ارشد94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

M.ARIABOY

عضو جدید
:biggrin:
سارنیا بابا خیلی آروم وکند حرکت میکنه مثل لاک پشت!!!:D فقط فرقش بین اون و امثال من اینه که اون مثلا استاتیکو تموم کرده باشه و سوال بدن تو هر سطحی حتما میتونه بزنه ولی مال من.....؟ خدا داند
حتی طبق برنامه ریزی که کرده بود اونروز من میدیدم نمیتونه تا کنکور درسا رو یه بار کامل تموم کنه!!!
و اینکه فقط خدا از کارای این دختر سر در میاره بله جناب مهندس!

خیلی خوبه اینطوری
ما ک قرار نیست همرو صد بزنیم,اگه بتونن هفتاد درصد کتابارو تموم کنن متوسط هم پنجاه بزنن دانشگاههای تهران قبولن,حالا بستگی ب سختی و راحتیه کنکور داره
خوش ب حالشون هیچ وقت انقدر صبر و حوصله نداشتم:-(

M.ARIABOY

عضو جدید
برای من که تاثیر داشت . تو هر روز هم تو برنامت 3 تا درس رو جا بده و این 3 تا درس رو 1 هفته بخون . بعد برو سراغ 3 تا درس بعدی .

هر کتاب رو هم 2 ساعت بخون بعد کتاب بعدی رو بخون.

من هم 3 روز در هفته باید برم سر کار . 4 روز میخونم.

من دوروز تو هفته کلا کلاسم.صبح تا شب,همشم کارگاه و ازمایشگاه
دوروزم تا ظهر سرکارم ,بعضی وقتا هم مجبورم بیارم خونه کارامو
یعنی متوسط روزی چهارساعت بیشتر وقت نمیکنم بخونم ,اینو باید تقسیم بندی کنم,سرعت خوندننم بالاست,ولی دقتم پایینه,توی کنکور کارشناسی هن شصتو سه تا غلط زدم,خخخ تا اعلام نتایج برتبه زیر صد فکرمیکردم

نمیکشم برای سال دیگه,اگه امسال قبول نشم مطمینم دیگه کنکور نمیدم میزنم میرم,
کلا کنکور چیز مزخرفیه

hashsa

عضو جدید
دوستان من میخواستم حالا در کنار همه ی درس هایی که میخونم
درس استاتیک رو هر روز بخونم و تست بزنم به امید اینکه 6 یا 7 تا سوالشم همه رو بتونم جواب بدم به نظرتون این شیوه جواب میده بر استاتیک؟؟؟یا اینکه استاتیک هم مثل اون زمانای قدیم که برای کنکور سراسری میخوندیم مثله هندسه پایه میمونه که نمیشه به همه ی سوالاتش جواب داد؟؟؟؟

veshki

عضو جدید
سلام به همه ی دوستان
من قرار بود برم سربازی،ولی 2 هفته مونده بود تابستون تموم شه تصمیم گرفتم واسه کنکور امسال بخونم و اسفند برم واسه دفاع از خاکمون !
نمیدونم انگیزه ام از کجا اومده،چون نه تو طول دوران کارشناسی به اون صورت درس میخوندم نه همچین پایه ی قوی ای دارم نه مثلِ اکثر دوستان که واسه رتبه ی زیر 100 میخونن میخونم !
با همه ی این حرفا از 22 شهریور شروع کردم به خوندن و تا الان نمیگم خیلی راضیم از خودم ولی ناراضی هم نیستم،اینا چیزی بوده که خوندم :
معادلات : 2 فصل
سیالات : 6 فصل
استاتیک : 5 فصل
مقاومت : 2 فصل
دینامیک ماشین : 2 فصل
زبان هم هر شب چند تا لغات تخصصی چون عمومیم بد نیس
احتمالا ریاضی 1 و 2 و طراحی و کنترل رو هم نمیخونم
ببخشید که پر حرفی کردم
امیدوارم همتون به هدفتون برسید
و
مرسی از همه ی دوستانی که تجربیاتشون رو اینجا در اختیار من و امثال من قرار دادن

آخرین ویرایش:

ehsan esf

عضو جدید
درس استاتیک رو هر روز بخونم و تست بزنم به امید اینکه 6 یا 7 تا سوالشم همه
n
دوست عزيز فك كنم استاتيك 5 تا سوال داشته باشه

البته الان كه جمع ميبندم 5 تا استاتيك 7 تا مقاومت و 6 تا طراحي

دوتا سوال ميمونه و شايد هم اينها جزو استاتيك باشه

دوستان اگه كسي اطلاعاتي داره بگه

م کا نی ک

عضو جدید
سلام به همه ی دوستان
من قرار بود برم سربازی،ولی 2 هفته مونده بود تابستون تموم شه تصمیم گرفتم واسه کنکور امسال بخونم و اسفند برم واسه دفاع از خاکمون !
نمیدونم انگیزه ام از کجا اومده،چون نه تو طول دوران کارشناسی به اون صورت درس میخوندم نه همچین پایه ی قوی ای دارم نه مثلِ اکثر دوستان که واسه رتبه ی زیر 100 میخونن میخونم !
با همه ی این حرفا از 22 شهریور شروع کردم به خوندن و تا الان نمیگم خیلی راضیم از خودم ولی ناراضی هم نیستم،اینا چیزی بوده که خوندم :
معادلات : 2 فصل اول کریمی
سیالات : جلد 1 راهیان تقریبا تموم شده
استاتیک : 5 فصل مریام
جامدات : 2 فصل نائی
دینامیک ماشین : 2 فصل اول راهیان + فیلمای کلاس دکتر ظهور
ببخشید که پر حرفی کردم
و

دوست عزیز شما مثه اینکه تازه اومدین خیلی در جریان نیستین با دوستان قرارمون این شد که برای اینکه برای خوندن منابع دچار شک و سر در گمی نشیم دیگه اسم منابع نیاریم و فقط اشکالاتمون رو باهم بررسی کنیم .
ممنون از همگی

veshki

عضو جدید
دوست عزیز شما مثه اینکه تازه اومدین خیلی در جریان نیستین با دوستان قرارمون این شد که برای اینکه برای خوندن منابع دچار شک و سر در گمی نشیم دیگه اسم منابع نیاریم و فقط اشکالاتمون رو باهم بررسی کنیم .
ممنون از همگی

یعنی هنوز رو منابع اختلاف نظره ؟!! به هر حال ویرایش شد

م کا نی ک

عضو جدید
یعنی هنوز رو منابع اختلاف نظره ؟!! به هر حال ویرایش شد

:gol:
بی نهایت ممنون از این همه درک و همکاری شما .
نه دوست من بحث اختلاف نظر نیست قطعا هر کدوم از ما بهترین منبع رو برای خودمون انتخاب کردیم اگر هر کدوممون بخواهیم منابعی که میخونیمو عنوان کنیم شاید برای کسانی که از منابع ما نمیخونن و از منابع دیگه استفاده میکنن شک و اضطراب بوجود بیاد ک نکنه منابع من خوب نباشه نمونش خود من که واقعا دچار همین ترس و استرس ها شدم:w20:
واسه همین با دوستان تصمیم گرفتیم ازین به بعد اسمی از منابعمون نیاریم و از شما هم سپاسگذارم بابته همکاریتون .:gol:
موفق باشید دوست عزیز .:gol:

khorshid_mech

عضو جدید
درس استاتیک رو هر روز بخونم و تست بزنم به امید اینکه 6 یا 7 تا سوالشم همه رو بتونم جواب بدم به نظرتون این شیوه جواب میده بر استاتیک؟؟؟یا اینکه استاتیک هم مثل اون زمانای قدیم که برای کنکور سراسری میخوندیم مثله هندسه پایه میمونه که نمیشه به همه ی سوالاتش جواب داد؟؟؟؟

باکس جامداتو حتما روش سرمایه گذاری کنید خیلی هلوئه!!!:)

call_of_omid

عضو جدید
سلام دوستان!

من تا صفحه 120 رو گشتم ولی برای دروس ریاضی مهندسی و ترمودینامیک، از اون جداولی که فروانی سوالهای هر فصلو توی کنکور نشون میده پیدا نکردم!

بی زحمت هر کسی جدولشو داره بذاره، یا اگر شماره صفحه رو میدونین بگین تا من پیدا کنم!

ممنون!

maxy

عضو جدید
n
دوست عزيز فك كنم استاتيك 5 تا سوال داشته باشه

البته الان كه جمع ميبندم 5 تا استاتيك 7 تا مقاومت و 6 تا طراحي

دوتا سوال ميمونه و شايد هم اينها جزو استاتيك باشه

دوستان اگه كسي اطلاعاتي داره بگه

معمولا 6 تا استاتیک می دن 7 تا مقاومت و 7 تا طراحی. امسال 6 تا استاتیک دادن- 8 تا مقاومت و 6 تا طراحی دوست عزیز

maxy

عضو جدید
سلام دوستان!مشاهده پیوست نحوه توزيع سوالات-همگام سنجش.pdf

من تا صفحه 120 رو گشتم ولی برای دروس ریاضی مهندسی و ترمودینامیک، از اون جداولی که فروانی سوالهای هر فصلو توی کنکور نشون میده پیدا نکردم!

بی زحمت هر کسی جدولشو داره بذاره، یا اگر شماره صفحه رو میدونین بگین تا من پیدا کنم!

ممنون!

دوست گلم این شاید بدرت بخوره. مال تعاونی سنجش هست که شامل تحلیل سوالات کنکور 93 هم هست.

نحوه توزيع سوالات

مشاهده پیوست نحوه توزيع سوالات-همگام سنجش.pdf

hassan676767

عضو جدید
سلام به همه اینجا چه خبر شده>>>>؟؟؟؟؟
ای ول خیلی روحیه گرفتم بعد 2روز اومدم اینجا
می بینم که دوستان دارن می ترکونن درسو وایسین بزارین ما هم برسیم بابا........

