ارشد94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ehsan esf

عضو جدید
جواب های تشریحی سال 92و93رو کسی نداره؟!

توي گوگل يه سرچ كوچيك بكني راحت برات مياد
منم ديشب دنلود كردمش 93 را

اره ازمون خوبي بود
منم گيرم به نكات حفظي بود

من ک خیلی منفعلم اصن اوضاع داخونه زندگی تکراری بدون هیچ تلاشی

تونستي سمينار موفقيت دكتر فرهنگ را دانلود كن و گوش بده
بدون شك بهت ميگم ميتونه تاثير فوق العاده اي برات داشته باشه

M.ARIABOY

عضو جدید
سلام بچه ها
من امروز اولين و اخرين ازمون ازمايشيم را دادم (مرحله سوم سنجش)

ازمون متوسط و اسوني بود

البته من سوالات ديناميك و رياضي 1 و 2 را نديدم و نظري هم در موردش ندارم

اما بعد اينكه اشتباهات خودمو پيدا كردم

بعضي از نكات دستم اومد كه گفتم براي شما هم بگم كه شما احيانا دچار اين اشتباهات نشين

اوليش اينكه جدا اگه مبحثي را نخوندين روي حدس و گمان تستي ازش نزنيد
2. سوالاتي كه حالت حفظي و مفهومي دارند را حدااقل دوبار گزينه ها را بخونيد و بعد به جواب فك كنيد واقعا در دفعه ي اول خيلي چيزها را اصن اهميت نميدين كه مهم هم هستن

3. اگه مث من مدام داريد امروز فردا ميكنيد براي حفظ كردن روابط مورد نيازتون زود دست به كار بشين ((راحت سه سوال سيالات را نزدم چون فرمولش را نصف و نيمه بلد بودم ))

در اخر اينكه وقت به اندازه كافي هست و اصن نگران وقت نباشيد

دوستاني هم كه زبانشون خوبه حتما يه وقتي بذارين براي خوندن ريدينگ ها
واقعا سوالات ابكي اي دارن و راحت به جواب ميرسين ((ريدينگ هاي كنكور هم ديدم و اونام همين طوري بودن)) من با همين ريدينگ ها امروز نزديك 50 درصد زبان راحت زدم از دستش ندين خلاصه

اميدوارم مفيد بوده باشه
ببخشيد زياد حرف زدم

موفق باشين همگي

ب سلامتی
من پارسه شرکت کردم ولی نمیتونم ازموناشو برم متاسفانه،خوش ب حالتون
واقعا نکته های مفیدی بود، سیالات بخصوص تستای انتقال واقعا نکته دارن،باید دوبار خونده بشن، قبول دارم
درصد و رتبه رو هم بگی ممنون میشم

ی سوال بچه ها،اخرین ازمونی ک از خودمون میگیرم کی باشه؟یعنی دوروز مونده به کنکور سه روز مونده؟؟ کی باشه بهتره

M.o.h.a.m.m.a.d

عضو جدید
Re: ارشد94

دوستان من چون وقتی واسه کنکور نتونستم بذارم زیاد داخل جوش نبودم سوالم اینه که چه چیزهایی مجاز هست سر جلسه کنکور؟ ماشین حساب نمیشه برد؟؟
و اینکه کارت امتحان رو کی میدن؟؟
در اخر هم من واسه کاراموزیم نیاز به مطلب راجع به CNC دارم با فرمت Word کسی هست داشته باشه ممنون میشم واسم بفرستید.

Sent from my LG-D802

sabu

عضو جدید
دفترچه سوالات آزمون آزمایشی

دفترچه سوالات آزمون آزمایشی

سلام به همگی-خدا قوت
دوستان میشه دفترچه سوالات آزمایشی موسسات رو بذارن.هر چی جدیدتر بهتر.
با تشکر از همه و آرزوی موفقیت برای همه

meko

کاربر فعال
من برگشتم با آمادگی کامل :) آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآیییییییییییییییییییییییییییییییییییی کوجاس این کونکور که حالیشو بیگیرم ؟

اصلا کسی منو یادش میاد؟:biggrin:

M.ARIABOY

عضو جدید
پام شکست........!!!!!

اوه خیلی بدشانسی اوردین مهندس
عیبی نداره،شما به مغزها و دستتون نیاز دارید،اگه نمیتونید رو صنذلی های معمولی بشینید حتما برید و پیگیری کنید که بهتون صندلی خاص بدن،یا اجازه ورود ویلچر رو بدن،از سازمان سنجش بپرسید

• Like
واکنش ها: meko

M.ARIABOY

عضو جدید
من برگشتم با آمادگی کامل :) آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآیییییییییییییییییییییییییییییییییییی کوجاس این کونکور که حالیشو بیگیرم ؟

اصلا کسی منو یادش میاد؟:biggrin:
بلی شمارو یادمه اواسط راه اینجا بودید،مشخصا خوب خوندید ک انقدر خوش حالید

Abolfazl6776

عضو جدید
سلام دوستان
من تصمیم قاطع گرفتم بذارم سال بعد ، امسال نشد

میخوام بدونم اگه من خرداد 94 فارق التحصیل بشم(8ترمه) مشکلی نیست که تو کنکور 95 شرکت کنم؟؟؟
باید چکار کنم ؟؟؟؟؟؟ دفترچه پست کنم ؟؟؟ کی پست کنم که خدمت نرم اصلا تو این 1 سال؟؟ و...

لطفا اون دوستایی که پشت کنکوری بودن یه راهنمایی کنن ما با نظام وظیفه به مشکل نخوریم

r.mob

عضو جدید
میگیره ول میکنه

میگیره ول میکنه

میگیره ول میکنه

میگیره ول میکنه

میگیره ول میکنه

میگیره ول میکنه

میگیره ول میکنه

میگیره ول میکنه

میگیره ول میکنه

میگیره ول میکنه

میگیره ول میکنه

میگیره ول میکنه

حس درس خوندنو میگم .
هی میگیره هی ول میکنه :D

crb7

عضو جدید
سلام
تا جایی که من میدونم شما از زمان فارغ التحصیلی یه سال وقت داری.
بازم یه سر به سایت نظام وظیفه بزن اونجا قسمت مشاورش سوالتو بذار بهت جواب میدن

sabu

عضو جدید
سلام.من آزمون نصیر رو شرکت کردم، ولی با سنجش این هفته تداخل داشت.کسی هست سوالات نصیر رو بذاره.منم سوالات سنجش رو میذارم.

sabu

عضو جدید
میگیره ول میکنه

میگیره ول میکنه

میگیره ول میکنه

میگیره ول میکنه

میگیره ول میکنه

میگیره ول میکنه

میگیره ول میکنه

حس درس خوندنو میگم .
هی میگیره هی ول میکنه :D

خوبه برای تو حس درس خوندن میگیره ول میکنه.
برای من معده.استرس کشته ما رو. bis گرفتم از استرس کنکور.

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
اوه خیلی بدشانسی اوردین مهندس
عیبی نداره،شما به مغزها و دستتون نیاز دارید،اگه نمیتونید رو صنذلی های معمولی بشینید حتما برید و پیگیری کنید که بهتون صندلی خاص بدن،یا اجازه ورود ویلچر رو بدن،از سازمان سنجش بپرسید

بدشانسی؟!!!بعیدمیدونم اتفاقی بدون حکمت رخ بده
بازدهی ام که شدیدا افت کرده
ساعت مطالعه م پایین اومده
ملاقات کننده های گرامی که نمیدونم چطورخبردار شدن
اماواقعا با این وجودسعی میکنم مثل قبل بخونم اما نمیشه و متاسفانه خیلی از برنامه م مونده
یعنی ممکنه نشستن رو صندلی معمولی برام سخت باشه؟

M.ARIABOY

عضو جدید
بدشانسی؟!!!بعیدمیدونم اتفاقی بدون حکمت رخ بده
بازدهی ام که شدیدا افت کرده
ساعت مطالعه م پایین اومده
ملاقات کننده های گرامی که نمیدونم چطورخبردار شدن
اماواقعا با این وجودسعی میکنم مثل قبل بخونم اما نمیشه و متاسفانه خیلی از برنامه م مونده
یعنی ممکنه نشستن رو صندلی معمولی برام سخت باشه؟
مهندس شیما بیخیال،شما ک خیلی پرانرژی بودید، میتونید،خیالتون راحت،چیز سختی نیست کنکور
ملاقات کننده های گرامی مارو هم کچل کردن، ولی چاره نیست
ممکنه سخت باشه،ی بار چک کنید ببینید میتونید یانه؟ بستگی داره پاتونو تا کجا گچ گرفته باشن، من تجربه زیادی تو شکستگی پا داشتم،البته پای شما ب احتمال زیاد ترک خورده، بالای زانو باشه یکم سخت میشه،من سر امتحانات با پای گچی میرفتم،اگه زیر زانو باشه راحت تره،میتونید درخواست بدید ک صندلی مخصوص بیارن،یا با ویلچر بیاین،البته باید ببینید زمانش گذشته یانه
یکم ساعات مطالعه میادپایین، ولی خوبیش اینه ک دیگه کسی بهتون کاری رو محول نمیکنه،فقط میخونید

بچه ها ازمون پارسه 100% دومو زدید؟؟ من خونه زدم،خیلی سخت بود ،بخصوص ریاضیش): واس من سخت بود یا کلا سخت بود؟

M.ARIABOY

عضو جدید
سلام دوستان
من تصمیم قاطع گرفتم بذارم سال بعد ، امسال نشد

میخوام بدونم اگه من خرداد 94 فارق التحصیل بشم(8ترمه) مشکلی نیست که تو کنکور 95 شرکت کنم؟؟؟
باید چکار کنم ؟؟؟؟؟؟ دفترچه پست کنم ؟؟؟ کی پست کنم که خدمت نرم اصلا تو این 1 سال؟؟ و...

لطفا اون دوستایی که پشت کنکوری بودن یه راهنمایی کنن ما با نظام وظیفه به مشکل نخوریم

کنکورو میدی،بعد اگه دلت خواست برای اینکه 7 ماه بیکار نمونی میری سربازی بعد ک جوابش اومد مشخص میشه ک میری یونی یا سربازی رو ادامه میدی دوست عزیز

خوبه واس شما میگیره،واس من ول کرده نمیاد اصلا

meko

کاربر فعال
بچه ها ازمون پارسه 100% دومو زدید؟؟ من خونه زدم،خیلی سخت بود ،بخصوص ریاضیش): واس من سخت بود یا کلا سخت بود؟

نه اتفاقا خیلی هم آسوووووون بود ریاضیش ! من 18 تا شو زدم ( یکی سوال تبدیل لاپلاس رو نزدم ، یکی ام سوال آخر که نوع نقاط ( تکین ، اساسی و .... ) رو خواسته بود.

بقیه شم آسون بودن.

انتقال یه ذره به نظرم سخت بود.

M.ARIABOY

عضو جدید
نه اتفاقا خیلی هم آسوووووون بود ریاضیش ! من 18 تا شو زدم ( یکی سوال تبدیل لاپلاس رو نزدم ، یکی ام سوال آخر که نوع نقاط ( تکین ، اساسی و .... ) رو خواسته بود.

بقیه شم آسون بودن.

انتقال یه ذره به نظرم سخت بود.
محاسباتش طولانی بود
اون وقت یکمی وقت کم نیوردید؟؟؟؟
سیالاتش اسون بود،انتقالش ک جز ی سوال خدایی اسون بود،سیالاتش سخت بود

meko

کاربر فعال
محاسباتش طولانی بود
اون وقت یکمی وقت کم نیوردید؟؟؟؟
سیالاتش اسون بود،انتقالش ک جز ی سوال خدایی اسون بود،سیالاتش سخت بود

نه کم نیاوردم آخه مقاومت+اجزا+کنترل رو کنار گذاشتم:D

بالاخره سیالاتش آسون بود یا سخت ؟:biggrin:

hadi.samsam

عضو جدید
سلام به مهندسین موفق
برای این چند روز که مونده فقط تمرکزتونو از دست ندید اگه آزمونی شرکت کردین بد شد اصلا تمرکزتونو از دست ندید و اگه خوب شد که خداروشکر ولی بازم مغرور نشید چون پارسال همکلاسی من تو یکی از آزمونای جامع مدرسان رتبش 1 شد ولی رتبه کنکورش 180
پس آزمونارو و نتایجشونو دیگه از این به بعد فراموش کنید موفق و پیروز باشید یا حق

Abolfazl6776

عضو جدید
کنکورو میدی،بعد اگه دلت خواست برای اینکه 7 ماه بیکار نمونی میری سربازی بعد ک جوابش اومد مشخص میشه ک میری یونی یا سربازی رو ادامه میدی دوست عزیز

خوبه واس شما میگیره،واس من ول کرده نمیاد اصلا

من اگه بخوام 7 ماه بیکار بمونم چیکار کنم اونوقت؟؟؟؟ حوصله سربازی رو ندارم ، جای بد بیوفتی همین 7 ماهه به اندازه 24 ماهش بهت بد میگذره:D

meko

کاربر فعال
من اگه بخوام 7 ماه بیکار بمونم چیکار کنم اونوقت؟؟؟؟ حوصله سربازی رو ندارم ، جای بد بیوفتی همین 7 ماهه به اندازه 24 ماهش بهت بد میگذره:D

به هیچ وججججججججججججججججججججججججججججججججججججججججججججججججججججه سربازی نرو. تو این چند ماه برو زبان و برنامه نویسی یاد بگیر.

khorshid_mech

عضو جدید
به هیچ وججججججججججججججججججججججججججججججججججججججججججججججججججججه سربازی نرو. تو این چند ماه برو زبان و برنامه نویسی یاد بگیر.

سلام آقای meko
واقعا آفرین
آزموناتون رتبه هاتون چند میشد؟؟؟
چند دور خوندین؟

• Like
واکنش ها: meko

meko

کاربر فعال
سلام آقای meko
واقعا آفرین
آزموناتون رتبه هاتون چند میشد؟؟؟
چند دور خوندین؟

سلام
معمولا بین 100-50 میشدم البته بغیر از آزمون اول.
چند دور رو نمی دونم ولی از حدودا 15 دی هر 3 روز یه دور خلاصه ها مو مرور میکردم.

M.ARIABOY

عضو جدید

اتفاقا اموزشیت تموم میشه خیلی راحت میشی دوست عزیز
اگه نمیخوای کلا بری خدمت یا فقط اموزشیتو بری میشه ی کارایی کرد
بعد کنکور یاد اوری کن بهم میگم چیکار کنی ک ردیف شه،

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا