از جنسیتت راضی هستی؟؟

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم زورکی راضیم اما دلمم نمی خواست پسر میشدم بهتر بود بدنیا نمی اومدم:surprised:
تو کشورما اگه یه مرد برا رسیدن به پله N ام 1000 ژول انرژی صرف کنه یه خانوم برا رسیدن به همون پله باید هزار برابرش انرژی صرف کنه ( البته اگه بخواد در طی مراحل شرفش دست نخورده باقی بمونه:( والا کارشون از آقایونم راحتتره:))

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز

sahragol

عضو جدید
ای بابا. ما هم که مردیم همش به فکر اینیم که از زیر کار در ریم. من خودم شخصاً توی شغلم هیچ کاری انجام نمی دم. همه ی کارامو می ذارم رو دوش بقیه.

این یعنی به شغلت علاقه نداری و از اون لذت نمی بری بهتره شغلت رو عوض کنی و دنبال کاری بری که از انجامش لذت ببری (البته الآن که کار گیر نمی یاد شغلت هر چی هست دو دستی بگیر و ولش نکن سعی کن عاشق کارت بشی)

mr.abooli

عضو جدید
کاربر ممتاز
سپیدی من از جنس خودم راضیم مخصوصا اگه ایران باشم و مسلمون هم ارث زیاد می برم هم تا 4 تا اشکال نداره هم دیه رو کامل می گیرم هم هر سانسوری خوردم هیشکی خبردار نمی شه :biggrin:

manelee

عضو جدید
خوشبحالتون دخترا...;)ما پسرا تا ميايم خودمون رو برا مامان بابامون لوس كنيم ميگن پاشو پاشو كاسه كوزت رو جمع كن تو ديگه مرد شدي....خوشبحالتون اما ما اين آرزو لوس شدن رو به گور خواهيم برد...:cry:

آقايون به ميزان مكفي خود را براي GF و همسر محترم لوس ميفرمايند كه جبران پدر و مادر را خواهد كرد:lol:

f.azar

عضو جدید
من یه خانم متاهلم نه از جنسیت راضی نیستم .
دوست دارم مرد بودم و پول در می آوردم به جای اینکه خانم باشم و با عرض معضرت کلفت خونه و همش به فکر نهار و شام وظرف های کثیف و غذای بچه و لباسهای اتو نشده نباشم به جاش 1 فکر داشته باشم اونم کارم باشه
عزیزم مهم اینه که تو این کارا رو زیبا ببینی وقتی این کارا به هدف باشه خیلی هم زیباس منم تقریبا همه این کارا رو میکنم ولی عشق به رسیدن به هدفمه که کمکم می کنه این کارا رو زیبا ببینم. سعی کن تو دیدگاهت تجدید نظر کنی.:smile:

amireza_2000

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
خودمم بگم؟؟ :redface:
من که خیلی راضیم...
تا چند سال پیش آرزو میکردم کاش پسر بودم ولی الان فکر میکنم توانایی انجام کارایی رو دارم که یه مرد هیچوقت نداره...:)

خوشحالم که میبینم یه دختر این حرفو میزنه

mina jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
من راضیم به نظرم خانومایی که میگن دوست داشتن مرد بودن از تونایی های خودشون اطلاع ندارن من کاملا به زن بودنم افتخار میکنم;):gol:

b_xxxxxxeman

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تو ایران دختر بودن یه نعمته.... البته باید شانس بیاری خوشکل باشی و بتونی یکی دو تا پسرو دنباله خودت بکشی و گر نه.......
اما پسرا تو این مملکت بدبختن ؟....حالا بگذریم چرا:que:
......بابا ما بودیم دیگه

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوشحالم که میبینم یه دختر این حرفو میزنه

Hotspur_1985

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم راضیم از جنسیتم ولی تو ایران نه.ازرفتاره بعضیا واقعا بدم میاد تو این مملکت که چون فکرمیکنن من 1 مونثم پس هر طور بخوان تو هین می کنن.

Nazaniiin

عضو جدید
کاربر ممتاز
من از جنسيتم كاملا راضيم...اگه قرار بود يه بار ديگه هم به دنيا بيام دوست داشتم دختر باشم

بهار _من

عضو جدید
خيلي وقتها شده كه واقعا به زن بودنم افتخار كردم و هميشه از خدا ممنون بودم
چون هيچ كاري و ايده اي توي اين دنيا نيست كه نتونسته باشم تا حالا انجام بدم و سعي كردم هميشه بهترين باشم
اما واسه اقايون متاسفم كه خيِِِِِــــــــــلـــــــي كارها هست كه به خوابم نميتونن انجامش بدن !
نميخوام ادعاي كذب برتري يه جنس تكرار كنم يا بگم متعقدم ولي خب ديگه گفتن نداره كه ما برتريم!:D:heart:

بالا