ارشد94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hoyeh

عضو جدید
آقای مستن فک کنم شما سوال نازل رو اشباه حل کردید چون حرفی از فشار نزده بود ؟ اما دلیلتون برای سوال خرپا قانع کننده بود

hoyeh

عضو جدید
یعنی شما اعتقاد دارید تو سوال 1/2 اضافی بود وبرنولی احتیاج نداشت

hoyeh

عضو جدید
آقای مستند نگران نباشید انشاالله خدا کمک میکنه فک کنم بچه ها راجع به سوال نازل راست بگند چون راه حلشون رودیدم درست بود

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
ببین دوست عزیز سوال خرپا 11 تا صفر نیرویی داره
ab am bm ml cl de fe jg ih jh jf حالا سر هرکدوم مورد داری بگو تا برات توضیح بدم...

من مطمئنم 8تا عضوصفرنیرویی داره
غیرممکنه ihصفرباشه
تکیه گاه سمت iهم در راستای x نیرو داره هم y

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
بچه ها من خیلی ناراحتم واقعا اشتباههای بچه گانه ای کردم. فک کنم اماده شم برا سال دیگه. سیالات که دو تا سوال واقعا با بی دقتی تمام تو ضرب کردن از دستم پرید.. خدایا چرا؟؟؟؟ من که اینهمه زحمت کشیدم.... بکوب خوندم برای تبدیل تهران ولی الان هیچ نتیجه ای نمیبینم. واقعا برای خودم متاسفم. این همه بی خوابی کشیدنها نتیجش این بود....... خدایا چرا؟؟؟ واقعا این زحمت ها بی نتیجه و پوچه؟ باشه ولی این انصاف نیست از 4 تیر بکوب خوندم ولی الان در صد سیالاتم از 60 در صد رسید به 40 درصد.... خدایا این حق من نبود.... اگه زحمتی کشیدم همش هدر رفت من دیگه برم.............................................حالم بده........

دوست عزیز همه حرفاتون قابله درکه
من یه سوالایی رو حل نکردم که الان نگاشون میکنم توی ذهنم حلشون میکنم اما لحظه امتحان حتی اون تست رو یک بار هم نخوندم و نمیدونم چرا
اما به نظرم تا اردیبهشت هیچ چیزی مشخص نیست و بعد از اون تصمیم با خودمونه که چیکار کنیم
و فکرمیکنم بهترین کار اینه که تا اون موقع یه برنامه متنوع داشته باشیم که بعد از اعلام نتیجه چه تصمیم به دوباره خوندن بگیریم چه انتخاب رشته هردوش درس خوندنه و صددرصداز الان باید انرژِی براش ذخیره کرد

Hossein_sh_s

کاربر بیش فعال
جامدات امسال به نظرم خیلی گلابی بود،
اینجا در مورد سوال خرپا خیلی بحث شده، جواب صحیح 10 عضو صفره که در گزینه ها نیست، به راحتی میشد فهمید که احتمالا نظر طراح 8 بوده، رو همین حساب من خودم 8 زدم که در هیچ حالتی ضرر نکنم، بالاخره یا جواب 8 یا سوال حذف میشه.
ابتدا اعضا AB,AM,BM,ML,CL,DE,EF و GJ صفر میشن که همون 8 تای مد نظر طراحن،
با نوشتن معادله تعادل در راستای x مشخص میشه که تکیه گاه J فقط در راستای قائم به خرپا نیرو وارد میکنه، پس IH هم صفر میشه، حالا چون تکیه گاه H غلتکیه پس HJ هم صفر میشه.
واقعا جای تاسف داره که یه استاد دانشگاه یه همچین سوالی رو اشتباه حل کنه.

آخرین ویرایش:

vanpersi

عضو جدید
جامدات امسال به نظرم خیلی گلابی بود،
اینجا در مورد سوال خرپا خیلی بحث شده، جواب صحیح 10 عضو صفره که در گزینه ها نیست، به راحتی میشد فهمید که احتمالا نظر طراح 8 بوده، رو همین حساب من خودم 8 زدم که در هیچ حالتی ضرر نکنم، بالاخره یا جواب 8 یا سوال حذف میشه.
مهندس احتمال زیاد شما خیلی خوب دادین. مهندس سوالای طراحیشم اسون بود یا فقط مقاومت و استاتیک؟

mohammadreza1001

کاربر فعال
بچه ها من خیلی ناراحتم واقعا اشتباههای بچه گانه ای کردم. فک کنم اماده شم برا سال دیگه. سیالات که دو تا سوال واقعا با بی دقتی تمام تو ضرب کردن از دستم پرید.. خدایا چرا؟؟؟؟ من که اینهمه زحمت کشیدم.... بکوب خوندم برای تبدیل تهران ولی الان هیچ نتیجه ای نمیبینم. واقعا برای خودم متاسفم. این همه بی خوابی کشیدنها نتیجش این بود....... خدایا چرا؟؟؟ واقعا این زحمت ها بی نتیجه و پوچه؟ باشه ولی این انصاف نیست از 4 تیر بکوب خوندم ولی الان در صد سیالاتم از 60 در صد رسید به 40 درصد.... خدایا این حق من نبود.... اگه زحمتی کشیدم همش هدر رفت من دیگه برم.............................................حالم بده........

دوست من
منم که امشب سایت کریمی رو دیدم دنیا رو سرم خراب شد، رياضيم 15 درصد اومد پایین، ولی تا وقتی که نتایج نیاد هيچو نمیشه پیش بینی کرد. البته کریمی فقط گزینه هارو گذاشته و یه توضیح کوچیک داده، اصلا نمیدونم بر حسب کدوم دفترچست، چون سوال 50 که حل کرده نه با c میخونه نه با d, به نظر من به فکر سال بعد هم نباش، چون تو یه سال هزارتا اتفاق ميوفته
یه پسره تو دانشگامون بود با 28 تا تست درست تبدیل تهران قبول شده بود، درسته که شاگرد اول بود، ولی تا جایی که درصداتو یادم میاد از اون بهتر بودی
من کم کم دارم به طراحی کاربردی فردوسی هم راضی میشم 😔

sajadmega

عضو جدید
خداکنه رتبه خوبی بیارم شبانه قبول بشم دیگه از استرس دارم:(روانی میشم
ساختو خراب کردم فکر کنم ساختم بشه 25 درصد

vanpersi

عضو جدید
سلام بچه ها هر جا قبول شدید برید .نمونید سال دیگه که بگید تهران قبول میشم و از این حرفا ادم نمیدونه تا سال دیگه چی پیش میاد کاش منم یه جا قبول میشدم:(

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا