استخدام شرکت ملی گاز ایران [ آزمون کتبی + مصاحبه علمی + مصاحبه عقیدتی + طب صنعتی ]

Yadavaran

عضو جدید
واسه این بود که فکر میکردم یه دونه سوالو جواب ندادی اونوقت نگران نتیجه آزمونی
اونقدر نگران نباش، من خودم بعد از مصاحبه با یکی از فارغ التحصیلای دانشگاه شیراز صحبت میکردم، اونم سوتی زیاد داشت
میگفت تعریف نقطه شبنم رو اشتباه گفته!!
از این جور اشتباها واسه همه پیش میاد

آخه من دوتا آیتم منفی دارم معدل نسبتا پایین و سن بالا که خطرناکه خو

alexmorgan

کاربر بیش فعال
آقا هرکی از نتایج خبری پیدا کرد مارو هم مطلع کنه

ببینیم قسمت میشه بریم پارس جنوبی:D،
الان یه ساله که الاف میچرخم:w08:، الانم که میخوام برم عسلویه کل فامیل و آشنا میگن چرا اونجا؟؟؟؟!!!!:question:
یه جوری حرف میزنن که انگار کار ریخته، نمیدونن که وضعیت خیلی .......:w28:

Yadavaran

عضو جدید

الان یه ساله که الاف میچرخم:w08:، الانم که میخوام برم عسلویه کل فامیل و آشنا میگن چرا اونجا؟؟؟؟!!!!:question:
هرجاشد باید بری حتی پارس جنوبی خصوصا واسه سابقه کار خو حتی شهرک های صنعتی هرچند اونها هم وضعیت جالبی ندارند خوو

MANO TO

عضو جدید

نگران نباش از رو حسودیشون گفتن

hamedjs11

عضو جدید
در جواب دوستایی که در مورد محل آموزش صحبت میکردن من با نماینده پارس جنوبی بعد از مصاحبه صحبت کردم میگفت که مکان آموزشی اهواز داره آماده میشه و احتمال زیاد آموزش اهواز هست .یه نکته دیگه میکفت 26 ام 27 ام همین ماه به گوش باشین زنگ میزنیم به موبایلاتون برا طب صنعتی و اواخر شهریور هم آموزش شروع میشه .

hadishs

عضو جدید
در جواب دوستایی که در مورد محل آموزش صحبت میکردن من با نماینده پارس جنوبی بعد از مصاحبه صحبت کردم میگفت که مکان آموزشی اهواز داره آماده میشه و احتمال زیاد آموزش اهواز هست .یه نکته دیگه میکفت 26 ام 27 ام همین ماه به گوش باشین زنگ میزنیم به موبایلاتون برا طب صنعتی و اواخر شهریور هم آموزش شروع میشه .

به نظر من نتایج شرکت نفت هم همین حدودا میاد. کسی که تو آزمون قبول نمیشه، احتمالش کمه بره پای صندوق رای! برای همین نتایج آزمون گاز و نفت رو گزاشتن برای بعد از انتخابات تا حداکثر مشارکت رو داشته باشیم :)

آخرین ویرایش:

delpier0

کاربر بیش فعال
به نظر من نتایج شرکت نفت هم همین حدودا میاد. کسی که تو آزمون قبول نمیشه، احتمالش کمه بره پای صندوق رای! برای همین نتایج آزمون گاز و نفت رو گزاشتن برای بعد از انتخابات تا حداکثر مشارکت رو داشته باشیم :)

:d: خیلی خوب گفتی :d: اصلا فکر کنم این آزمونای استخدامی سر کاری بود واسه اینکه جونارو دلخوش کنن بیارن پای صندوق . :d: کارشون که تموم بشه میگن اقا فعلا استخدام کنسل شده .;):cool:

آخرین ویرایش:

mahdismh69

عضو جدید
مهندس در مورد مدت آموزش هم چیزی گفتن؟
مرسی

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
مصاحبه رو که خوب دادی، چند سال سابقه کار هم که داری، نگران نباش

ما باید نگران باشیم که صفر کیلومتریم، اگه اینجا قبول نشیم دیگه معلوم نیس چیکار باید بکنیم، اصن حوصله فکر کردنم دیگه ندارم که بعدش چیکار باید بکنم
فعلا امیدوارم که قبول بشم
با این قسمت دقیقاااااا موافقم و منم همینطور

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
حدود شش ماه کار اصلیم میره برا سال 93 چون پالایشگاهها هنوز افتتاح نشده

الان 92 هستیم یا 91؟
راستی پس چرا به من گفتن نتایج 4 ماه دیگه بتون زنگ میزنیم ؟؟!! به شماها گفتن آخره خرداد !! کدوم درسته پس؟!

alexmorgan

کاربر بیش فعال
هرجاشد باید بری حتی پارس جنوبی خصوصا واسه سابقه کار خو حتی شهرک های صنعتی هرچند اونها هم وضعیت جالبی ندارند خوو

کدوم شهرک؟؟؟ هر جا میری سابقه کار میخوان، حقوقشونم اینقدر پایینه که حتی کرایه خونه هم در نمیاد
تازه تو یه یه شرکت آزمون و مصاحبه هم دادم ، حقوقش پایین بود، ولی میشد یه کاری کرد ولی ته مصاحبه
یارو زد گفت تعهد باید بدیدی، همینجوری نمیشه،
با اون حقوق پایین سبک سنگین کردم دیدم بعد 4 یا 5 سال هیچی گیرم نمیاد با این وضعیت بازار:(

hamedjs11

عضو جدید
الان 92 هستیم یا 91؟
راستی پس چرا به من گفتن نتایج 4 ماه دیگه بتون زنگ میزنیم ؟؟!! به شماها گفتن آخره خرداد !! کدوم درسته پس؟!

شاید شرکت با شرکت فرق کنه شاید نمی دونم من پارس جنوبی بودم از نمایندشون پرسیدم گفت که اواخر خرداد

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
شاید شرکت با شرکت فرق کنه شاید نمی دونم من پارس جنوبی بودم از نمایندشون پرسیدم گفت که اواخر خرداد
منم مهندس شیمی و پارس جنوبی ام و روزه اول هم رفتم . به من و بقیه اونجا بودیم گفتن که 4 ماه دیگه حدودا بتون زنگ میزنیم حتی اون آقا مهمه که روزه ازمون هوش تو دانشکده علوم اومده بود بعد از امتحان بچه ها دورش بودن گفت که نتایج تا اعلام بشه چندین ماه طول میکشه چون حتی بعد از قبولی توی مصاحبه ما نفرات میفرستیم تک تک شهرا و تحقیقات محلی میکنیم واسه همین خیلی ممکنه طول بکشه و زمان میبره. و اصولا هم اگه بخوان بیان همه شهرا و تحقیقات محلی کنن که میکنن ! باید زمان زیادی ببره و اواخره تابستون یا وسطاش اعلام نتایج میکنن

hamedjs11

عضو جدید
منم مهندس شیمی و پارس جنوبی ام و روزه اول هم رفتم . به من و بقیه اونجا بودیم گفتن که 4 ماه دیگه حدودا بتون زنگ میزنیم حتی اون آقا مهمه که روزه ازمون هوش تو دانشکده علوم اومده بود بعد از امتحان بچه ها دورش بودن گفت که نتایج تا اعلام بشه چندین ماه طول میکشه چون حتی بعد از قبولی توی مصاحبه ما نفرات میفرستیم تک تک شهرا و تحقیقات محلی میکنیم واسه همین خیلی ممکنه طول بکشه و زمان میبره. و اصولا هم اگه بخوان بیان همه شهرا و تحقیقات محلی کنن که میکنن ! باید زمان زیادی ببره و اواخره تابستون یا وسطاش اعلام نتایج میکنن

بله کاملا حرفاتون درسته ولی برا طب صنعتی زنگ میزنن که بیام آزمایشو و اینا انجام بدیم این پروسه طب صنعتی میتونه با گزینش همزمان باشه و نتایج نهایی که اواخر تابستون میشه ولی نتایج اولیه یعنی کسایی که مصاحبه رو گذروندند اواخر همین ماه اعلام میشه

Yadavaran

عضو جدید
آقاجان آنچه به شما گفته اند اعلام نتایج نهایی بوده والا نتایج خام(نتیجه مصاحبه) اواخر خرداداعلام میشودخوووو:)

Yadavaran

عضو جدید
رئيس آموزش نيروي انساني شرکت پالايش گاز شهيد هاشمي نژاد خبرداد ؛ برگزاري دوره آموزشي نيروهاي جديد الاستخدام شرکت هاي گاز خراسان در مشهد
رئیس بخش آموزش نیروی انسانی شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد از برگزاری دوره آموزشی نیروهای جدید الاستخدام شرکت های گاز خراسان شمالی، رضوی، جنوبی و پالایشگاه خانگیران در مشهد خبرداد. به گزارش روابط عمومی شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد، سعید جولائی با اعلام این خبر افزود: این دوره های آموزشی در حال حاضر به میزبانی شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد در مشهد مقدس آغاز و در حال برگزاری است. وی اظهارداشت: این دوره های آموزش عمومی پس از برگزاری کنفرانس اطلاعی در مشهد آغاز شده است. جولائی با اشاره به اینکه نیروهای جدید الاستخدام از فارغ التحصیلان ممتاز کارشناسی ارشد هستند تصریح کرد: عمده این دانشجویان از رشته های مکانیک، شیمی و برق می باشند که در این دوره ها حضور دارند. این مقام مسئول ابرازداشت: این نیروها در طول دوره آموزش 20 دوره عمومی را آموزش می بینند و ادامه دوره های مورد نیاز را در آموزش شرکت های مربوطه طی خواهند نمود.. وی اضافه کرد: اکثر این نفرات از فارغ التحصیلان دانشگاه های صنعت نفت، صنعتی شریف، تهران و علم و صنعت هستند. گفتنی است: این دوره آموزشی تا 20 تیرماه سال جاری ادامه دارد. 1392/3/18

Yadavaran

عضو جدید
پالایشگاه ستاره خلیج‌فارس... ۱۳۹۲/۳/۱۹

پالایشگاه ستاره خلیج‌فارس استخدام می‌کند

پالایشگاه ستاره خلیج‌فارس استخدام می‌کند 12:55

شرکت نفت ستاره خلیج‌ فارس جهت کار در منطقه عملیاتی عسلویه و بندر‌عباس دعوت به همکاری کرده است.

به گزارش پانا نیوز، شرکت نفت ستاره خلیج فارس برای تکمیل کادر بهره‌برداری در مقاطع مهندس راه و ساختمان، مهندس ابزار دقیق، مهندس برق، مهندس مکانیک، راننده ماشین‌آلات، خط لوله، مکانیک سبک و سنگین، جوشکار استخدام می‌کند.

متقاضیان می‌توانند رزومه خود را به آدرس resume@pgsoc.ir ارسال کنند.

MANO TO

عضو جدید
به‌کارگیری فرزندان شاهد و ایثارگر استان بوشهر در پارس جنوبی
مدیرعامل منطقه ویژه پارس جنوبی از به‌کارگیری 100 نفر از فرزندان شاهد و ایثارگر استان بوشهر در منطقه ویژه پارس با موافقت وزیر نفت خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از عسلویه، مسعود نصوری در آیین تجلیل از ایثارگران منطقه ویژه پارس اظهار داشت: توجه به ارزش‌های دوران دفاع مقدس اهمیت و ارزش ویژه‌ای دارد و باید در این راستا همت کنیم.
وی افزود: طی چند سال اخیر در راستای خدمت‌رسانی به خانواده ایثارگران در منطقه ویژه اهتمام خاصی داشته‌ایم و امیدوار هستیم این روند تداوم داشته باشد.
مدیرعامل منطقه ویژه پارس جنوبی از به‌کارگیری 100 نفر از فرزندان شاهد و ایثارگر استان در منطقه ویژه پارس خبر داد و خاطر نشان کرد: با موافقت وزیر نفت مجوزهای لازم برای استخدام این افراد صادر شده و روند به‌کارگیری این 100 نفر در سال جاری اجرایی و نهایی خواهد شد.
نصوری تصریح کرد: برنامه‌ریزی برای حضور فرزندان شاهد و ایثارگر در صنعت یکی از مهم‌ترین اولویت‌ها و رسالت‌های وزارت نفت محسوب می‌شود که وزیر نفت نیز در این زمینه تاکیدات متعددی داشته‌اند.
وی با گرامیداشت یاد و خاطره مجاهدت‌های سلحشوران هشت سال دفاع مقدس بیان داشت: ایثارگری‌ها و رشادت‌های فرزندان این آب و خاک در هشت سال دفاع مقدس و فتح غرورآفرین خرمشهر در سوم خرداد درس بزرگی برای استکبار و دشمنان این آب و خاک بود تا بدانند که ایران اسلامی با داشتن فرزندانی ایثارگر، مجاهد و نستوه هیچگاه در راه رسیدن به آرمان‌ها و حفظ ارزش‌های خود کوتاهی نخواهند کرد.
مدیرعامل سازمان منطقه ویژه پارس با اشاره به نقش صنعت نفت در انقلاب اسلامی و همچنین حضور کارکنان پرتلاش صنعت نفت در هشت سال دفاع مقدس و پاسداشت منابع نفتی کشور گفت: متخصصین، کارکنان و کارگران صنعت نفت همدل و همراه با دلیرمردان ایران اسلامی در هشت سال دفاع مقدس با جان و دل از تاسیسات نفتی و منابع کشور دفاع کردند و هیچگاه اجازه ندادند روند فعالیت‌های تولید نفت به واسطه حمله‌های دشمن قطع شود که این مهم نشان دهنده اوج توانایی، ایمان و اراده قوی فرزندان دلیر ایران اسلامی است.
نصوری افزود: جهاد کارکنان و تلاشگران صنعت بالنده نفت پس از هشت سال دفاع مقدس با جدیت بیشتری دنبال شد که حاصل آن کسب موفقیت‌های متعدد در عرصه‌های مختلف حوزه انرژی برای ایران اسلامی بوده است و امروزه نیز صنعتگران ایران اسلامی در پیشانی اقتصاد کشور و خط مقدم جبهه جهاد اقتصادی در منطقه ویژه پارس در حال تلاش برای شکوفایی هر چه بیشتر ایران اسلامی در حوزه انرژی هستند.
انتهای پیام/2451/و30/د1000

MANO TO

عضو جدید
بدبخت شدیم...

بدبخت شدیم...

گروه استانها / حوزه عسلویه
92/03/08 - 08:29
شماره: 13920307001481

با موافقت وزیر نفت محقق شد
مدیرعامل منطقه ویژه پارس جنوبی از به‌کارگیری 100 نفر از فرزندان شاهد و ایثارگر استان بوشهر در منطقه ویژه پارس با موافقت وزیر نفت خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از عسلویه، مسعود نصوری در آیین تجلیل از ایثارگران منطقه ویژه پارس اظهار داشت: توجه به ارزش‌های دوران دفاع مقدس اهمیت و ارزش ویژه‌ای دارد و باید در این راستا همت کنیم.
وی افزود: طی چند سال اخیر در راستای خدمت‌رسانی به خانواده ایثارگران در منطقه ویژه اهتمام خاصی داشته‌ایم و امیدوار هستیم این روند تداوم داشته باشد.
مدیرعامل منطقه ویژه پارس جنوبی از به‌کارگیری 100 نفر از فرزندان شاهد و ایثارگر استان در منطقه ویژه پارس خبر داد و خاطر نشان کرد: با موافقت وزیر نفت مجوزهای لازم برای استخدام این افراد صادر شده و روند به‌کارگیری این 100 نفر در سال جاری اجرایی و نهایی خواهد شد.
نصوری تصریح کرد: برنامه‌ریزی برای حضور فرزندان شاهد و ایثارگر در صنعت یکی از مهم‌ترین اولویت‌ها و رسالت‌های وزارت نفت محسوب می‌شود که وزیر نفت نیز در این زمینه تاکیدات متعددی داشته‌اند.
وی با گرامیداشت یاد و خاطره مجاهدت‌های سلحشوران هشت سال دفاع مقدس بیان داشت: ایثارگری‌ها و رشادت‌های فرزندان این آب و خاک در هشت سال دفاع مقدس و فتح غرورآفرین خرمشهر در سوم خرداد درس بزرگی برای استکبار و دشمنان این آب و خاک بود تا بدانند که ایران اسلامی با داشتن فرزندانی ایثارگر، مجاهد و نستوه هیچگاه در راه رسیدن به آرمان‌ها و حفظ ارزش‌های خود کوتاهی نخواهند کرد.
مدیرعامل سازمان منطقه ویژه پارس با اشاره به نقش صنعت نفت در انقلاب اسلامی و همچنین حضور کارکنان پرتلاش صنعت نفت در هشت سال دفاع مقدس و پاسداشت منابع نفتی کشور گفت: متخصصین، کارکنان و کارگران صنعت نفت همدل و همراه با دلیرمردان ایران اسلامی در هشت سال دفاع مقدس با جان و دل از تاسیسات نفتی و منابع کشور دفاع کردند و هیچگاه اجازه ندادند روند فعالیت‌های تولید نفت به واسطه حمله‌های دشمن قطع شود که این مهم نشان دهنده اوج توانایی، ایمان و اراده قوی فرزندان دلیر ایران اسلامی است.
نصوری افزود: جهاد کارکنان و تلاشگران صنعت بالنده نفت پس از هشت سال دفاع مقدس با جدیت بیشتری دنبال شد که حاصل آن کسب موفقیت‌های متعدد در عرصه‌های مختلف حوزه انرژی برای ایران اسلامی بوده است و امروزه نیز صنعتگران ایران اسلامی در پیشانی اقتصاد کشور و خط مقدم جبهه جهاد اقتصادی در منطقه ویژه پارس در حال تلاش برای شکوفایی هر چه بیشتر ایران اسلامی در حوزه انرژی هستند.

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا دوتا پست زدی مثل هم !! یکی کافی نبود؟!
ضمنا من نمیفهمم بکارگیری 100 نفر ایثارگر دیگه چیه؟ از همین ازمون میخوان سوا کنن یا جدا و از یک کانال دیگه میگیرن؟! این آزمون دادن ها برای چیه؟ ما باید از 7 خان رستم بگذریم بعد 100 نفر بدون یدونه خان میرن پارس جنوبی؟!!

hadishs

عضو جدید
گروه استانها / حوزه عسلویه
92/03/08 - 08:29
شماره: 13920307001481

با موافقت وزیر نفت محقق شد

چرا بدبخت شدیم؟!
فکر کنم منظورش همون 25 درصد خانواده شاهد رو منظورش بوده. اگه اینجور باشه تازه 100 نفر کم هم هست! اگه 800 تا بخوان بگیرن باید 200 تا شاهد امسال استخدام بشن!

Korosh_Sepehri

عضو جدید
چرا دوتا پست زدی مثل هم !! یکی کافی نبود؟!
ضمنا من نمیفهمم بکارگیری 100 نفر ایثارگر دیگه چیه؟ از همین ازمون میخوان سوا کنن یا جدا و از یک کانال دیگه میگیرن؟! این آزمون دادن ها برای چیه؟ ما باید از 7 خان رستم بگذریم بعد 100 نفر بدون یدونه خان میرن پارس جنوبی؟!!
من تعجبم دوستان هنوز دستتون نیومده توی این مملکت چه خبره ؟ نمیدونید چرا وقتی میخوان همچین کاری بکنن ، میزنن توی سایت ؟ منظور اصلی گفتنه ! یعنی این حرف باید گفته شه تا فرزند های شاهد ساکت بشن .
مگه نخوندین : به گزارش خبر گزاری فارس مسعود نصوی در آیین تجلیل از ایثار گران منطقه ویژه پارس اظهار داشت :
بلاخره این ایثارگران منطقه ویژه پارس هم باید خوشحال شن یا نه ؟ و گرنه اینم یه قولیه مثل همه قول ها . کو تا اجرایی شه ؟
دوستان همه نیرو ها در انتها در برابر خدا زانو میزنند . ما خدا را داریم .

Yadavaran

عضو جدید
اعلام نتایج

اعلام نتایج

چرا بدبخت شدیم؟!
فکر کنم منظورش همون 25 درصد خانواده شاهد رو منظورش بوده. اگه اینجور باشه تازه 100 نفر کم هم هست! اگه 800 تا بخوان بگیرن باید 200 تا شاهد امسال استخدام بشن!

2-7- پنج درصد(5%) از سهمیه مجوزهاي استخدامی به "رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه و همسر و فرزندان آنان، فرزندان جانبازان زیر بیست و پنج درصد(25%)، فرزندان آزادگان كمتر از يك سال اسارت و خواهران و برادران شهدا" (مطابق با نیازمندیهای جدول شماره 1 از طریق شرکت در آزمون استخدامی) اختصاص مي يابد.
!آقا جان جز سهمیه 5 درصد نیستندخوووو!

amin2x

عضو جدید
منطقه ویژه یه شرکت دیگس ربطی به مجتمع پارس جنوبی نداره ولی در کل خیلی ها از کانال های دیگه وارد میشند این یه موردش بود

بالا