ارشد94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

r.mob

عضو جدید
مثل اینکه خیلی سخت بوده که اونقدر خستشون کرده که باشگاه نیومدن:)
به هر حال موفق باشید و جزو زیر 100

کلا همینجوریش خلوت هست .:whistle:

چه برسه بچه ها خسته هم بشن که دیگه اصلا سر نمیزنن . :w10:

امیدوارم همه پشت کنکوری ها نتیجه زحماتشون رو بگیرن . :book:

سارنیا

عضو جدید
من شرکت نکردم

سلام نگران نباشید برین قسمت تاپیک آزمون های آزمایشی مال چند سال قبل رو رایگان گذاشته شده از اونا استفاده کنید واز خودتون آزمون بگیرید.مهم مدیریت زمان یاد گرفتنه و اینکه درسارو سر وقت تموم کنید که اگه تلاش وپشتکار کافی داشته باشید از اونایی که آزمون میدنم جلو تر میزنید:)
موفق باشید

سارنیا

عضو جدید
رتبه​
ریاضی​
سیالات
جامدات
دینامیک
4
58
50
70
50
5
55
65
57
40
10
58
41.7
58.6
43.3
12
53
68
46
33
26
33
76
47
64

مال کنکور 93 هستن البته با تشکر از مهندس صمصام عزیز

M.ARIABOY

عضو جدید
سلام نگران نباشید برین قسمت تاپیک آزمون های آزمایشی مال چند سال قبل رو رایگان گذاشته شده از اونا استفاده کنید واز خودتون آزمون بگیرید.مهم مدیریت زمان یاد گرفتنه و اینکه درسارو سر وقت تموم کنید که اگه تلاش وپشتکار کافی داشته باشید از اونایی که آزمون میدنم جلو تر میزنید:)
موفق باشید

به به سارینا خانم کم پیدا
طبق اماری درز کرده ک شما الان رقیب نفر اول کنکورید, یکم بیشتر ب بچهها سر بزنید

M.ARIABOY

عضو جدید
موفق باشید

به به سارینا خانم کم پیدا
طبق اماری درز کرده ک شما الان رقیب نفر اول کنکورید, یکم بیشتر ب بچهها سر بزنید

M.ARIABOY

عضو جدید
خب بچهها من ازالان رقیب شما هستم
مشکلاتم حل شد روزی شش ساعت میخونم,
بچهها من حس میکنم کتابایی ک توتابستون خوندمو کلا یادم رفته,اونارم.بخونم کتابایی ک الان خوندمو یاد میره,چیکار کنم,شماها چیکار میکنید

سارنیا

عضو جدید
خب بچهها من ازالان رقیب شما هستم
مشکلاتم حل شد روزی شش ساعت میخونم,
بچهها من حس میکنم کتابایی ک توتابستون خوندمو کلا یادم رفته,اونارم.بخونم کتابایی ک الان خوندمو یاد میره,چیکار کنم,شماها چیکار میکنید

منم همینو به استاد راهنمام گفتم ایشان فرمودند که این مسئله ی کاملا طبیعی هست و دوران جمع بندی و خلاصه نویسی برای همین اختراع شده!!!

پس بچه های تاپیک کجان؟؟؟ بابا من یادمه میگفتین شب جمعه ها بیایم پس کوشین مثلا از استاد راهنمام اجازه گرفتیدم بیامو اینجا انگیزه کسب کنم!!!(فارسی دری حرف زدنم تو حلق طراح کنکور!!!!)

آخرین ویرایش:

khorshid_mech

عضو جدید
من این آینازو میکشم مطمئن باشید:) جناب مهندس

باشه عسیسم رمز و یوزر وایرلسوتو برام اول بفرست بععععععععععععععععععععععععععععععد اومدم خونه ی مامان بزرگمینا دی:

بچه ها کی میخواد هوافضا هم شرکت کنه؟؟؟؟ و چیکارا میکنید؟ چیا میخونید؟

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام
از آزمون چه خبر؟!
کسی نمیتونه عکس بگیره برامون بفرسته؟!
درصداتون چطور شد؟!
امیدوارم که برای همه رضایت بخش بوده باشه

M.ARIABOY

عضو جدید
من این آینازو میکشم مطمئن باشید:) جناب مهندس
:biggrin::surprised:
خوبه ی رقیب کم شد
ولی تبریک میگم,اینجوری خوندن رو دوست دارم ولی نمیتونم,یعنی توانایی این ک ی مبحثو زیرورو کنم تایاد بگیرم ندارم ,حوصلم سر میره

موفق باشین

hashsa

عضو جدید
رتبه​
ریاضی​
سیالاتجامداتدینامیک
458507050
555655740
105841.758.643.3
1253684633
2633764764

مال کنکور 93 هستن البته با تشکر از مهندس صمصام عزیز

بچه ها حالا چشم نزنیداا ولی حس میکنم درصدای من به اون سطر اولی نزدیکتره:D

!!!!!!!!!!!!!!:D:D

خب مهندس شما که لطف میکنی میزاری میشه کارنامه ی آخرین نفراتی که روزانه قبول شدن هم بزرای ؟؟
یکم روحیه بگیریم

M.ARIABOY

عضو جدید
منم همینو به استاد راهنمام گفتم ایشان فرمودند که این مسئله ی کاملا طبیعی هست و دوران جمع بندی و خلاصه نویسی برای همین اختراع شده!!!

پس بچه های تاپیک کجان؟؟؟ بابا من یادمه میگفتین شب جمعه ها بیایم پس کوشین مثلا از استاد راهنمام اجازه گرفتیدم بیامو اینجا انگیزه کسب کنم!!!(فارسی دری حرف زدنم تو حلق طراح کنکور!!!!)
اخه حجم درسا خیلی زیاده
واقعا میرسیم توی ماه کل اینایی ک خوندیم رو جمع بندی کنیم؟؟؟
من نمیدونم چرا وقتی بار دوم میخونم حس میکنم.نسبت ب بار اولی ک خوندم چیزای کمتری یادم میاد,تودرسایی مثل انتقال, ترمو اینجورم,یعنی حس میکنم بار اول بهتر یاد گرفتم و بار دوم ک خوندم گیج شدم,اینم از استاد راهنماتون بپرسین با تشکر
بچهها هم فکرکنم ازمون دادن خسته شدن,از هفته دیگه میان

M.ARIABOY

عضو جدید
بچه ها حالا چشم نزنیداا ولی حس میکنم درصدای من به اون سطر اولی نزدیکتره:D

!!!!!!!!!!!!!!:D:D

خب مهندس شما که لطف میکنی میزاری میشه کارنامه ی آخرین نفراتی که روزانه قبول شدن هم بزرای ؟؟
یکم روحیه بگیریم

ای ول,مهندس ترکوندیا
من جز اون دینامیک ک.فکرنکنم تو کنکور بیشتر از.پنج تا سوال ازش بزنم, و جامدات ک.فکرنکنم بالا بزنم,خودمو بکشم و راحت باشه شاید چهل بشه
درصدای نفر ۱۲ ب نظرم.قابل دسترس تره,
بااین درصدا خوب روحیه میشه گرفتا,من ک.سیالاتو برای بالای شصت میرم خخخ

M.ARIABOY

عضو جدید
شما که منو به کشتن دادین برادر!
جناب مهندس خیالتون راحت مهندس ایناز وقت نمیکنه شمارو بکشه, همش مشغول درس خوندن هستن ایشون
اینم ک مینویسم برای اینه ک ایشون تا هفته دیگه جمعه نمیان و تااون موقع مطمینا سی صفحه ای تاپیک.جلو رفته

بچههای پارسه ای خواهشا درصداتون بزنید و ی توضیحی بدید,ارزش ثبت نام داره یا وایسم جامع هاشو شرکت کنم؟

M.o.h.a.m.m.a.d

عضو جدید
دوستان بهترین کتاب واسه زبان تخصصی و عمومی واسه کنکور چیه که بشه نتیجه ی رضایت بخشی ازش گرفت؟؟
ممنون میشم پاسخ بدید.

Sent from my LG-D802

ehsan esf

عضو جدید
بچه ها سعي كنيد وقتي يه درسي را ميخونيد حتما شروع كنيد برا خودتون تيپ سوالها را مشخص كنيد

اين روش خودمه
براي مقاومت بي شك محشر بوده

يعني مثلا من فصل دوم مقاومت نايي را خوندم با حل مثالهاش فهميدم كه كل سوال ها ده نوعه

چون يكي از چيزايي مهم همينه كه بفهميد تيپ سواله فصل چه طوره و اونو يادبگيريد

براي ترمو هم من وقتي يخورده ميخونم ميشينم پشت ميز و انگار كه استادم برا ديوارا توضيح ميدم هههه عجيب موثره ها حالا يه امتحاني بكنيد

بروبچ دمتون گرم خيلي از همتون روحيه گرفتم ممنون كه سر ميزنيد

r.mob

عضو جدید
دوستان بهترین کتاب واسه زبان تخصصی و عمومی واسه کنکور چیه که بشه نتیجه ی رضایت بخشی ازش گرفت؟؟
ممنون میشم پاسخ بدید.

Sent from my LG-D802

سلام
دوست عزیز در مورد زبان فکر کنم 10 -12 صفحه قبل بحث مفصلی کردیم. اگه اونجا رو بخونید متوجه میشید.

hashsa

عضو جدید
بچه ها سعي كنيد وقتي يه درسي را ميخونيد حتما شروع كنيد برا خودتون تيپ سوالها را مشخص كنيد

اين روش خودمه
براي مقاومت بي شك محشر بوده

يعني مثلا من فصل دوم مقاومت نايي را خوندم با حل مثالهاش فهميدم كه كل سوال ها ده نوعه

چون يكي از چيزايي مهم همينه كه بفهميد تيپ سواله فصل چه طوره و اونو يادبگيريد

براي ترمو هم من وقتي يخورده ميخونم ميشينم پشت ميز و انگار كه استادم برا ديوارا توضيح ميدم هههه عجيب موثره ها حالا يه امتحاني بكنيد

بروبچ دمتون گرم خيلي از همتون روحيه گرفتم ممنون كه سر ميزنيد

thank you مهندس
very good
ولی من نمیدونم چرا اینجا همچین روحیه نمیگیرم
شاید به خاطر اینکه از همتون عقب ترم
نه اینکه شیرازیم آخه درس خوندن خیلی سخته:biggrin:

hashsa

عضو جدید
ای ول,مهندس ترکوندیا
من جز اون دینامیک ک.فکرنکنم تو کنکور بیشتر از.پنج تا سوال ازش بزنم, و جامدات ک.فکرنکنم بالا بزنم,خودمو بکشم و راحت باشه شاید چهل بشه
درصدای نفر ۱۲ ب نظرم.قابل دسترس تره,
بااین درصدا خوب روحیه میشه گرفتا,من ک.سیالاتو برای بالای شصت میرم خخخ
خیلی عقبی اینجوری اصلا پیشرفت نمیکنی فایده نداره !!!!! (ستاد تخریب روحیه و حذف رقبا) :biggrin:

M.o.h.a.m.m.a.d

عضو جدید
Re: ارشد94

دوستان من فردا دارم میرم واسه خرید باکس سیالات راهیان ارشد، ممکنه بفرمایید این باکس از این انتشارات شامل چند تا کتابه؟؟ و حدود قیمتش چقدره؟؟
واقعا ممنون میشم اگر زودتر پاسخ بدید.

Sent from my LG-D802

r.mob

عضو جدید
دوستان من فردا دارم میرم واسه خرید باکس سیالات راهیان ارشد، ممکنه بفرمایید این باکس از این انتشارات شامل چند تا کتابه؟؟ و حدود قیمتش چقدره؟؟
واقعا ممنون میشم اگر زودتر پاسخ بدید.

Sent from my LG-D802
سلام دوست عزیز
شما میتونی از طریق فروشگاه اینترنتی قیمتش رو متوجه بشی و از همون فروشگاه هم میتونی خرید کنی که پست میکنن برات . پوران پژوهش برای خرید اینترنتیش تخفیف هم میذاشت ولی راهیان رو نمیدونم.
موفق باشید

M.o.h.a.m.m.a.d

عضو جدید
Re: ارشد94

سلام دوست عزیز
شما میتونی از طریق فروشگاه اینترنتی قیمتش رو متوجه بشی و از همون فروشگاه هم میتونی خرید کنی که پست میکنن برات . پوران پژوهش برای خرید اینترنتیش تخفیف هم میذاشت ولی راهیان رو نمیدونم.
موفق باشید
میدونم دوست عزیز
سوالم این بود که کتابایی که همه اینجا از این انتشارات راجع به باکس سیالات میگن عناوینش چیه؟ داخل سایتش یه سری کتاب 20 ازمون هست که درسنامه هم داره که مثلا سیالاتش یه کتابه... کتاب های جدا جدا هم هست که مثلا سیالاتش دو جلده، میخواسم بدونم کدومش رو باید بخرم چون سیالات دو جلدی خیلی حجیمه و نمیدونم به دردِ کنکور میخوره یا نه!

Sent from my LG-D802

r.mob

عضو جدید
میدونم دوست عزیز
سوالم این بود که کتابایی که همه اینجا از این انتشارات راجع به باکس سیالات میگن عناوینش چیه؟ داخل سایتش یه سری کتاب 20 ازمون هست که درسنامه هم داره که مثلا سیالاتش یه کتابه... کتاب های جدا جدا هم هست که مثلا سیالاتش دو جلده، میخواسم بدونم کدومش رو باید بخرم چون سیالات دو جلدی خیلی حجیمه و نمیدونم به دردِ کنکور میخوره یا نه!

Sent from my LG-D802

سلام
من کتابای باکس سیالاتم رو از راهیان خریدم . هر کدوم حدودا 500 صفحه هست . درسنامه و تست با هم هست.
یعنی سیالاتم جداست - انتقالم هم جداست . در مورد اون 20 آزمون نمیدونم چطوریه درساش .

crb7

عضو جدید
میدونم دوست عزیز

Sent from my LG-D802
سلام
کتابای راهیان زیاد به درد نمیخوره.من اول سیالات راهیان رو میخوندم پاسخنامه تستاش که مزخرفه.الان سیالات مدرسان رو گرفتم که فکر کنم خیلی بهتره.واسه انتقال حرارت هم اگه بتونی کتاب جهش رو گیر بیاری خیلی کتاب عالییه.ولی ترمو رو منبع دیگه ای گیر نیاوردم و مجبورم از راهیان استفاده کنم
موفق باشی

khorshid_mech

عضو جدید
سلام خوبید؟
بچه ها خیلی درس بخونید خیلی .امروز یه چند تا از خر خونای دانشگاه تبریزو دیدم واییییییییییییییییییی
اینا اینن ببینین دانشگاه های تهران چطورین
پاک اعتماد به نفسمو از دست دادم:(

ehsan esf

عضو جدید
يه چن وقتيه بدجور داشتم تلاش ميكردم ارتعاشات را به يه جايي برسونم ولي انگار نميشه ههههه

از اين درس از اول بدم ميومد و اخرشم نشد كه بشه

بچه ها خیلی درس بخونید خیلی .امروز یه چند تا از خر خونای دانشگاه تبریزو دیدم واییییییییییییییییییی
اینا اینن ببینین دانشگاه های تهران چطورین
پاک اعتماد به نفسمو از دست دادم

مهم تلاشه مهندس جان
اين قدر درگير رتبه و قبولي نباش الان
فقط جوري باش كه بعدا حسرت نخوري
((يادت باشه اگه خيلي حساسيت نشون بدي به هر چيزي تازه برات اتفاق ميفته )))

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا