[ استخدامی های مهندسی شیمی ]

mehdi_petro

عضو جدید
کاربر ممتاز
آگهی استخدام

شرکت پالایشگاه انرژیهای نوین سبلان(سهامی خاص)

در نظر دارد بمنظور تأمين فاز اول سرمایه انساني مورد نياز خود از متقاضیان واجد شرایط و علاقه مند به فعالیت در واحدهاي مختلف عملياتي و ستادي از بین داوطلبان واجد شرايط در رشته‌‌ها و گرايشهاي مختلف بعد ازآموزش و از طريق برگزاري آزمون‌عملی/ كتبي، مصاحبه فني/ تخصصي، انجام معاينات طب صنعتي و بعدازطی دوره آموزش ضمن خدمت و گزينش بصورت قرارداد مدت معين در چارچوب قانون كار و تأمين اجتماعي دعوت به همكاري ‌نمايد.

1- برای اطلاعات بیشتر از منوی سایت قسمت امور کارکنان گزینه اول دفترچه راهنمای استخدام را داون لود و یا از لینک زیر داون لود نموده به دقت مطالعه فرمائید:
http://sabalanrefinery.ir/application2.pdf

2-گزینه دوم واقع در منوی امور کارکنان که فرم ثبت نامو پرداخت اینترنتی حق ثبت نام و عضویت در سایت میباشد را به دقت تکمیل و ثبت نام نمائید. متقاضیانی که بدون عضویت در سایت فقط فرم استخدام را تکمیل نمایند حد اکثر بعد از یک ماه درخواستشان لغو میگردد مگر اینکه ثبت نام نموده و مشخصات عضویت شان با مشخصات درخواست استخدامی یکی باشد.

3- بعد از عضویت و پرداخت حق ثبت نام و حق عضویت در سایت گزینه سوم از منوی امور کارکنان سایت را باز کرده فرم استخدام را به دقت تکمیل نمائید. متقاضیانی که بدون عضویت در سایت فقط فرم استخدام را تکمیل نمایند حد اکثر بعد از یک ماه درخواستشان لغو میگردد مگر اینکه ثبت نام نموده و مشخصات عضویت شان با مشخصات درخواست استخدامی یکی باشد.

برای اطلاعات بیشتر به سایت اینترنتی شرکت مراجعه فرمائید:

www.sabalanrefinery.ir

50000 تومن هزينه ثبت نام............بابا چه خبره؟؟!!!!!!

bad..boy

عضو جدید
این سایت خبرگذاری شرکت نفت در مورد آزمون شرکت گاز هستش ...... میزارمش پایین تو اون شکلک روش کلیک کنید چرا نوشته 27 فروردین جهت ثبت نام ؟
:surprised:
در ضمن می گن خبرها حاکی از این که شرکت نفت هم داره آزمونش به اردیبهشت ماه انتقال میده ...چند نفر شنیدند چون من خوندم ......معمولا بین این دوتا آزمون 3 ماه فاصله است همیشه و اول هم گاز می گیره ....چیزی که من این دوسال دیدم .....

این لینک برای امتحان پارساله که خرداد ماه برگزار شد ..................................ضمنا پارسال بین دو تا امتحان 1 ماه فاصله بود

mehdi_petro

عضو جدید
کاربر ممتاز
مي خواستم از شما مهندسين عزيز سوال كنم كه شما از بين شركت هاي پالايشي كه شركت گاز(شركت مجتمع گاز پارس جنوبي، شركت هاي پالايش گاز شامل : بيدبلند، سرخون و قشم، شهيد هاشمي نژاد و فجر جم) واسه استخدام معرفي كرده كدوم رو انتخاب ميكنيد و چرا؟

hosein.3195

عضو جدید
مي خواستم از شما مهندسين عزيز سوال كنم كه شما از بين شركت هاي پالايشي كه شركت گاز(شركت مجتمع گاز پارس جنوبي، شركت هاي پالايش گاز شامل : بيدبلند، سرخون و قشم، شهيد هاشمي نژاد و فجر جم) واسه استخدام معرفي كرده كدوم رو انتخاب ميكنيد و چرا؟
اگر از نظر سهمیه بومی بودن براتون تفاوتی نداره پارس جنوبی را انتخاب کنید.

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان.
لینک آگهی شرکت گاز رو من از اول تا آخرشو خوندم و کلی توش رفت و آمد گردم!حتی تو قسمت ثبت نامشم رفتم و فرمو پر کردمو رفتم مرحله ی بعد عکس میخواست نداشتم!!!بعد امروز رفتم عکس اسکن کردم دیدم کلا لینکش رو برداشتن و اصن چیزی نمیاد!!!!
پیش خودم نکنه ثبت نامش باز بود الکی گفتن تاریخش هنوز اعلام نشده و ثبت نام نکردم!!!!؟؟؟
کسی از دوستان ثبت نام رو مرحله به مرحله پیش نرفت تا آخر؟؟؟

حمیدرضا دشتی

اخراجی موقت
سلام دوستان.
لینک آگهی شرکت گاز رو من از اول تا آخرشو خوندم و کلی توش رفت و آمد گردم!حتی تو قسمت ثبت نامشم رفتم و فرمو پر کردمو رفتم مرحله ی بعد عکس میخواست نداشتم!!!بعد امروز رفتم عکس اسکن کردم دیدم کلا لینکش رو برداشتن و اصن چیزی نمیاد!!!!
پیش خودم نکنه ثبت نامش باز بود الکی گفتن تاریخش هنوز اعلام نشده و ثبت نام نکردم!!!!؟؟؟
کسی از دوستان ثبت نام رو مرحله به مرحله پیش نرفت تا آخر؟؟؟
سلام خدمت شما عرض کردم که این دیفالتش بوده است.
فعلا درگیر نسخه ازمایشی هستند.
نسخه اصلی حتما https و از شاخه سایت اصلی یعنی NIGC.ir است.
(ثبت نام شاید امسال باشد اما ازمون کتبی یقینا در سال اینده برگزار میشود اما ما امید به برگزاری ازمون کتبی در اسفندماه داریم)

جینگیلبرت

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کسی از جزئیات این شرکت خبر داره؟ آگهی یه جورایی شک برانگیزه، 10 سال تعهد و هزینه ثبت نام بالا، تازه منظورش از برگزاری آزمون بعد از دوره آموزشی چیه؟؟؟ این شکلیو ندیده بودم!!!! :question:

پالایشگاه لاوان توی لینک زیر مشابه همین آگهی را زده بود:

http://www.estekhtam.com/استخدام-در-شرکت-پالایش-نفت-لاوان/

اینم متن آگهی این شرکت:

http://sabalanrefinery.ir/app.pdf

خودتان میتوانید هر دو را مقایسه کنید ببینید شرایط کدام یکی بهتر است لاوان یا سبلان؟

- تفاوت توی جنسیت نداشته پسر و دختر یکسان هستند که لاوان تفاوت گذاشته
- تاکید روی ساکن بومی نداشته که لاوان تاکید روی بومی داره
- مزایائی مانند مسکن و خود رو و غیره برای کارکنان در نظر گرفته که لاوان نداره
- امتیازهائی برای افراد با تجربه در نظر گرفته که لاوان نداره
- در این شرکت سوابق بسیجی و خانواده شهدا و غیره ضروری نیست که لاوان بهش اشاره کرده و امتیاز بهشون میده چون دولتیه
- محدودیت سنی نداره که لاوان محدودیت سنی داره
- بعد از همه این حرفها شما امدی چند ماه کار کردی سابقه و تجربه کسب کردی بعد شرکت را ترک کردی آیا فکر میکنی به شرکت خسارت وارد نمیشه که بخواد یکی را جایگزین شما بکنه؟ این ده سال تعهد بابت این است که یک نفر وقتی استخدام میشود شرکت روی ان شخص سرمایه گذاری میکند و نیروی انسانی سرمایه مهمی از شرکت میشود
به طوری که یک مدیر موفق باید کلیه نیازهای کارکنانش را تامین کند تا هیچ کمبودی نداشته باشند این فرایند تمامی شرکتهای موفق در دنیا میباشد
حالا در ایران شرکتهای کمی اجرا میکنند بماند. اما این شرکت چنین برنامه ای دارد و تصمیم بر آن گرفته شده است تا وقتی خیالشان راحت شد یک کارمند ده سال کنارشان میماند لذا برای تامین کلیه نیازهای کارمندشان همه امور رفاهی را تامین کنند.

50000 تومن هزينه ثبت نام............بابا چه خبره؟؟!!!!!!

شما میخواهید ماهیانه یک و نیم میلیون تومن حقوق بگیرید میروید شرکتهای کاریابی
حقوق یک ماه شما یعنی یک و نیم میلیون تومان پول میگیرند هیچ کسی نمیگوید چه خبره
ولی وقتی برای ثبت نام حقوق یک روزتان را میخواهید بابت هزینه هایی که به شرکت تحمیل میکنید میگوئید چه خبره؟!
در هر حال این تصمیم و سیاستی است که هیئت مدیره شرکت گرفته ربطی به بنده ندارد.
مدیر امور حقوقی شرکت در سایت نوشته است که کسی مجبور نیست ثبت نام کند.

از طرف دیگه توی دفترچه راهنما نوشته شده که برای ثبت نام کنندگان دوره های آموزشی گذاشته شده و گواهینامه اعطاء خواهد شد
اگر شما استخدام نشوید با هزینه ناچیزی از یک پالایشگاه یک گواهی نامه کار آموزی ببینید میدانید چقدر روی حقوق شما هر جا بخواهید
استخدام بشوید تاثیر خواهد داشت؟
با این اوصاف هزینه ثبت نام در پالایشگاه لاوان 25 هزار تومان بوده که الان به خاطر گرانیها باید بیشتر شود
و این شرکت مبلغ 25 هزار تومان دیگر به ازای هر نفر را هم به حساب شرکت در دوره آموزشی بگذارید که شرکت برای ثبت نام کننده هزینه برگزاری دوره متحمل میشود.

چون تعدادی از دوستان گفتند اینجا بیایم جواب بدهم بنابر این بنده از طرف آگهی دهنده اینجا توضیح نوشتم.
امید وارم مسئله شفاف باشد.

ala68

عضو جدید
ببخشید! تا چه زمانی وقت برای ثبت نام هست؟
کسی که دانشجوی ترم آخر باشه میتونه ثبت نام کنه؟ چیزی در این خصوص ننوشته بود یا من نتونستم متوجه بشم.

جینگیلبرت

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببخشید! تا چه زمانی وقت برای ثبت نام هست؟
کسی که دانشجوی ترم آخر باشه میتونه ثبت نام کنه؟ چیزی در این خصوص ننوشته بود یا من نتونستم متوجه بشم.

ala68 گفت:
سلام دوست عزیز. در رابطه با استخدام پالایشگاه سبلان میخواستم از شما سوال بپرسم,
من الان دارم امتحان های پایان ترم , ترم آخرم رو میدم. میتونم در این آزمون شرکت کنم؟
فرصت ثبت نام اون تا چه زمانی هست؟ ممنوم میشم جواب بدید.
توی آگهی به طور خلاصه توضیح داده.

سلام ثبت نام تازه شروع شده و بر عکس سایر پالایشگاهها که دانشجوها و یا سربازی نرفته ها را استخدام نمیکنند
این شرکت محدودیت ندارد محدودیت زمانی نیز ندارد، مرحله به مرحله شروع به جذب و آموزش نیرو خواهد کرد
که از مرحله اول از پنجاه نفر تا در نهایت بیش از یک هزار نفر ممکن است در چندین مرحله کل مراحل یکی دو سال طول بکشد
شایدم شرایط مهیا شد و کل یک هزار نفر در کمتر از سه ماه جذب شدند.
بنابر این شما با خیال راحت هر موقع فرصت داشتید میتوانید ثبت نام کنید اگر از الان ثبت نام کنید در اولویت خواهید بود.
مدرک و تحصیلات در این شرکت مهم نیست، البته بودنش خوبه ، توان فنی و تجربی و تسلط به کار مهم است
اما مهمتر از همه اینها انگیزه و علاقه به کار و یادگیری دائم و خود را جزء خانواده شرکت دانستن مهمتر است.
مدرکی که دانشجو با التماس به استاد نمره بگیرد برای شرکت نان و آب و تولید و سود دهی نمیشود.
همان طور که در دفترچه راهنما توضیح داده شده افرادی که حتی مدرک نداشته باشند و دیپلم باشند ولی تجربه فنی و اجرائی داشته باشند هم میتوانند کار کنند
شما میتوانید ثبت نام کنید و با خیال راحت به درستان هم برسید هر دو را در کنار هم میتوانید داشته باشید بر خلاف بعضی شرکتها که باید حتما فارغ التحصیل باشید.

یک زمانی یک دوستی داشتم که برادرش در شرکت آمریکائی اینتل کار میکرد
تقریبا پانزده سال پیش تعریف میکرد.
میگفت که شرکت اینتل میرود از دانش آموزان دبیرستانی امتحان تست هوش میگیرد و بهترین آنها را گزینش میکند میبرد خانه و ماشین و همه چیز
در اختیار آنها قرار میدهد و به جای دانشگاه خودش در آزمایشگاههای خودش فرد را کامل آموزش میدهد سپس فرد کارش را شروع میکند
و ان میشود که در دنیا یک اینتل است و دیگری شرکت ای ام دی که تعدادی از کارکنان پر توقع اینتل که با این همه امتیاز قانع نبودند میروند
برای خودشان شرکتی میزنند نامش را میگذارند ای ام دی که الان رقیب اینتل شده است.

در این شرکت نیز از چنین تجربه های بین المللی الگو برداری شده و برای کارکنان هنگام ثبت نام و بعد از ثبت نام و حتی بعد از استخدام نیز دوره های تخصصی گذاشته خواهد شد
مسکن و ماشین و بیمه و تمامی مزایائی که شرکتهای نفتی بین المللی دارند پیش بینی شده
البته به شرطی که چوب لای چرخ گذاشته نشود و اجازه بدهند کار پیش برود.

البته پیش بینی تمام مسائل شده است و اگر چوب لای چرخ هم بگذارند
شرکت چون پروژه پالایشگاهی خارج از ایران هم دارد
بنابر این بر خلاف بعضی شرکتها که بعد از مدتی کار به دلیل مشکلات مالی اخراج میکنند
افرادی را که استخدام کرده رها نمیکند و ممکن است سراغ پروژه های خارج از کشور بفرستد
یا در سایت طراحی مهندسی داخل کشور بر روی طراحی پروژه های خارجی کار کنند،
ولی فعلا مشکلی نبوده و پروژه داخل کشور به آرامی در حال اجرا میباشد.

زیاد بحث سیاسی نمیکنم فقط خواستم وضعیت حاکم بر مدیریت شرکت را برایتان توضیح بدهم.

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
عسلوئیه دوستام(شرکت خصوصی) اعتصاب کردند.
ساعت کار:6 صبح تا 12 ظهر و 2 تا 6 عصر
23 روز کار7 روز رست
حکم زدن 700 تومان
اعتراض کردند منتظر جوابند.(لیسانس بهره برداری ورودی86).

سلام مهندس وحید.میشه لطف کنی و بگی کلا حقوق دریافتیشون چقدره؟راستش منم یه موقعیت مشابه برام پیش اومده(البته هنوز قطعی نشده) موندم برم یا این که منتظر استخدامی سرکت نفت وگاز بمونم؟
کلا از وضعیت اونجا توی شرکت راضی هستن.حقوق مرتب میدن؟

پالایشگاه لاوان توی لینک زیر مشابه همین آگهی را زده بود:

http://www.estekhtam.com/استخدام-در-شرکت-پالایش-نفت-لاوان/

اینم متن آگهی این شرکت:

خودتان میتوانید هر دو را مقایسه کنید ببینید شرایط کدام یکی بهتر است لاوان یا سبلان؟

- تفاوت توی جنسیت نداشته پسر و دختر یکسان هستند که لاوان تفاوت گذاشته
- تاکید روی ساکن بومی نداشته که لاوان تاکید روی بومی داره
- مزایائی مانند مسکن و خود رو و غیره برای کارکنان در نظر گرفته که لاوان نداره
- امتیازهائی برای افراد با تجربه در نظر گرفته که لاوان نداره
- در این شرکت سوابق بسیجی و خانواده شهدا و غیره ضروری نیست که لاوان بهش اشاره کرده و امتیاز بهشون میده چون دولتیه
- محدودیت سنی نداره که لاوان محدودیت سنی داره
- بعد از همه این حرفها شما امدی چند ماه کار کردی سابقه و تجربه کسب کردی بعد شرکت را ترک کردی آیا فکر میکنی به شرکت خسارت وارد نمیشه که بخواد یکی را جایگزین شما بکنه؟ این ده سال تعهد بابت این است که یک نفر وقتی استخدام میشود شرکت روی ان شخص سرمایه گذاری میکند و نیروی انسانی سرمایه مهمی از شرکت میشود
به طوری که یک مدیر موفق باید کلیه نیازهای کارکنانش را تامین کند تا هیچ کمبودی نداشته باشند این فرایند تمامی شرکتهای موفق در دنیا میباشد
حالا در ایران شرکتهای کمی اجرا میکنند بماند. اما این شرکت چنین برنامه ای دارد و تصمیم بر آن گرفته شده است تا وقتی خیالشان راحت شد یک کارمند ده سال کنارشان میماند لذا برای تامین کلیه نیازهای کارمندشان همه امور رفاهی را تامین کنند.

شما میخواهید ماهیانه یک و نیم میلیون تومن حقوق بگیرید میروید شرکتهای کاریابی
حقوق یک ماه شما یعنی یک و نیم میلیون تومان پول میگیرند هیچ کسی نمیگوید چه خبره
ولی وقتی برای ثبت نام حقوق یک روزتان را میخواهید بابت هزینه هایی که به شرکت تحمیل میکنید میگوئید چه خبره؟!
در هر حال این تصمیم و سیاستی است که هیئت مدیره شرکت گرفته ربطی به بنده ندارد.
مدیر امور حقوقی شرکت در سایت نوشته است که کسی مجبور نیست ثبت نام کند.

از طرف دیگه توی دفترچه راهنما نوشته شده که برای ثبت نام کنندگان دوره های آموزشی گذاشته شده و گواهینامه اعطاء خواهد شد
اگر شما استخدام نشوید با هزینه ناچیزی از یک پالایشگاه یک گواهی نامه کار آموزی ببینید میدانید چقدر روی حقوق شما هر جا بخواهید
استخدام بشوید تاثیر خواهد داشت؟
با این اوصاف هزینه ثبت نام در پالایشگاه لاوان 25 هزار تومان بوده که الان به خاطر گرانیها باید بیشتر شود
و این شرکت مبلغ 25 هزار تومان دیگر به ازای هر نفر را هم به حساب شرکت در دوره آموزشی بگذارید که شرکت برای ثبت نام کننده هزینه برگزاری دوره متحمل میشود.

چون تعدادی از دوستان گفتند اینجا بیایم جواب بدهم بنابر این بنده از طرف آگهی دهنده اینجا توضیح نوشتم.
امید وارم مسئله شفاف باشد.

سلام ثبت نام تازه شروع شده و بر عکس سایر پالایشگاهها که دانشجوها و یا سربازی نرفته ها را استخدام نمیکنند
این شرکت محدودیت ندارد محدودیت زمانی نیز ندارد، مرحله به مرحله شروع به جذب و آموزش نیرو خواهد کرد
که از مرحله اول از پنجاه نفر تا در نهایت بیش از یک هزار نفر ممکن است در چندین مرحله کل مراحل یکی دو سال طول بکشد
شایدم شرایط مهیا شد و کل یک هزار نفر در کمتر از سه ماه جذب شدند.
بنابر این شما با خیال راحت هر موقع فرصت داشتید میتوانید ثبت نام کنید اگر از الان ثبت نام کنید در اولویت خواهید بود.
مدرک و تحصیلات در این شرکت مهم نیست، البته بودنش خوبه ، توان فنی و تجربی و تسلط به کار مهم است
اما مهمتر از همه اینها انگیزه و علاقه به کار و یادگیری دائم و خود را جزء خانواده شرکت دانستن مهمتر است.
مدرکی که دانشجو با التماس به استاد نمره بگیرد برای شرکت نان و آب و تولید و سود دهی نمیشود.
همان طور که در دفترچه راهنما توضیح داده شده افرادی که حتی مدرک نداشته باشند و دیپلم باشند ولی تجربه فنی و اجرائی داشته باشند هم میتوانند کار کنند
شما میتوانید ثبت نام کنید و با خیال راحت به درستان هم برسید هر دو را در کنار هم میتوانید داشته باشید بر خلاف بعضی شرکتها که باید حتما فارغ التحصیل باشید.

یک زمانی یک دوستی داشتم که برادرش در شرکت آمریکائی اینتل کار میکرد
تقریبا پانزده سال پیش تعریف میکرد.
میگفت که شرکت اینتل میرود از دانش آموزان دبیرستانی امتحان تست هوش میگیرد و بهترین آنها را گزینش میکند میبرد خانه و ماشین و همه چیز
در اختیار آنها قرار میدهد و به جای دانشگاه خودش در آزمایشگاههای خودش فرد را کامل آموزش میدهد سپس فرد کارش را شروع میکند
و ان میشود که در دنیا یک اینتل است و دیگری شرکت ای ام دی که تعدادی از کارکنان پر توقع اینتل که با این همه امتیاز قانع نبودند میروند
برای خودشان شرکتی میزنند نامش را میگذارند ای ام دی که الان رقیب اینتل شده است.

در این شرکت نیز از چنین تجربه های بین المللی الگو برداری شده و برای کارکنان هنگام ثبت نام و بعد از ثبت نام و حتی بعد از استخدام نیز دوره های تخصصی گذاشته خواهد شد
مسکن و ماشین و بیمه و تمامی مزایائی که شرکتهای نفتی بین المللی دارند پیش بینی شده
البته به شرطی که چوب لای چرخ گذاشته نشود و اجازه بدهند کار پیش برود.

البته پیش بینی تمام مسائل شده است و اگر چوب لای چرخ هم بگذارند
شرکت چون پروژه پالایشگاهی خارج از ایران هم دارد
بنابر این بر خلاف بعضی شرکتها که بعد از مدتی کار به دلیل مشکلات مالی اخراج میکنند
افرادی را که استخدام کرده رها نمیکند و ممکن است سراغ پروژه های خارج از کشور بفرستد
یا در سایت طراحی مهندسی داخل کشور بر روی طراحی پروژه های خارجی کار کنند،
ولی فعلا مشکلی نبوده و پروژه داخل کشور به آرامی در حال اجرا میباشد.

زیاد بحث سیاسی نمیکنم فقط خواستم وضعیت حاکم بر مدیریت شرکت را برایتان توضیح بدهم.

موفق باشید.

نمی خوام کسی رو مشکوک کنم ................ولی تحقیق کردن راجع به شرکتی که 50/000 تومان برای ثبت نام میگیره و بعد ثبت نام کردن خیلی طبیعیه ....................ضمنا لاوان هم اگه یک جایی بود که برای اولین بار اسمش شنیده میشد جای تحقیق داشت ...............ضمنا شرکت لاوان 2 تا 3 ماه پیش 25/000 تومان گرفت و تا الان زمان زیادی نگذشته ............

یک بار بیل گیتس با فارغ التحصیل ممتاز یک دانشگاه بسیار مهم و معتبر آمریکائی برای استخدام کردنش مصاحبه میکرد
بیل گیتس ازش پرسید کل پمپ بنزینهای آمریکا چقدر است؟
آن نخبه ریاضی گفت نمیدانم
بلافاصله بیل گیتس ریجکت کرد و پرونده اش را داد دستش گفت خوش آمدی

اطرافیانش با تعجب گفتند این شخص بهترین و نابغه ترین فرد دانشگاههای امریکا است!

بیل گیتس گفت من ماشین حساب و کامپیوتر دارم نیاز به نابغه ریاضی ندارم
من شخصی میخواهم که بتواند درمقابل سوالها برخورد و رفتار منطقی از خود بروز بدهد این فرد در مقابل سوال حتی یک دقیقه تفکر و تامل نکرد و بلافاصله جواب مرا داد!
این فرد به درد من نمیخورد!

من به شما قول میدهم که اگر نابغه ترین فرد صنعت نفت ایران باشید و بیست سال مدیر عامل شرکتهای نفتی مانند شل و بی پی و توتال شده باشید
من اگر مدیر شرکتی باشم به شما اجازه نمیدهم کار کنید. به همان دلیلی که بیل گیتس اجازه نداد!

محاسبات و شبیه سازیهای نفت و گاز و پتروشیمی را کامپیوتر هم بلد است کافی است چند پارامتر به او بدهی و اگر بلد نباشی چند میلیون تومن به یک فرد رهگذر میدهی برایت شبیه سازی را انجام میدهد و میرود.

ولی فردی که استخدام میشود در اصل یکی از شرکای شرکت میشود و زیر بنای شرکت در دست او قرار داده میشود.
این فرد اگر تفکر مسموم داشته باشد کل بنگاه اقتصادی را مسموم میکند همان طوری که اکثر بنگاههای اقتصادی به خصوص دولتی ایران مسموم است
چنین تفکری در شرکتهای چند ملیتی به هیچ وجه وجود ندارد! هر جا چنین تفکری هست کشور و جامعه و مملکت از افغانستان هم پائین تر است!

جهت اطلاع شما اوائل من به هیئت مدیره این شرکت پیشنهاد داده بودم که حق ثبت نام را بالای یکصد هزار تومن قرار دهند اما مبلغ را پائین آوردند ولی باز هم بعنوان یک نظریه مدیریتی معتقد هستم که اگر همان قانون کار را اجرا میکردند یعنی حقوق یک ماه را یعنی حدود یک میلیون تومن از متقاضی استخدام میگرفتند افراد پخته و جا افتاده ای در این شرکت جمع میشد تا افرادی که هدفشان صرفا ساعت زدن و حقوق گرفتن است.

این رفتار شما یکی از سوالات امتحانی است که از شرکت کنندگان استخدام پرسیده خواهد شد! که آیا دیدشان بزرگ است؟
دلشان دریا است یا آنقدر ضعیف هستند که درمقابل پنجاه هزار تومن فرصت ماهیانه چند میلیون تومن را پس بزنند؟!

ماهی که حتی فکر دریا به فکرش خطور نکرده است نمیتواند درباره دریا حرف بزند!

راستی پیشنهاد میکنم این شعار زیر امضایت را حذف کن چون درست ضد و متناقض این نوشته ات است.

نمی دونم چی از این شرکت به شما می رسه که این قده سنگش رو به سینه می زنی ...........................ردیف کردن قصه های مختلف کاری رو که عاقلانه هست غیر عاقلانه نمی کنه ...................
اولا کسی از شما نخواست منو استخدام کنید که شما بخواهید تصمیم بگیرید..........................
2- هر کسی پول بیشتری برای ااستخدام می ده دلیل نمیشه بهتر بتونه کار کنه.......................
3- شرکت های مختلفی که آگهی می زنن هزینه های امتحان رو می گیرن و دلیل نداره هزینه اضافه بگیرن
4- اگه کسی بخواهد بدون تحقیق کاری انجام بده مسلما بعد از استخدام هم می تونه کل شرکت رو به باد فنا بده
5 - نمی دونه چرا تحقیق راجع به این شرکت شما رو می ترسونه
6- گویا شما از شبیه سازی های نفتی چیز زیادی نمی دانید و گرنه این رو می دونستید که حتما احتیاج به خبره داره و کار هر کسی نیست و به هر رهگذری حتی اگه میلیادی هم پول بدید نمی تونه انجام بده .........................

دوستان باز هم میگم نمی خوام کسی رو مشکوک کنم ولی اگه می خواید پول بریزید به حساب حتما بپرسید و امار شرکت رو در بیارید ......................................

در آخر به آقایی که در مورد شعار من اظهار نظر می کنه بگم که اون ماهی که خودشو بی گدار تو خشکی بندازه سرنوشتش مرگه

این پست ها چه ارتباطی به آزمون استخدامی دارن؟ بحث درباره میزان حقوق در شرکتی که هنوز واردش نشدید! آزمونی که هنوز گرفته نشده! فک کنم عنوان تاپیک گویایی همه چیز هست، تذکر هم قبلا دادم ولی توجهی نشد.

قفل شد.

keyvanm

عضو جدید
یکنفر لیسانس شیمی خانم
, جهت مسئول دفتر آزمایشگاهی , ترجیحا با سابقه کار بازاریابی ahura.azma@yahoo.com

کارشناس واحد پمپ
شرکت مپصا دعوت به همکاری می نماید: کارشناسی مهندسی مکانیک یا شیمی فرآیند آشنا به حوزه تجهیزات دوار، پمپ های سانتریفوژ نفتی،آشنایی با استاندارد های نفتی API 610 فکس: 88024379 ایمیل: resume@mapsaeng.com (شغل درخواستی در رزومه ذکر شود) 88024379

دونفر کارشناس فروش خانم ,
به دونفر کارشناس فروش خانم , فارغ التحصیل دررشته شیمی , تجزیه ویا رشته های مرتبط،آشنا , به دستگاههای آنالیز آزمایشگاهی , جهت بخش فروش یک شرکت , معتبر بازرگانی نیازمندیم 88104125 - 88708725

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها امروز 26 دی ماه بود!!!!
پس چی شد؟؟؟
قرار بود 26 دی ماه بیاد بیرون آگهی شرکت نفت!!!!
دوستانی که میگفتن از مراجع غیر رسمی شنیدن چرا میان اینجا الکی میگن!!!!
خب اگه میدونین درست بگین اگرم فقط یه حرفی میشنوین نیاین اینجا بدون سند بگین!!!ایقد ما منتظر بودیم!
وااااااااای...خدایی احساس میکنم حرم آقای حمیدرضا دشتی درست بود میگفت هممون سر کاریم!!

tifoosi6atishe

عضو جدید
کاربر ممتاز
خبری از استخدامی نشد......یا مثل بعضیا که اومدن تبلیغ میکنن اونم تبلیغی بود.....اینقد امروز فردا میشه آخرش معلوم نی چی میشه

bad..boy

عضو جدید
امیری؛ سرپرست توسعه منابع انساني: جذب نيروهاي مورد نياز اين شركت در آينده نزديك
سرپرست منابع انساني شركت ملي گاز ايران از استخدام نيروهاي جديد در اين شركت در آينده نزديك خبر داد.به گزارش روابط عمومي شركت ملي گاز ايران ، سيروس اميري اظهار داشت : اين شركت جهت تأمين بخشي از نيروهاي انساني مورد نياز خود در مقاطع مختلف در آينده نزديك اقدام به انتشار آگهي از طريق روزنامه هاي كثيرالانتشار، راديو و تلويزيون و سايت رسمي شركت ملي گاز ايران به آدرس www.nigc.ir خواهد نمود و متقاضيان مي توانند با توجه به اعلام اين شركت جهت ثبت نام و اقدام لازم را معمول نمايند.سرپرست منابع انساني شركت ملي گاز ايران در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به اينكه ممكن است در برخي از رسانه ها به نقل از اين شركت اطلاعيه جذب و استخدام درج شده باشد گفت: تنها مبدأ اعلام جهت حضور و شركت در آزمون استخدامي اين شركت روزنامه هاي كثيرالانتشار ، راديو و تلويزيون و سايت رسمي شركت ملي گاز ايران خواهد بود و هرگونه مطلب به جز اعلام از طريق اين شركت فاقد وجاهت قانوني است.1391/10/27 تعداد بازديد: 1622
http://www.nigc.ir/Site.aspx?ParTree=111816&LnkIdn=110151

پس چی شد؟؟؟
خب اگه میدونین درست بگین اگرم فقط یه حرفی میشنوین نیاین اینجا بدون سند بگین!!!ایقد ما منتظر بودیم!
وااااااااای...خدایی احساس میکنم حرم آقای حمیدرضا دشتی درست بود میگفت هممون سر کاریم!!

دوست عزیز من که همون موقع هم گفتم که رو حرفاشون حتی منبع رسمیش هم خیلی نمیشه حساب کرد (از پارسال تجربش رو دارم)یکی از دوستان اصرار کرد که اگه از منابع غیر رسمی خبری دارید بذارید من هم دوستانی در شرکت گاز دارم و اونا گفتن که نیروی انسانی داره کاراش رو می کنه برای آزمون ......................................باز هم میگم وقتی می گن امتحان میگیریم ....میگیرن ولی تاریخ هایی که اعلام می کنن رو نمیشه خیلی روش حساب کرد مخصوصا شرکت نفت .....................حتی تاریخ هایی که بعد از امتحان هم برای اعلام نتایج اعلام می کنن رو نمیشه جدی گرفت تاخیر داره

البته این رو بگم که پارسال شرکت گاز منظم بود و همه تاریخاش درست بود و فقط نفت تاریخش تاخیر داشت

آخرین ویرایش:

hosein.3195

عضو جدید
پس چی شد؟؟؟
سلام.من که گفتم 26 آگهی میاد بیرون از قول دفتر غفاری گفتم....حالا دیگه اینا به حرفشون عمل نکردن تقصیر ما چیه؟....ما هم مثل شما منتظریم امیدواریم هر چه زودتر بیرون بیاد تاهمه از نگرانی در بیان....خلاصه ما نیتمون خیر بود خواستیم یه خبر خوب به بچه ها داده باشیم...احیانا اگه کسی بابت این حرف ما اذیت شده!!!من معذرت میخوام.ولی به هر صورت نگران نباشید.دیر و زود داره اما سوخت و سوز نداره..!!!

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار
بچه ها من پستهائی که مرتبط نبود رو پاک کردم.
لطفا پستها فقط در مورد اگهی های استخدامی و اخبار مرتبط با اون باشه.
خواهشا رعایت کنید که دیگه تاپیک بسته نشه.

سرمد حیدری

مدیر تالار
سرپرست منابع انسانی شرکت ملی گاز از استخدام نیروی انسانی جدید برای تامین بخشی از نیازهای صنعت گاز کشور، در آینده نزدیک خبر داد و گفت: تنها منابع اعلام شده به عنوان منابع رسمی اعلام حضور در آزمون استخدامی شرکت ملی گاز معتبر است و هرگونه مطلب، جز از طریق اعلام رسمی این شرکت، فاقد وجاهت قانونی خواهد بود.
به گزارش پانا نیوز به نقل از شرکت گاز، سیروس امیری درباره جذب نیروی مورد نیروی انسانی در شرکت ملی گاز، گفت: نیاز برای اشتغال در شرکت ملی گاز از طریق روزنامه های پرشمارگان، رادیو و تلویزیون، همچنین سایت رسمی شرکت گاز ایران به نشانی http://www.nigc.ir به اطلاع خواهد رسید.
به گفته این مقام مسئول متقاضیان پس از اعلام می توانند برای شرکت در آزمون از طریق منابع یاد شده، به ثبت نام خود اقدام کنند.
سرپرست منابع انسانی شرکت ملی گاز با بیان این که ممکن است در برخی رسانه ها به نقل از شرکت ملی گاز ایران اطلاعیه جذب و استخدام درج شده باشد، تاکید کرد: تنها منابع اعلام شده به عنوان منابع رسمی اعلام حضور در آزمون استخدامی شرکت ملی گاز معتبر است و هرگونه مطلب، جز از طریق اعلام رسمی این شرکت، فاقد وجاهت قانونی خواهد بود
[h=2]“از تمامی دوستان تقاضا می شود تا تکمیل شدن خبر از ثبت نام خود داری کنند ومنتظر اخبار تکمیلیل باشند“[/h] شرکت ملی گاز ایران در نظر دارد به منظور تأمین بخشی از نیازمندیهای نیروی انسانی مورد نیاز خود در شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی، شرکت های پالایش گاز شامل : بیدبلند، سرخون و قشم، شهید هاشمی نژاد و فجر جم و شرکت های گاز استان شامل : ایلام، بوشهر، خوزستان و سیستان و بلوچستان از میان دانش آموختگان مرد در مقاطع تحصیلی کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد (مطابق جدول شماره ۱) داوطلبان واجد شرایط را پس از ثبت نام در پایگاه اینترنتی به نشانی www.nigc.ir از طریق برگزاری آزمون کتبی(علمی)، آزمون استعداد و ارزیابی روانشناختی، انجام مصاحبه حضوری فنی و تخصصی، انجام مراحل گزینش و طب صنعتی استخدام نماید.

جینگیلبرت

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آگهی استخدام

شرکت پالایشگاه انرژیهای نوین سبلان(سهامی خاص)

در نظر دارد بمنظور تأمين فاز اول سرمایه انساني مورد نياز خود از متقاضیان واجد شرایط و علاقه مند به فعالیت در واحدهاي مختلف عملياتي و ستادي از بین داوطلبان واجد شرايط در رشته‌‌ها و گرايشهاي مختلف بعد ازآموزش و از طريق برگزاري آزمون‌عملی/ كتبي، مصاحبه فني/ تخصصي، انجام معاينات طب صنعتي و بعدازطی دوره آموزش ضمن خدمت و گزينش بصورت قرارداد مدت معين در چارچوب قانون كار و تأمين اجتماعي دعوت به همكاري ‌نمايد.

1- برای اطلاعات بیشتر از منوی سایت قسمت امور کارکنان گزینه اول دفترچه راهنمای استخدام را داون لود و یا از لینک زیر داون لود نموده به دقت مطالعه فرمائید:
http://sabalanrefinery.ir/application2.pdf

2-گزینه دوم واقع در منوی امور کارکنان که فرم ثبت نامو پرداخت اینترنتی حق ثبت نام و عضویت در سایت میباشد را به دقت تکمیل و ثبت نام نمائید. متقاضیانی که بدون عضویت در سایت فقط فرم استخدام را تکمیل نمایند حد اکثر بعد از یک ماه درخواستشان لغو میگردد مگر اینکه ثبت نام نموده و مشخصات عضویت شان با مشخصات درخواست استخدامی یکی باشد.

3- بعد از عضویت و پرداخت حق ثبت نام و حق عضویت در سایت گزینه سوم از منوی امور کارکنان سایت را باز کرده فرم استخدام را به دقت تکمیل نمائید. متقاضیانی که بدون عضویت در سایت فقط فرم استخدام را تکمیل نمایند حد اکثر بعد از یک ماه درخواستشان لغو میگردد مگر اینکه ثبت نام نموده و مشخصات عضویت شان با مشخصات درخواست استخدامی یکی باشد.

برای اطلاعات بیشتر به سایت اینترنتی شرکت مراجعه فرمائید:

www.sabalanrefinery.ir

شرایط جدید و توضیحات بیشتر در دفترچه راهنمای استخدامی این شرکت درج گردیده است از جمله اینکه:

1- ظرفیت نهائی جذب نیرو یک هزار نفر خواهد بود
2- تفاوتی در جذب زن و مرد وجود ندارد
3- تحصیلات در درجه سوم اهمیت قرار دارد و شایستگی و تعهد در درجه اول است
4- محدودیت سنی وجود ندارد
5- برای افرادی که تجربه و سوابق کاری و یا تحصیلات کاری کافی ندارند بعد از استخدام دوره های عملی و تئوری گذاشته خواهد شد.

همچنین مطالب زیر به دفترچه راهنما جهت توضیح به سوالات پرسیده شده متقاضیان اضافه شده است:

[h=1]توضیح درباره شرکت و سیاست شفاف سازی و سلب مسئولیت[/h] شرکت پالایشگاه انرژیهای نوین سبلان در اولین روز دهه فجر 1383 به صورت شرکت سهامی خاص در اردبیل تاسیس گردیده و پروژه سرمایه گذاری شرکت با مشارکت سرمایه گذاران داخلی و خارجی، موسسات مالی بین المللی از یک سو ، و مشارکت سرمایه گذاران بخش خصوصی داخل کشور، و صندوق توسعه ملی ایران از سوی دیگر از طریق بانک عامل طرف قرارداد صندوق توسعه ملی و با مصوبه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان اردبیل در قالب آمایش ایجادی تصویب شده و دراسناد صادره بالاترین مقام استان به همراه امضای کلیه مدیران دستگاه های دولتی تاکید نموده اند که تمامی دستگاه های دولتی موظف به رفع هرگونه مانع اجرای پروژه میباشند و هم اینک پروژه در حال انجام است و طبق اسناد موجود، فاز اول پروژه بیش از77 درصد پیشرفت داشته و سرمایه گذاران بخش خصوصی بیش از تعهدات خود در پروژه تلاش و سرمایه گذاری نموده اند، و تاکنون از هیچ گونه حمایت های مالی و تسهیلات بانکی دولتی و خصوصی استفاده ننموده اند، و بنابه هر دلیلی که دولت از اعطای تسهیلات بانکی خودداری نماید، منابع مالی پروژه از محل فروش اوراق بهادار در بازارهای مالی داخل ایران تامین خواهد گردید. و تا زمانی که منابع مالی شرکت تامین نگردد، شرکت هیچ تضمینی برای استخدام متقاضیان اشتغال و یا اجرای پروژه و فرایند تکمیل سرمایه گذاری پروژه به هیچ شخصی اعم از حقیقی و حقوقی نمی دهد.
در مجوز صادر شده توسط دولت برای فاز اول طرح تعداد اشتغال 40 نفر درج گردیده است اما مدیریت شرکت برای جذب 1 هزار نفر برنامه ریزی نموده است.
بدین وسیله مدیریت شرکت ضمن شفاف سازی سیاست کاری خود، اعلام می نماید که درصورت مخالفت و یا ممانعت و یا عدم ایفای تعهدات دولتی و آورده سهم دولت جهت مشارکت در پروژه، هیچ گونه مسئولیتی را به عهده نخواهد گرفت و تا اطلاع ثانوی استخدام نیروهای موردنیاز شرکت به حالت تعلیق درخواهد آمد و در این خصوص متقاضیان می توانند خود شخصاً از طریق دستگاه های دولتی پیگیر امور اشتغال خود باشند.
در حال حاضر پروژه فرایند اداری خود را طی می کند تا تسهیلات بانکی خود را از صندوق توسعه ملی تأمین نماید و هیچگونه مشکلی در اجرای پروژه وجود ندارد و قراردادهائی تنظیم شده است که در صورت عدم پرداخت تسهیلات دولتی، منابع مالی از طریق جذب سرمایه گذاران بخش خصوصی در داخل و خارج ازکشور در نهایت پروژه به بهره برداری برسد، اما مشارکت دولت باعث تسریع اجرای طرح گردیده و زمان سرمایه گذاری و در نتیجه استخدام نیروهای متخصص به حداقل زمان ممکن خواهد رسید.

توضیح درباره هزینه ثبت نام
به دلیل اینکه حجم زیادی از تماسهای اولیه بابت اعتراض به هزینه ثبت نام بوده است این شرکت جهت شفاف سازی دلایل و علت اخذ هزینه را در اصلاحیه دفترچه ثبت نام ذکر مینماید:
معمولا فرایند داوطلبین ثبت نام از طریق کاریابیها انجام میشود و کاریابیها در ازای پیدا کردن کار برای کارجو، دستمزدی به اندازه حقوق یک ماه کارجو دریافت مینمایند که برای حقوق پیش بینی شده متوسط ماهیانه 1 میلیون تومان هزینه کاریابی برای بنگاه کاریابی یک میلیون تومان است، بعضی از کاریابیها نیز مبلغ ماهیانه حق عضویت در بانک اطلاعاتی کاریابی میگیرند و اجازه میدهند کارفرماها مشخصات کارجوها را از میان بانک اطلاعاتی شان به صورت حضوری یا از طریق سایت اینترنتی جستجو کنند که این هزینه نیز رقم قابل توجهی است.
این شرکت نیز طبق قراردادی فرایند ثبت نام وانتشار آگهی را به پیمانکار خود واگذار نموده و از بابت ثبت نام شرکت هیچ مبلغی دریافت نمینماید. پیمانکار طرف قرارداد نیز بابت آگهی و راه اندازی سامانه های اینترنتی و پاسخگوئی به متقاضیان و پشتیبانی و غیره مبلغی اخذ مینماید. که به دلیل حجم اعتراضات حق ثبت نام، در مرحله دوم ثبت نام این هزینه حذف گردیده و افراد استخدام شونده حقوق یک ماه خود را بابت کاریابی به پیمانکار پرداخت خواهند نمود.
همان طور که در متن آگهی اشاره شده است، افراد ثبت نام کننده قبل از مصاحبه و گزینش، باید در دوره های آموزشی مجازی اینترنتی شرکت نموده و آموزشهای لازم را طی کنند که این امر به شرکت استخدام کننده فرصت میدهد تا بتوانند در طول دوره آموزشی با افراد متقاضی اشتغال آشنا شده و شرایط کاری و اخلاقی و روحیات درونی انها را جهت استخدام بشناسند که بعد از طی دوره به شرکت کنندگان در دوره گواهینامه معتبر شرکت در دوره صادر میگردد. و از آنجائی که دوره های آموزشی موسسات آموزشی هزینه هائی را از افراد دریافت میکنند، لذا هیئت مدیره شرکت معتقد است که جمع هزینه های ثبت نام کاریابی و ثبت نام کننده ، و هزینه های برگزاری دوره های آموزشی، در کل به مبلغ 500 هزار ریال رقم ناچیزی میباشد و اعتراض به اخذ این مبلغ بی انصافی بوده و افراد معترض در صورت غیر موجه بودن اعتراض انها، از ثبت نام استخدام محروم میشوند.
همچنین همان طور که در متن آگهی توضیح داده شده است، 1- افراد تحت پوشش کمیته امداد و2- افرادی که مدارک موثقی در خصوص عدم توان مالی برای پرداخت حق ثبت نام ارائه بدهند، و3- افراد نخبه ای که توانائیهای فنی و علمی خاصی داشته باشند، از پرداخت حق ثبت نام معاف هستند،
اما دلایل دیگری نیز درخصوص دریافت حق ثبت نام وجود دارد که به صورت مختصر میتوان اشاره نمود که 1- دریافت حق ثبت نام باعث حذف حجم زیادی از متقاضیانی که برای استخدام انگیزه و پشتکار کافی ندارند میشود و مسئله گزینش آسان تر میشود 2- به جز تعداد اندک به طور تقریبی میتوان گفت که بخشی از افرادی که حق ثبت نام را پرداخت میکنند افرادی با سابقه کار و با تجربه میباشند که امتیاز بیشتری نسبت به افراد بیکار و فاقد سابقه کار دارند. 3- افرادی که حق ثبت نام را پرداخت میکنند درمقابل مبلغ پرداختی جدیت و پشتکار دارند و لذا جهت برگزاری مصاحبه و آزمون و استخدام دارای انگیزه میباشند و تا آخر امر میتوان روی استخدام آنها حساب بازکرد 4- افرادی که حق ثبت نام را پرداخت نمیکنند هر لحظه ممکن است از ادامه فرایند استخدام منصرف شده و سراغ شرکت دیگری بروند و لذا باعث به هم ریختن برنامه ریزی شرکت استخدام کننده شوند.

توضیح درباره شایستگی کارکنان و استراتژی مدیریت منابع انسانی شرکت:
روزانه 100 میلیون بشکه نفت در جهان تولید میگردد، این شرکت ظرفیت اولیه روزانه 100 هزار بشکه نفت را دربرنامه کاری خود دارد که حدود یک دهم درصد تولید نفت جهان میشود. اگر هر بشکه نفت را حدود 120دلار در نظر بگیریم، روزانه 12میلیون دلار نفت وارد پالایشگاه شده و انواع محصولات پالایشی اعم از حاملهای انرژی و غیره تولید و به بازار روانه میشود. اگر این مبلغ را با هر دلار به طور تقریبی 3 هزار تومان محاسبه کنیم روزانه 36 میلیارد تومان مواد نفتی در این مجتمع پالایش خواهد شد.
این رقم را اگر با رقم حقوق کارکنان در نظر بگیریم، و اگر یک هزار نفر کارمند داشته باشیم که هر کدام متوسط ماهیانه یک میلیون تومان حقوق بگیرند، ماهیانه یک میلیارد تومان و سالیانه 12 میلیارد تومان برای یک هزار نفر حقوق پرداخت خواهد شد، که در مقایسه با تولید و در آمد شرکت رقم ناچیزی میباشد، و از آنجائی که سرمایه انسانی شرکت یکی از مهمترین سرمایه های شرکت و با اهمیت تر از ماشین آلات و زمین و ساختمان میباشد، لذا منابع انسانی شرکت و گزینش افراد سالم و کاری و دارای پشتکار برای ارتقاء بهره وری مجموعه شرکت بسیار اهمیت دارند.
در صورتی که یک یا چند کارمند به هر دلیلی از روی اشتباه و یا قصد و غرض، یا شورش و اعتصاب و غیره باعث خرابکاری و توقف فرایند تولید گردد، بعنوان مثال یک شیر یا یک پمپ را اشتباهی ببندد و یا باز کند و یا باعث آتش سوزی گردد، و اگر فقط یک روز پالایشگاه از تولید متوقف گردد، خسارات بسیار بزرگ و گاها غیرقابل جبرانی به مجتمع وارد خواهد آمد.
با محاسبه تقریبی گردش مالی شرکت سالیانه 13هزار میلیارد تومان خواهد بود که این رقم بیش از بودجه عمرانی بیش از 10 استان کشور میتواند باشد. بنابر این به دلیل اهمیت نقش پالایشگاه در جهاد اقتصادی، نه تنها مدیران و سهامداران شرکت بلکه مراجع امنیتی و انتظامی کشور نیز ناظر بر حسن فعالیت پالایشگاه میباشند و هر گونه سهل انگاری در فرایند تولید، علاوه بر وارد آمدن خسارات به مجموعه، به اقتصاد کشور نیز ضربه وارد خواهد نمود. از سوی دیگر معمولا تمامی پالایشگاهها، طبق قراردادهای داخلی و یا بین المللی باید تولیدات خود را به صورت منظم به خریدار تحویل بدهند و در صورتی که یک روز فرایند تولید متوقف گردد نه تنها شرکت از بابت عدم النفع خسارت خواهد دید بلکه باید مبلغی را بابت تاخیر در تحویل محصول به خریداران بین المللی محصولات یا وزارت نفت و شرکت پخش وپالایش طبق قرارداد خسارت پرداخت نماید.
لذا برنامه ریزی منابع انسانی شرکت بر این امر قرار گرفته است که در نهایت دقت از بین متقاضیان افراد شایسته را جذب نماید تا سهل انگاری و اشتباه و یا احیانا "احتمال خرابکاری" برخی افراد مغرض یا نفوذی به حد اقل مقدار خود برسد.
در مرحله بعدی درصورتی که افراد شایسته تجربه و تحصیلات کافی نداشته باشند شرکت بعد از استخدام آنها، با هزینه خود دوره های آموزشی تخصصی عملی و تئوری را برای آنها برگزار خواهد نمود.
همچنین برای این افراد کلیه امکانات رفاهی مانند مسکن و خودرو و بیمه خدمات درمانی و هزینه های ایاب و ذهاب و غیره را طبق بالاترین استانداردهای سطح زندگی کشور تامین خواهد نمود.
نکته بسیار مهمی که باید به آن اشاره نمود این است که افرادی که از فرایندهای گزینشی انتخاب نخواهند شد، به معنی این نیست که شایستگی لازم را نداشته اند، بلکه تعداد زیاد متقاضیان و رقابت بین آنها و ظرفیت محدود جذب متقاضیان به شرکت امکان جذب تمامی متقاضیان را نمیدهد، در کشور میلیونها نفر متقاضی کار وجود دارند و شرکت تنها توان جذب یک هزار نفر از آنها را دارد.

توضیحات بیشتر در فایلی که به متقاضیان ایمیل میشود در لینک زیر آمده است:

ulduz majidi

عضو جدید
سلام یه سوال از خدمت دوستان داشتم . مدرک تحصیلی واسه ثبت نام رو کی می خوان؟ من که مدرک ارشدم حداکثر تا مهر 92 حاضر میشه ،به نظرتون می تونم تو آزمون شرکت کنم.ممنون می شم دوستای عزیز منو راهنمایی کنن.

جینگیلبرت

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام یه سوال از خدمت دوستان داشتم . مدرک تحصیلی واسه ثبت نام رو کی می خوان؟ من که مدرک ارشدم حداکثر تا مهر 92 حاضر میشه ،به نظرتون می تونم تو آزمون شرکت کنم.ممنون می شم دوستای عزیز منو راهنمایی کنن.

بسته به شرکتی داره که شما را استخدام میکنه
توی استخدامی هر شرکتی که میخوایت ثبت نام کنین ازشون بپرسین
شرکت نفت و شرکت گاز و شرکتهای خصوصی ممکنه قبول کنند یا ممکنه بعضیها قبول نکنند
هر کسی نظر بده باز نظر خود شرکت اعتبار بیشتر داره

حمیدرضا دشتی

اخراجی موقت
راستی چرا ایران در قطب جنوب هنوز خاک نداره؟میگن جدیدا چندتا منابع نفتی اونجا پیدا شده و مال هیچ کشوری نیست و مثه عصر تیرکمون میشه صاحب شد اونجارو
(این اسپم نیست چون مرتبطه با نفت و منابع نفتی و شرکت نفت که اگر اونجا شعبه بزنه رابطه مستقیم داره با استخدامی مهندسان ایرانی)

آخرین ویرایش:

سرمد حیدری

مدیر تالار
راستی چرا ایران در قطب جنوب هنوز خاک نداره؟میگن جدیدا چندتا منابع نفتی اونجا پیدا شده و مال هیچ کشوری نیست و مثه عصر تیرکون میشه صاحب شد اونجارو

جناب اقای دشتی باز دارید اسپم میکنید.
قبلا هم گفتم
فقط در مورد استخدامی و مسائل مربوط به اون صحبت کنید.

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بچه ها کسی خبری از آزمون نفت نداره؟؟؟
چی شد؟؟؟؟
قرار بود بهمن برگزار بشه!!!!
با این وجود فک کنم خبری هم تو بهمن نشنویم!!!

بالا