ارشد94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

aero22

عضو جدید
دینامیک و کنترل خواجه نصیر فوق العاده اس...

به جرات میشه گفت تو ده سال گذشته دانشکده مکانیک خواجه نصیر همه تمرکزش روی همین دینامیک و کنترل بوده

و به حق هم کلی حرف برای گفتن داره...

Sent from my SM-T211 using Tapatalk

به خاطر همین دینامیک و کنترلشه که منم می خوام همین خواجه نصیر بمونم ;)

shayanss

عضو جدید
اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد 94 در هفته آینده

اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد 94 در هفته آینده

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از انتشار فهرست اسامی پذیرفته شدگان آزمون ورودی کارشناسی ارشد ناپیوسته در روز دوشنبه، نهم شهریورماه خبر داد.
حسین توکلی در گفت و گو با خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: فهرست اسامی پذیرفته شدگان آزمون ورودی کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۴، روز دوشنبه روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار می‌گیرد.
وی افزود: کلیه داوطلبانی که فهرست اسامی آنان به عنوان پذیرفته شده نهایی هر یک از رشته‌های تحصیلی مربوط اعلام گردیده ضرورت دارد ضمن توجه به شرایط و ضوابطی که در اطلاعیه‌ای که همراه فهرست اسامی آنها روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفته برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تاریخ و مدارک لازم ثبت نام به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه یا موسسه آموزش عالی ذیربط مراجعه نمایند.
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور تاکید کرد:‌در صورتی که دانشگاه یا موسسه محل قبولی تاریخ مشخصی برای ثبت نام اعلام نکرده است پذیرفته شدگان ضرورت دارد در یکی از روزهای شنبه چهاردهم، یکشنبه پانزدهم و دوشنبه شانزدهم شهریور برای ثبت نام به موسسه محل قبولی خود مراجعه نمایند.

منبع:
http://mastertest.ir/1394/06/%D8%A7%D8%B9%D9%84%D8%A7%D9%85-%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86-%D9%86%D8%AA%D8%A7%DB%8C%D8%AC-%DA%A9%D9%86%DA%A9%D9%88%D8%B1-%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%AF-94-%D8%AF%D9%88%D8%B4%D9%86%D8%A8%D9%87/

آخرین ویرایش:

saeedvalentino

عضو جدید
از کنکور تا حالا بیش از 200 روز صبر کردیم، این 5-6 روزم روش،
خدا رو شکر از کنکور 95 به بعد دیگه بچه ها نیاز نیست انقدر زمان رو در بلاتکلیفی بمونن.

مهندس جان اون 200 روز یه طرف این 5-6 روز هم یه طرف
نمیدونم اینا تا الان چه غلطی می کردند که میگه 9 شهریور میاد
اگه با دست برگه ها رو صحیح کرده بودند و جواب انتخاب رشته ها رو هم از توی پوشه و زونکن میخواستن در بیارند تا حالا باید تموم می شد
الته جز صبر چاره دیگه ای نداریم
انشااله روز 9 شهریور همه با دیدن نتایج خوشحال بشند - توکل بخدا

Hossein_sh_s

کاربر بیش فعال
مهندس جان اون 200 روز یه طرف این 5-6 روز هم یه طرف
نمیدونم اینا تا الان چه غلطی می کردند که میگه 9 شهریور میاد
اگه با دست برگه ها رو صحیح کرده بودند و جواب انتخاب رشته ها رو هم از توی پوشه و زونکن میخواستن در بیارند تا حالا باید تموم می شد
الته جز صبر چاره دیگه ای نداریم
انشااله روز 9 شهریور همه با دیدن نتایج خوشحال بشند - توکل بخدا
آره والا، من که از چند روز پیش حوصله هیچ کاری ندارم،
اتفاقا همین الان به یکی از دوستان همینو گفتم که اگه دستی هم کار میکردن زودتر آماده میشد،
انشاءالله هر چی خیره پیش بیاد ولی خیلی خوب شد که سنجش داره رویه اش رو تغییر میده.
انشاءالله همه به مراد دلشون برسن :)

12*12

عضو جدید
ارشد94

سنجش هیچ کس و هیچ چیزی رو تصمیماش در نظر نمیگیره

نوشته دانشگاه اگه تاریخ برای ثبت نام نداده حداکثر تا 16 شهریور واسه ثبت نام باید اقدام

کرد، و حالا نتایج رو 9 شهریور میزنه...

یعنی فرض میکنه یه نفر میتونه توی کمتر از 7 روز شرایط رو برای رفتن به یه شهر

دیگه آماده کنه...

که برای خودش فرض جالبیه

sajad988

عضو جدید
اینم متن خبر سازمان سنجش

بدين وسيله به اطلاع كليه‌ داوطلبان‌ شركت‌كننده‌ در آزمون‌ ورودي‌ تحصيلات‌ تكميلي‌ (دوره‌هاي‌ كارشناسي ‌ارشد ناپيوسته) ‌ سال‌ 1394 مي‌رساند كه‌ نتايج نهايي آزمون‌ مذكور در روز دوشنبه مورخ 94/6/9 بر روي پايگاه اطلاع رساني اين سازمان به نشاني:www.sanjesh.org قرار مي‌گيرد. كليه‌ داوطلبانيكه اسامي‌ آنها به‌ عنوان‌ پذيرفته‌ شده‌ نهايي‌ هر يك‌ از كد رشته‌هاي امتحاني‌ مربوط اعلام‌ گرديده، لازم است ضمن توجه به ضوابط و شرايط اعلام شده در اطلاعيه‌اي كه به همراه نتايج منتشر مي‌گردد، براي كسب اطلاعات بيشتر و دقيق‌تر درخصوص تاريخ، نحوه و مدارك لازم براي ثبت نام به پايگاه اطلاع‌رساني دانشگاهها و موسسات آموزش عالي ذيربط مراجعه نمايند، ضمناً در صورتي كه دانشگاهها و موسسات محل قبولي داوطلبان، تاريخ مشخصي را براي ثبت‌نام ارائه نكرده باشند، مي‌بايست در يكي از روزهاي شنبه مورخ 94/6/14، يكشنبه مورخ 945/6/15 و يا دوشنبه مورخ 1394/6/16 براي ثبت‌نام به موسسه محل قبولي مراجعه نمايند. توجه: كليه پذيرفته شدگان مي‌بايست در زمان مقرر براي ثبت‌نام به موسسه محل قبولي خود مراجعه نمايند، بديهي است عدم مراجعه بموقع پذيرفته‌شدگان در تاريخ‌ يا تاريخ‌هاي تعيين شده براي ثبت‌نام، به منزله انصراف از ثبت نام و ادامه تحصيل آنان تلقي خواهد ش

saeed.sb

عضو جدید
من برای سایت خبرنگاران جوان نوشتم:
سلام
آزمون کارشناسی ارشد در نیمه بهمن 93 برگزار شد و رتبه های داوطلبین 22 اردیبهشت اعلام شد و طبق اعلامیه سازمان سنجش 9 شهریور نتایج نهایی اعلام می شود. آیا 6 ماه مدت زمان کمی برای تصحیح پاسخنامه هاست؟ داوطلبین این کنکور باید 6 ماه بلاتکلیفی و استرس را تحمل کنند.
همچنین در سایت سازمان سنجش آمده است: در صورتي كه دانشگاهها و موسسات محل قبولي داوطلبان، تاريخ مشخصي را براي ثبت‌نام ارائه نكرده باشند، مي‌بايست در يكي از روزهاي شنبه مورخ 94/6/14، يكشنبه مورخ 945/6/15 و يا دوشنبه مورخ 1394/6/16 براي ثبت‌نام به موسسه محل قبولي مراجعه نمايند.
یعنی داوطلبین مدت زمان کمی برای رساندن خود به شهر محل قبولی و ثبت نام دارند و ممکن است نتایج نهایی آزمون دانشگاه آزاد اعلام نشده باشد.
در حالی که آزمون دکتری در نیمه اسفند برگزار شد و رتبه های داوطلبین در اواخر فروردین و نتایج نهایی در اواخر مرداد اعلام شد.
همچنین کنکور سراسری نیز در بازه ی کوتاهتری برگزار و رتبه ها و نتایج نهایی اعلام می شود.
با مراجعه به سایت سازمان سنجش و کلیک بر روی هر گزینه تاریخ درج خبر نمایان می شود و می توانید از صحت تاریخهای ذکر شده، اطمینان یابید.
با تشکر

12*12

عضو جدید
ارشد94

همیشه هر بلایی خواستن سرمو ن اوردن. منکه کلا نا امیدم به این مملکت.
واسه نا امیدی خیلی زوده...

هنوز کثافت دونی و حیوون های بازار کار رو ندیدی...

بلا اونجا سرت میآد...

یک ماه فقط یک ماه کامل که کار کنی متوجه میشی دانشگاه بهشته، سازمان سجنش هم اونقدرا که فکر میکردی بد نبود...

saeedhashemi1371

عضو جدید
واسه نا امیدی خیلی زوده...

هنوز کثافت دونی و حیوون های بازار کار رو ندیدی...

بلا اونجا سرت میآد...

یک ماه فقط یک ماه کامل که کار کنی متوجه میشی دانشگاه بهشته، سازمان سجنش هم اونقدرا که فکر میکردی بد نبود...

به شدت تایید میشه

ehsan esf

عضو جدید
گل گفتی سعید

من که همین سه ماه دلم تنگ شد واسه دانشگاه و کنکور همه این چیزاش

حالا خوبیش اینه زود برمیگیردیم یه دو سال دیگه هم مهمون هستیم

انیشتن

عضو جدید
سلام بچه ها کسی کتاب ترمو دکتر کوثری انتشارات پارسه و مقاومت نایی و کتاب دینامیک دکتر جباری رو داره بهم بده؟بچه هایی که قبول میشن ارشد.
بیزحمت بچه هایی که میتونن بهم کتاباشونو بدن بهم پیام خصوصی بدن ممنون میشم.

sajad988

عضو جدید
گل گفتی سعید

من که همین سه ماه دلم تنگ شد واسه دانشگاه و کنکور همه این چیزاش

حالا خوبیش اینه زود برمیگیردیم یه دو سال دیگه هم مهمون هستیم

مطمئن باش دیگه تجربه دوران کارشناسی برات تکرار نمیشه
من تجربه ارشد خوندن دارم
اصلا شبیه دوره کارشناسی نیست
ارشد یه دنیای متفاوتی داره که با همه خوبی و بدی هاش، اونقدری که تو دوران کارشناسی تو دانشگاه بهت خوش میگذشت تو ارشد خوش نمیگذره

12*12

عضو جدید
ارشد94

مطمئن باش دیگه تجربه دوران کارشناسی برات تکرار نمیشه
من تجربه ارشد خوندن دارم
اصلا شبیه دوره کارشناسی نیست
ارشد یه دنیای متفاوتی داره که با همه خوبی و بدی هاش، اونقدری که تو دوران کارشناسی تو دانشگاه بهت خوش میگذشت تو ارشد خوش نمیگذره
منم قبول دارم، اصلا توی ارشد خودت اجازه نمیدی مثل قبل خوش بگذره

کارشناسی بچه ای ولی توی ارشد دیگه روت نمیشه از خانواده پول بگیری و دنبال کاری

ارشد همه فکر و ذکرت پیشه اینکه چجوری از شر سربازی خودتو خلاص کنی که دو سال عمرت حروم نشه

ارشد همه تلاشت اینه که دهن گشاد استادات رو ببندی

از همه مهمتر اینکه دانشجوهای ارشد اکثرا خودشونو میگیرن، نه میشه زیاد شوخی کرد نه اهل بازی و بیرون رفتنن...

ما استاد داشتیم میگفت:
قشنگ ترین دوران زندگی دوران دانشجویی ه و قشنگ ترین دوران دانشجویی کارشناسی، لطفا با درس خوندن حرومش نکنید...

vanpersi

عضو جدید

ارشد همه فکر و ذکرت پیشه اینکه چجوری از شر سربازی خودتو خلاص کنی که دو سال عمرت حروم نشه

از همه مهمتر اینکه دانشجوهای ارشد اکثرا خودشونو میگیرن، نه میشه زیاد شوخی کرد نه اهل بازی و بیرون رفتنن...

ما استاد داشتیم میگفت:
قشنگ ترین دوران زندگی دوران دانشجویی ه و قشنگ ترین دوران دانشجویی کارشناسی، لطفا با درس خوندن حرومش نکنید...

البته سربازی رو هم به این دوران اضافه کن

12*12

عضو جدید
وا ویلا حالاس

تا حالا منتظر 9 ام بودیم

حالا باید مچل بشیم که شازمان سنجش کی دکمه اعلام نتایج رو میزنه

مردشور برده ها یه جوری زمان اعلام نتایج دادن که از اول صبح باید

بری تو اون سایت و هی چک کنی ببینی کی میلشون کشیده اعلامش کنن...

ehsan esf

عضو جدید

ما استاد داشتیم میگفت:

من که خدا را شکر تمام عشق و حالی که باید را در این دوران انجام دادم:D

ولی بد اموزی نشیم حالا
بچه ها درستون را بخونین
((من یه دوره کار اموزی در نیروگاه برق داشتم واقعا تمام درسهایی که خونده بودم به کارم میومد (درسهای سیالاتی) ))

ehsan esf

عضو جدید
فرین، جملت خیلی با این شرایط جوره ...
منم شاکیم اونقدر که دیشب هر نیم ساعت از خواب پا می‌شدم ولی خوب ته دلم راضیه چون فردا روز موعوده ...
چرا اخه ؟؟
بابا حالا یا قبول میشیم یا نمیشیم
من قبولم طبق نتایج پارسال ولی به هر حال نشدمم اون قدرها چیزی نیست که بخوام شب ها براش بیدار بشم

شاد باش دوست گلم

shayanss

عضو جدید
چرا اخه ؟؟
بابا حالا یا قبول میشیم یا نمیشیم
من قبولم طبق نتایج پارسال ولی به هر حال نشدمم اون قدرها چیزی نیست که بخوام شب ها براش بیدار بشم

شاد باش دوست گلم
مرسی، والا آدم رتبه‌ی آخر کنکور بشه ولی برزخی نشه ...

saeedhashemi1371

عضو جدید
قسمت مربوط به ارشد تو سایت سنجش اومده بالا

به احتمال بسیار زیاد امشب نتایج اعلام میشه............................

حافظا چون غم و شادی جهان در گذر است.................بهتر آن است که من خاطر خود خوش دارم

SHM.IT

عضو جدید
کاربر ممتاز
قسمت مربوط به ارشد تو سایت سنجش اومده بالا

به احتمال بسیار زیاد امشب نتایج اعلام میشه............................

حافظا چون غم و شادی جهان در گذر است.................بهتر آن است که من خاطر خود خوش دارم
واقعاا؟؟؟؟؟؟؟؟؟
امشب میدن؟!!!!!!!!!!

منک ناراحتم!رتبم به روزانه ها ک نخورد..شبانه ها راه خیلی دور و سطح پایینم ک احتمال میدادم قبول شم رو اخر همه زدم!!
احتمال 90%غیرانتفاعی قبولم!:(
اینهمه درس خوندم!!!!!!اگ حالم سر جلسه بد نمیشد شاید الان روزانه قبول بودم!!:cry:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا