ارشد94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

MohammadAli.E

عضو جدید
سلام
بنده بر اساس دفترچه سال 93 و 94 قیمت دوره شبانه دانشگاه هارو بصورت زیر محاسبه کردم :

هزینه 4 ترم تحصیلی کارشناسی ارشد نوبت دوم( شبانه) برای دانشگاه های : تربيت مدرس ، تهران، خوارزمي ، شهيد بهشتي ، صنعتي اميركبير و صنعتي شريف برابر 9 میلیون و نهصد هزار تومان (9,900,000)

و برای دانشگاه های اصفهان ، تبريز ، شيراز ، صنعتي اصفهان ، صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي ، علم و صنعت ايران و فردوسي مشهد برابر 9 میلیون و صد هزار تومان (9,100,000)

و برای سایر دانشگاه ها برابر 7 میلیون تومان (7,000,000) خواهد بود.

kariq

عضو جدید
یکی تو این لینک خبر میگه هزینش بین 10 -15 نومنه! راسته!

شهرستان باید حدودا ١٠ تومن بشه چون ترم آخر پایان نامه هستش و با افزایش شهریه متغیر فکر کنم ترم ٣و ۴ باید ۵/۵ تا ۶ تومنی دربیاد
برای تهران هم فکر کنم ٢-٣ تومن بیشتر بشه

vanpersi

عضو جدید
10-15 میلیون واسه مدرکی که ممکنه بعدا بدردت بخوره یا نخوره تو این بازار بیکاری.بنظرم فقط شبانه تهران ارزش داره و شبانه شهرستان ارزش انچنانی نداره

shayanss

عضو جدید
سلام ...
در بعضی از رشته‌ها نوشته مثلاً پذیرش با عنوان مهندسی خودرو، این یعنی چی؟
1- یعنی این که با این عنوان دانشجو خواهید شد.
2- یعنی این که فقط باید این رشته رو خونده باشید تا پذیرش بشید یعنی مثلاً منی که مکانیک خوندم نمی‌تونم خودرو انتخاب کنم.

البته خودم فکر می‌کنم معنای اول درست باشه اما می‌ترسم دومی درست باشه دوستانی که اطلاع دارند ممنون می‌شم راهنمایی کنند. این سازمان سنجش که همش تلفنش اشغاله.

saeed.sb

عضو جدید
سلام ...
در بعضی از رشته‌ها نوشته مثلاً پذیرش با عنوان مهندسی خودرو، این یعنی چی؟
1- یعنی این که با این عنوان دانشجو خواهید شد.
2- یعنی این که فقط باید این رشته رو خونده باشید تا پذیرش بشید یعنی مثلاً منی که مکانیک خوندم نمی‌تونم خودرو انتخاب کنم.

البته خودم فکر می‌کنم معنای اول درست باشه اما می‌ترسم دومی درست باشه دوستانی که اطلاع دارند ممنون می‌شم راهنمایی کنند. این سازمان سنجش که همش تلفنش اشغاله.

معمولا تلفنش اشغاله . در سایت سازمان سنجش بالای صفحه سمت چپ قسمت پاسخگویی سوال بگذارید. لطفا بگید زمانش رو تمدید کنند

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام مجدد
رتبه طراحی 840
تبدیل 780
بهترین گزینه برای طراحی و تبدیل چیه؟!

vanpersi

عضو جدید
سلام مجدد
رتبه طراحی 840
تبدیل 780
شیما اگه میخوای اصفهان باشی که همون صنعتی بزن.اکه تهران که شبانه خواجه نصیر و روزانه شهید بهشتی رو احتمال زیاد میاری.خواجه خیلی دانشگاه خوبیه اکه محدودیت مالی نداری

mech.shima

کاربر ممتاز
شیما اگه میخوای اصفهان باشی که همون صنعتی بزن.اکه تهران که شبانه خواجه نصیر و روزانه شهید بهشتی رو احتمال زیاد میاری.خواجه خیلی دانشگاه خوبیه اکه محدودیت مالی نداری

خب مشکل من اینه که نمیدونم صنعتی رو میارم یا نه که من به طراحی صنعتی راضی ام
ولی شبانه برام دردسر داره علاوه بر شهریه خود واحدها برای خوابگاه و هرچیز دیگه ای باید کلی استرس داشته باشم
شهیدبهشتی بعد از صنعتی اصفهان میشه دیگه نه؟!به نظرتون قبول میشم طراحیش رو؟!

n!hat

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام مجدد
رتبه طراحی 840
تبدیل 780

سلام
بهترین گزینه شبانه شهید بهشتی است . یه گزینه شبانه آموزش محور خواجه نصیر است که احتمال قبولیتون بالاست. روزانه و شبانه مالک اشتر هم هست.
این گزینه های تهران بود.

امیدوارم قبول شید.

mech.shima

کاربر ممتاز
سلام
بهترین گزینه شبانه شهید بهشتی است. یه گزینه شبانه آموزش محور خواجه نصیر است که احتمال قبولیتون بالاست. روزانه و شبانه مالک اشتر هم هست.
این گزینه های تهران بود.

امیدوارم قبول شید.
شبانه شهیدبهشتی؟!روزانه اش رو نمیارم؟!

vanpersi

عضو جدید
خب مشکل من اینه که نمیدونم صنعتی رو میارم یا نه که من به طراحی صنعتی راضی ام
ولی شبانه برام دردسر داره علاوه بر شهریه خود واحدها برای خوابگاه و هرچیز دیگه ای باید کلی استرس داشته باشم
شهیدبهشتی بعد از صنعتی اصفهان میشه دیگه نه؟!به نظرتون قبول میشم طراحیش رو؟!
تو pdfپارسه که قبولی های93 هستش 877 طراحی روزانه اصفهان قبوله شهید بهشتی رو هم احتمال خیلی زیاد قبولید شما باید ببینید با تهران رفتن مشکل ندارید.حدسم اینه 2 تاش قبولید

mech.shima

کاربر ممتاز
(روزانه اش هم لب مرزی شاید قبول شی).
من خودم شبانه علم و صنعت میخونم . الان از شهریه 1 سال مهدکودک ما کمتر میدیم :)

شما مال کدوم شهر هستین؟

واقعا؟!چطور انقدر کمه شهریه اش؟!خودتون تهرانید درسته؟!

mech.shima

کاربر ممتاز
تو pdfپارسه که قبولی های93 هستش 877 طراحی روزانه اصفهان قبوله شهید بهشتی رو هم احتمال خیلی زیاد قبولید شما باید ببینید با تهران رفتن مشکل ندارید.حدسم اینه 2 تاش قبولید

خیلی ممنون
تهران برام خیلی راحت تر از اصفهانه اما چون هییت علمی صنعتی بالاتره فکر میکنم بعد از صنعتی شهیدبهشتی رو بزنم بهتر باشه

n!hat

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واقعا؟!چطور انقدر کمه شهریه اش؟!خودتون تهرانید درسته؟!

یه 500 تومن اول گرفتن
درسها واحدی 150 میگیرن 24 واحد داریم. الان فکر کنم 175 باشه.
سمینار 2 واحدی فکر کنم 250 واحدی گرفتن

پروژه پایانی هم 6 واحده، واحدی فکر کنم 350 میگیرن. تقریبا ترمی 1.5 میلیون میشه.

اگر بخواهید انتخاب واحد کنید باید بدهیتون زیر 1 میلیون باشه. وام هم میدن که من نگرفتم. اگه اوضاع مالی خانواده متوسط رو به بالا باشه مشکلی پیش نمیاد.

فقط مشکل شما خوابگاه خودگردانه که هزینه اش فکر کنم بالا باشه.

حواستون باشه دانشگاه اصفهان زمین تا آسمون با صنعتی اصفهان فرق داره خیلی تحقیق کنید تا بعدا پشیمونی پیش نیاد!! من تو این دو سه سال آدم پشیمون تو این تالار زیاد دیدم که پشیمون شدن از انتخاب رشته شون.

mech.shima

کاربر ممتاز
یه 500 تومن اول گرفتن
درسها واحدی 150 میگیرن 24 واحد داریم. الان فکر کنم 175 باشه.
سمینار 2 واحدی فکر کنم 250 واحدی گرفتن

پروژه پایانی هم 6 واحده، واحدی فکر کنم 350 میگیرن. تقریبا ترمی 1.5 میلیون میشه.

اگر بخواهید انتخاب واحد کنید باید بدهیتون زیر 1 میلیون باشه. وام هم میدن که من نگرفتم. اگه اوضاع مالی خانواده متوسط رو به بالا باشه مشکلی پیش نمیاد.

فقط مشکل شما خوابگاه خودگردانه که هزینه اش فکر کنم بالا باشه.

حواستون باشه دانشگاه اصفهان زمین تا آسمون با صنعتی اصفهان فرق داره خیلی تحقیق کنید تا بعدا پشیمونی پیش نیاد!! من تو این دو سه سال آدم پشیمون تو این تالار زیاد دیدم که پشیمون شدن از انتخاب رشته شون.

چقدخوب
من که خود اصفهان رو نمیزنم صنعتیش منظورم بوده که امیدوارم طراحیش رو بیارم

mechanic-man

عضو جدید
سلام. از توزیع تبدیل انرژی امسال خبر دارید؟ من شنیدم فقط تو خواجه نصیر 25 تا زیر 50 بوده که 21 شون تبدیل انرژین... راسته؟؟؟ اگه راست باشه که تبدیلها پرشدن که!!!

من خودم خواجه ام اصلا اینطور نیست خواجه 10 تا زیر 50 و 25 تا زیر 100 داده که البنه از این 25 تا 15 تا طراحیو میخان بزنن و 10 تا تبدیل

saeed.sb

عضو جدید
شیما خانم شما کدوم دانشگاه درس خوندید که رتبتون اینقدر خوب شده؟
یک سال خوندید یا ترم آخرید؟
من هم یک سال خوندم ولی رتبم خوب نشد:(

mech.shima

کاربر ممتاز
یه سوال دیگه اگه فرض رو براین بگیریم که طراحی صنعتی و شهیدبهشتی رو نیاوردم بعد از این دوتا کدوم دانشگاه بهترین انتخاب میشه؟!

mech.shima

کاربر ممتاز
شیما خانم شما کدوم دانشگاه درس خوندید که رتبتون اینقدر خوب شده؟
یک سال خوندید یا ترم آخرید؟
من هم یک سال خوندم ولی رتبم خوب نشد:(

نه منم یک سال خوندم البته خب یک سال هم نمیشه نهایتا از شهریور
رتبه من نسبت به بچه های اینجا که داغونه

saeed.sb

عضو جدید
راستش من هم یک همکلاسی داشتم که اسمش شیما بود
میخواستم ببینم همکلاسیم بودید یانه
بازم تبریک میگم
من 1400 تبدیل و 1300 طراحی شدم
خیلی از خودم عصبانی ام

saeed.sb

عضو جدید
فعلا واسه ارشد باید چه نرم افزاری یاد بگیرم؟
میخوام تبدیل قبول بشم
راستی کسی نمیدونه این سیستمهای انرژی چیه؟خوبه؟

saeed.sb

عضو جدید
توی سیستم پاسخگویی سنجش دیروز نوشتم لطفا زمان انتخاب رشته رو تمدید کنید
امروز جوابمو داد تا یکشنبه تمدید میشه و اطلاعیش هم توی سایت میذارند
سایت سازمان سنجش بالای صفحه سمت چپ سیستم پاسخگویی

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا