ازدواج موقت یا صیغه

hamid221

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا خوب نیست!!! تو با این خوب نیستن اسلامرو رد میکنی؟؟!!:gol:

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فک کردی اینو بزنی امتیاز درو کنی ولی حیف که تیرت به سنگ خورد. :biggrin:
استاتر وقتی یه مطلب رو میزنه باید نظر خودشم بگه. نه اینکه مثل قاضی کاربرا رو سین جین کنه.
یه مقدمه ای یکم حرف و حدیثی . نمیشه که یه کلمه بگی و همه بریزن اینجا و تشویقت کنند. فهمیدی عزیز دل بابا؟ :gol::gol::gol:
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=147424

babak.qartal

عضو جدید
خیلی هم بده
اون ماله قرن غاره
الان فقط جنبه جنسی داره نه کمک
رابطه جنسی آدم باید طوری باشه که وقتی با همسرش می خابه با خاطره کس دیگه ای مقایسه نکنه و فکرو روحو جسمش فقط دراختیاره همسرش باشه:w27:

masoud.avard

عضو جدید
خيلي خوبه
احاديث و گفته هاي زياديم در مورد خوب بودنش از اماما و پيامبرا داريم

hamid221

عضو جدید
کاربر ممتاز
فک کردی اینو بزنی امتیاز درو کنی ولی حیف که تیرت به سنگ خورد. :biggrin:
استاتر وقتی یه مطلب رو میزنه باید نظر خودشم بگه. نه اینکه مثل قاضی کاربرا رو سین جین کنه.
یه مقدمه ای یکم حرف و حدیثی . نمیشه که یه کلمه بگی و همه بریزن اینجا و تشویقت کنند. فهمیدی عزیز دل بابا؟ :gol::gol::gol:
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=147424
اینو قبول دارم که بین تاپیک هام این بدترینش بود
دویم اینکه موقع ای که داشتم مینوشتم حال نوشتن نداشتم چون نظر من تو یکی دوجمله خلاصه نمیشه بایدیه کتاب دربارش بنویسم ok
سویم اینکه صرفا میخواستم بچه هارو بسنجم:gol:

minoomy

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا خوب نیست!!! تو با این خوب نیستن اسلامرو رد میکنی؟؟!!:gol:

اين فقط نشون ميده كه به خنوما چه ديدي دارين
يه وسيله ي بازي و خوش گذراني

بسه بفهمين ديگه زن اسباب بازي شما نيست يه آدمه كه انسانيت داره نياز به يه زندگي مشترك با يه نفر.

ولي مردا هيچوقت اينو نخواهند فهميد
چي فك كردين!؟
زنتون منتظرتون بمونه تا زمان صيغه تموم شه و برگردين!؟
خدايااااااااااااااا
احساس نداره ديگه نه!؟!؟
از قشر تحصيل كرده ي جامعه آدم اينارو بشنوه ديگه بايد سرشو بذاره زمين بميره

minoomy

عضو جدید
کاربر ممتاز
خيلي خوبه
احاديث و گفته هاي زياديم در مورد خوب بودنش از اماما و پيامبرا داريم

بله دارين
بعدا بگين اسلام به زن ارزش قائله
ارزش دادن اگه اينطوريه ما نميخوايم نه اسلامو نه ارزششو
1500 سال پيش همه بيسواد بودن زن هم يه بازيچه
الان چي!؟!؟

اياتاي

عضو جدید
بذاريد يه چيزي رو به شما اقايون طالب صيغه و تعدد زوجات بگويم:mad: هيچ زني به شوهري كه پايبند تعهد و پيمان خود نبوده، وفادار نمي ماند... شوهر به فرموده اقا اسلام!! زنان بي شماري رو صيغه ميكند.. و زن هم به چنين شوهري خيانت ميكند و به گور باباي همه مي خندد:cool:

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
اين فقط نشون ميده كه به خنوما چه ديدي دارين
يه وسيله ي بازي و خوش گذراني

بسه بفهمين ديگه زن اسباب بازي شما نيست يه آدمه كه انسانيت داره نياز به يه زندگي مشترك با يه نفر.

ولي مردا هيچوقت اينو نخواهند فهميد
چي فك كردين!؟
زنتون منتظرتون بمونه تا زمان صيغه تموم شه و برگردين!؟
خدايااااااااااااااا
احساس نداره ديگه نه!؟!؟
از قشر تحصيل كرده ي جامعه آدم اينارو بشنوه ديگه بايد سرشو بذاره زمين بميره

بله دارين
بعدا بگين اسلام به زن ارزش قائله
ارزش دادن اگه اينطوريه ما نميخوايم نه اسلامو نه ارزششو
1500 سال پيش همه بيسواد بودن زن هم يه بازيچه
الان چي!؟!؟

خب حالا ، از اون بالا بیا پایین، جو گرفتتت:D

بذاريد يه چيزي رو به شما اقايون طالب صيغه و تعدد زوجات بگويم:mad: هيچ زني به شوهري كه پايبند تعهد و پيمان خود نبوده، وفادار نمي ماند... شوهر به فرموده اقا اسلام!! زنان بي شماري رو صيغه ميكند.. و زن هم به چنين شوهري خيانت ميكند و به گور باباي همه مي خندد:cool:

اول از همه یه صلوات بلند به سلامتی این حاج خانومه کعبه نرفته بفرستین
چقققققد تاثیر گذار حرف زدی، حالا بزار یکی بیاد خواستگاریتون بعد روی تعدد زوجات اقایون نظر بدین ، اخرشم خودش به گوره باباش میخنده که اومد خواستگاریتون:D

آخرین ویرایش:

اياتاي

عضو جدید
اول از همه یه صلوات بلند به سلامتی این حاج خانومه کعبه نرفته بفرستین
چقققققد تاثیر گذار حرف زدی، حالا بزار یکی بیاد خواستگاریتون بعد روی تعدد زوجات اقایون نظر بدین ، اخرشم خودش به گوره باباش میخنده که اومد خواستگاریتون
:d

مثل اينكه خيلي خودتون رو تحويل گرفتين! من عمرا اگه با مرد مسلمون ازدواج كنم:razz:
حاج خانمي و رفتن به مكه هم پيش كش خاله جونت!

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
مثل اينكه خيلي خودتون رو تحويل گرفتين! من عمرا اگه با مرد مسلمون ازدواج كنم:razz:
حاج خانمي و رفتن به مكه هم پيش كش خاله جونت!

من مرد میخوام بیاد خواستگاری تو... :D حالا کی گفت با مرد مسلمون ازدواج کنی؟ اصن کی گفت من مسلمونم؟ اصن من کیم؟ تو کیی؟
جو نگرفتتم من انقد از اين بحثا كردم كه جوگير نشم شما هواي خودتو داشته باش تا اسم صيغه اومد آب دهنتون راه افتاده انگار :w16:

تو اب دهنه منو از کجا دیدی؟ نه بابا از این خبرا نی...:w16:
مشکله بعضیاتون اینه که از جنس مخالفتون خوردین بسطش میدین به کل. چه دختر به پسر چه پسر به دختر (البته بیشتر اولیش)
شما که بععععله مشخصه از این بحثا کردین ولی من به چشم دیدم . دیدم دخترایی که تو اونور اب چنان ابرو ریزی راه انداختن که بیا و ببین، حالا بعضیاتون پاتونو از ابادیتون بیرون نزاشتین از بعضی چیزا خبر ندارین، وگرنه من میدونم تو بعضیا شهرستانا چه خبره... اصلا بحث فقط بحثه صیغه نیست، چرا همش میگین اقایون این وسط ذینفع میشن، دختر اگه تمایل داشته باشه رابطه برقرار میکنه نداشته باشه هم نه، تموم شد رفت. یه مسئله شخصیه، حالا شما هی دوس داری سنگ بقیه رو به سینه بزنیو پرچم زنا رو ببری بالا به خودت مربوطه...
منم میگم اکثر پسرایه ایران به جنبه ن (ولی نه همشون)، دخترا هم بدتر از پسراش، کافی همین حالا بگن حجاب ازاده، فک میکنین همه پسرا میفتن دنباله دخترا تا صیغه شنو و ... نه خانوم جون خز بازیه دخترا هم کم نی

مهسا 1366

عضو جدید
کاربر ممتاز
چیز فوق العاده مسخره ایه!!!
اینا همش واسه مردان منفعت جو هست که ........

lars_manson2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی خوبه, چون حداقل اسم دو سرف یه جا قبت میشه و معلوم میشه پدر بچه کیه, تازه اگر خدای نکرده مریض شدن سرفین میتونن بفهمن از کی بوده, تازه اونایی هم که معتقدن از لحاظ شرعی شرر نمیکنن

بعد هم خودتون یه لحظه فک کنین , مخصوصا خانوما , اگه این جریان یعنی س ک س یه جا قانونا ثبت بشه بهتره یا اینکه یهو اتفاق بیوفته؟

Spatra

عضو جدید

مشکله بعضیاتون اینه که از جنس مخالفتون خوردین بسطش میدین به کل. چه دختر به پسر چه پسر به دختر (البته بیشتر اولیش)
شما که بععععله مشخصه از این بحثا کردین ولی من به چشم دیدم . دیدم دخترایی که تو اونور اب چنان ابرو ریزی راه انداختن که بیا و ببین، حالا بعضیاتون پاتونو از ابادیتون بیرون نزاشتین از بعضی چیزا خبر ندارین، وگرنه من میدونم تو بعضیا شهرستانا چه خبره... اصلا بحث فقط بحثه صیغه نیست، چرا همش میگین اقایون این وسط ذینفع میشن، دختر اگه تمایل داشته باشه رابطه برقرار میکنه نداشته باشه هم نه، تموم شد رفت. یه مسئله شخصیه، حالا شما هی دوس داری سنگ بقیه رو به سینه بزنیو پرچم زنا رو ببری بالا به خودت مربوطه...
منم میگم اکثر پسرایه ایران به جنبه ن (ولی نه همشون)، دخترا هم بدتر از پسراش، کافی همین حالا بگن حجاب ازاده، فک میکنین همه پسرا میفتن دنباله دخترا تا صیغه شنو و ... نه خانوم جون خز بازیه دخترا هم کم نی

سلام

اون تیکه آخرش خیلی حال کردم
سنگ بقیه رو به سینه بزنیو پرچم زنا رو ببری بالا
قابل توضیحه که مونث جماعت دل خوشی از صیغه نداره ولی خانم ها و آقایان صیغه برای جلو گیری از گناه زناست
تعجب میکنم از افرادی که تن به گناه زنا میدن و روحشونو آلوده میکنن ولی حاضر نیستن یه جمله ی محرمیت بخونن گناه رو به ثواب تبدیل کنن

minoomy

عضو جدید
کاربر ممتاز

من بقيرو نميدونم ولي هنوز كسي زاده نشده كه بتونه با من كاري كنه كه من مثلا با بقيه مردا و پسرا لج بيوفتم اين يك
زني هم كه تن به صيغه ميده فك ميكنين خيلي مشتاقه!؟ اصلا مستند نگا كردين تا حالا!؟ نميدونين يه زن چه مشكلاتي ممكنه داشته باشه كه مجبور به همچين كاري بشه
از اول بابا و برادر بيغيرتشون اگه ميذاشتن اينا درس بخونن يه آدمي بشن واسه خودشون مجبور نميشدن واسه پول تن به اين كارا بدن
در ضمن از اونايي نيستم كه پاشونو از آبادياشون نذاشتن بيرون منم ميدونم زناي ايراني كه ميرن اونور(البته نه همشون) تا ميبينن قانون طرفشونه زود جو گير ميشن و سواستفاده ميكنن چون تو ايران از اين خبرا نبوده و هميشه مرد سالاري...اونم به ما ربطي نداره
تو خود ايرانم فرقي نميكنه كجا باشه اكثر پسرا فاسدن از همون بچه مثبتش بگير برو بالا چون تو فرهنگ ما شرم و حيا و اين مزخرفات اصولا بسته شده به دم دخترا هنوز دختر سالم زياد داريم ولي پسر فك نكنم

minoomy

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

اون تیکه آخرش خیلی حال کردم
سنگ بقیه رو به سینه بزنیو پرچم زنا رو ببری بالا
قابل توضیحه که مونث جماعت دل خوشی از صیغه نداره ولی خانم ها و آقایان صیغه برای جلو گیری از گناه زناست
تعجب میکنم از افرادی که تن به گناه زنا میدن و روحشونو آلوده میکنن ولی حاضر نیستن یه جمله ی محرمیت بخونن گناه رو به ثواب تبدیل کنن

زنا با صيغه هيچ فرقي نداره مثلا يه آيه فوت كني تو صورت اين و اون همه چي عوض ميشه!؟ نخير آقا جون شما هم سنگ اسلامو به سينه نزن تا يه چيزي ميشه خوب با اسلام توجيهش ميكنين
و صيغه هم الان تو اين جامعه بيشتر مورد استفاده مرداي متاهله نه مجرد
اگه اسم اينو كه يه مردي كه زن داره بره صيغه كنه نميذارين خيانت ديگه حرفي واسه گفتن باقي نميمونه
تبديل گناه به ثواب!؟ عمل همون عمله فقط تو دومي پاي يه آخوندم وسط كشيده ميشه همين

siavash_1991

عضو جدید
sparta عزيز شما تابه حال كدوم پدريوديدي كه به صيغه ي دخترش راضي بشه و ايا صيغه هم مثل زنا باعث گستلش فساد وسستيه خوانوادها نميشه :w20::w20: