استخدام شرکت ملی گاز ایران [ آزمون کتبی + مصاحبه علمی + مصاحبه عقیدتی + طب صنعتی ]

mansour.mm20

عضو جدید
آقاجان علی کنکوری خبرمیده خو آقا جامن صبح ساعت 7 صبح علی طلوع از خانه بیرون رفتم خو ساعت 8 رسیدم بیمارستان بزرگ نفت آقا جان چه شلوغ بود نکته 1 سعی کنید صبح علی طلوع برید تا زودتر نوبت گیرت بیاد.
نکته بعد از پذیرش و ایجاد پرونده شما آزمایش خون خواهید دادید.
بعد ازآن شیشه آزمایش ادرار به شما میدهند میروید کار خود را انجام میدهید هییچ دوربینی درکار نبود.آقاجان تست اسپیروتری تنفس و بینایی و شنوایی و روانشناسی نوار قلب ودرآخرم گلاب به روتون دکتر کلینیک لختم کرد تمام لباسا به غیراز شورت و باچکش به پام زد.درضمن تست دندان هم داشتم کهمن نصف دندونام ریخته بود.آقاجان بعد از اتمام پرونده شما به شرکت مربوط برای جواب فرستاد میشود.

:biggrin:با چکش محکم زد؟

ممنون علی خان
لطف کردی

baaroon

عضو جدید
آقاجان علی کنکوری خبرمیده خو آقا جامن صبح ساعت 7 صبح علی طلوع از خانه بیرون رفتم خو ساعت 8 رسیدم بیمارستان بزرگ نفت آقا جان چه شلوغ بود نکته 1 سعی کنید صبح علی طلوع برید تا زودتر نوبت گیرت بیاد.
نکته بعد از پذیرش و ایجاد پرونده شما آزمایش خون خواهید دادید.
بعد ازآن شیشه آزمایش ادرار به شما میدهند میروید کار خود را انجام میدهید هییچ دوربینی درکار نبود.آقاجان تست اسپیروتری تنفس و بینایی و شنوایی و روانشناسی نوار قلب ودرآخرم گلاب به روتون دکتر کلینیک لختم کرد تمام لباسا به غیراز شورت و باچکش به پام زد.درضمن تست دندان هم داشتم کهمن نصف دندونام ریخته بود.آقاجان بعد از اتمام پرونده شما به شرکت مربوط برای جواب فرستاد میشود.راستی تا یادم نرفته تست عدم اعتیاد 17 شهریوره خو.

دندونای منم خرابه چی کنم؟
هر قسمت قبولی یا عدم قبولیو میشد تشخیص داد؟

almatra2

عضو جدید
علي كنكوري خسته نباشي ميگم جواب تست ها رو تك تك بهت ميگفت كه قبول شدي
راستي نپرسيدي كي جواب طب رو ميفرسته منطقه محل كارت كه از اونجا پيگيري كني

sandis

عضو جدید
اینجا کسی میدونه که تست عدم اعتیاد، برای سیگار هم هست یا نه؟

تست عدم اعتیاد فکر کنم فقط برای مواد مخدر باشه بعید می دونم یعنی تا حالا نشنیدم برای سیگار هم بتونه چیزی رو نشون بده آزمایش خون که میدی غلیظ بودن خون رو هنگام کشیدن سیگار نشون می ده که طرف هم که علم غیب نداره شخص سیگار کشیده یا نه برای این مورد هم کسی رو رد نمی کنن یا هنگامی که می خوان ازت تست ریوی تنفسی ( اسپیرومتری ) بگیرن چون بیشتر ریه ها صدمه می بینن هنگام کشیدن سیگار اگه مشکلی پیش بیاد و حاد نباشه باز می گن آزمایش دیگه ای بده

AEG32A

عضو جدید

کشیدن قلیون یه مقدار خطریه مخصوصا یه طعمش که الان یادم رفت چی بود چون تا چند روز یه مقدار اثر یکی از مواد مخدر تو بدن میمونه، حالا سیگار رو نمیدونم چیجوریه
ولی در کل احتیاط کن که زحمتت هدر نره

baaroon

عضو جدید
ک منبع خبری موثق و مطلع لیست تغییرات مدیریتی کوتاه مدت را در وزارت نفت به شرح ذیل اعلام کرد:

1- مدیریت عامل شرکت ملی نفت ایران
2- مدیریت عامل شرکت ملی گاز ایران
3- مدیریت عامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران
4- مدیریت امور بین‌الملل شرکت ملی نفت ایران
5- معاونت برنامه‌ریزی و نظارت بر منابع هیدروکربوری وزارت نفت
6- مدیریت عامل شرکت نفت و گاز پارس
7- مدیریت عامل شرکت نفت مناطق مرکزی
8- مدیریت عامل شرکت مهندسی و توسعه نفت (متن)
9- مدیریت عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی
10- مدیر کل روابط عمومی وزارت نفت

منبعت چیه؟

mansour.mm20

عضو جدید
خبر موثق

خبر موثق

آقا دوتا خبر موثق دارم براتون که جناب آقای عمرانی خو لطف کردن پاسخ دادن.
اولین سوال راجع به طب صنعتی جنوبی ها که قرار بود اگه بشه شیراز برگذار بشه.
جواب: تا الان موافقت نشده و احتمالا همون تهران باشه(پس بیخود به دلتون نمک نزنید، آماده تهران رفتن باشید)

دومین سوال راجبه این پیامی که دیروز واسه بچه های پارس جنوبی اومد که کد رهگیریتون رو اس ام اس کنید از وضعیت پروندتون آگاه بشید.
جواب:اس ام اس ها داره جواب داده میشه ولی متاسفانه ظرفیت پاسخگویی سیستم روزانه 100 فقره است.
ولی از دیروز تا الان 5000 اس ام اس وصول شده.

تشکر یادتون نره
:biggrin:

jam65

عضو جدید
جواب: تا الان موافقت نشده و احتمالا همون تهران باشه(پس بیخود به دلتون نمک نزنید، آماده تهران رفتن باشید)

دومین سوال راجبه این پیامی که دیروز واسه بچه های پارس جنوبی اومد که کد رهگیریتون رو اس ام اس کنید از وضعیت پروندتون آگاه بشید.
جواب:اس ام اس ها داره جواب داده میشه ولی متاسفانه ظرفیت پاسخگویی سیستم روزانه 100 فقره است.

تشکر یادتون نره
منصور جوون یه دونه باشی :w27:
اقا تو که زحمت کشیدی اینم میپرسیدی حالا که نمیریم شیراز نامه ها رو کی میفرستن برامون و کجا اموزشی باید بریم

imdavood

عضو جدید

سلام آقا وحید تا اونجا که من میدونم تو تست عدم اعتیاد اگه تو نمونه ی آزمایشت مورفین، آمفتامین و مت آمفتامین وجود داشته باشه ، یعنی که اعتیاد دارید .تو سیگار فکر نمیکنم هیچ کدوم از اینا باشه. پس نگران هیچی نباش. در ضمن قبل از آزمایش عدم اعتیاد نباید قرص اسامینوفن کدیین دار بخورید چون تو ازمایش مورفینو نشون میده.

آخرین ویرایش:

imdavood

عضو جدید

تشکر یادتون نره

آقا منصور خیلی زحمت میکشی ، خسته نباشی. ;)

هادی..

عضو جدید

تشکر یادتون نره
سلام مکانیک جان
یه تا اشکال فنی دارم:
البته این اشکالم متوجه شما دوست عزیز نیست و با کسیه که این حرف اس ام اسو به شما گفته.
ما که کلا 1000 نفرم نمیشیم، چطور 5000 تا اس دریافت کردند؟
.
میخواستم نظر شمارو بپرسم:
نظر شما چیه که این نوع سیستم اس ام اس سیستم بیخودیه و فقط میتونه بگه نامتون توی کدوم بخشه... گزینش، طب صنعتی، و یا جذب... که اونم همه خودشون میدونن...
و فقط میخوان کسی بهشون زنگ نزنه و وقتی زنگ زد بگن اس بزنید...
شما چی فکر میکنید؟

mansour.mm20

عضو جدید
خودمم دقیقا متوجه نشدم چجوری 5000تا اس ام اس وصول کردن...
5تا اس ام اسش که مال خودمه 4995تای دیگه رو کی فرستاده؟
من والا چیزی که شنیدم براتون نقل قول کردم .
دیگه حقیقت بودن یانبودنش رو باید صبر کرد و did

almatra2

عضو جدید
سلام اقا هادي خوبي عزيز
خدا رو شكر بالاخره يك نفر از مناطق اينجا پيدا شد
من منطقه ٢ هستم شما چي ؟
براي طب صنعتي نامه براي شما اومده يا تماس گرفتن
گزينش چي رفتيد شما من كه زنگ زدن رفتم برج گاز

هادی..

عضو جدید
آخرین خبر تصویری از طب صنعتی دیروز....
http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=166306&stc=1خدا به دادشون برسه....
دیگه کم کم دارم نگران دوستانی میشم که رفتن و خبری ازشون نیست...
(تشکر فراموش نشه)

پیوست ها

• j9254_393122_1968512771306.jpg
    j9254_393122_1968512771306.jpg
    33.8 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • 1.jpg
    1.jpg
    63.9 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

هادی..

عضو جدید
سلام اقا هادي خوبي عزيز
خدا رو شكر بالاخره يك نفر از مناطق اينجا پيدا شد
من منطقه ٢ هستم شما چي ؟
براي طب صنعتي نامه براي شما اومده يا تماس گرفتن
گزينش چي رفتيد شما من كه زنگ زدن رفتم برج گاز

سلام
نه هنوز خبری از مال ما نیست...
من منطقه ششم
ولی مثل اینکه کم کم دارن ماها رو هم صدا میکنن به برج گاز
توی طب صنعتی هم عسلویه قبل از ماست

mansour.mm20

عضو جدید
آخرین خبر تصویری از طب صنعتی دیروز....

خدا به دادشون برسه....
دیگه کم کم دارم نگران دوستانی میشم که رفتن و خبری ازشون نیست...

:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin: ووی بوا مردم از خنده..
ایینو از کجا پیدا کردی:w15::w15::w15::w15:

آخرین ویرایش:

reza salimi2

عضو جدید

تشکر یادتون نره
تشکر فراوان

imdavood

عضو جدید
همکار هم هستیم احتمالا.
شما هم پارس جنوبی هستی؟
بله آقا منصور منم پارس جنوبی ام.
منم 29 باید برم طب صنعتی، من یه جراحی آپاندیس داشتم سوابق جراحی هیچی ندارم ،مدارکشو انداختیم دور،
یکمی زیاد هم طپش قلب دارم
برام دعا کنید گیر ندن.

بالا