استخدام شرکت ملی گاز ایران [ آزمون کتبی + مصاحبه علمی + مصاحبه عقیدتی + طب صنعتی ]

wood64

عضو جدید
سلامنه هنوز خبری از مال ما نیست...من منطقه ششمولی مثل اینکه کم کم دارن ماها رو هم صدا میکنن به برج گازتوی طب صنعتی هم عسلویه قبل از ماست
هادی جان به نظرت همه باید برا گزینش بریم برج گاز یا ممکنه حالا فعلا همه رو نگن که بیان؟ رفت و آمد دوباره برا گزینش برا طب صنعتی و .....داستان داریما!!!

mansour.mm20

عضو جدید
بله آقا منصور منم پارس جنوبی ام.
منم 29 باید برم طب صنعتی، من یه جراحی آپاندیس داشتم سوابق جراحی هیچی ندارم ،مدارکشو انداختیم دور،
یکمی زیاد هم طپش قلب دارم
برام دعا کنید گیر ندن.
درمورد آپاندیس خیالت راحت باشه
اصلا گیر نمیدن.
دوست خودم تو عسلویس الان سه سال پیش آپاندیس عمل کرده بود تو طب صنعتی ازش پرسیده بودن به دکتر گفته بود، دکترم میگه اشکال نداره مهم نیست

هادی..

عضو جدید
هادی جان به نظرت همه باید برا گزینش بریم برج گاز یا ممکنه حالا فعلا همه رو نگن که بیان؟ رفت و آمد دوباره برا گزینش برا طب صنعتی و .....داستان داریما!!!
سلام وودی جان
خسته نباشی
کم پیدایی؟
من خودمو گفتم که تو کمیته انضباطی دانشگاه حکم خورده بودم : سرکردگی آشوبگران در جهت ضربه زدن به ارکان نظام:eek:
اصلا خودمم تعجب کردم...
این همه کارو من کردم:que:
فقط 4000 نفر جمع کرده بودیم و یکم تو اینور، اونور دانشگاه گشتیم و با چند نفر از مسئولین حراست درگیری فیزیکی داشتیم...:neutral:
و نمیدونیم چی شد این وسط چند نفر از حزب ا.. انصار هم مضروب شده بودن:w20:
چنتا شعار هم جلوی در گفتیم:w32:
(اون یه نفر تک خوانه منما...)
و همش 14 روز تحصن کردیم...:w22:
و البته با چنتا از رسانه ها که به داخل ما نفوذ کرده بودن یه مصاحبه هایی هم داشتیم :w26:
(بازم اون منما)
بعدش منو گرفتن و دوترم تعلیق زدن:cry:
خداییش همش مثل یه خواب بود... اصلا نفهمیدم چطور شد....
از این همه تبعیض....از این همه فقر توی مردم.... از این همه ربا توی بانکها.................بدجور دلم خون شده بود..
که خون دلم، شد، مشت دستم، و بغض گلوم و خون توی چشمم و رمق پاهای بی رمقم.... تا اینکه پا شدم و فریاد زدم...
با اهل سیاستش بحث کردیم...:w13:
و اهل کتک کاریشو، گوش مالی دادیم...:w43::neutral:
هی... روزگاری بود...

آخرین ویرایش:

وحیدوحید

عضو جدید
خودمم دقیقا متوجه نشدم چجوری 5000تا اس ام اس وصول کردن...
5تا اس ام اسش که مال خودمه 4995تای دیگه رو کی فرستاده؟
من والا چیزی که شنیدم براتون نقل قول کردم .
دیگه حقیقت بودن یانبودنش رو باید صبر کرد و did

2 تا از اس ام اس ها هم که مال منه میمونه 4993 تای دیگه :)

وحیدوحید

عضو جدید
آقا من امروز پیش رامین بودم و کارای طب صنعتیش تموم شد و ایشالا امشب میرسه خونه اش.
تنها قسمت بد طب صنعتی اینه که آخرش باید بریم پیش "دکتر طب صنعتی" و همه لباسا رو بکنیم و ایشون ما رو برانداز کنه! این قسمتش خیلی عذاب آوره خداییش :(

mansour.mm20

عضو جدید
آقا من امروز پیش رامین بودم و کارای طب صنعتیش تموم شد و ایشالا امشب میرسه خونه اش.
تنها قسمت بد طب صنعتی اینه که آخرش باید بریم پیش "دکتر طب صنعتی" و همه لباسا رو بکنیم و ایشون ما رو برانداز کنه! این قسمتش خیلی عذاب آوره خداییش :(

یعنی شرتم باید در بیاریم؟:huh:
بگو رامین نیومده تو این دو روز یک نظرم بنویسه.:w09:
بنده خدا دلش از طب صنعتی خون بوده...
هادی چه دعایی بود در حق این بنده خدا کردی :biggrin:

وحیدوحید

عضو جدید
یعنی شرتم باید در بیاریم؟:huh:
بگو رامین نیومده تو این دو روز یک نظرم بنویسه.:w09:
بنده خدا دلش از طب صنعتی خون بوده...
هادی چه دعایی بود در حق این بنده خدا کردی :biggrin:

آره آقا همه رو باید در بیاری ولی خدا رو شکر آقای دکتر فقط از دور نگاه میکنه و بهمون دست نمیزنه:biggrin:

هادی..

عضو جدید
هادی واقعا اینا که گفتی راست بود؟:biggrin:
بهت میومد از این بچه+های هیئتی باشی!
هیئتی هستم
ولی هیئت اباعبدالله الحسین
و اعتقاد راسخ به اسلام
دلیل اصلی من برای اعتراض به وضعیت نابسامان مملکته...
اگر روزی کسی به این مملکت تجاوز کنه... یا کسی در داخل برای حذف یا ضربه زدن به اسلام تلاش کنه...
من رو در خط مقدم مقابل خود خواهد دید....
ولی تا روزی که در کنار همیم بر این اعتقادم که عدالت و مساوات اسلام در برابر قانون، باید در کشور اجرا بشه....
باید پزشکی که برای عمل جراحی قلب مادر فقیر چندتا فقیر، چند ملیون زیر میزی میگیره رو آتیش زد
باید بانکهایی که با ربا دلیل اصلی تورم توی مملکتن آتیش زد
باید .....
دلم خونه مکانیک...
دلم خونه...

هادی..

عضو جدید
تصاویری از دوستان پس از طب صنعتی...(معصومیت از دست رفته2)

http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=166360&stc=1
http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=166361&stc=1

پیوست ها

• d.jpg
    d.jpg
    33.3 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • images.jpg
    images.jpg
    6.3 کیلوبایت · بازدیدها: 0

omid_fakhrayi

عضو جدید
بومی بوشهری

بومی بوشهری

امروز 28 نامه طب صنعتیم اومد
28.4.1392 اومده بودن تحقیقات.
نامم 20.5.1392 صادر شده بوده که 28 دستم رسیده
18.6.1392 باید برم تهران ازمایشگاه واسه طب صنعتی
قبولی مهندسی شیمی - پارس جنوبی - بومی استان بوشهر با سابقه کار پیمانکاری خودپارس جنوبی

jam65

عضو جدید
امروز 28 نامه طب صنعتیم اومد
28.4.1392 اومده بودن تحقیقات.
نامم 20.5.1392 صادر شده بوده که 28 دستم رسیده
18.6.1392 باید برم تهران ازمایشگاه واسه طب صنعتی
قبولی مهندسی شیمی - پارس جنوبی - بومی استان بوشهر با سابقه کار پیمانکاری خودپارس جنوبی
عامو برو بسلامت دس خدا همرات

هادی..

عضو جدید
سلاااااام
اهیم.... کسی نیست؟
الهیییییییی....ملت چشمشون از طب صنعتی ترسیده...:w15:
ولی خب واقعیت رو باید گفت...

اینم عکس هایی مستند از بچه ها، وقتی دکترا دارن دوستاشونو معاینه میکننhttp://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=166423&stc=1

پیوست ها

• 1348744736scare_tikpix_00007.jpg
    1348744736scare_tikpix_00007.jpg
    78.1 کیلوبایت · بازدیدها: 0

jam65

عضو جدید
:w26:اول بگو ببینم روم به دیوار :twisted:پاچتو کشین پایین؟دکترش مررررررد بود؟از راه دور معاینه کرد یا ....

mordabpir

عضو جدید
دوستان یه شعر میذارم از شاهین نجفی مرتد انشاله که همتون انزجارتون رو از شاهین و استکبار جهانی اعلام کنید

من یه گلایلم که تو این سرزمین شوم
راهم به قبر و سنگ گرانیت میرسه
هر روز به قتل میرسم و شعر من فقط،
به انتشار شعله کبریت میرسه

دردم هزار ساله مثه درده حافظه،
درمونشم همونیه که کشف رازیه

نسلی که سر سپرده عصر حجر شده
از ساقیای ارمنیه پیر راضیه

وقتی که زندگی یه تئاتر مزخرفه
تنها به جرعه های فراموشی دلخوشم
راسکول نیکف یه پیرزنو شقه کرده و من،
با اون تبر فرشته الهامو میکشم....
هی مست میکنم مثه یه بطری شراب
که وقتی پاش بیفته یه کوکتل مولوتوفه
یه مجرم فراری شدم که تو زندگیش
درگیر یه گریز بدون توقفه
فرقی نداره جادۀ چالوس و راه قم
من مستی ام که خوش داره رانندگی کنه
یه ماهی که تو آکواریوم زار میزنه
تا توی اشکهای خودش زندگی کنه
باید تلو تلو بخوری این زمونه رو
وقتی که مست نیستی به بن بست میرسی
تو مستی آدما دوباره مهربون میشن
حتی برادرای توی ایست بازرسی
میخندن و به دست تو دستبند میزنن
راهو برای بردن تو باز میکنن
تو دام مورچه ها به سلیمان بدل میشی
قالیچه ها بدون تو پرواز میکنن
این بار چندمه که به یه جرم مشترک
هشتاد تا ضربه پشت تو هاشور میزنه؟
برگرد خونه حتی اگه با خبر باشی،
تنها دل خودت برای تو شور میزنه...
یه گلایلی و تو این سرزمین شوم
راهت به قبرو سنگ گرانیت میرسه
هر روز به قتل میرسی و شعر تو فقط،
به انتشار شعله کبریت میرسه

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب وحید هم قبل از من میتونست توضیح بده کامل چون همه چیزو تو جریان قرار گرفت اما حالا واسه اونا که نرفتن و نمیدونن میگم:

اولا ساعتی که گفتن رو یک ساعت زودتر برین اگر 7 نوشته 6 جلو دره دفتره گاز توی هویزه باشین. چون واسه من که 6:20 اومدن و کارم زودتر راه افتاد. امروز همه انگار اصفهانی بودیم ! حدود 12 نفر فکر کنم بودیم از اصفهان .
همه نامه هارو از دفتره گاز گرفتیم و زود آژانس گرفتیم توی خیابان سرهنگ سخایی طب صنعتی شرکت نفت مشخصه اونجا میرین نامه رو میدین دبیر خونه و صداتون میزنن تک تک و 5 تا عکس ازتون میگیرن و بتون فرم ها و پوشه میدن. روبروی همین طب صنعتی درمانگاه تخصصی شرکت نفت است که میرین تند و سریع تمام قسمت ها نوبت میگیرین و همه نوبت هارو جمع میکنین تا داشته باشین. یکی اپتیک یکی ادیومتری یکی رادیولوژی یکی هم آزمایش بعد تک تک اینارو هرکدوم زودتر نوبتش رسید میرین و پزشک براتون نتیجه رو تو یکی از فرم ها مینویسه و بتون میده . همه رو تا حدود 10 میتونین برین و تمام کنین.
رادیولوژِی از سینه بتون میگه که ساعت 13 بیاین و زودتر امکان نداره . اما چرت میگه :D من و یکی از دوستام 11 رفتیم گفتیم گناه داریم تا 13 صبر کنیم اونم ازمون همون موقع گرفت .
البته همون ساعت 10 که کاراتون رو کردین اول برین ساختمان طب صنعتی دوباره و اونجا تست اسپیرومتری و نوار قلب ازتون میگیرن طبقه دوم . که اینم نیم ساعت طول میکشه یا کمتر.
بعد اینو که تمام کردین زود وسیله جور کنین برین مکان عدم اعتیاد که بتون برگه اش رو دادن و جاش توش نوشته شده کجاست. اونجا ازتون 21 تومن پول میگیرن که (حتما) باید کارت داشته باشین و نقد نمیشه داد !! سره این من خیلی اذیت شدم ! کارت هم چندتا ببرین چون ظاهرا ملت یا ملی رو قبول نمیکنن یادم نیست کدوم !
قبل از رفتن هم اب بخورین حسابی تا کمبود ادرار نداشته باشین :biggrin:
کسی نگاه نمیکنه و دوربین هم انگار نداشت اصلا !
بعد جواب رو لازم نیست پیگیر بشین خودشون فردا صبح زود فرستادن طب صنعتی .
بعد از تست اعتیاد برگردین همون حدود 11 اینا برین رادیولوژِی و صحبت کنین شاید ازتون زود بگیره مثل من.
در نهایت تا اینجا کارتون تمام شد برین ناهار بخورین و استراحت کنین تا فردا صبح ساعت 8 برین درمانگاه اول جواب آزمایش خون رو بگیرین زود ببرین طب صنعتی تحویل بدین. جواب اعتیاد و رادیولوژی رو خودشون دارن از قبل.
بعد هم طبقه سوم میرین دکتر جواب ها رو کامل میبینه و نظرش رو میده و لخت هم میشین یه نظر نگاه میکنه و میگه پاشو بپوش .
زود تمام میشه فرمالیته است یجورایی !! بعد هم پرونده رو میرین همکف میدین پذیرش و با خانوم که اونجاست خداحافظی میکنین و ضمنا دعوا هم نمیکنین باش (مثل وحید) :D
فقط ازش بپرسین نتیجه و جواب و بقیه مراحل استخدام رو کی باید پیگیر بشه ! خودشون اطلاع میدن یا ما زنگ بزنیم مرتب!؟!! اینو من درست نپرسیدم شماها بپرسین حتما و اینجا اعلام کنید.
.
.
.
آهان ضمنا دوتا چیز دیگه یادم اومد: تعهد رو دارن گرون میکنن قبلا 20 تومن بوده یارو گفت فعلا صبر کردیم تا نرخ جدید اعلام بشه و بعد بگیم تعهد محضری بدین!
و یکی دیگه هم اینکه سمت هامون فعلا همه نوبتکاره ارشد بهره برداری خورده .

mansour.mm20

عضو جدید
طب صنعتی

طب صنعتی

mansour.mm20

عضو جدید
ای ول دستت درد نکنه رامین جان یک زحمت هم بکش این نوشتت رو برای بچه های سایت استخدام هم یک کپی پیست بکن.
اوناهم بدجور تو کفن.

بالا