو:smile::D

biomedical-err

عضو جدید
اس ام اس عاشقانه...

اس ام اس عاشقانه...

• دستم بوي گل مي داد. مرا به جرم چيدن گل محکوم کردند، اما هيچکس فکر نکرد که من شايد يک گل کاشته باشم.
  • بد ترین درد این نیست که عشقت بمیره، بد ترین درد این نیست که به اونی که دوستش داری نرسی بد ترین درد این نیست که عشقت ندونه دوستش داری
  • عكستو زدم جاي ساعت ديواري از اون موقع به بعد تو شدي تمومه لحظه هام
  • صبر کن عشق زمين گير شود بعد برو . يا دل از ديده تو سير شود بعد برو . تو اگر کوچ کني بغض خدا ميشکند . صبر کن گريه به زنجير شود بعد برو
  • تقصیر دلم چیست اگر روی تو زیباست حاجت به بیان نیست که از روی تو پیداست من تشنه یک لحظه تماشای تو هستم افسوس که یک لحظه تماشای تو رویاست
  • عشق عینك سبزیست كه كاه را یونجه می بیند
  • چندي ست که بيمار وفايت شده ام …… در بستر غم چشم به راهت شده ام …… اين را تو بدان اگر بميرم روزي …… مسئول تويي که من فدايت شده ام
  • موقعي که داري واسه بدست آوردن کسي ميدوي آروم بدو چون شايد يکي هم داره واسه بدست آوردن تو ميدوه
  • نظامي ترين جمله عاشقانه: توي اردو گاه قلبتء منم يه اسير جنگيء تو منو شکنجه ميديءتوي اين قلعه ي سنگي
  • من نه عاشق بودم نه محتاج نگاهی كه بلغزد بر من … من خودم بودم و یك حس غریب كه به صد عشق و هوس مِِی ارزد
  • تو پادگان چشمات راه رفتم بی معرفت….سهم من از عشقت کلاغ پر بود؟؟!!!؟
  • عشق من تو باش نه براي اينکه در اين دنياي بزرگ تنها نباشم.تو باش تا در دنياي بزرگ تنهاييم تنها ترين باشي..
  • آري دوستي دو نيمه دارد نيمي از آن عشقي است که دل تو را بيقرار کرده است و نيمي ديگر آن محبتي است که در دل من مي تپد
  • چه بسيارند كساني كه به هنگام غروب ، از غصه ناپديد شدن آفتاب چنان مي گريند كه ريزش اشك ها مانع از ديدن ستارگان مي شود
    • انواع قهوه : ۱- شيرين مثل لبات ۲ - رقيق مثل قلبت۳- تلخ مثل دوريت
    • بیــا تا از همــه دنیا رهـا شیـم بیا مانند روح آدما شیم بیاتا از میون این همه درد یه درمونی واسه دیوونه ها شیم بیــا تا از میون این ضوابط یه پارتی ای واسه رابطه ها
    • عشق گلي است كه اگر آن را به قصد تجزيه و تحليل پرپر كنيد، هرگز قادر نخواهيد بود كه آن را دوباره جمع كنيد
    • ما آدما هميشه صداهای بلند و می شنويم ، پررنگها رو می بينيم و کارهای سختو دوست داريم ، غافل از اينکه خوبها آسون ميان ، بی رنگ می مونن و بی صدا می رن !
    • وقتي ازت دورم فكر نكني فراموشت مي كنم نه !!! فقط بهت فرصت ميدم دلت واسم تنگ بشه
    • داشتم اشکهايم را روي نامه اي عاشقانه با قطره چکان جعل ميکردم خاطرم آمد شايد دلتنگ خنده هايم باشي ببخش اگر اين روزها عشق با گريستن ثابت ميشود
    • بهاي عشق چست بجزعشق به هم رسيدن يعني اغاز با هم ماندن يعني زند گي …زندگي با عشق يعني کا ميابي
    • در شگفتم که سلام آغاز هر ديداريست ، ولي در نماز پايان است . شايد اين بدين معناست که پايان نماز ، آغاز ديدار است
    • خیلی سخته توی پاییز با غریبی آشنا شی اما وقتی که بهار شد یه جوری ازش جدا شی خیلی سخته یک غریبه به دلت یک وقتی بشینه بعد اون بگه که هرگز نمی خواد تو رو ببینه
    • اگه از تو ننوشتم ، فکر نکن سرم شلوغه توي زندگي يه وقتا ، تنهايي رمز عبوره اگه از چشمات گذشتم ، فکر نکن عاشق نبودم مطمئن باش توي دنيا ، دل به تو سپرده بودم .
  • امروز رفتم برات يه ساعت بخرم ولي هر چي گشتم هيچ ساعتي به قشنگي اون ساعتي که ديدمت پيدا نکردم
  • آنكه مست آمد و دستي به دل ما زد و رفت در اين خانه ندانم به چه سودا زد و رفت خواست تنهايي ما را به رخ ما بكشد تنه اي بر در اين خانه تنها زد و رفت
  • چشم هايت وقتي دروغ مي گويي زيبا تر مي شوند اگر مي خواهي زيباترين باشي هميشه به من بگو دوستت دارم
  • عشق با روح شقايق زيباست ، عشق با حسرت عاشق زيباست ، عشق با نبض دقايق زيباست ، عشق در حسرت ديدار تو زيباست ؛ به اميد ديدار
  • روزگاريست در اين کوچه گرفتار توام باخبر باش که در حسرت ديدار توام گفته بودي که طبيب دل هر بيماري پس طبيب دل من باش که بيمار توام
  • عاشقی را شرط اول ناله وفریاد نیست
    تا کسی از جان شیرین نگذرد فرهاد نیست
    عاشقی مقدورهر عیاش نیست
    غم کشیدن صنعت نقاش نیست
  • اگه قرار بود لیلی و مجنون به هم ميرسيدن كه ديگه نه ليلي ليلي بود نه مجنون مجنون عشق واسه رسيدن نيست . عشق حسرت رسيدنه
  • چه زيباست بخاطر تو زيستن و برای تو ماندن و به پاي تو سوختن و چه تلخ و غم انگيز است دور از تو بودن برای تو گريستن و به عشق و دنيای تو نرسيدن … ای كاش ميدانستی بدون تو و به دور از دستهای مهربانت زندگی چه ناشكيباست …
  • عشق با غرور زيباست ولي اگر عشق را به قيمت فرو ريختن ديوار غرور گدايي كني… آن وقت است كه ديگر عشق نيست…
  • هيچ كس نمي تواند به عقب برگردد و از نو شروع كند، اما همه مي توانند از همين حالا شروع كنند و پايان تازه اي بسازند
  • ای مهربانم، ازین پس هرشب سراغت را از ماه می گیرم و هر روز به خورشید می سپارمت تا مبادا به سایه غم گرفتار شوی
  • نه خطّی گوشه ی چشمم! نه رنگی بر لب و گونه … اتاق خواب من خالی … ز عطر وحشی پونه !… … دوباره روی تخت من … کتاب شعر و خودکارم! و تعدادی ورق پاره … برو!…از عشق بیزارم !
  • گل را براي مکاني عشق را براي زماني و تو را براي هميشه دوست دارام
  • زندگي بدون عشق يعني شلوار كردي بدون كش
  • هر وقت بعد ۱۲۰ سال رفتي اون ۲نيا وقتي خواستي از پل صراط رد شي و بهت گفتن يکي حلالت نکرده اون منم که به اين بهونه يه بار ديگه ميخوام ببينمت
  • افسوس که عشق جاودانه نيست.عشق گل سرخيست که طاقت طوفان را ندارد. عشق يک خاطره سبز است که از آمدن پاييز ميترسد
  • نگاهت همچون باران است و قلبم همچون کوير… و مي داني که کوير بدون باران زنده است… پس برو بمير
  • هميشه دليل شادي كسي باش نه قسمتي از شادي او، و هميشه قسمتي از غم كسي باش نه دليل غم او .اوژن استوار
  • هيچ وقت از خدا نخواه که همه ي دنيا مال تو باشه … هميشه از خدا بخواه کسي که همه ي دنياي توست مال کسي ديگه نباشه
  • اگر کسي را دوست داري، به او بگو. زيرا قلبها معمولاً با کلماتي که ناگفته مي‌مانند، مي‌شکنن
  • تو به اندازه تنهايي من زيبايي ، من به اندازه زيبايي تو تنهايم
  • باز در كلبه ي عشق ، عكس تو مرا ابري كرد.عكس تو خنده به لب داشت ولي اشك چشم مرا جاري كرد
  • عشق….. “اسپانيايي ها ميگن : “عشق ساكت است اما اگر حرف بزند از هر صدايي بلندتر است “ايتاليايي ها ميگن: “عشق يعني ترس از دست دادن تو ! ” ايراني ها ميگن : “عشق سوء تفاهمي است بين دو احمق كه با يك ببخشيد تمام ميشود
  • گفتم به گل زرد چرا رنگ مني
    افسرده و دلتنگ چرا مثل مني
    من عاشق اويم که رنگم شده زرد
    تو عاشق کيستي که هم رنگ منی
  • آنکه چشمان تو را اینهمه زیبا می کرد
    کاش از روز ازل فکر دل ما میکرد
    یا نمی داد به تو اینهمه زیبایی را