M.ARIABOY

عضو جدید
بچهها درصدامونو اینجا هم بداریم؟؟؟؟؟
البته بعد اینکه اسکن شدشو گرفتیم دی

r.mob

عضو جدید
تست بستگی به اون فصل خاصی از اون درسی که میخونیم داره . مثلا برای ریاضی عمومی اولویت اول تستای MBA بعد مکانیک بعد ریاضی ، یا مثلا توی سیالات بخش مفاهیم تستای مهندسی شیمی ، توی جریان داخلی و خارجی و استاتیک سیالات تستای عمران و توی تحلیلات دیفرانسیلی و انتگرالی تست های مکانیک. یا مثلا برای ریاضی مهندسی ، تستای برق بعد مکانیک بعد کامپیوتر . من با این اولویت ها تست ها رو حل می کنم.

به نظر من اولویت اول تستا باید مکانیک باشه بعد تستای سایر رشته ها دوست عزیز.

r.mob

عضو جدید
هیچ چیزی مشخص نیست . شما کنکور سال 91 رو ببین . تستای استاتیک رو میشه هر 5 تاشو هم به راحتی جواب داد. ولی برای پارسال یه خورده سخت تر بود. ولی در کل استاتیک درسیه که میشه خوب تست زد

r.mob

عضو جدید
سلام به همه ی دوستان
معادلات : 2 فصل
سیالات : 6 فصل
استاتیک : 5 فصل
مقاومت : 2 فصل
دینامیک ماشین : 2 فصل
ببخشید که پر حرفی کردم
و

آفرین به این انگیزه.
شما ریاضی رو حذف نکن. چرا ؟
چون اولا تو بقیه درسا باید ریاضی رو بلد باشی . مثلا اگه انتگرال بلد نباشی خود به خود معادلات و ریاضی مهندسی هم حذف میشه . ضمن اینکه تو کنکور ریاضی رو اکثرا خوب میزنن

r.mob

عضو جدید
سلام دوستان!

ممنون!

سلام
در مورد ترمو اینو میتونم بگم که ترمو 1 مهمتر و راحت تر از ترمو 2 هست .
در مورد ریاضی مهندسی :
آنالیز فوریه : 20 %
مشتق توابع مختلط : 10 %
نگاشت : 15 %
انتگرال مختلط : 30 %
مشتق جزئی : 25 %

crb7

عضو جدید
سلام به همه دوستان
برای طراحی اجزا چه کتابی خوبه؟جزوه شریعت پناهی کافیه؟

dash @li

کاربر بیش فعال
سلام به همه دوستان
برای طراحی اجزا چه کتابی خوبه؟جزوه شریعت پناهی کافیه؟

کتاب های خوبی الان برای طراحی اجزا توی کتابفروشی ها هست و هم اینکه می تونین سفارش بدین

1- کتاب طراحی اجزا انتشارات سپاهان

http://www.sepahan-pub.ir/product.asp?id=552
2- کتاب طراحی اجزا انتشارات پوران پژوهش
http://www.pouran.net/fa/index.php?module=product&C=1&catid=1&subcatid=3
3- کتاب طراحی اجزا انتشارات اراده راهیان ارشد
http://rahianarshad.com/book/detail/id/354
که من کتاب سپاهان رو پیشنهاد میدم چون سالهاست که جواب داده

البته جامدات پوران حرف نداره احتمالا طراحی اجزاشم خوب باشه....

پیشنهادم اینه بری کتابفروشی سه تا کتاب رو بگیری دستت چند فصل رو با هم مقایسه کنی و بعد هر کدوم بهتر بود بخری در غیر این صورت اگه نظرت روی کتاب خاصی باشه می تونی اینترنتی هم سفارش بدی...

r.mob

عضو جدید
سلام و خسته نباشید به همه دوستانی که میخونن و دوستانی که امروز آزمون 25 % اول رو دادن
ان شاء الله که آزمون بر وفق مرادشون بوده باشه .
دوستانی که آزمون دادن اگه احیانا آزمون رو خوب ندادن . نگران نشن
چون همونطور که گفتم قبلا ، آزمون های 25 % اهمیت چندانی ندارن . بیشتر آزمون های جامع مهم هستن .
پس اگه خدایی نکرده آزمون رو بد دادین رو درس خوندنتون تاثیر منفی نذاره .
با برنامه خودتون جلو برید .

khorshid_mech

عضو جدید
سلام و خسته نباشید به همه دوستانی که میخونن و دوستانی که امروز آزمون 25 % اول رو دادن
ان شاء الله که آزمون بر وفق مرادشون بوده باشه .
دوستانی که آزمون دادن اگه احیانا آزمون رو خوب ندادن . نگران نشن
چون همونطور که گفتم قبلا ، آزمون های 25 % اهمیت چندانی ندارن . بیشتر آزمون های جامع مهم هستن .
پس اگه خدایی نکرده آزمون رو بد دادین رو درس خوندنتون تاثیر منفی نذاره .
با برنامه خودتون جلو برید .

مثل اینکه خیلی سخت بوده که اونقدر خستشون کرده که باشگاه نیومدن:)
به هر حال موفق باشید و جزو زیر 100

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا