استخدام شرکت ملی گاز ایران [ آزمون کتبی + مصاحبه علمی + مصاحبه عقیدتی + طب صنعتی ]

ali_spgc

عضو جدید
توكل بخدا ببينيم چي ميشه ديگه...............قسمت باشه ميايم ...نباشه نميايم
هرچي خدا بخواد

.Petroleum

عضو جدید
چي بگم آقا خونه نشسته بوديم حدود ساعت 11 بود زنگ زدن گفتن بيا به آدرس شركت گاز واسه گزينش روز 9 مرداد.......گفتن صبح ساعت 9 انجا باشيد...آخه مريضم بيام دوروغ بگم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

قبلش تحقيقات محلي اومدن و رفتن:cry:
مهندس لطفا کامل توضیح بده شاید به ما هم زنگ بزننن !
شما کجا قبول شده بودی؟
گفتن کجا بری برای گزینش ؟
این سوالو خواستی جواب بده ، شما خدایی نکرده مشکل سیاسی ، قضایی ، ... داشتی ؟

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
جالبه اينجا همه ميگن بهشون زنگ نزدن ...شما هم كه ميگي نيومدن تحقيقات محلي واست.... من شنيدم به همه نميگن بيان گزينش بشن....حتما به اونايي كه شك دارن يا چه ميدونم مشكل دارن ميگن بيان

خب شما چه مشکلی داری؟بگووو بین خودمون مطمئن باش میمونه :w05:

Yadavaran

عضو جدید
چي بگم آقا خونه نشسته بوديم حدود ساعت 11 بود زنگ زدن گفتن بيا به آدرس شركت گاز واسه گزينش روز 9 مرداد.......گفتن صبح ساعت 9 انجا باشيد...آخه مريضم بيام دوروغ بگم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ قبلش تحقيقات محلي اومدن و رفتن:cry:
آقاجان میتوانی شفاف سازی کنی مثلا خلوت بانامحرم عناد با اصل نظام غرب زدگی فرهنگی پوشش مغایر با شعار اسلام سابق شرارت درگیری مسلحانه وغیره

bad..boy

عضو جدید
چي بگم آقا خونه نشسته بوديم حدود ساعت 11 بود زنگ زدن گفتن بيا به آدرس شركت گاز واسه گزينش روز 9 مرداد.......گفتن صبح ساعت 9 انجا باشيد...آخه مريضم بيام دوروغ بگم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

قبلش تحقيقات محلي اومدن و رفتن:cry:

سلام دوست عزیز ...........................اصلا نگران نباش .....سری قبل استخدامی هم یک تعدادی رفتن مصاحبه عقیدتی .....یک تعدادی هم نرفتن .......................یک احتمال کوچیک اینه که شاید تو تحقیقات محلی به موردی بر خوردن .......ولی نگرانی نداره چون تو این مرحله اصل بر قبولی هست .....اونجا یک سری سوالات مذهبی میپرسن و سوال های سیاسی کلی.............. رو نماز حساس هستن ..............ولی در کل خیلی مهم نیست و اگه خیلی ضعیف باشی مجدد دعوت به مصاحبه میشی .....................اصلا نگران نباش ....ولی رساله مرجع تقلیدت رو مطالعه کن اون قسمت هایی که مربوط به نماز و خمس و ذکات و روزه وانواع آب ها و چیزهای مورد ابتلا و روزمره هست

mohsenv21

عضو جدید
اون دوست شما احتمالا حرف دروغ نزده و به نظر باز هم طبق معمول جنابعالی قضیه رو اشتباه فهمیدی یا به قولی چپ برداشت کردی ;)

وحید جان امکان تغییر ضریب وجود داره، مثلا یه آیتمی اضافه میشه و ضریب میره بالا،
سال 90 این اتفاق توی پالایشگاه جم رخ داد
(فکر کنم آیتم آلودگی هوا بود که اضافه شد)
درمورد حرفی هم که علی کنکوری زده ممکنه یه آیتمی به ضریب بیدبلند اضافه شده باشه

یا بر عکس مثلا موقعی که سیستم کاری از 2-1 به 2-2 تغییر کرد و ساعت کاری کم شد ضریب هم کمتر شد

وحیدوحید

عضو جدید

وحید جان امکان تغییر ضریب وجود داره، مثلا یه آیتمی اضافه میشه و ضریب میره بالا،
سال 90 این اتفاق توی پالایشگاه جم رخ داد
(فکر کنم آیتم آلودگی هوا بود که اضافه شد)
درمورد حرفی هم که علی کنکوری زده ممکنه یه آیتمی به ضریب بیدبلند اضافه شده باشه

یا بر عکس مثلا موقعی که سیستم کاری از 2-1 به 2-2 تغییر کرد و ساعت کاری کم شد ضریب هم کمتر شد

آره از این لحاظ حق با شماست اما اینکه بیان بگن ضرایب رو 20 درصد افزایش دادیم یه کم نامعقوله

bad..boy

عضو جدید
نزدیک به یکسالی هست که صحبت اینه که ضریب ها رو بیشتر کنن و من شنیدیم 15% به ضریب بعضی جاها امسال قراره اضافه بشه ولی هنوز اضافه نشده

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها بازنشستگی برای عسلویه چند ساله؟ فکر کنم کمتر از 30 باشه درسته؟ کسی اطلاع داره؟

Engineer.che

عضو جدید
بچه ها بازنشستگی برای عسلویه چند ساله؟ فکر کنم کمتر از 30 باشه درسته؟ کسی اطلاع داره؟
باز نشستگی شرکت نفت دیگه به سابقه کار نیست و فقط سن کارمند مهمه
استخدامیهای شرکت نفت باید تا سن 60 سالگی کارکنن بعد بازنشست میشن.
مثلا من که 24 سالمه اگر برم سرکار باید 36 سال کار کنم تا بشه 60 سالم بعد بازنشست میشم!!!
البته هرچی بیشتر کارکنی با حقوق بیشتری بازنشست میشی ولی خب سختیای خودشم داره

Yadavaran

عضو جدید
ستاد پاسخگویی شرکت نفت راه افتاد
برای پاسخگویی به داوطلبان معترض نتایج آزمون

ستاد پاسخگویی شرکت نفت راه افتاد

مدیر منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران از تشکیل ستاد پاسخگویی به داوطلبان معترض به نتایج آزمون کتبی استخدامی صنعت نفت در سال 1392 خبر داد.

عباس خنیفر از تشکیل ستاد پاسخگویی به داوطلبان معترض به نتایج آزمون کتبی استخدامی صنعت نفت در سال 1392 خبر داد و گفت: مدیریت منابع انسانی به منظور پاسخگویی به سوالات و شبهات داوطلبان معترض و همچنین شفاف سازی فرآیند پردازش نتایج، ستادی در اداره تامین نیروی انسانی مستقر در ساختمان مرکزی پنجم شرکت ملی نفت ایران تشکیل داده است.

این مقام مسئول افزود: داوطلبان می توانند برای پاسخگویی به نتایج اعتراض های خود به این ستاد مراجعه کنند.

معترضان به نتایج آزمون استخدامی نفت می توانند برای ثبت و پیگیری اعتراض خود به ستاد پاسخگویی به شکایات و اعتراضات به نتایج آزمون به نشانی تهران، خیابان طالقانی، نرسیده به پل حافظ، ساختمان شماره 175، مرکزی پنجم شرکت ملی نفت ایران، طبقه سوم، واحد آزمون اداره تامین نیروی انسانی مراجعه کنند.

داوطلبان همچنین می توانند با شماره های 61626309، 61626327، 61626320 و 61626304 تماس حاصل فرمایند.

sandis

عضو جدید
منم یکشنبه هفته آینده باید برم گزینش عسلویه امروز صبح زنگ زدن برم ببینم چه خبره

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
دارین مارو نگران میکنید با این گزینش رفتنتون !!! :(

Yadavaran

عضو جدید
آقایونی که میرند گزینش خواهشا شفاف سازی کنند مثلا خلوت بانامحرم عناد با اصل نظام غرب زدگی فرهنگی پوشش مغایر با شعار اسلام سابق شرارت درگیری مسلحانه وغیره خو:redcard::redcard::twisted::evil:

آخرین ویرایش:

sandis

عضو جدید
آقایونی که میرند گزینش خواهشا شفاف سازی کنند مثلا خلوت بانامحرم عناد با اصل نظام غرب زدگی فرهنگی پوشش مغایر با شعار اسلام سابق شرارت درگیری مسلحانه وغیره خو:redcard::redcard::twisted::evil:

من یکی از این موارد رو دارا هستم :cool:ولی معلوم نیست چجوری فهمیدن :evil:اگه واقعن بخوان در اون مورد که مد نظرم هست صحبت کنن تا نرم اونجا نفهمم چی به چی هست اعتراف نمی کنم :Ph34r::w10:

.Petroleum

عضو جدید

علی آقا:smile:، شما که ماشاءالله دهن مهن تجربه رو آسفالت کردی:neutral:،چن تا پیراهنم از ما بیشتر پاره کردیو رفیق فابریکم که تو شرکت گاز زیاد داری ،میتونی آمار این گزینش ، که بعضی هارو فرستادن در بیاری؟

Isle.Gloria

عضو جدید
چرا این شرکت گاز و یا نفت مهندس خانم جذب نمیکنه ؟ واقعا تکلیف ما چی میشه ؟ ریقویی که تُنبونشو نمی تونه نگه داره تازه مدرک گرفته میتونه بره شرکت گاز چون مَرده ، اما من با 5سال سابقه تو صنعت مملکتم نمیتونم برم ! چون خانومم اوف میشم ؟! این یعنی تساوی ؟:mad:

بالا