    یا مرا در غم عشق تو شکیبا میکرد
  • ليوان ز لبت بوسه گرفت و من بوسه ز ليوان
    ديدي ز لبت بوسه گرفتم به چه عنوان
  • آنشب که دلی بود به میخانه نشستیم .
    آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم .
    از آتش دوزخ نهراسیدیم که آن شب .
    ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم .
  • چنديست که بيمار وفايت شده ام
    در بستر غم چشم براهت شده ام
    اين را تو بدان اگر بميرم روزي
    مسئول تويي که من فدايت شده ام
  • يک بوسه ز لبهاي تو در خواب گرفتم
    انگار لب از چشمه مهتاب گرفتم
    هرگز نتواني تو ز من دور بماني
    چون عکس تو در سينه خود قاب گرفتم
  • عکس تو رو طاقچه قلب منه
    بهترين خاطره عمر منه
    دل اگه بخواد بيفته بشکنه
    عکستو طوري گذاشتم نشکنه
  • ويرانه نه آن است که جمشيد بنا ساخت
    ويرانه نه آن است که فرهاد فرو ريخت
    ويرانه دل ماست که با هر نگه تو
    صد بار بنا گشت و دگر بار فرو ريخت
  • مينويسم ” د ي د ا ر”
    تو اگر بي من و دلتنگ مني
    يک به يک فاصله ها را بردار
  • براي شنيدن صداي كه دوستش ميداري همين لحظه هم بسيار دير است، افسوس خواهي خورد زماني را كه آن سوي سيم ها كسي بي احساس ميگويد:
    برقراري ارتباط با مشترك مورد نظر مقدور نمي باشد !!!!
  • تنها چيزي كه مي تواند در اوج لذت از زندگي ، خواب را از چشمان آدميان بربايد فقط يك چيز است
    جيش !!!
  • زندگي برگ بودن در مسير باد نيست امتحان ريشه هاست؛ ريشه هم هرگز اسير باد نيست
  • چيزي که زن دارد و مرد را تسخير مي کند ، مهرباني اوست ، نه سيماي زيبايش
  • هرگز براي عاشق شدن، به دنبال باران و بهار و بابونه نباش. فراموش کردن …. پس…. بخند …. ببخش …. و فراموش کن.
  • اي دوست دلت هميشه زندان من است
    آتشكده عشق تو از آن من است
    آن روز كه لحظه وداع من و توست
    آن شوم ترين لحظه پايان من است
  • میدونی هر بار که پلک میزنی من نفس می کشم؟ پس به کسی خیره نشو چون من خفه میشم
  • گفتی چو خورشید زنم سوی تو پر
    چون ماه شبی میکنم از پنجره سر
    اندوه که خورشید شدی تنگ غروب
    افسوس که مهتاب شدی وقت سحر
  • کاش میشد بوسه بارانت کنم. جان عاشق را به قربانت کنم. ای که دور از من و در قلب منی، با وفا باش که دنیای منی
  • جان اسیر دل….دل اسیر دوست…..دوست چه میداند؟؟دل اسیر اوست
  • عاشقانه ترین نگاهم را روی قایقی از باد نشاندم و پارو زنان سوی تو فرستادم وقتی به ساحل نگاه تو رسید تو چشمانت را بستی و قایقم غرق شد
  • کاش بودي تا دلم تنها نبود تا اسير غصه ي فردا نبود کاش بودي تا براي قلب من زندگي اين گونه بي معنا نبود کاش بودي تا لبان سرد من بي خبر از موج و از دريا نبود کاش بودي تا فقط باور کني بعد تو اين زندگي زيبا نبود
  • اگر شكلات بودي شيرين ترين بودي ، اگر عروسك بودي بغلي ترين بودي ، اگر ستاره بودي روشن ترين بودي و تا زماني كه دوست مني عزيز تريني.
  • به پايان فكر نكن .. انديشيدن به پايان هر چيز شيريني حضورش را تلخ مي كند .. بگذار پايان تو را غافلگير كند درست مانند آغاز
  • حقيقت انسان به آنچه اظهار مي کند نيست، بلکه حقيقت او نهفته درآن چيزي است که از اظهار آن عاجز است بنابراين اگر خواستي او را بشناسي نه به گفته هايش, بلکه به نا گفته هايش گوش كن
  • تو این مملکت که اینقدر با اعتیاد مبارزه میشه تو چرا نارفیقی کردی و منو معتاد خودت کردی ؟!!!

biomedical-err

عضو جدید
اس ام اس سرکاری...

اس ام اس سرکاری...

اميدوارم امشب كه مى خوابي قشنگترين و بهترين آدم دنيا روتوخواب ببيني ولي سعي كن بهش عادت نكني ؛آخه من هرشب نمى تونم بيام توخوابت
تو باغ دلم:
..
.
.
تو تنهايي
.
. .
.
تنهاي تنها
. .
.
.
پس سعي كن درست به گل ها آب بدي تنها آفتابه موجود!
طبق آخرين مصوبه دادگستري خل بودن جرم نيست آزادانه به كارت برس
ترا از گل نه از گل آفريدند
ز عطر ياس و سنبل آفريدند
نميدانم ترا با اين همه حسن چرا اين گونه منگل آفريدند؟
اگه ميخواي دوست داشته باشم نقطه ها رو دنبال كن…..
.
.
. .
.
.
.
.
ديدي كمبود محبت داري!!!!!!!!!!!
دووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو وووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو وووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو وووووووووووووووست دارم .
جمله رو بي خيال٬نفسو داشتي؟
چمدانم را گوشه اتاق مي گذارم تو را گوشه ي قلبم اشك را گوشه ي چشمم اميد را در گاوصندوق گذاشته ام مراقبش باش! دلم روي گاز است… بوي سوختني مي ايد هود را روشن كن!!!
مخصوص نیمه شب:
عروسک قشنگ من قرمز پوشیده / تو رختخواب مخمل آبیش خوابیده
عروسک من چشماتو وا کن / اس ام اس تو حالا نگاه کن
عروسکم اوسگول شدی برو لالا کن!
مشترک گرامی:مثانه ی شما پر شده است لطفا هر چه سریعتر نسبت به تخلیه ی آن اقدام نمایید. ( سازمان کنترل نا محسوس شب ادراری )
این سیب، بهترین سیب، شکل سیب، سر سیب، کار سیب، گذاشتن سیب، یه سیب، آدم سیب، الافه سیب.
حالا سیب هارو حذف کن. از اول بخونش!
درجات دیوانگی:
۱. گیج
۲. خنگ
۳. پپه
۴. گاگول
۵.اسمت چی بود؟
چشمهای درشت و زیبایت را که به من می دوزی و با لبهای زیبا آواز می خوانی . احساس می کنم که بیش از همیشه عاشقت هستم . تو زیبا ترین قورباغه ی این برکه ای
تو مثل خورشید هستی. می دونی چرا؟ چون با همون نگاه اولت می شد فهمید که از پشت کوه اومدی!
تنهاییم با تو، خوشبختیم با تو، مهربانیم با تو، سختی هایم با تو… چیپس جدید با تو!
مي دوني چقد دوستت دارم؟؟؟ به اندازه ي تمام موهاي سرت ضربدر تعداد نفس هايي كه تا آخر عمر مي كشي، ضربدر تمام ستاره هاي آسمون ضربدر صفر.
اگه شبا خوابت نمي بره
اگه يه چيزي هست که مدام سکوت شبانه تو به هم مي ريزه
اگه يه کسي مدام تو گوشت نجوا مي کنه
اگه کلافه ميشي از اين همه نجوا و بي خوابي هاي شبونه
خوب ميدوني مشکل چيه؟؟
باز پنجره رو واز گذاشتي ..پشه اومده تو اتاق

• [*]اگه نمیزاری بوست کنم
    اگه نمیزاری نازت کنم
    اگه نمیزاری بغلت کنم
    حداقل بزار جیگرتو بخورم که
    .
    .
    آخه من جیگر گوسفند خیلی دوست دارم

[*]لپتو بیار جلو
    ۱
    ۲
    ۳
    .
    .
    اگه تا صدم بشماری از بوس خبری نیست

[*]اگر بگم برات میمیرم ، نفسم به نفست بنده ،
    اگه بگن دوست دارم ، بی تو داغ می کنم
    .
    .
    .
    .
    واسم پفک می خری

[*]های، ساری، آی هو نو اس‌ام‌اس فور یو تودی! هی، آی سید نو اس‌ام‌اس فور یو! در ایز نو اس‌ام‌اس فور یو! الاغ، میگم اس‌ام‌اس برات ندارم، حالا هی بخون!!!
    [*]تو خوشگل ترین ، خوش تیپ ترین ، باحال ترین ، بامعرفت ترین آدم روی زمین هستی
    اینم پیشاپیش هدیه های شب یلدات. نوش جان

[*]چیه دیگه نمیخوای بدی ؟
    توبه کردی؟؟؟؟؟؟
    وقتی یه بار دادی دیگه نباید جا بزنی .
    .
    .
    دیگه حداقل روزی یه بار رو باید بدی .
    .
    .
    این قانون sms دادنه

[*]این اس ام اس رو تا سه روز نخون
    .
    .
    میگم نخون
    .
    .
    نرو پایین
    .
    .
    بیخیال شو
    .
    .
    نه نمیشه بهت اعتماد کرد همون سه روز دیگه بهت میدم.

[*]دوصت دارم با ص صابون تا همه تو کفش بمونن !!!
    [*]اگه مي دونستي دستاي سرد من چقدر به گرمي دستات نيازمنده… اينقدر دست تو دماغت نمي کردي
    [*]نمی دانم تا كدامین طلوع خواهم ماند و در كدامین غروب خواهم رفت ولی دوست دارم تا اخرین لحظه عمرم سر كارت بزارم
    [*]انا لله و انا الیه راجعون . ارسال کننده این پیام کشته مرده شماست.
    [*]گفت بخواب خوابیدم
    گفت وا کن واکردم.
    دردش رو تحمل کردم
    خون اومد ترسیدم
    .
    .
    .
    .
    .
    آخه اولین باری بود که می رفتم دندون پزشکی

[*]پسر نوح با بدان بنشت
    .
    .
    .
    .
    .
    حالا برو وضع خونه و زندگیشو ببین زن و ویلا و ماشین و …

[*]بیا مثل دوتا کبوتر پر بکشیم بریم روی بلندترین درخت لونه کنیم
    بعد تو تخم بذار
    .
    .
    .
    .
    من میرم گوجه می خرم املت بخوریم

[*]
این پیام جهت بالا بردن کلاس شما در جمع است
بعداز خواندن الکی بحندند
عزیز دلم اگه تمومه تمومه تمومه دنیا جمع بشن بخوان تورو از من بگیرن
میگم چرا شما زحمت كشیدین!!!
خودم می آوردمش !
ببخشین بد موقع مزاحم شدم
می خواستم برم WC
گفتم بپرسم آب خوردی آفتابه رو کجا گذاشتی!!!
هر وقت دلت واسم تنگ شد متن زیر رو بخون
.
.
.
ای کلک چه زود دلت برم تنگ شد.
هرگز ندیدم بر لبی لبخند زیبای تو را
هرگز نمی گیرد کسی در قلب من جای تو را
.
.
هیجان زده نشو پشت خاور نوشته بود
عشق من از وقتی رفتی خونه تاریکه …
چراغ خونه خاموشه …
.
.
لامصب فیوز کنتورو رو چرا بردید با خودت آخه
.
.
.
.
من که با تو تعارف ندارم
اگه چیزی بود همون بالا می گفتم دیگه !!!
اگه بگم دوست دارم هر روز صبح با صداي تو بيدار بشم……..بعد بفهمي با ساعتم بودم!!!!!! اگه بگم چرا رفتي؟؟؟؟ بعد بفهمي با برق بودم!!!! اگه بگم هرجا باشي پيدات مي کنم….. بعد بفهمي با دسته کليدم بودم!!!!! اگه بگم دوستت دارم بعد فکر کني با……..نه! ايندفعه با خودت بودم
ترکه خیلی حوشحال، اس ام اس هاشو باز می کنه می بینه جوک نیست…
قیافش می شه مثل الان تو!
یک باب خانه در نیاوران به مساحت ۴۵۰ متر مفید، سونا استخر جکوزی و پکیج، با دید بسیار عالی… به خدا خوشبختی نمیاره، برو سر خونه زندگیت
خبار اعلام کرده زیباترین کره خر دنیا گمشده .
.
.
.. بچه نشو ! برگرد ببینم تو با گوشیت چیکار کردی که هرچی زنگ میزنم میگه : گوسفند مورد نظر در گله نمیباشد؟
الهی شمع بشی، پروانه شم، دورت بگردم … بعدش فوتت کنم، خاموش بشی، هرهر بخندم!قابل توجه آقایان: با توجه به در نظر گرفتن قیمت جدید سكه دیه از مهریه ارزانتر است.. حالا تصمیم با شماست

biomedical-err

عضو جدید
اس ام اس های عشقولانه...

اس ام اس های عشقولانه...

من آن گلبرگ مغرورم که ميميرم ز بي آبي ولي با خفت و خواري پي شبنم نمي گردم

زيباترين عکسها در اتاقهاي تاريک ظاهر ميشن ! پس هر وقت تو قسمت تاريک زندگيت واقع شدي .. بدون که خدا مي خواد 1 تصوير زيبا ازت بسازه

آخر يه روز پرينت قلبمو مي گيرم تا باورت بشه كه با هر نفسم صد بار می گم دوست دارم

بر خاک بخواب نازنين،تختي نيست. آواره شدن ,حکايت سختي نيست. از پاکي اشکهاي خود فهميدم . لبخند هميشه راز خوشبختي نيس

عشق مثل ساعت شني مي مونه ٫ همزمان که قلب را پر مي کنه مغز را خالي ميکنه

سكوتم را به باران هديه كردم//، تمام زندگي را گريه كردم//، نبودي در فراق شانه هايت// به هر خاكي رسيدم تكيه كردم

احساس سوختن به تماشا نمی ارزد آتش بگیر تا بدانی چه می کشم

یادمان باشد اگر شاخه گلي را چيديم وقت پرپر شدنش، سوزو نوايي نکنيم پر پروانه شکستن ، هنر انسان نيست گر شکستيم ز غفلت ، من و مايي نکنيم يادمان باشد سر سجاده عشق جز براي دل محبوب، دعايي نکنيم يادمان باشد اگر خاطرمان تنها ماند طلب عشق ز هر بي سرو پايي نکنيم .

گریه هایم بی صداست
عشق من بی انتهاست

صدایم کن صدای تو ترانست
کلامت آیه های عاشقانست

مگفت : می خوام برات یه یادگاری بنویسم . گفتم:کجا ؟ گفت : رو قلبت . گفتم مگه می تونی ؟ گفت : آره سخت نیست ، آسونه. گفتم باشه .بنویس تا همیشه یادگاری بمونه. یه خنجر برداشت . گفتم این چیه ؟ گفت : سیسسسسس. ساکت شدم . گفتم : بنویس دیگه ، چرا معطلی . خنجرو برداشت و با تیزی خنجر نوشت . دوست دارم دیوونه. اون رفته ، خیلی وقته ، کجا ؟ نمی دونم . اما هنوز زخم خنجرش یادگاری رو قلبم مونده. دوست دارم

براي کشتن يک پرنده يک قيچي کافي ست. لازم نيست آن را در قلبش فرو کني يا گلويش را با آن بشکافي. پرهايش را بزن... خاطره پريدن با او کاري مي کند که خودش را به اعماق دره ها پرت کند

ميگن لبخند ربطي به مرگ نداره ولي تو بخند تا من برات بميرم

دو خط موازی هيچ وقت به هم نمی رسند مگه اين که يکيشون برای ديگری بشکنه

به قلبم نتونستم یاد بدم که نشکنه ولی یاد دادم وقتی شکست لبه تیزش دسته کسی رو که اونو شکست نبره

وقتي يك نفر رو دوست داري حاضري تمام دنيا رو براي اون بدي،اما اگه اون يك نفر تمام دنيات باشه چي؟

رنگين کمان پاداش کساني است که نا آخرين قطره زير باران مي مانند

تمام مردم دنيا به يک زبان سکوت ميکنن

دوست خوب داشتن بهتر از تنهایی و تنهایی بهتر از با هر کس بودن است

solar flare

مدیر بازنشسته
تورا با تيشه عشقم كنار مرمر قلبم تراشيدم
پس از آن من تو را چون بت پرستيدم
چرايش را نميدانم

sayyah archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
در پی ازدواج یوزارسیف در بسیاری از مدارس دخترانه عزای عمومی اعلام شد

sayyah archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
بوسه بر عکست زنم ترسم که قابش بشکند.قاب عکس توست اما شيشه ي عمرمن است بوسه بر مويت زنم ترسم که
تارش بشکند.تارموي توست اما ريشه ي عمر من است

گفتمش دل میخری ؟
پرسید چند؟
گفتمش دل مال تو تنها بخند
خنده ای کرد و دل ز دستانم ربود
تا به خود باز امدم او رفته بود
دل زدستش روی خاک افتاده بود
جای پایش روی دل جا مانده بود

تو اگر باز کني پنجره اي سمت دلت
ميتوان گفت که من چلچله لال توام
مثل يک پوپک سرمازده در بارش برف
سخت محتاج به گرماي پر و بال توام . . .

به من گفتي که دل دريا کن اي دوست
همه دريا از آن ما کن اي دوست
دلم دريا شد ودادم به دستت
مکش دريا به خون پروا کن اي دوست

راز دل با كس نگفتم چون ندارم محرمي
هر كه را محرم شمردم عاقبت رسوا شدم!
راز دل با آب گفتم تا نگويد با كسي!
عاقبت ورد زبان ماهي دريا شدم . . .

عشق تو چشمهای هم نگاه کردن نیست با چشمهای هم به زندگی نگاه کردنه.

عشق حقیقی مثل روح است افراد زیادی درباره آن صحبت میکنند ولی تعداد کمی آن را دیده اند.

دلم با عشق تو عاشق ترین شد. تمام لحظه هایم بهترین شد. ولی بی مهریت کار دلم ساخت . دل تنهای من تنها ترین شد ...

عشق آلوچه نیست که بهش نمک بزنی، دختر همسایه نیست که بهش چشمک بزنی، غذا نیست که بهش ناخونک بزنی، رفیق نیست که بهش کلک بزنی عشق مقدسه , باید جلوش زانو بزنی

دلا! خوبان دل خونين پسندند دلا! خون شو که خوبان اين پسندند

ساکنان دریا بعد از مدتی صدای امواج را نمی شنوند... عجب تلخ است، قصه ی عادت

گاهي وقت ها بايد کم باشي تا کمبودت احساس شه نه اينکه نباشي تا نبودنت عادت شه

یکی باش برای یک نفر ..... نه تصویری مبهم در خاطره های 100 نفر

مثل ساحل آرام باش تا دیگران مانند دریا بیقرارت باشند.

عاشقان را عشق فرمان می دهد. لوتیان را معرفت... مخلصیم با معرفت ... !

sayyah archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصغرآقا اواخر عمرش به زنش گفت : خانم جان بعد از رفتن من به من خيانت نکني که استخوانهام تو گور بلرزه ! زنش هم گفت چشم. مدتي بعد مرد به خواب زنش آمد و گفت : تو اون دنيا به من مي گن اصغر ويبره!

ميگن توي اصفهان همه كانديداها براي اينكه صرفه جويي كنن پوستر تبليغاتي چاپ نكرده بودن هر روز از يه درختي آويزون مي شدن!!!

دقت كرديد كه همه چيزهاي خوب خانم هستند: خورشيد خانم، پروانه خانم، مهتاب خانم!
اما همه چيزهاي بد آقا هستند: آقا دزده، آقا گاوه، آقا گرگه!!!

sayyah archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
آلبرت انيشتين:
هيچ وقت چيزي رو خوب نميفهمي مگر اينکه بتوني به مادربزرگت توضيحش بدي

mehran_63

عضو جدید
در دریای نیلفام خواب های شیرین شب ،
.
.
صدف های رنگین خیال را می کاوم
.
شاید مروارید رویای تو را در آن یابم

mehran_63

عضو جدید
خدایا ٬ دوست بدار آنهائی که دوستمان دارند و ما نمی دانیم
.
.
.
و سلامت بدار آنهائی را که دوستشان داریم و نمی دانند

mehran_63

عضو جدید
هیچ فکر کردی اگه هر ماه قبض کارکرد قلبمون رو میدادن
کدوم یکی از ما عاشقتر بودیم​

mehran_63

عضو جدید
عشق تو چشمهای هم نگاه کردن نیست با چشمهای هم به زندگی نگاه کردنه

mehran_63

عضو جدید
یکی در آرزوی دیدن تو/یکی در حسرت بوئیدن تو
ولی من ساده و بی ادعایم/تمام هستی ام خندیدن توست​

mehran_63

عضو جدید
میگن دلتنگی قشنگترین هدیه ی عشق حالا من با این هدیه ی قشنگ تو چكار كنم؟؟؟؟؟

mehran_63

عضو جدید
برگزاری مراسم جشن عقدو عروسی وزایمان خودرابه مابسپارید

(روابط عمومی قصر)​

mehran_63

عضو جدید
آیا می دانستید؟
84 درصد از درآمد معبد آمون صرف خرید واجبی برای سر کاهنان آن معبد می شود​

mehran_63

عضو جدید
مصادف شدن میلاد دخت یوزارسیف با دهه فجر را تبریک عرض می نماید

mehran_63

عضو جدید
میگن دلتنگی قشنگترین هدیه ی عشق حالا من با این هدیه ی قشنگ تو چكار كنم؟؟؟؟؟​

mehran_63

عضو جدید
طوجه طوجه... عاموظش علفباي ضبان فارصي سد در سد تظميني
جلسه ي عول رايگان

mehran_63

عضو جدید
هرکس در زمان فراوانی ۷ اس ام اس به ما بدهد ما در زمان قحطی
به او ۱۴ اس ام اس میدهیم !!!

mehran_63

عضو جدید
عزیزم................... توقندی......................نباتی.....................
شکلاتی........................... عسلی...................
نداری بدی من با چاییم بخورم؟

mehran_63

عضو جدید
در پی انتخاب “اوباما” و اتخاذ سیاست های “نرم” از سوی او،
در محل اجلاس سران سرود “سیا نرمه نرمه” سر دادند

mehran_63

عضو جدید
هر آنچه طی سالیان ساخته ای ممکن است فردی در یک لحظه ویران کند.
پس... همواره در حال ساخت

mehran_63

عضو جدید
چند ماهه توی قلبم خونه کردی و تا حالا کرایه خونه ندادی!
اگه تا یک ماه دیگه با صاحب خونه ازدواج نکنی حکم تخلیه میگره واست​

mehran_63

عضو جدید
دلیل هم زمان شدن ایام كریسمس با محرم بابا نوئل اعلام کرد امسال قمه میزند...

mehran_63

عضو جدید
پیروزی حق بر باطل و آزادگی بر اسارت مبارک. جانشینی یوزارسیف بر تمامی آمون ستیزان خجسته باد !

وضعیت
موضوع بسته شده است.