استخدام شرکت ملی گاز ایران [ آزمون کتبی + مصاحبه علمی + مصاحبه عقیدتی + طب صنعتی ]

sandis

عضو جدید
من با صحبت های شما کاملن موافقم اصلن بانوان امسال فقط تو رشته های مدیریت و علوم پزشکی می تونستن شرکت کنن شاید یکی مثل شما علاقه داشته باشه به رشته های فنی و کار در پالایشگاه واقعن تکلیف چیست البته ناگفته نمونه چون هیچی استخدامی نداشتتن تمام افرادی که کار می کنن جنس مذکر هستن و مونث بسیار کمیاب هست و فقط تو قسمت های اداری یافت میشه باور کن همین چند وقت پیش بود یک مهندس خانم داشتم صحبت می کردم ایشون می گفت من یکی دو ماهی رفتم تو پالایشگاه اینقدر اونجا مرد بود و هزاران چشم به دنبال او که دیگه دووم نیورد و از اونجا اومد بیرون
:gol:

وحیدوحید

عضو جدید
ساندیس حالا تو واسه چی رنگ نوشته ات رو همرنگ این دختره کردی؟ خواستی ارادتت رو نسبت بهش ثابت کنی؟ :biggrin: گل میفرستی براش؟! میخوای یه بوس هم بفرست :D
در ضمن خانوم تقریبا محترم! من و خیلی دیگه از بچه های همین تاپیک مدرکمون رو تازه گرفتیم؛ یعنی ما ریقوییم؟؟؟ تمام کسانی که استخدام شرکت گاز شدن شایسته ی این شغل بودن و هیچ کدومشون ریقو نیستن. ریقو شمایی و اطرافیان و عزیزانت ;)
(جواب کامنتمو بدی مجبور میشم همین نیمچه ادبم هم کنار بذارم)

mansour.mm20

عضو جدید
ساندیس حالا تو واسه چی رنگ نوشته ات رو همرنگ این دختره کردی؟ خواستی ارادتت رو نسبت بهش ثابت کنی؟ :biggrin: گل میفرستی براش؟! میخوای یه بوس هم بفرست :D در ضمن خانوم تقریبا محترم! من و خیلی دیگه از بچه های همین تاپیک مدرکمون رو تازه گرفتیم؛ یعنی ما ریقوییم؟؟؟ تمام کسانی که استخدام شرکت گاز شدن شایسته ی این شغل بودن و هیچ کدومشون ریقو نیستن. ریقو شمایی و اطرافیان و عزیزانت ;)(جواب کامنتمو بدی مجبور میشم همین نیمچه ادبم هم کنار بذارم)
چیزی ننوشتن که؟ ؟ ؟ ؟ ؟فقط دوتا شکلکه
اقا فهمیدم با رنگ سفید نوشتن
مسخره ها

آخرین ویرایش:

ha_mi

عضو جدید
علی آقا:smile:، شما که ماشاءالله دهن مهن تجربه رو آسفالت کردی:neutral:،چن تا پیراهنم از ما بیشتر پاره کردیو رفیق فابریکم که تو شرکت گاز زیاد داری ،میتونی آمار این گزینش ، که بعضی هارو فرستادن در بیاری؟

بابا آماری نداره توام ! همون وخ بعده مصاحبه که گفتم، قرار نیس همه برن مصاحبه عقیدتی و فقط یه تعدادی رو دعوت میکنن، هالا اینکه این انتخاب براساس اطلاعاتی که از قبل اَزَمون دارنه یا واقعا رندومه مشخص نیس ولی من رو حسابه حرفای مسئول گزینش موقه مصاحبه علمی به نظرم گزینه اول باشه ...

ساندیس حالا تو واسه چی رنگ نوشته ات رو همرنگ این دختره کردی؟ خواستی ارادتت رو نسبت بهش ثابت کنی؟ :biggrin: گل میفرستی براش؟! میخوای یه بوس هم بفرست :D
در ضمن خانوم تقریبا محترم! من و خیلی دیگه از بچه های همین تاپیک مدرکمون رو تازه گرفتیم؛ یعنی ما ریقوییم؟؟؟ تمام کسانی که استخدام شرکت گاز شدن شایسته ی این شغل بودن و هیچ کدومشون ریقو نیستن. ریقو شمایی و اطرافیان و عزیزانت ;)
(جواب کامنتمو بدی مجبور میشم همین نیمچه ادبم هم کنار بذارم)

واای مردم از خنده وحید :biggrin: تاپیک شده فیلم سینمایی ! میگم پست چن روز پیش ژانر دیدی ؟ ایدین و امیر علی و صفدرقلی ؟ الان ساندیس و چنتا از بچه ها نقشه صفدرقلی رو دارنو و انا احشرو الحاشرین و مکتب کی الیسم :biggrin: این دختره ام انصافا واسه خودش ژانریه هاا !!
این ازین اواتارش! اینم ازین گوزوژعرایی که میگه :biggrin:

mansour.mm20

عضو جدید
باور کنید که شرکت نفت و گاز بر اساس تجربه به این نتیجه رسیدن که خانوما نمیتونن اونجا کار کنن!
شما الان همینجوری میگی مشکلی نیست، من میتونم، ولی قبلیا کا رفتن دیدن نمیشه!

بابا خانم هم همکار آدم باشه خوبه ها...
اصلا تو روحیه آدم تاثیر مثبت داره باعث میشه که راندمان کار بره بالا...
بدون از شوخی

وحیدوحید

عضو جدید

واای مردم از خنده وحید :biggrin: تاپیک شده فیلم سینمایی ! میگم پست چن روز پیش ژانر دیدی ؟ ایدین و امیر علی و صفدرقلی ؟ الان ساندیس و چنتا از بچه ها نقشه صفدرقلی رو دارنو و انا احشرو الحاشرین و مکتب کی الیسم :biggrin: این دختره ام انصافا واسه خودش ژانریه هاا !! این ازین اواتارش! اینم ازین گوزوژعرایی که میگه :biggrin:

آره اصلا خود خود ژانره :biggrin:
"اینایی که فقط با شنیدن اسم یه دختر تن و بدنشون سر میشه":biggrin:

آخرین ویرایش:

arshad shimi

عضو جدید
دوستان من از همتون عذر مىخوام ولي بايد جواب اين خانوم رو بدم، اولا كه ريقو خودتى و... بعد هم شما با اين همه سال تجربه كار تو شركتاى اىنتر نشنال، سابقه تدريس تو دانشكاههاى معتبر، با اين همه مقاله و ترجمه كتاب و patents (أره جون عمت) الان هم كه با 5 سال سابقه كار تو اىن مملكت، همه اينارو كه جمع بزنيم ميشي هم سن مادر بزرك ناصرالدين شاه بعد حتى شركت نفت هم بخواد خانوم استخدام كنه شمارو نمى خواد...راستى چى ميزني همش تو توهمى؟

Isle.Gloria

عضو جدید
واقعا شما مهندسین با این قدرت درک ...
من چی میگم ،شما چی برداشت میکنید
بعضیها که واقعا دلقکند که هیچ
اولا که من کم رنگ نوشتم که هر کی نخواست چشمشم به نوشته های من نیوفته چه برسه به اینکه بخونتش کساییه قدرت درکشون پایینه .... کردن خوندن
دوما هرکی اون سوابق منو خوندو منظورمو نفهمید اصلا در حدی نیست که بشه باهش بحث کرد
سوما من نگفتم هرکی تازه مدرک گرفته و استخدام شده ریقوه ، گفتم
ریقویی که تُنبونشو نمی تونه نگه داره تازه مدرک گرفته میتونه بره شرکت گاز چون مَرده
شما تو جمله ی من "قبول شده ی ریقو" یا "همه تازه مدرک گرفته ها رقو هستن" میبینی؟ منظورم این بود برای شرکت گاز مرد دست و پا چلفتی به زن با تجربه ارجحیت داره چون مرده !
از قدیم گفتن چوبو که بر داری گربه دزده حساب کار خودشو میکنه حتما بعضی ها ریقو هستند که تا میگی ریقو فک میکنن با اونی
حالا هم یکی مثه آقای ساندیس منظور منو فهمیده ولی شما .....

almatra2

عضو جدید
اولا که من کم رنگ نوشتم که هر کی نخواست چشمشم به نوشته های من نیوفته چه برسه به اینکه بخونتش کساییه قدرت درکشون پایینه .... کردن خوندن
دوما هرکی اون سوابق منو خوندو منظورمو نفهمید اصلا در حدی نیست که بشه باهش بحث کرد
ریقویی که تُنبونشو نمی تونه نگه داره تازه مدرک گرفته میتونه بره شرکت گاز چون مَرده
شما تو جمله ی من "قبول شده ی ریقو" یا "همه تازه مدرک گرفته ها رقو هستن" میبینی؟ منظورم این بود برای شرکت گاز مرد دست و پا چلفتی به زن با تجربه ارجحیت داره چون مرده !
از قدیم گفتن چوبو که بر داری گربه دزده حساب کار خودشو میکنه حتما بعضی ها ریقو هستند که تا میگی ریقو فک میکنن با اونی
با سلام
اون رزومه ای که شما زده بودین تو سایت واقعاادم رو به شک میندازه که بچه های فروم رو دست انداختین که مثلا پیش دوستانتون دور همی بخندید!
ولی واقعا اگه راسته و میتونی مدرک معتبر دال بر تایید اونا ارایه بدی و حاضر به همکاری تو نوشتن پروژه و مقاله باشی تو پخ جواب بده
و اخرین جمله اینکه واقعا بکار بردن این جملات که در بالا نوشتین در حد یک فرد اکادمیک نیست باز خود دانی!!!!

وحیدوحید

عضو جدید
قدرت درک کسی پایین نیست؛ قدرت انتقال شما خیلی ضعیفه!
این عین جمله شماست:
"
ریقویی که تُنبونشو نمی تونه نگه داره تازه مدرک گرفته میتونه بره شرکت گاز چون مَرده"
این حرف شما یعنی اینکه یه سری از کسانی که آزمون رو قبول شدن شامل این القاب شما بودن و این حرف شما کاملا غلطه؛ در ضمن این تاپیک مربوط به کسانی میشه که توی آزمون ها شرکت کردن ;)

وحیدوحید

عضو جدید
با سلام
اون رزومه ای که شما زده بودین تو سایت واقعاادم رو به شک میندازه که بچه های فروم رو دست انداختین که مثلا پیش دوستانتون دور همی بخندید!
ولی واقعا اگه راسته و میتونی مدرک معتبر دال بر تایید اونا ارایه بدی و حاضر به همکاری تو نوشتن پروژه و مقاله باشی تو پخ جواب بده
و اخرین جمله اینکه واقعا بکار بردن این جملات که در بالا نوشتین در حد یک فرد اکادمیک نیست باز خود دانی!!!!

بابا اون رزومه ای که این خانوم زده بود الکی بود! یعنی جدا متوجه این داستان نشدین؟‌ :D
ببینم دنبال همکار داری میگردی الان؟
:biggrin: توی این تاپیک این همه آدم با رزومه قوی بود اما به هیچ کدوم پیشنهاد همکاری ندادی چرا؟ :D

mehdi1085017

عضو جدید
خانوم شما که امتحان ندادی،تقصیر ما هم نبوده! تقصیر شرکت گاز بوده که خانوم نخواسته،بیا بی خیال شو این تاپیک رو به هم نریز بزا علی کنکوری بیاد 4 تا اطلاعات مفید بده! :D

ha_mi

عضو جدید
ساندیس یه تجدید نظر فوتی فوری تو خودت بکن.

من که بعید بدونم با تجدید نظر به جایی برسه :دی
سری قبلم اخه با یکی دیگه همین بساط بود! من نمیدونم گیریم با این صفدرقلی بازیا مخشو زدن بعدش شبیه عمه شِرِک درومد میخان چیکا کنن:biggrin:

اولا که من کم رنگ نوشتم ک
ه هر کی نخواست چشمشم به نوشته های من نیوفته چه برسه به اینکه بخونتش کساییه قدرت درکشون پایینه .... کردن خوندن

ببین اینجا کسی مخالف اومدن شما نیس و بحثه مردسالاریم نیس چون الان دیگه دورش نی ولی تو دقیقا فک کنم ازون فِمِنایی که یکی تو گینه استوایی تو خلوت خودشم بگ..زه میاین عَلَمش میکنین آی ملت نیگا کنید اینا به حقوق ما احترام نمیزارن!
ولی در کل اون فضا مناسب خانما نیس و اون شغل بره مرداس مثه خیلی از شغلا که مخصوص خانماس! اینو شما همون اولیم که انتخاب رشته میکردین مطمئنن میدونسین! پس لطفا دیگه انقد کشش ندین این موضوعو ...

بابا اون رزومه ای که این خانوم زده بود الکی بود! یعنی جدا متوجه این داستان نشدین؟‌ :D
ببینم دنبال همکار داری میگردی الان؟
:biggrin: توی این تاپیک این همه آدم با رزومه قوی بود اما به هیچ کدوم پیشنهاد همکاری ندادی چرا؟ :D

من واقعا موندم بچه ها چرا جدی گرفتن اون رزومه ارو!!! خودش اخره همون پست به نظرم خیلی واضح گف واسه خنده گفته !

خانوم شما که امتحان ندادی،تقصیر ما هم نبوده! تقصیر شرکت گاز بوده که خانوم نخواسته،بیا بی خیال شو این تاپیک رو به هم نریز بزا علی کنکوری بیاد 4 تا اطلاعات مفید بده! :D

همینو بگو! انگار همینجوری ورداشتن ملتو کردن تو فرغون بردن سره کار که داره اعتراض میکنه، از 10-20 هزارتا که درستم نمیدونیم شاید بیشترم بود همش 50 تا ورداشتن و بقیش بومی بود!!!
اوه اوه خدارو شکر اینترنتش تموم شده تاپیک فعلا اروم گرفته :)

آخرین ویرایش:

mehdi1085017

عضو جدید
والا به خدا! ما خودمون لنگ در هوا منتظر گزینش و طب ضنعتی هستیم،اوشون هم میاد به ما گیر میده!
حالا بزا ما بریم سر کار،سال بعد اصلا همه رو زن بگیرن! :D

وحیدوحید

عضو جدید

من که بعید بدونم با تجدید نظر به جایی برسه :دی
سری قبلم اخه با یکی دیگه همین بساط بود! من نمیدونم گیریم با این صفدرقلی بازیا مخشو زدن بعدش شبیه عمه شِرِک درومد میخان چیکا کنن:biggrin:

شک نکن کسی که از اینجا میخواد مخ بزنه عمه شرک هم بهش پا نمیده :w25:

palang-sorati

عضو جدید
کمک کمک help

کمک کمک help

با سلام به دوستان عزیز

سوالم این هست که یک مهندس شیمی اگر بخواهد آزمون نفت و گاز قبول شود باید از چه منابعی استفاده کند؟ عمومی ها فراموش نشود؟

من خودم راهیان رو در دوران تحصیل خواندم ولی به نظرم کفایت نمیکند

اگرکتابی سراغ دارید که به شما کمک کرده لطفاٌ بگویید؟ و همچنین اگر مطلبی دارید که قابل اشتراک گذاری هست به اشتراک بگذارید تا دوستان دیگر استفاده کنند و دعایی همبه جان شما کنند

درضمن دوستان لطف کنند تبلیغ کتاب خودشان را نکنند و بدون هر گونه تعصب و تبلیغ کتاب خودشات به دوستان کمک کنند

آخرین ویرایش:

Yadavaran

عضو جدید
آقاجان اینچه طرز برخورد بایک خانمو محترم و فارغ التحصیل دانشگاه معتبره خو ایشون محترمه اینجوری رنجش خاطر ایشونو ایجاد نکنید

almatra2

عضو جدید
آقاجان اینچه طرز برخورد بایک خانمو محترم و فارغ التحصیل دانشگاه معتبره خو ایشون محترمه اینجوری رنجش خاطر ایشونو ایجاد نکنید

من هم پیشنهاد کار بهش دادم دوستان محترم نذاشتند طرف جینیوس هست :)باید ازش استفاده کرد تا تحریم ها رو دور بزنیم
;)مگه بد میگم علی کنکوری ؟

وحیدوحید

عضو جدید
با سلام به دوستان عزیز

سوالم این هست که یک مهندس شیمی اگر بخواهد آزمون نفت و گاز قبول شود باید از چه منابعی استفاده کند؟ عمومی ها فراموش نشود؟

من خودم راهیان رو در دوران تحصیل خواندم ولی به نظرم کفایت نمیکند

به نظر من بهترین کار اینه که آدم خودش رو واسه کنکور ارشد آماده بکنه؛ در اینصورت هم واسه آزمون کتبی آماده میشی هم مصاحبه.
من واسه آزمون کتبی گاز رفتم یه کتاب با جلد سبز رنگ گرفتم که هم سوالای عمومی هم سوالای تخصصی سالهای قبل آزمون های نفت و گاز رو داشت با جواب تشریحی. البته بعضی از سوالا که یه کم سخت بودن جواب نداشتن :) بعضی از جواب ها هم غلط بودن. ولی در کل من ازش راضی بودم؛ مخصوصا به خاطر سوالای عمومیش! چون وقتی من رفتم دنبال نمونه سوال، اکثرا فقط سوالای تخصصی موجود بود.
واسه مصاحبه هم که توی صفحه 200 این تاپیک یه سری فایل گذاشتم، من خودم قبل مصاحبه فقط روی پروژه و کارآموزیم کار کردم و سوالهای اون فایل ها رو دوره کردم.

sandis

عضو جدید
بعد از اینکه مورد هجوم قرار گرفتم می خوام مواضع خودم رو اعلام کنم گرچه صورتم سرخ شده از صحبت هایی که همچون سیلی سخت بر صورتم تازیانه می زند :w07:

من تو آمپاس قرار گرفتم نمی خوام براتون قپی بیام ولی کیسی دارم
:heart:که اون هم مهندسی شیمی خونده :redface: فردای اون رو هم دارم الان تصور می کنم که بیکاره :weirdsmiley: انتخاب رشته های مهندسی خصوصن شیمی اشتباهی بزرگ از سوی بانوان عزیز است :redcard:این بانو گرچه خودشون فرمودند منظورشون از اون صحبت با اشخاص این تایپیک نبوده منم خداوکیلی اصلن نفهمیدم اون دو کلمه چی هست دیدین که ساعت 5.30 6 بود که نوشتم اولن که تا من به این دو کلمه رسیدم اصلن نفهمیدم چی نشوتن فکر کردم اشتباه تایپی هست :d

sandis

عضو جدید
یه چند تا امکانات که بچه هایی که پدرشون کارمند نفت هست نمی دونم الان دارن استفاده می کنن یا نه امروز یکی از بچه ها برام گفت که تو برد براشون زده بودن
تا آخرمرداد مثل اینکه بلیت برای برج میلاد با تخفیف ویژه هست در تمام موارد
هر ماه هم هشت دست غذا می دن :D ولی خوب برای بچه های بوشهر بی فایده هست چون جایی نیست بگیرن تو جم قبلن میشد گرفت الان رو نمی دونم ولی جای دیگه تو استان بوشهر نیست الان رو می گم دو سه سال پیش بود ولی الان هیچ جا نیست

آخرین ویرایش:

Yadavaran

عضو جدید
بابا اون رزومه ای که این خانوم زده بود الکی بود! یعنی جدا متوجه این داستان نشدین؟‌ :D ببینم دنبال همکار داری میگردی الان؟:biggrin: توی این تاپیک این همه آدم با رزومه قوی بود اما به هیچ کدوم پیشنهاد همکاری ندادی چرا؟ :D
آقاجان ما باید در مقابل این خانم جنتل منی برخورد کنیم حالا شاید ایشون از واژه های سخیف استفاده کرده باشند که اینهم میتونه ناشی از مشکلات جامه خانمها وبطور کلی ضعیفه بودن اونها باشه که این نقیضه رو میشه با سعه صدر نادیده گرفت انشالله ایشان هم نادم وپشیمان گردند خو.

بالا